• Ново
Ултра-ниско ниво на бучава Линеарното напојување DC +/-18V За надградба на Проектот Фоно Кутија РС Phonograph засилувач
zoom_in

Ултра-ниско ниво на бучава Линеарното напојување DC +/-18V За надградба на Проектот Фоно Кутија РС Phonograph засилувач

DEN 10848.00

Износот
check Това е достапна

Вовед : ZERO-ЗОНА тим линеарното напојување ремек-дело, како HIFI-ниво на напојување, нејзините барања треба да биде бескрајно близина на батеријата бран на ниво, но исто така соодветни малку бавни шарм, СУПЕР-ПСУ беше роден. Оваа верзија на позадината е особено црна, свежо чувство на слух, Паметни. Ова е Проект Фоно Кутија РС Посветен на линеарното напојување Phonograph засилувач. Параметар : Влезен напон : AC 115 V или AC230 V (За да изберете), ве Молиме кажете ни ја вашата влезниот напон. Излезен напон : DC +/-18 V (Струја : 1А+1А) Големина : 212mm * 62mm * 275mm (W * H * D) Трансформатор Моќ : 50 VA + 50 VA Тежина : Околу 5.5 килограми Моќ поларитетот : "+" / "-" DC приклучок : МИНИ XLR Пакет вклучуваат : Проект Фоно Кутија РС Посветен на линеарното напојување X 1 1.2 M МИНИ XLR излезниот ЕДНОНАСОЧЕН кабел X 1 ЗАБЕЛЕШКА : вообичаено е да не содржи AC влезен кабел.

Приклучок Тип:
AC 115V Текст, 230V AC
врска:
Приклучок Во
Излез Тип На:
DC
Употреба:
CD Player
Бренд Име:
GZLOZONE
Излезниот Напон:
DC +/-18V

Слична стока во категоријата..