• Ново
8 pin Звучник Микрофон Микрофон Кабел за Линија за ICOM за HM-36 IC-449C 229C Kenwood MC-44 261 Радио Воки Токи Додатоци
zoom_in

8 pin Звучник Микрофон Микрофон Кабел за Линија за ICOM за HM-36 IC-449C 229C Kenwood MC-44 261 Радио Воки Токи Додатоци

DEN 330.24

Износот
check Това е достапна

Опис на производот За Kenwood ТМ-231, ТМ-241, ТМ-731 A, ТМ-631 A, ТМ-201 A, ТМ-401 A, ТМ-201 B, ТМ-401 B, ТМ-211 A, ТМ-411 A, ТМ-221 A, ТМ-321 A, ТМ-421 A, ТМ-521 A, ТМ-231 A, ТМ-331 A, ТМ-431 A, ТМ-531 A, ТМ-241 A, ТМ-441 A, ТМ-541 A, ТМ-701 A, ТМ-721 A, ТМ-621 A, ТМ-2530 A, ТМ-2550 A, ТМ-2570 A, TW-4100 A, TW-4 Компатибилен со ICOM радија : IC-756 PROIII IC-746 PRO IC-9100 IC-7800 IC-7410 IC-7200 IC-7400 IC-7600 IC-7700 IC-718 IC-725 IC-728 IC-729 IC-735 IC-736 СКЛУЧЕНИ БРАКОВИ IC-737 IC-738 IC-745 IC-746 IC-751 IC-756 IC-765 IC-761 IC-775 IC-781 IC-820 IC-821 IC-910 IC-970 A IC-970 H IC-375 IC-451 IC-471 IC-475 IC-505 IC-575 IC-574 IC-1275 IC-229 IC-271 IC-275 IC-290 IC-77 IC-78 IC-707 IC-25 IC-28 IC-38 IC-45 IC-48 IC-120 Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку Aliexpress. ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Бидејќи сопствени правила се различни во секоја земја, тарифи и акцизите и даноците не се наша одговорност и ние не сме квалификувани да одговори на прашања на оваа тема. Ве молиме истражување во вашата земја тарифи и увоз акцизите и даноците пред купување.

Приклучок Тип:
Црна
Бренд Име:
Banggood
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
Никој
Излезниот Напон:
Никој

Слична стока во категоријата..