• Ново
Заден Лев ABS Тркала Брзина Сензор 56320-65J00 56320-65J01 одговара за Suzuki Grand Vitara 2005-2017
zoom_in

Заден Лев ABS Тркала Брзина Сензор 56320-65J00 56320-65J01 одговара за Suzuki Grand Vitara 2005-2017

DEN 973.44

Износот
check Това е достапна


Заден Лев ABS Тркала Брзина Сензор 56320-65 J00 56320-65 J01 одговара за Suzuki Grand Vitara 2005-2017 Дел No : 56320-65 J00 Апликации : Suzuki Grand Vitara Пакет : 1 парче

Мерен Опсег:
2000 година
Чувствителност:
2000 година
Резолуција:
2000 година
Тип На Сензор:
Холцер
Бренд Име:
KAPACO
Hysteresis:
200
Повторливост:
no
линеарна:
2000 година
гаранција:
12 месеци
За сертификација на:
ISO9001
Примена:
suzuki grand vitara
Предмет Тип:
abs тркала брзина сензор
ОЕМ:
56320-65J00
Година:
2005-2017
OEM1:
56320-65J01

Слична стока во категоријата..