прекинувачи

Вкупно 813 од производите

Прикажано 1-41 813 варијанти
Нормално Отворени Затвори Actuator За Underfloor Греење Цела 230V 2W 24V 2W
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Карактеристики : Контроли проток на вода преку underfloor систем за греење2жица врска со еден вентил на јамкаЕдинствен брз заклучување snap акција.Црвена дамка индикатор на врвотМоже да се залепи лесно да адаптер прстенСпецификации : Тип : Нормално Отворен / Нормално БлискуМатеријал : PC RetardantНапон : 230 V 2 W,24 V 2 WМоќност : 2 VAАктивност : 110 NПат : 3мм / 5ммВреме : 35 MinПоврзување Големина : M30x1.5mmНадворешна Температура : 5~60°Водоотпорен Ниво : IP54Големина : 65x40mmКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

DEN 257.00 285.60
Това е достапна
AC 85V 110V 220V 250V 1CH 10A RF Безжичен Далечински Осветлување Вклучите Безжична Дигитални Далечински Контролер и Примачот за Паметни Дома
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.AC 85 V 110 V 220 V 250 V 1 CH 10 A RF Безжичен Далечински Осветлување Вклучите Безжична Дигитални Далечински Контролер и Примачот за Паметни ДомаСпецификација : Работен Напон : AC85~250 V Работна Фреквенција : 315 / 433 MHz( Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со нас ...

DEN 952.00 1057.92
Това е достапна
50pcs 3x6x2.5mm Тактилни Притисни Копче за Префрлање Микро Такт Прекинувачи 2 Pin SMD ST
 • Намалена цена
 • Ново

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Карактеристики : Температура : 25~85°CГо издржат Напонот : AC250 V / 50 HzНоминална Оптоварување : DC12 V 0.1 АКонтакт Отпор : Изолација Отпор : >=100 MohmЖивот : 100000 времеПакет Се Вклучени : 50 x 3*6*2.5 мм Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите Микро Прекинувач 2Pin SMD

DEN 60.96
Това е достапна
DC 12V 24V 36V 48V Безжични RF Далечински Управувач Switch 30A Реле Примачите Одбор + Дигитални Далечински Контролер за Електрична Врати
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.Параметарот : Оперативен Напон : DC12 V48 VОперативен Фреквенција : 315,433 MHz (Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодарам!)Температурата на работа : 20 C ~ +60 CПримачот на Осетливост : 105d BmМаксимално оптоварување : ≤ 40 AКод : Учење кодотРаботни начин : Бутване, selflocking, интеркодотЗголемување на далечинскиот управувач код : Притиснете и задржете за учење копчето, индикаторот светлината исклучен, дека внесете учење држава...

DEN 1200.00 1333.92
Това е достапна
19mm 22mm Шема Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Водоотпорен Метал Latching Итни СТОП им Помогнам на Копчето Вклучите Стоп Копчето Switch Црвена
 • Намалена цена
 • Ново

Пакет Вклучуваат : 1pcs ПрефрлатеПринцип : Pushзаклучување, СвртувањересетирајтеНие сме фабрика, ние може да обезбеди сопственинаправи услуга.Ние може да ги испечатите вашите сопствени логото ако вашиот број е над 50 парчиња.

DEN 264.00
Това е достапна
Mayitr Преносни 12V Сребро 4 Pin 12mm Притисни Копче за Префрлање Трајни Водоотпорен Бели Led Светло Метал Еден Прекинувачи 21.3*14mm
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

HW0001296Спецификација : Бренд новиМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : сребренаLED боја : бела, жолта, црвена, зелена, сина (случаен боја)Работата тип : еден тип (притисниза, ослободитеoff)Вклучете оценка : 2 A 36 VLED напон : 12 V (кога напонот е повисок од 12 V, треба да го додадете надворешни отпорник.)Дупка големина : прибл...

DEN 60.00 92.16
Това е достапна
10pcs /многу DC12V 8CH 8Keys RF Безжичен Далечински Контролер со Следење на Број 315/433.92 MHZ Најдобра Цена
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

Ве молиме да напомена : тоа е само еден заеднички RF далечински управувач(предавател ).па тоа е само стручно може да се купи само тоа.или кои купуваат нашите прекинувач ,тогаш треба дополнителни предавател...

DEN 2580.00 4300.80
Това е достапна
Најновите DC12V 24V 36V 48V 1CH Безжичен Далечински Switch Систем 12X 1 Канал 30A Релеи Примачите & 12Buttons Предавателот 315/433Mhz
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Најновите DC12 V 24 V 36 V 48 V 1 CH Безжичен Далечински Switch Систем 12 X 1 Канал 30 A Релеи Примачите & 12 Buttons Предавателот 315 / 433 MhzОпис : Спецификација : 1.Предавателот Канал : 12 CH Далечински Управувач Растојание : 500m (ве Молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки.) Кодирај : Фиксиран код, лемење 2260 2262 Фреквенција : 315 / 433 Mhz (Default 315 MHz) Напојување : 1 X 12 V / 23 A батерија (НЕ се Вклучуваат) 2.Примачот Канал : 1 CH Напојување (Оперативен Напон) : DC 12 V48 V Реле : 10 A / 250 V AC, 10 A / 125 V AC, 10 A / 30 V DC, 10 A / 28 V DC Чувствителност : 105 d Bm Оперативни Температура : 20'C ~ 60'C PCB Големина : 70 *51*21mm Излез начин : Бутване, Авто заклучување, Интерlock е Прилагодлива Контрола на Владата : за да се Префрлате / АвтоЗаклучување : Прес>On (вклучено); Притиснете повторно>Исклучување Притиснете едно копче за едно време работи / НА .притиснете го истото копче повторно е stop / ИСКЛУЧУВАЊЕ .(1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател)...

DEN 4500.00 4999.20
Това е достапна
Надворешен Сензор за Движење 220V 12V Ѕид Светлината LED Светилка ПИР Инфраред Движење 180 Степен Ротирачки Switch Сензор Детектор
 • Намалена цена
 • Ново
 • -17 %

Описи : 1 Лесно да се инсталира.2 Automatic (автоматски), лесен, безбеден и практични.3 Тоа е во функција на моќ и откривање индикација.4...

DEN 239.00 287.52
Това е достапна
20Pcs 6mm Вратило Дупка Кол Potentiometer Тенџере Копчиња Капи
 • Намалена цена
 • Ново

Спецификација : Име На Производ Potentiometer Knob Материјал Пластични Боја Црна Јама Дупка Кол 6mm / 0.24" Вкупната Големина 15 x 14 mm / 0.6" x 0.55"(DH) Тежина 60g Пакет се Вклучени 20 x Potentiometer KnobОпис : Potentiometer Ротари Knob е корисен за да се поврзете на ротари potentiometer, обично multiturn линеарна potentiometer кои секогаш се користи како контрола на јачина на звук switch...

DEN 72.48
Това е достапна
3590S-2-103L 3590S 10K ohm Прецизност Multiturn Potentiometer 10 Прстен Прилагодливи Отпорник
 • Намалена цена
 • Ново
 • -0 %

Спецификација : Име на производ Potentiometer Модел 3590 S2103 L Тип Ротари Вратило Технологија Wirewound Врти 10 Отпор Вредност 10 K Ohm Отпор Tolarance + / 5% Линеарност + / 0.25% Вратило Пречник од 6mm / 0.24" Навој Дијаметар 9mm / 0.35" Големината на Телото(Не Вклучуваат Вратило) 22 x 19mm / 0.9" x 0.7" (D*H) Вкупна Должина 40mm / 1.6" Сина Боја, Сребрен Тон Нето Тежина 18g Пакет 1 x PotentiometerОпис : Функција : 10 K Ohm Отпор, 5% Толеранција,0.25% Линеарност, 3 Терминали Multiturn Potentiometer...

DEN 101.00 101.28
Това е достапна
Евтини Еден Контакт Механизам Дизајн Најдобрите Електронски Производ
 • Намалена цена
 • Ново

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари Опис : Спецификации : Име на Производ Такт се Префрлите Количина 50±2% Компјутери за Контакт Тип на Еден Контактирајте со Димензија 3 x 6 x 5mm / 0.12" x 0.24" x 0.2" (L*W*H) Копчето Големина 3 х 1.5 mm / 0.12" x 0.06" (L*W) Pin Теренот 6mm / 0.24" Pin Должина 5mm / 0.2" Материјал Пластика, Метал, Електрични Делови Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 6g Пакет Содржина 50 x Такт ПрекинувачиОпис : Карактеристика еден контакт, 2 игли, правоаголни црн push копчето, преку дупка монтажа, 3 x 6 x 5mm големината, итн...

DEN 179.52
Това е достапна
МК-WS05004 PC Пламен Материјал 10A 250V 2 Банда Switch 2 Начин Светлина Ѕиден Прекинувач Панел за Домашна Декорација
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Ѕиден Прекинувач ЛинкИндикатор : Флуоресцентни Опис На ПроизводотФункцијаМоделМКWS05004Производ МатеријалBayer КОМПЈУТЕР материјалПроизвод Во БојаS ilver ,Златна,КафеаваНоминална Струја10 AНоминална Напон250 VПроизвод Големина85*85*25mmРазмачкана Центар6065mmПроизводот U s возрастДомаќинство,хотел и канцеларијаДеталиМатеријалСпоредбаИнсталацијаКонекција ДијаграмРазличен стил да се избереПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива ЦенаНашата фабрикаСертификацијаНашите УслугиЦелиот спектар на електричен прекинувач и грло : 18 банда електричен прекинувач, еднокреветни и двокреветни powerpoint, dimmer електричен прекинувач, брзо контролер, ТВ приклучок, податоците за контактот, сателитска приклучок, ТЕЛ приклучок, празна плоча, рамка, монтажа кутија и така натаму...

DEN 355.00 437.76
Това е достапна
МК-WS05021 Дома Квалитет Декоративни 2 ТВ Приклучок Ѕиден Прекинувач, ОЕМ Две Банда Тв Џек Socket
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Ѕиден Прекинувач ЛинкОперативен Температура : 30~70 Centigrade Брз Детали за Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Бренд Име : MKELE Модел Број : МКWS05021 Големина : 85*85*25мм Max...

DEN 233.00 288.00
Това е достапна
МК-WS05006 трговија на големо 3 Банда switch 2 Начин Европскиот стандард светлина switch ,автоматски smart home допир светлина ѕиден прекинувач
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Ѕиден Прекинувач ЛинкИндикатор : Флуоресцентни Опис На ПроизводотФункцијаМоделМКWS05006Производ МатеријалBayer КОМПЈУТЕР материјалПроизвод Во БојаS ilver ,Златна,КафеаваНоминална Струја10 AНоминална Напон250 VПроизвод Големина85*85*25mmРазмачкана Центар6065mmПроизводот U s возрастДомаќинство,хотел и канцеларијаДеталиМатеријалСпоредбаИнсталацијаКонекција ДијаграмРазличен стил да се избереПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива ЦенаНашата фабрикаСертификацијаНашите УслугиЦелиот спектар на електричен прекинувач и грло : 18 банда електричен прекинувач, еднокреветни и двокреветни powerpoint, dimmer електричен прекинувач, брзо контролер, ТВ приклучок, податоците за контактот, сателитска приклучок, ТЕЛ приклучок, празна плоча, рамка, монтажа кутија и така натаму...

DEN 396.00 488.64
Това е достапна
МК-WS05013 Дома ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА Универзален Ѕиден Лице Плоча Штекер Панел Напојување Приклучок за Полнење Приклучете се Префрлите
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Ѕиден Прекинувач ЛинкИндикатор : Флуоресцентни Опис На ПроизводотФункцијаМоделМКWS05 FHПроизвод МатеријалBayer КОМПЈУТЕР материјалПроизвод Во БојаS ilver ,Златна,КафеаваНоминална Струја10 AНоминална Напон250 VПроизвод Големина85*85*25mmРазмачкана Центар6065mmПроизводот U s возрастДомаќинство,хотел и канцеларијаДеталиМатеријалСпоредбаИнсталацијаКонекција ДијаграмРазличен стил да се избереПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива ЦенаНашата фабрикаСертификацијаНашите УслугиЦелиот спектар на електричен прекинувач и грло : 18 банда електричен прекинувач, еднокреветни и двокреветни powerpoint, dimmer електричен прекинувач, брзо контролер, ТВ приклучок, податоците за контактот, сателитска приклучок, ТЕЛ приклучок, празна плоча, рамка, монтажа кутија и така натаму...

DEN 261.00 322.08
Това е достапна
Бесплатен Превозот Ultrathin Нов Дизајн Универзална Електрични Ѕид Компјутер PC Приклучок за Штекер МК-WS05023 Мрежа Штекер Ѕид Панел RJ4
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Ѕиден Прекинувач ЛинкИндикатор : Флуоресцентни Опис На ПроизводотФункцијаМоделМКWS05023Производ МатеријалBayer КОМПЈУТЕР материјалПроизвод Во БојаS ilver ,Златна,КафеаваНоминална Струја10 AНоминална Напон250 VПроизвод Големина85*85*25mmРазмачкана Центар6065mmПроизводот U s возрастДомаќинство,хотел и канцеларијаДеталиМатеријалСпоредбаИнсталацијаКонекција ДијаграмРазличен стил да се избереПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива ЦенаНашата фабрикаСертификацијаНашите УслугиЦелиот спектар на електричен прекинувач и грло : 18 банда електричен прекинувач, еднокреветни и двокреветни powerpoint, dimmer електричен прекинувач, брзо контролер, ТВ приклучок, податоците за контактот, сателитска приклучок, ТЕЛ приклучок, празна плоча, рамка, монтажа кутија и така натаму...

DEN 233.00 287.52
Това е достапна
4 Банда 1 Начин Ѕиден Прекинувач,ѕид Светлината На Исклучување со Добар Квалитет МК-WS05007
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Ѕиден Прекинувач ЛинкИндикатор : Флуоресцентни Опис На ПроизводотФункцијаМоделМКWS05007Производ МатеријалBayer КОМПЈУТЕР материјалПроизвод Во БојаS ilver ,Златна,КафеаваНоминална Струја10 AНоминална Напон250 VПроизвод Големина85*85*25mmРазмачкана Центар6065mmПроизводот U s возрастДомаќинство,хотел и канцеларијаДеталиМатеријалСпоредбаИнсталацијаКонекција ДијаграмРазличен стил да се избереПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива ЦенаНашата фабрикаСертификацијаНашите УслугиЦелиот спектар на електричен прекинувач и грло : 18 банда електричен прекинувач, еднокреветни и двокреветни powerpoint, dimmer електричен прекинувач, брзо контролер, ТВ приклучок, податоците за контактот, сателитска приклучок, ТЕЛ приклучок, празна плоча, рамка, монтажа кутија и така натаму...

DEN 303.00 374.40
Това е достапна
БЕСПЛАТНИ Ultrathin 13A 1Gang 3 Pin велика Британија Plug Ѕиден Штекер Електрични Вклучен велика БРИТАНИЈА Стандард Ѕид Моќ Socket
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Ѕиден Прекинувач ЛинкИндикатор : Флуоресцентни Опис На ПроизводотФункцијаМоделМКWS05037Производ МатеријалBayer КОМПЈУТЕР материјалПроизвод Во БојаS ilver ,Златна,КафеаваНоминална Струја10 AНоминална Напон250 VПроизвод Големина85*85*25mmРазмачкана Центар6065mmПроизводот U s возрастДомаќинство,хотел и канцеларијаДеталиМатеријалСпоредбаИнсталацијаКонекција ДијаграмРазличен стил да се избереПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива ЦенаНашата фабрикаСертификацијаНашите УслугиЦелиот спектар на електричен прекинувач и грло : 18 банда електричен прекинувач, еднокреветни и двокреветни powerpoint, dimmer електричен прекинувач, брзо контролер, ТВ приклучок, податоците за контактот, сателитска приклучок, ТЕЛ приклучок, празна плоча, рамка, монтажа кутија и така натаму...

DEN 233.00 288.00
Това е достапна
МК-WS05002 Златна Боја 1 Банда 2 Начин Светлина Ѕиден Прекинувач за Дома
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Ѕиден Прекинувач ЛинкИндикатор : Флуоресцентни Опис На ПроизводотФункцијаМоделМКWS05002(Златен)Производ МатеријалBayer КОМПЈУТЕР материјалПроизвод Во БојаS ilver ,Златна,КафеаваНоминална Струја10 AНоминална Напон250 VПроизвод Големина85*85*25mmРазмачкана Центар6065mmПроизводот U s возрастДомаќинство,хотел и канцеларијаДеталиМатеријалСпоредбаИнсталацијаКонекција ДијаграмРазличен стил да се избереПакување & ИспоракаКомпанијата ИнформацииПроизводител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing светски познатата град за нисконапонски електрични апарати.Прилагодено Дизајн на Производот OEM / ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива ЦенаНашата фабрикаСертификацијаНашите УслугиЦелиот спектар на електричен прекинувач и грло : 18 банда електричен прекинувач, еднокреветни и двокреветни powerpoint, dimmer електричен прекинувач, брзо контролер, ТВ приклучок, податоците за контактот, сателитска приклучок, ТЕЛ приклучок, празна плоча, рамка, монтажа кутија и така натаму...

DEN 218.00 269.76
Това е достапна
1 ПОСТАВИ Нови DC 12V 10A Безжична за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Интер-заклучување Светилка Далечински Управувач Switch Приемник Предавателот 4205
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи.1 ПОСТАВИ Нови DC 12 V 10 A Безжична за вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Интерзаклучување Светилка Далечински Управувач Switch Приемник Предавателот 4205Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!Спецификација : 1...

DEN 513.00 570.24
Това е достапна
Насловна Автоматизација DC 12V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Системот со 2 Копчиња Предавателот 2 Мини Примачите 4263
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Насловна Автоматизација DC 12 V 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Системот со 2 Копчиња Предавателот 2 Мини Примачите 4263Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!Спецификација : 1...

DEN 619.00 651.84
Това е достапна
година Нови AC напон 220V 110V 10A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 4-Копчиња Далечински Контролер и 4 X 10A Реле Примачите 3419
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Постојат 2 вида на напон се достапни : available : 220 V и 110 V Ве молиме да ни остават коментари или пораки за кој тип сакате, кога ќе се направи нарачка...

DEN 1468.00 1631.52
Това е достапна
Бесплатен Превозот 12V 10A Фиксна Кодирање на Далечински Управувач се Префрлите 1 Контрола + 4 Ресивер со Црна Кутија 4186
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Бесплатен Превозот 12 V 10 A Фиксна Кодирање на Далечински Управувач се Префрлите 1 Контрола + 4 Ресивер со Црна Кутија 4186Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!Спецификација : 1...

DEN 1094.00 1215.84
Това е достапна
P49/21 Држи Електрични Магнет Кревање DC12V 24V 40Kg 400N Водоотпорен Electromagnet Електромагнетниот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -0 %

Почитувани : Ве молиме Прочитајте ги следат совети пред купување1.На Adsorbed објекти мора да бидат Магнетнипроводници метал ,како што се железо2.Adsorb површини(S) треба да се колку што е можно Мазна ,адсорпцијавшмукување и не помалку electromagnet на лицето (најмногу идеален адсорпцијаповршината контраст : 5x S1≥S≥S1,, ако adsorbed површина е многу голема ,ве молиме да користите повеќе овој вид на electromagnet).3.На adsorbed објект (S) и electromagnet (S1) 0 растојание во близина,со цел да се има 100% од вшмукување Сила.4...

DEN 290.00 290.40
Това е достапна
Безжична 220V 30A 1 Каналот на Далечинскиот Управувач се Префрлите z-бран 1 Предавател и 4 Примачот за Портата гаражни врати 4167
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Безжична 220 V 30 A 1 Каналот на Далечинскиот Управувач се Префрлите zбран 1 Предавател и 4 Примачот за Портата гаражни врати 4167Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!12 : Автозаклучување23 : ИнтеркодотНезанимање : БутванеСпецификација : Работен Напон : AC220 VРаботна Фреквенција : 315 MHz / 433 MHzМаксимална Струја : 30 AОперативен Температура : 40'C~+80'CИзлез Држава : ИнтеркодотПримачот Големина : 75*55*30мм (со капак)Примачот на Осетливост : 105d BmКод : Фиксиран код, ЛемењеПренесување на далечина : 0500 M(Ве молиме да забележите дека е идеална оддалеченост без никакви блок и сигнал се меша , тоа ќе се зголеми и да падне за 10%50% со блок и сигнал пречки...

DEN 1728.00 1919.52
Това е достапна
година Нови 12V 1CH Канал RF Безжичниот Далечински Управувач Реле Вклучите/Радио Систем 2 Мини Ресивер& 2 Метал Предавателот 4266
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

2016 година Нови 12 V 1 CH Канал RF Безжичниот Далечински Управувач Реле Вклучите / Радио Систем 2 Мини Ресивер& 2 Метал Предавателот 4266Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!Спецификација : 1...

DEN 816.00 906.24
Това е достапна
12v 1CH реле безжични RF Далечински Управувач Switch Осветлување 4 Предавателот + 4 Приемник 4258
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

12v 1 CH реле безжични RF Далечински Управувач Switch Осветлување 4 Предавателот + 4 Приемник 4258Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!Спецификација : 1...

DEN 1239.00 1770.24
Това е достапна
2 Приемник &2 Предавателот 220V 110V 1CH RF Безжичен Далечински Вклучите Светлото Светилка Безжична 10A Switch Momenrary Toggle Latched 4254
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Постојат 2 вида на напон се достапни : available : 220 V и 110 V Ве молиме да ни остават коментари или пораки за кој тип сакате, кога ќе се направи нарачка...

DEN 859.00 954.24
Това е достапна
DC12V безжичниот далечински управувач switch 10A мини големина оптоварување приемник далечински cotrol switch 4193
 • Намалена цена
 • Ново

DC12 V безжичниот далечински управувач switch 10 A мини големина оптоварување приемник далечински cotrol switch 4193Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls остави порака во рамките на својата цел, ви благодариме!Спецификација : 1...

DEN 570.24
Това е достапна