• Ново
USB Кабелот на Полначот на Батеријата Полнење за Motorola HT1250 GP328 GP338 GP340 CP200 P8260 P8268 DP3400 PRO5350 Радио Воки Токи
zoom_in

USB Кабелот на Полначот на Батеријата Полнење за Motorola HT1250 GP328 GP338 GP340 CP200 P8260 P8268 DP3400 PRO5350 Радио Воки Токи

DEN 447.84

Износот
check Това е достапна

Функција : Сосема Нов Конектор Тип : USB Кабел Конектор : USB Влез : DC 5 V 1~2.4 А, Излез : 17 V 0.3~0.8 Компатибилен Радио Модел : за полнење за MOTOROLA HT750, HT1250, MTX950, MTX9250, MTX850, MTX8250, - апарат gp320, GP328, GP338, GP340, GP360, PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5550, CP150, CP200, CP040, PR400, EP450, GP3138, GP3688, XIR P8200, XIR P8260, XIR P8268, XPR6100, XPR6350, XPR6380, XPR6550, XPR6580, DP3400, DP3401, DP3600, DP3601 итн.. Пакетот вклучува : 1x USB Кабелот на Полначот на Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку Aliexpress. ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Бидејќи сопствени правила се различни во секоја земја, тарифи и акцизите и даноците не се наша одговорност и ние не сме квалификувани да одговори на прашања на оваа тема. Ве молиме истражување во вашата земја тарифи и увоз акцизите и даноците пред купување.

Приклучок Тип:
Црна
врска:
Приклучок Во
Излез Тип На:
DC
Бренд Име:
Banggood
Употреба:
Префрлување
Излезниот Напон:
17v

Слична стока во категоријата..