влакно нараквици

Вкупно 272 од производите

Прикажано 1-41 272 варијанти
Продажба на Накит>>>Новиот Дизајн Природни Барок Бисер Хривнија за Жени Годишнината Накит Подароци 7-8ММ Слатководни Бисер Нараквици
 • Намалена цена
 • Ново

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутијаПРЕВОЗОТНие брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.EMS : 512 работни денови.DHL / UPS / ФЕДЕКС : 57 работни денови.Хонгконг Пост / Кина Пост : 2035 работни денови.Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.БЕЛЕШКИНие нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект имејл до нас...

DEN 383.52
Това е достапна
Продажба на Накит>>>Гроздобер Барок Црниот Бисер Хривнија за Жени 7-8ММ Слатководни Бисери Влакно Нараквици Партија Накит Подароци
 • Намалена цена
 • Ново

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутијаПРЕВОЗОТНие брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.EMS : 512 работни денови.DHL / UPS / ФЕДЕКС : 57 работни денови.Хонгконг Пост / Кина Пост : 2035 работни денови.Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.БЕЛЕШКИНие нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект имејл до нас...

DEN 383.52
Това е достапна
Продажба на Накит>>>lassic Природен Бисер Влакно Хривнија за Жени Годишнината Накит Подароци 6-7MM Бела Слатководни Бисер Jeweller
 • Намалена цена
 • Ново

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутијаПРЕВОЗОТНие брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.EMS : 512 работни денови.DHL / UPS / ФЕДЕКС : 57 работни денови.Хонгконг Пост / Кина Пост : 2035 работни денови.Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.БЕЛЕШКИНие нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект имејл до нас...

DEN 719.52
Това е достапна
BOROSA Drusy рачно изработени Нараквици,Злато Бела Боја Соларни Кварц Фацетирани Нараквица Со 10мм Титаниум Druzy Камен Монистра G1431
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : Бела Соларни Кварц и 10 мм Титаниум Druzy Камен МонистраКамен Големина : 20~30мм, Дебелина : 5~6mm, Внатрешниот Синџир Кол.(Прибл.) : 50~55мм,мушка : 10ммТежина : Околу.30.0~34.0 gМетал заврши : Златна БојаОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

DEN 1534.00 1704.00
Това е достапна
10pcs/многу 8мм лава монистра нараквици со крстот Хематит Природен камен водат хривнија трговија на големо мажи жени мода накит
 • Намалена цена
 • Ново

10pcs / многу 8мм лава монистра нараквици со крстот Хематит Природен камен водат хривнија трговија на големо мажи жени мода накитхривнија тип : Природен камен водат хривнијаКоличина: 10pcsуслови : 100% сосема новХривнија периметар : за 19cm ~ 19.5 cm (ние може да се направи custom size,ве Молиме контактирајте со нас за детали пред да ставање ред )Материјал : крстот Хематит+Лава камен / енергија камен и монистра+Еластична линијаЗабелешка : сликите се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 0.51cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.ако се најде ли една сосема погрешна боја,pls контактирајте нè за потврда ако враќање или повраток е можноСо цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Во разумен околности,враќање е прифатливо,Но трошоците за превозот се на купувачите, ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас, може да се врати ни за брза размена или ние ќе ги направиме сите надоместоци за вас.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации ,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас...

DEN 618.24
Това е достапна
Висок Квалитет на Црната Лава Камен Накит Кралскиот Монистра Водат жени Мажи Енергија Јога Реики исцелување Нараквици Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -28 %

5944Мушка Хривнија Pulseiras Masculinas Природен Камен Лав Главата Хривнија Жените Pulseras Hombre Bracciali Мажите Нараквици Висок квалитет позлатен занает и алуминиумски материјал,100% природен камен големина : 18cm 18.5 cm 19cm 19.5 cm Плаќање Mora Од $150 Слободни Изразат Испорака (SF express, DHL, Fe Dex, UPSот ) 47 Дена Испорака Плаќање на Повеќе Од $15 бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

DEN 131.00 181.44
Това е достапна
B121214 8 Мулти Боја Keshi Бисер Хривнија
 • Намалена цена
 • Ново

Накит ОписКамења Информации : Свежа вода образован бисер, мулти боја фенси keshi бисер, добар квалитет, со висок сјај!Дијаметар : 10x11mm13x16mm(keshi бисер).должина : 8"(белегзија)затворач : CZ, отворајќи затворачВе молиме имајте во предвид пред да ја купитеМоите принципи нема да прифати неутрални или негативни повратни информации, не го прифати ниска оценка повратни информации! ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме однапред, ние ќе се обидеме да ви помогне и да ви даде задоволни решение! За добар бизнис зделки, ве молиме дај ми остави 5star позитивни повратни информации!Ако малициозен ни остави ниска или негативна повратна информација,Нашиот ПРОЕКТ ќе биде известен Азија Накит Асоцијација, во комбинација со други накит црната листа на добавувачи, засекогаш забрана за купување на нашата продавница стока!International ShippingБесплатен превозот преку EПакет / Кина пост воздух Достава на пошта со Следење на број,Трае околу 1020 работни дена.Покрај имаме уште многу побрзо превозот метод кој обично трае само 58 работни дена по пристигнувањето...

DEN 907.20
Това е достапна
Керамички Цвет Шупливи Остава Шарм Хривнија Жените Рака Синџири Multilayer Рачно Ткаени Алка Изјава Женски Накит Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -45 %

Керамички Цвет Шупливи Остава Шарм Хривнија Жените Рака Синџири Multilayer Рачно Ткаени Алка Изјава Женски Накит Додатоци Објект Информации МатеријалЦинк Легура,Керамички Боја : Розово Светло Сина Бела БојаКоличина 12 Pieces

DEN 321.00 583.20
Това е достапна
Druzy Персоналните Мажите Заврзана Кожа Хривнија Западен Хармонија Пријателство Хривнија Сопствен рачно изработени Накит Хипи Хривнија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Druzy Персоналните Мажите Заврзана Кожа Хривнија Западен Хармонија Пријателство Хривнија Сопствен рачно изработени Накит Хипи Хривнија 100% нов и висок квалитет на Состојба : Brand New Боја : како на сликата Материјал : Кожа,од легиран Пакет се Вклучени : 1 X Кожа Хривнија Совршен Подарок за вашите Девојки ,си !! Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Големина : должината големина е 21.7 cm , ширина големина е 1.2 см,1inch=2.54 см, 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченAnswer : ___________________________ Note : Предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

DEN 127.00 181.44
Това е достапна
Томас Црна Obsidian Сплетен Мушка нараквица со Круг Затворач, Европската Бунтовнички Срцето Накит за Мажи TS B137
 • Намалена цена
 • Ново
 • -28 %

Црна obsidian сплетен нараквица со виткање затворач сребрена позлатен црна obsidian сплетен Ширина : 1.0 cmНа црн камен нараквица со виткање затворач направенаод сребро позлатен е сигурен мода придружник и дискретно ја надополнува секој поглед.

DEN 365.00 506.88
Това е достапна
Круг Монистра Јаже Нараквици Круг Розова Мачка Очи Стаклени Монистра Мода Накит За Жените 7.5 инчен FreeShipping трговија на Големо Гем-внатре
 • Намалена цена
 • Ново

Круг Монистра Јаже Нараквици Круг Розова Мачка Очи Стаклени Монистра Хривнија Мода Накит За Жените 7.5 инчен Free Shipping трговија на Големо ГемвнатреП : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?А : П : Колку Монистра во едно влакно?А :

DEN 957.60
Това е достапна
Qingmos Природна Розова 6-7mm Круг 5 Насоки Корални Нараквица со Големи Природни Школка Затворач-bra132 Бесплатен Превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -38 %

нд 5 Насоки Корални Нараквица со Големи Природни Школка Затворачbra132 Слободни Shipping Qingmos Природна Розова 67mm RouЌе се понуди висок квалитет на 5 Насоки Розова Корални нараквица,Супер висок сјај и Мазна површина,корални Дијаметар е 66.5 мм,Големите Школка Затворач е многу шармантна( дијаметар 30мм),На Neckalce вкупно има 5 насоки,должина е 7.5 инч...

DEN 1012.00 1632.00
Това е достапна
Девет засекогаш bileklik пол мажи накит природни хематит камен монистра нараквици & алки pulseira masculina Подароци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодаримеНие прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попустЗгора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земјиОдете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.

DEN 286.00 408.00
Това е достапна
2017 корејската Верзија Накит, Трендовски Ткаат СТП Кожа Мажите Нараквици Мода Нерѓосувачки Челик Машки Хривнија Накит За Ман
 • Намалена цена
 • Ново
 • -11 %

Добредојдовте на нашата продавница!Имајте на ум!Цената е за еден нараквициКога ќе го поставите цел,ве Молиме наведете можете да изберете ГолеминаШопинг1.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.2.Времето за испорака зависи од дестинацијата , тоа може да трае најмногу За подолго време ...

DEN 451.00 506.40
Това е достапна
Ailatu Оган Црвено Моќен Алка Накит 8мм Beasd со Златна Боја Бакар Монистра Ресни Хривнија
 • Намалена цена
 • Ново

Хривнија Должина : ОДГОВАРА на 1724 CMБоја : Комбинација од боиПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокОбрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!Имаме сопствена Фабрика...

DEN 267.84
Това е достапна
Ailatu Висок Степен на Накит 6mm Bronzite Камен Монистра Напредни Позлатен Круна Плетенка Нараквици Мажите Подарок Pulseira Hombres
 • Намалена цена
 • Ново

Висок Степен на Накит 6mm Bronzite Камен Зрнца Злато и Платина Круна Плетенка Хривнија Партија ПодарокМатеријал : Bronzite монистра & com монистраКруна мушка големина : 8x12mmБраун мушка големина : 6mmПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокОбрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!Ние Сопствена Фабрика...

DEN 527.04
Това е достапна
Ailatu Симпатична CZ Слон Шарм Накит, Модни Накит 6mm Камен Хривнија Животински Облик
 • Намалена цена
 • Ново

Ailatu Симпатична CZ Слон Шарм Накит, Модни Накит 6mm Камен ХривнијаМушка големина : 6mmСлон главата мушка големина : 15x10x8mmМатеријал : Природен камен монистрасо Вистински злато позлатен монистра и Сребрена боја Хематит Монистра1# Сини вени камен2# Bronzite камен3# Мат ахат камен4# Сив камен од јаспис5# Бела howlite камен

DEN 339.84
Това е достапна
Ailatu Верски Украс Будистички Буда КС Стил Хривнија 8мм Природни Круг Камен Тигар Очи 7 Чакра Јога Алки
 • Намалена цена
 • Ново

Ailatu Верски Украс Будистички Буда КС Стил Нараквица со 8мм Природни Круг Камен Тигар Очи 7 Чакра Јога АлкиПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокСите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако таму не мора вашата големина,pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!Ние сме Фабрика...

DEN 258.24
Това е достапна
ПРОДАЖБА 7-8мм Висок Квалитет АА Розова И Виолетова Природните слатководни Бисер 7.5 Бразлетна-bra104 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -38 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 78мм Висок Квалитет АА Розова И Виолетова Природните слатководни Бисер 7.5" Бразлетнаbra104 АА Одделение Розова и Виолетова бисер Опис : Работи : Висок Квалитет АА Одделение 89mm слатководни бисер Нараквица, розова и purle во боја,мазна и чиста површина со висок сјај,Природна боја НЕ обоена! Многу густа, nacre.Должина е долга 8 инчи,Вредност за понуда! Добар подарок за празникотbra104 Должина / Дијаметар : 8 инчен / 89mm Затворач : 18 K GP затворач Облик / Боја : во Близина Круг / Розова,Виолетова S / N : bra104 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен ОбјектПлаќањеПревозот Надомест За Пакување Нашите пакување е кинески мали свила торба (Погледнете во фото).Од оваа свила торба, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

DEN 631.00 1017.60
Това е достапна
Вистинска Природна Бела Фантом Кварцен Кристал Круг Голема Монистра Жените Камен Хривнија 10мм
 • Намалена цена
 • Ново

Вистинска Природна Бела Фантом Кварцен Кристал Круг Голема Монистра Жените Камен Хривнија 10ммЛето Стил Жените нараквици,Природни Кристал Нараквици,Влакно Хривнија За ЖениВистински Слики : Ставка Детали YL00070 : Сите големини во описот(ние се мери) може да има врска со 0.5 mm разликуваат со вистинската големина.искрено се надевам дека ќе може да се разбере...

DEN 3744.00
Това е достапна