• Ново
Нови 1.25 Инчен PLOSSL 25мм Метал Окуларот Астрономија Телескоп Мулти Зелена Целосно Обложени Окуларот Астрономија Телескоп Monocular
zoom_in

Нови 1.25 Инчен PLOSSL 25мм Метал Окуларот Астрономија Телескоп Мулти Зелена Целосно Обложени Окуларот Астрономија Телескоп Monocular

DEN 911.52

Износот
check Това е достапна

【Карактеристики】 • Мулти обложени нудејќи им на најдобар слика • Целосен Метал, мека Гума Eyeguard • внатрешноста на адаптер е целосно навој за да се минимизира рефлексии • Фокусна Должина : 25мм • Тема на Теренот : за Стандардна 1.25 инчи филтри 【Спецификации】 1. Барел Големина : 1.25" (31.7 mm) 2. Обложување : Целосно Мулти-Обложени Широкопојасен 3. Леќа материјал : Оптичко Стакло Леќи 4. Оптички структура:ПЛ систем 5. Тело Материјал : Метални + Пластика 6. Филтер Теми : Стандард 1.25" Филтер Тема 7. Гума Око Guard : Да Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку Aliexpress. ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Бидејќи сопствени правила се различни во секоја земја, тарифи и акцизите и даноците не се наша одговорност и ние не сме квалификувани да одговори на прашања на оваа тема. Ве молиме истражување во вашата земја тарифи и увоз акцизите и даноците пред купување.

Приклучок Тип:
1.25 25mm
Бренд Име:
Banggood
врска:
Десктоп
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
Никој
Излезниот Напон:
Никој

Слична стока во категоријата..