• Ново
USB Програмирање Кабел за Motorola, MotoTRBO DP3600 DP3400 XPR6550 XPR7550 DGP6150 APX6000 APX7000 DGP4150 DGP8550 PMKN4012B
zoom_in

USB Програмирање Кабел за Motorola, MotoTRBO DP3600 DP3400 XPR6550 XPR7550 DGP6150 APX6000 APX7000 DGP4150 DGP8550 PMKN4012B

DEN 698.40

Износот
check Това е достапна

Опис : 100% Сосема Нов и никогаш не се користат во Компатибилен Motorola Модели : за Motorola, Moto TRBO Преносни Серија DGP4150 DGP4150+ DGP6150 DGP6150+ DP3400 DP3401 DP3600 DP3601 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 и XPR6580 Астро Дигитални APX 7000, APX6000, APX4000, APX2000 Преносни за полнење за Motorola Дигитални Радио : DP3400/P8200/DP3600/XPR6500 /P8268/XIRP8260 Забелешка : Програмски Софтвер НЕ се Вклучени,ве Молиме да се Сврти кон Мото веб за Соодветен Софтвер. Пакет се вклучени : 1 X USB Програмирање Кабел Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку Aliexpress. ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Бидејќи сопствени правила се различни во секоја земја, тарифи и акцизите и даноците не се наша одговорност и ние не сме квалификувани да одговори на прашања на оваа тема. Ве молиме истражување во вашата земја тарифи и увоз акцизите и даноците пред купување.

Приклучок Тип:
Црна
Бренд Име:
Banggood
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
Никој
Излезниот Напон:
Никој

Слична стока во категоријата..