капка обетки

Вкупно 625 од производите

Прикажано 1-41 625 варијанти
Овална Акрилик Зголеми Цвет Обетки Гроздобер Pendant Обетки За Жените, Антички Сребрен Позлатен Мода Накит TE448
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Предмет бр : TE448Количина : 1pairМатеријал : Акрилик лежиште,цвет од хартија,бакар кука, цинк легура pendant со антички сребрен позлатен.Големина : 2.0x3.5cmТежина : 5g / pcДизајн : гроздобер изглед тема НакитБоја : малку боја разлика како различни екран и светлина состојба.ве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеминие ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влагаИзбришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

DEN 93.00 143.52
Това е достапна
BOROSA Мешавина Боја CZ Микро Отвори Зелена Циркони Ѕвезда Шарм Обетки Мода Dangle Обетки за Жени, Девојки Druzy Накит WX686
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : Кубни Циркони & Бакар ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 32x24mm Дебелина : 5mm Тежина : (Приближно) 7.0~8.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата прикажани

DEN 1659.00 1843.20
Това е достапна
Прекрасна Жолта Патка Dangle Капка Уво Обетки Жените Поставен Накит За Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -34 %

Спецификации : Мала жолта патка дизајн обетки, еден кристал декорација, супер прекрасна.Жолта патка направена од акрилик материјал со парична казна изработка, мазна и сјајна.Оваа обетки може да се направи да изгледа помлада, покажуваат вашиот уникатен шарм.Тип : ОбеткиПол : ЖенитеСтил : ПрекраснаМатеријал : Алуминиумски, Акрилик, КристалПрилики : забава, Подароци, кои Датираат, Референци, Патува, Секојдневниот Живот, итнКарактеристики : Жолта Патка, Уво Студ Обетки, Парична Казна ИзработкаПатка Големина : 2.5 cm x 2.8 cm / 0.98" x 1.10" (Прибл.)Кристал Дијаметар : 0.8 cm / 0.31" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки

DEN 78.00 118.56
Това е достапна
жените Накит класичен Earring топла црвена вода капка мушка природни Јужна Морска школка бисер dangle златна боја кука Earring
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Опис На Производот ДеталиМатеријал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од...

DEN 249.00 383.52
Това е достапна
2018 Мода Бела Вода Капка Кристал Долго Dangle Обетки за Жените Шарм Половина Круг Бисер Earring Женски Нови Накит EC549
 • Намалена цена
 • Ново
 • -16 %

2018 Мода Бела Вода Капка Кристал Долго Dangle Обетки за Жените Шарм Половина Круг Бисер Earring Женски Нови Накит EC549Информација за производот : Точка Име : Пад Обетки Боја : Бела Количина : 1 Пар Состојба : 100% Сосема Нов Вашето внимание ве молиме : 1.Ако вашата цел е ≥ $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта (со валиден следење на број) .2.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци).3.Ве молиме додадете сите предмети да се количката првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме!Производот се покаже : За Шопинг 1.Пред исплата,ве молиме потврдете го редоследот на боја, количината и големината, ако производот селекција не е јасно, можете да оставите порака за да ми каже, јас ќе ви помогне...

DEN 120.00 143.52
Това е достапна
Кристал Бисер Легура Мода Долго Tassel Multicolor Обетки Капка Boho Обетки Бохемски Жените Накит Гроздобер Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -36 %

Кристал бисер Легура Мода Долго Tassel Multicolor Обетки Капка Boho Обетки Бохемски Жените Накит Гроздобер Додатоци 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Точка Законик : CH102 AD Материјал : Цинк Легура Количина : 1 BUC / пакет Боја : избор на бои, како што е прикажано Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, дневна, итн Забелешка : 1...

DEN 96.00 150.24
Това е достапна
топла продаде - Претерани Miao сребрен раб Обетки сите натпревар уво накит мода најдобри роденден Earring
 • Намалена цена
 • Ново
 • -50 %

ОписMiaoxiu везови Miaoxiu се однесува на старите народни наследство на Miao везови мајсторство, Miao везови има единствен национален стил и вештини...

DEN 696.00 1391.52
Това е достапна
Ajojewel ААА Кубни Циркон Голем Круг Обетки Dropshipping За Жените накит Boucle D Oreille
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Име : Ajojewel ААА Кубни Циркон Голем Круг Обетки Dropshipping За Жените накит Boucle D OreilleМатеријал : Месинг + Кристал + ААА Кубни Циркон + 925 Фунта Сребро Обетки ИгличкиОблечен Повод : Ангажирање / Свадбена / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

DEN 160.00 188.16
Това е достапна
Зелена Кристал Долги Обетки Претерани Бисер Лав Главата Капка Dangle Обетки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -39 %

Зелена Кристал Долги Обетки Претерани Бисер Лав Главата Капка Dangle ОбеткиФункција : Славна личност Стил Лав Главата Шарм Капка Обетки Прободен Обетки, со 7 Зелени Кристали Метал Капка, Луксузни ЗлатоТон, и Мода и Модата...

DEN 194.00 317.76
Това е достапна
Моден Црвена, Црна Кадифен Топката Виси Обетки Женски Корејски Личност Круг Долги Обетки Сопствен Дар Накит Изјава Обетки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

[xlmodel][производи][46360][xlmodel][производи][46360][xlmodel][производи][46360][xlmodel][производи][46360][xlmodel][производи][46360][xlmodel][производи][46360][xlmodel][производи][46360][xlmodel][производи][8888][xlmodel][фото][0000]

DEN 25.00 48.96
Това е достапна
злато боја на цвет мода накит Dangle рачно изработени Обетки earring со Јапонски бисер за жените подарок
 • Намалена цена
 • Ново

小店所有宝贝均为纯手工制作。最大程度上精选纯天然原石为材料,结合进口铜底多层镀K金或者925纯银,防过敏、不褪色。每一件都可以说是独一无二的作品。 ?另外,所有宝贝均为手工作品, 不支持7天无理由退换, 请您谅解! ?为了更好的展现宝贝细节,图片均为阳光下实拍,大小以实物为准! 请勿想象,不清楚可以询问客服,谢谢! K金材质 :就是在纯铜外面电镀了14 K金,不是纯14 K金的哦。 采用的是比较高级的电镀技术,比普通电镀要厚很多,所以相对来说,保色的也比较好。 抗过敏性也很好,绝大多数人戴着都没有问题,但是这里也做不到100% 不过敏哦。 关于掉色问题: 所有的镀金的饰品用久了都会氧化和变色的,因为这个是自然氧化现象。 只有黄金才会永不掉色,请您悉知。 我家的K金产品保色效果很好,但保色时间长短还是和个人佩带习惯和体质有关。 尽量不要接触汗水,香水,化妆品等化学物品腐蚀电镀层。

DEN 331.20
Това е достапна
Висок квалитет на големо жените мода jewerly сребро позлатен обетки за жените дрвото на животот долго earings за жените brinco шарм
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Qingtian НакитУживајте во вашата шопинг!Информации За ПроизводотБРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : KITEAL earring Категорија : earring Материјал : Бакар , Метал тежина : ~4g сертификат : никој Големина на : Забелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различенве молиме да ги вистинските информации како стандардQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУпроизвод информации Информации : тежина : 4gQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 71.00 83.52
Това е достапна
Сребро пломба циркон нарушување eardrop женски модел 925 фунта сребро обетки Карактер шарм приврзоци накит er232
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

DEN 74.00 105.60
Това е достапна
Бисер Капка Обетки од Сребро,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver Душата
 • Намалена цена
 • Ново
 • -22 %

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната СрединаПријателски Накит.Вистински Злато ПозлатаАманда Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.Germarny Полирање ТехнологијаАманда Накит Полирање Машина е Увезена Од германски...

DEN 370.00 474.24
Това е достапна
Уникатен Дизајн Жените Бохемски Накит Долго Tassel Обетки Мешани Бои Tassels Темперамент Додатоци за Девојки Партија Најдобар Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Уникатен Дизајн Жените Бохемски Накит Долго Tassel Обетки Мешани Бои Tassels Темперамент Додатоци за Девојки Партија Најдобар ПодарокКоличина : 1pair / многуШарм Павер со КристалСтуд : Природен КаменМатеријал на Tassel : Ткаенина&КаменПочитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница!Сите овие обетки се рачно изработени, тие се со висок квалитет...

DEN 384.00 547.68
Това е достапна
Бренд Обетки За Жените Мода Накит за Подарок трговија на Големо Трендовски Златна Боја мода Обетки Геометриски Круг Партија Обетки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -50 %

Бренд Обетки За Жените Мода Накит за Подарок трговија на Големо Трендовски Златна Боја мода Обрачот Обетки Геометриски Круг Партија Обетки[xlmodel][фото][0000]

DEN 27.00 53.76
Това е достапна
Dayoff Европската Накит Бело Срце Dangle Earings Симпатична Смола Обетки За Жените Накит Партија Подарок E839
 • Намалена цена
 • Ново

Добредојдовте на ПотемнаКоличина : 1pairстил : Dangle Обеткиголемина : како фотографијаМатеријал : смолаБоја : како на сликата шоудобредојдовте во мојата продавница : Answer : ___________________________ Note : 1.Постојат можат да имаат благо различни бои,бидејќи на компјутерски монитори амбиент...

DEN 106.08
Това е достапна
За Жените 5pairs Природни кристал geode Парче Drusy Приклучок Лежиште со Tassel Шарм Dangle обетки Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Earring 2.Обетки Вкупна Должина Големина : прибл 118 MM 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Кристал,Камен,Свила Tassel 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(Мешана Боја) 6.Единица Количина>> : 5pair / БРОЈ 7...

DEN 1703.00 1871.52
Това е достапна
1.6 mm 925 sterling silver жена обетки Личност шарм шупливи праска срце обетки падне Уникатни рачно изработени накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

DEN 74.00 105.60
Това е достапна
BOROSA Новите Природни Австралија Камен со кои се Соочуваат Златна Боја Druzy Threader Обетки, Drusy Earring Dangle Обетки за Жените G1353 S1353
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : Природни Австралија Жад Камен Големина : Прибл.Камен Големина : 21x6mm Дебелина : 6mm Тежина : Околу.3.4~3.8 г Облик : Точка Метал заврши : Златна Боја / Сребрена Боја OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

DEN 972.00 1080.00
Това е достапна
Љубов Монолог Мода Црна Имитација Оникс & Кубни Циркони Цвет Капка Обетки за Жените J0589 Бесплатен Превозот и Накит Торба
 • Намалена цена
 • Ново
 • -34 %

Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница !Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест...

DEN 348.00 527.52
Това е достапна
HIBRIDE Луксузни Свадба Партија Капка Обетки Цвет Кубни Циркон Обетки За Жените Подароци Мода Накит Женски E-63
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

HIBRIDE Луксузни Свадба Партија Капка Обетки Цвет Кубни Циркон Обетки За Жените Подароци Мода Накит Женски E63Бренд : HIBRIDEПредмет Тип : Жените Се Откажат ОбеткиГлавниот Камен : ААА+ micro Круша намали јасно Кубни ЦиркониДруг Камен : ОбичнаПозлата : Бело Злато ПозлатаMeterial : Бакар / МесингПрилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење ПодарокПодарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум СлободниСовети : Тоа е бело злато позлатенБесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 339.00 451.68
Това е достапна
925 stering сребрен накит сребро обетки топла продажба модни жените наоди голема огромен секојдневен солидна CE020
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

Пакет се вклучени : Сосема нов објект како сликаПревозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост.2примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

DEN 94.00 114.72
Това е достапна
100sets/многу 20*5mm круг топката форма стакло свет монистра капа уво кука обетки поставено стакло шишенцето earring жица шарм стаклено шише
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

100 ја поставува = 50 PairОва е полуготови производиDIY треба лепактопката големина : 20*5mmдругиanswer : ___________________________ note : боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате...

DEN 1997.00 2102.40
Това е достапна
20sets/многу 14*4mm Стакло Топката Earring ,стакло кои сакаат шише diy долги обетки, мини стакло свет, стакло терариум Обетки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

20 поставува = 10 PairОва е полуготови производиDIY треба лепактопката големина : 14*4mmдругиanswer : ___________________________ note : боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате...

DEN 584.00 614.40
Това е достапна
Жолто Злато Боја Долго Фитили Капка Кластер различно обоени Циркони Камен Жените Обетки Со Микро Кубни Циркон Отвори CZ298
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Жолто Злато Боја Долго Фитили Капка Кластер различно обоени Циркони Камен Жените Обетки Со Микро Кубни Циркон Отвори CZ298Earring Големина : 6 * 2 смЕколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

DEN 565.00 595.20
Това е достапна
TOUCHEART Сребрена боја Изјава Обетки Кристал Мода Накит Класичен Вода Капка Обетки За Жените Свадба Ser150128
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

2016 Изјава Обетки Кристал Мода Накит Класичен Вода Капка Обетки За Жените Свадба Pendientes Ser150128 Стил : Мода Накит / Луксузни Обетки Материјал : Животната средина цинк легура, Позлатен, Австрија Кристал Големина : 6cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Лице Одговара за : Млади и Зрелост женски и Овој накит спогодба со еу за животната средина requiremen Bowknot Капка Обетки Мода Имитација Дијамантски Обетки Кристал За Жените Долго Tassel Обетки Свадба Накит SER150058

DEN 144.00 220.80
Това е достапна