• Ново
Мини Вежба за Полнење 40pcs Ротари Моќ Алатка во Собата За 3.2 mm месо тело Пескарење полски Сечење Додаток Малку Сет Абразивни Алатка
zoom_in

Мини Вежба за Полнење 40pcs Ротари Моќ Алатка во Собата За 3.2 mm месо тело Пескарење полски Сечење Додаток Малку Сет Абразивни Алатка

DEN 105.12

Износот
check Това е достапна


Спецификација :
1. Дијамант мелење : погоден за резба
2. Petiolate воденички камен : погоден за полирање на мелење метал брус
3. Смола cut-off : се погодни за сечење метал, како што се челична шасија
4. Четка за чистење : погоден за чистење метал површината рѓа и др
5. Sandpaper Прстен : погоден за дрво, резба и тоа мора да биде со sandpaper прстен поврзување прачка
N ote :
Ве молиме овозможи ситни e rror поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет Се Вклучени :
40pcs/set * Ротари Алатка Додатоци Колекции

Бренд Име:
Kitbakechen
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Диск
is_customized:
No
Број На Модел На:
GJ0800-01
Тип:
Електрична Мелница Постави Алатка
Се Справи Со Дијаметар:
3.2 mm
Примена:
Полирање и Пескарење
Функција:
40Pcs Ротари Алатка Додатоци Колекции
функција 1:
Ротари Моќ Алатка Додаток Сет
Карактеристика 2:
Абразивни Ротари Алатка Додатоци

Слична стока во категоријата..