• Ново
Електрични мелење машина појас сандер кабел машина за обработка на моќта кабел полирач мелење машина алатки, AC 200V 550W 1PC
zoom_in

Електрични мелење машина појас сандер кабел машина за обработка на моќта кабел полирач мелење машина алатки, AC 200V 550W 1PC

DEN 22800.00

Износот
check Това е достапна


Електрични мелење машина појас сандер кабел машина за обработка на моќ
кабел полирач мелење машина алатки, AC 200 V 550 W 1 PC
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Карактеристики На Производот :
1. Увезени главната машина, погоден за мелење главната изолација слој на висок напон кабел
2. Дизајнот на поддршка рака може да биде следејќи го движењето од формата на кабел лак
Технички Параметри :
1. Мелење лента големина : 30x533mm
2. Мелење брзина : 200-1000m/мин
3. Мотор : 200 V AC
4. Моќност : 550 W
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Бренд Име:
LZHZXY
is_customized:
No
Број На Модел На:
Девет илјади триесет и еден
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Други
Мелење лента големина:
30x533mm
Мелење брзина:
200-1000m/мин
Моторни:
200V AC
моќност:
550W
Фреквенција:
50Hz

Слична стока во категоријата..