• Намалена цена
  • Ново
НИ АУ велика БРИТАНИЈА ЕУ Ѕиден Приклучок 50W dc 12v 4.16 на 4160ma AC/DC Адаптер 12 volt 4.16 amp 50 вати напојување
zoom_in

НИ АУ велика БРИТАНИЈА ЕУ Ѕиден Приклучок 50W dc 12v 4.16 на 4160ma AC/DC Адаптер 12 volt 4.16 amp 50 вати напојување

DEN 1048.00 1103.52

Износот
check Това е достапна

Бесплатен превозот НИ АУ велика БРИТАНИЈА ЕУ Ѕиден Приклучок 50 W dc 12v 4.16 на 4160ma AC/DC Адаптер 12 volt 4.16 amp 50 вати напојување
Карактеристики : Тоа може да биде замена 12 V 4160m A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.5 мм x 2.1 mm приклучок совет како LCD/ LED/ ТВ Звук Кутија, Led Лента/Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп/Аудио/Видео Напојување и така натаму. Сосема нов и висок квалитет. Тоа обезбедува конзистентни и сигурен напојување. Моќта кабел не е вклучена.
Спецификација : Широк влезниот опсег, висока прецизност напон. Заштита од преоптоварување Краток спој заштита за Заштеда на Моќност : 100-240 V AC 50-60 Hz Излез : 12 V DC 4160m Кабел должина : околу 90cm DC Plug надворешен дијаметар : 5.5 * 2.1 mm Боја : како на слики прикажани Пакет : 1 x AC/DC адаптер Декларации;Овој адаптер има поинаков изглед, и ние ќе го испрати по случаен избор. Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека напон и конекторот ако одговара за вашиот стандард! Било какви сомнежи, контактирајте со нас слободно ве молам. Prodct се Прикаже : ПРЕВОЗОТ : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO . Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен ден од денот на Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. ГАРАНЦИЈА : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако има било каков квалитет проблем со 7 дена, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е дефектен во рок од 3 месеци од страна на проблеми со квалитетот, може да ги испратите назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест ДРУГИ : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно најчесто поставувани прашања : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Т/T;western union.

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
врска:
Приклучок Во
Излез Тип На:
DC
Бренд Име:
Deongaree
Излезниот Напон:
12v
Употреба:
Префрлување
dc кабел:
За 0.9 m
DC Конектор:
5.5x2.1mm

Слична стока во категоријата..