возилото камера

Вкупно 276 од производите

Прикажано 1-41 276 варијанти
Интелигентни Динамичен Траекторијата Песни Rear View Camera HD CCD Обратна Копија Камера Авто Обратен Паркинг Помош Intelligen
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Камера карактеристики: 1 : Нов и висок квалитет2 : IP68 Водоотпорен,Со dustproof може да се користи и во автомобил;3 : Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи абразија и;4 : Компактен дизајн и лесна за intall;5 : Супер Ноќ Визија,170 степен широк агол; 6 : Увоз процесор, нема светлина средина, исто така може да се види јасно; 7 : Применливи Возила : За Фолксваген / BMW / Audi / Бенц; За : Ford / Тојота / Mazda / Hyundai / Хонда / "Опел" и повеќе...

DEN 1224.00 2400.00
Това е достапна
[Висок Квалитет] Водоотпорен Копија Shockproof CMOS/CCD Автомобил Rear View Camera 170 Степен Широк Агол Долго табличка рамка
 • Намалена цена
 • Ново

170 Степен Широк Агол Водоотпорен Автомобил Задните Видите Копија Обратна Камера Универзална CMOS / CCD Shockproof Паркинг Помош на КамераСтавка Опис* Анти магла стакло, висока чувствителност и ниска потрошувачка на енергија.* Висока дефиниција и до 170 степен широк агол на гледање.* Поддржува NTSC / PAL видео систем.* Водадоказ, шокдоказ и антипритискање функции.* Може да ви даде целосна глетка на задниот дел на вашиот автомобил, кога ќе се вози.* Може да се поврзат со било кој тип на монитор со композитни жолта РКА џек.* Совршено решение да се ослободи од дека сиромашните задните приказ на видливост на вашиот автомобил.СпецификацијаСлика уред : 1 / 4 инчи боја CMOS / CCDТВ Систем : NTSC / PALЕфективни Пиксели : 628*582 ПикселиСензор област : 5.78*4.19 mmSync систем : внатрешнаРезолуција : 420 TV linesМинимална осветлување : 0.3 лукс / Ф1.2Должина Агол : 120 ~170 степенS / N сооднос : повеќе од 48db(AGCOFF)Тековната потрошувачка : ≤150m AНапојување : DC 12 VВидео кабел должина : Околу 5.8 mНапојување кабел должина : Околу 95cmИнсталација1...

DEN 623.04
Това е достапна
автомобил пред rear view camera IR Инфраред Водоотпорен со 10 LED +IR Ноќ Визија за паркинг заден Копија+ предната Камера за Паркирање
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ СРЕЌЕН ПРОДАВНИЦАHD автомобил обратна камера IR ноќ визија со 10 LED водоотпорен за паркинг видео монитор назад / напред заден поглед назад системзошто да го одберете овој тип ?О : Работам фо р предниот или задниот дел, како што на барање преку кабелот се прилагоди( бела кабел) Б : Со Упатство или без Упатство како вашето барање преку кабел ajust (сино) C : Инфрацрвен Ноќ Визија Изграденаво photosensitive електрична енергија група Тоа само работа, кога светлината е темна или црна потоа Интелигентни работа ...

DEN 1386.00 1540.32
Това е достапна
Водоотпорен Автомобил Табличка Рамка Rear View Camera HD Возило обратно паркинг камера 120 степен 7 LED Ноќ Визија
 • Намалена цена
 • Ново

Боја CMOS Водоотпорен Табличка Инфраред Ноќ Визија 120 Степен Видлив Спектар Автомобил Задните Видите Копија Обратно Паркинг КамераКарактеристикиHighdefinition и широк агли на гледање.Погоден за стража и безбедност.Професионални надворешноста водоотпорен автомобил rear view camera, лесно да го инсталирате и да работат.1 / 3 Инчен Колор CMOS.PAL / NTSC ТВ систем.170° Видлив Спектар.7 Инфраред Ноќ Визија LED.Совршено се реши ова прашање на лош автомобил задните видите ефект.СпецификацијаСетилните Област : 5.55 x 5.55 umМинимална Осветлување : 1.5 ЛуксРезолуција : 420 TV linesВкупно Пиксели : 648x488 ПикселиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиИзвор на енергија : 12 V DC (за во Автомобил Систем)Оперативен Температура : 20 до 90 Степен целзиусови степениТемпература на чување : 30 до 60 Степен целзиусови степениЛеќи на камерата : 1.8 mm F=2.0ТВ Систем : PAL / NTSCВодоотпорен : IP67Аголна Поле на Гледање : 120 СтепениПристаништаDV ВОВидео ИзлезСлика Уред : 1 / 3 Инчен Колор CMOSТВ Систем : PAL / NTSCSync...

DEN 572.16
Това е достапна
LiisLee Автомобил Rear View Camera За TOYOTA Yaris Vios Belta Limo XP90 Седан Ноќ Визија се Погледне Назад Копија CCD Камера
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За TOYOTA Yaris Vios Belta Limo XP90 Седан Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераHD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол ЛеќаГо замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА КонекторПрименливи модели : За TOYOTA Yaris Седан / Vios Седан XP90За ТОЈОТА Belta Седан XP90За ТОЈОТА Limo Седан NCP93 2006~Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За TOYOTA Yaris Vios Belta Limo XP90 Седан Ноќ Визија се Погледне Назад Копија КамераПосебни Информации : 1...

DEN 949.00 1157.76
Това е достапна
Автоматскиот автомобил на задните обратен камера донесе динамична песна линија+ пластична обвивка материјал и стаклена леќа користат за Toyota RAV4 2014
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Добредојдовте на нашата продавницаЗа вашиот референцаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Детали за производот : автомобил rearview камераПроизвод параметри : автомобил rearview камера170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Погоден за оригинални автомобилSnapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 23 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

DEN 1152.00 2257.92
Това е достапна
Liislee HD SONY Автомобил Задна Камера За Фолксваген Нова Сантана 2012~2015 Интелигентни Паркинг Песни Обратна Копија NTSC РКА ПОМОШЕН
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Нова Сантана 2012~2015NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Нова Сантана 2012~2015Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 2087.00 2608.80
Това е достапна
HD Задна Камера За MB Мерцедес Бенц CL Класа W216 2007~2014 Висока Резолуција 170 Степени Водоотпорен Висок Квалитет Обратна Камера
 • Намалена цена
 • Ново
 • -38 %

Автомобил Rear View Camera Ultra HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа MB Мерцедес Бенц CL Класа W216 2007~2014Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Ultra HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За MB Мерцедес Бенц CL Класа W216 2007~2014Инсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1x 6 M видео кабел 1x напојување кабел 1 x упатствоКарактеристики : 1.Инсталација Iocation : Табличка Светилка2.Highdefinition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°3.Водоотпорен / Dustproof4.Shakeproof / Анти Магла5.Поддржува NTSC / PAL Видео системот6.Ноќ визијаПараметарот : Слика сензори : 1 / 3" CCD БојаТВ Систем : NTSC / PAL( ако сте треба ДРУГАР,Pls напишете во цел за детали или ќе испрати NTSC)Уникатен Дизајн,Со посебен осврт линија функцииМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 752*582Резолуција : 520 TV линииВидео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20 C+80 C RH95%Температура на чување : 30 C+80 CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A Max Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса...

DEN 952.00 1535.52
Това е достапна
Rearview Камера За Мерцедес Бенц GL350 GL450 GL500 GL550 Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера За Паркирање HD Ноќ Визија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

Автомобил Rear View Camera HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Мерцедес Бенц GL350 GL450 GL500 GL550Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Мерцедес Бенц GL350 GL450 GL500 GL550Инсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабел 1 x напојување кабел 1 x упатствоКарактеристики : 1.Инсталација Iocation : Табличка Светилка2.Highdefinition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°3.Водоотпорен / Dustproof4.Shakeproof / Анти Магла5...

DEN 1574.00 1919.52
Това е достапна
FUWAYDA CCD ноќ визија buckup обратен автомобил rear view camera паркинг линии за Опел ОПЕЛ Astra Corsa Meriva Vectra Zafira
 • Намалена цена
 • Ново
 • -22 %

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија CCD ЧИП Камера заОпел / "Опел" Corsa D (2006 2010) Опел / "Опел" Astra H (2004 2009 Година) Опел / "Опел" Vectra C (2002 2008) Опел / "Опел" Meriva A (2003 2010) Опел / "Опел" Zafira Б (2008 2010) Фиат Гранде PuntoВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 786.00 1007.52
Това е достапна
FUWAYDA CCD ноќ визија buckup обратна автомобил rearview камера паркинг линии за KIA FORTE / Hyundai Verna / Hyundai Solaris Седан
 • Намалена цена
 • Ново
 • -22 %

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија CCD ЧИП Камера заKIA FORTE / Hyundai Verna / Hyundai Solaris Седан 20102012 годинаВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 786.00 1007.52
Това е достапна
Rearview Камера За Мерцедес Бенц GL350 GL450 GL500 GL550 Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера За Паркирање HD Ноќ Визија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -38 %

Автомобил Rear View Camera Ultra HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Мерцедес Бенц GL350 GL450 GL500 GL550 2013~2015Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Ultra HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Мерцедес Бенц GL350 GL450 GL500 GL550 2013~2015Инсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1x 6 M видео кабел 1x напојување кабел 1 x упатствоКарактеристики : 1.Инсталација Iocation : Табличка Светилка2.Highdefinition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°3.Водоотпорен / Dustproof4.Shakeproof / Анти Магла5.Поддржува NTSC / PAL Видео системот6.Ноќ визијаПараметарот : Слика сензори : 1 / 3" CCD БојаТВ Систем : NTSC / PAL( ако сте треба ДРУГАР,Pls напишете во цел за детали или ќе испрати NTSC)Уникатен Дизајн,Со посебен осврт линија функцииМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 752*582Резолуција : 520 TV линииВидео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20 C+80 C RH95%Температура на чување : 30 C+80 CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A Max Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса...

DEN 952.00 1535.52
Това е достапна
За Sony CCD Опел Antara vectra corsa zafira astra haydo Автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера водоотпорен PAL ( Изборен)
 • Намалена цена
 • Ново
 • -28 %

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 726.00 1008.00
Това е достапна
FUWAYDA SONY CCD Автомобил Rearview Паркинг Камера Со 4,3 Инчен LCD Монитор За Опел ОПЕЛ Astra Corsa Meriva Vectra Zafira
 • Намалена цена
 • Ново
 • -21 %

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија SONY CCD ЧИП Камера заОпел / "Опел" Corsa D (2006 2010) Опел / "Опел" Astra H (2004 2009 Година) Опел / "Опел" Vectra C (2002 2008) Опел / "Опел" Meriva A (2003 2010) Опел / "Опел" Zafira Б (2008 2010) Фиат Гранде PuntoВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 1820.00 2304.00
Това е достапна
За Мерцедес Бенц W164 ML450 ML350 ML300 ML250 ML63 AMG 170 Широк Агол, HD Ноќ Визија Автомобил Обратна Копија Паркинг Камера
 • Намалена цена
 • Ново
 • -38 %

Автомобил Rear View Camera Ultra HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Мерцедес Бенц W164 ML450 ML350 ML300 ML250 ML63 AMG 2012~2016 годинаПрецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Мерцедес Бенц W164 ML450 ML350 ML300 ML250 ML63 AMG 2012~2016 годинаИнсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1x 6 M видео кабел 1x напојување кабел 1 x упатствоКарактеристики : 1.Инсталација Iocation : Табличка Светилка2.Highdefinition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°3.Водоотпорен / Dustproof4.Shakeproof / Анти Магла5.Поддржува NTSC / PAL Видео системот6.Ноќ визијаПараметарот : Слика сензори : 1 / 3" CCD БојаТВ Систем : NTSC / PAL( ако сте треба ДРУГАР,Pls напишете во цел за детали или ќе испрати NTSC)Уникатен Дизајн,Со посебен осврт линија функцииМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 752*582Резолуција : 520 TV линииВидео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20 C+80 C RH95%Температура на чување : 30 C+80 CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A Max Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса...

DEN 922.00 1487.52
Това е достапна
FUWAYDA безжична Автомобил Задните Видите CCD НОЌ визија Копија Паркинг Камера за KIA FORTE /Hyundai Verna / Hyundai Solaris Седан HD
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно се инсталира CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија CCD ЧИП Камера заKIA FORTE / Hyundai Verna / Hyundai Solaris Седан 20102012 годинаВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 1228.00 1535.52
Това е достапна
FUWAYDA паркинг CCD автомобил обратна автомобил rear view camera + Автомобил Огледало Следење на Опел ОПЕЛ Astra Corsa Meriva Vectra Zafira
 • Намалена цена
 • Ново
 • -21 %

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно да го инсталирате SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија SONY CCD ЧИП Камера за : Опел / "Опел" Corsa D (2006 2010) Опел / "Опел" Astra H (2004 2009 Година) Опел / "Опел" Vectra C (2002 2008) Опел / "Опел" Meriva A (2003 2010) Опел / "Опел" Zafira Б (2008 2010) Фиат Гранде PuntoВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2351.00 2975.52
Това е достапна
Обратна Автомобил Камера За Мерцедес Бенц Класа GL X166 2013~2015 Ултра HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Автомобил Задните Обратен Камера
 • Намалена цена
 • Ново
 • -38 %

Автомобил Rear View Camera Ultra HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Мерцедес Бенц Класа GL X166 2013~2015Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Ultra HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Мерцедес Бенц Класа GL X166 2013~2015Инсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1x 6 M видео кабел 1x напојување кабел 1 x упатствоКарактеристики : 1.Инсталација Iocation : Табличка Светилка2.Highdefinition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°3.Водоотпорен / Dustproof4.Shakeproof / Анти Магла5.Поддржува NTSC / PAL Видео системот6.Ноќ визијаПараметарот : Слика сензори : 1 / 3" CCD БојаТВ Систем : NTSC / PAL( ако сте треба ДРУГАР,Pls напишете во цел за детали или ќе испрати NTSC)Уникатен Дизајн,Со посебен осврт линија функцииМинимална осветлување.AGC : АвтоматскиBLC : АвтоматскиБаланс На Белата Боја : АвтоматскиВидео Боја : ШарениЕфективни Пиксели : 752*582Резолуција : 520 TV линииВидео Излез : 1.0 Vpp,75?Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен Класа : Ip 68Операција Температура : 20 C+80 C RH95%Температура на чување : 30 C+80 CРаботна Сила (DCV) : 12Тековната потрошувачка : 90m A Max Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса...

DEN 922.00 1487.52
Това е достапна
Бесплатен превозот Нов автомобил, rear view camera обратна копија паркинг 28mm за дупчење инфраред ноќ визија 120 степен Широк агол
 • Намалена цена
 • Ново

Нови 28mm Обратна Rearview backup Ноќ Визија IR Автомобил Камера Водоотпорен 420 TVL rear view camera PAL / NTSC CCDГолемина : D : D=28mm×40mmТВ Систем : PAL / NTSCЕфективна Piex : PAL : 628*586 / NTSC : 510*496Сензор Област : 5.961 мм*4.276 mmРезолуција : 420 линијаЕлектронски Shutter : NTSC : 1 / 601 / 100,000 дик ;PAL : 1 / 501 / 100,000 дикVdieo Излез : 1.0 Vpp,75ohmВодоотпорен : IP 67Операција Температура : 20 C~+75 C(RH95%Макс.)Складирање Tempetature : 40 C~+85 C(RH95%Макс.)

DEN 597.12
Това е достапна
FUWAYDA Wrieless SONY CCD Rearview Камера 420 линии 170 широк приказ агол на камерата Боја Копија автомобил КАМЕРА за Peugeot PartnerTepee
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) SONY CCD Камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD...

DEN 1306.00 1632.00
Това е достапна
Авто видео HD Паркинг Монитор, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Визија SONY CCD Автомобил Rear View Camera Со 4.3' свитлива Автомобил Огледало Следење НА ФОЛКСВАГЕН
 • Намалена цена
 • Ново
 • -21 %

SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCD.Посебен Автомобил Задните видите Обратна Копија SONY CCD ЧИП Камера за "ФОЛКСВАГЕН""Фолксваген" TIGUAN TOUAREG САНТАНА Golf V Варијанта 4 Предлози (20072009) Passat (20032005) Поло седан porsche Cayenne "ШКОДА" FabiaВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2309.00 2923.20
Това е достапна
Liislee Паркинг Камера / Назад Камерата За BMW 320i / 328i / 330i / 335i 2011 2013 2014 / Задна Камера / Табличка Светилка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -28 %

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа BMW 320i / 328i / 330i / 335i 2011 година 2013 година 2014 годинаТабличка Светилка Големина За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

DEN 884.00 1228.32
Това е достапна
FUWAYDA 4.3 Боја LCD Паркинг Помош Следи RearView камера ЗА ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 4 5 6 MK4 MK5 EOS LUPO БУБА Врвен HD
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD.Посебен Автомобил Задните видите Обратна Копија CCD ЧИП Камера за "ФОЛКСВАГЕН""ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC "ФОЛКСВАГЕН" PHAETON 20022010 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 4 D 20062009 "ФОЛКСВАГЕН" SCIROCCO 20092010 "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО(hatchback,2 Вагони) 20002010 Голф / Варијанта / 4 Motion 20042011 "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK4 19982002 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 20032008 "ФОЛКСВАГЕН" GOLF MK6 20092011 "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20062010 "ФОЛКСВАГЕН" LUPO 19982004 Седиште Леон / Leon4 20062011 Seat Altea 20072011 "Шкода" Врвен 20042009Ве молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 1882.00 2352.00
Това е достапна
FUWAYDA HD Автомобил Rear View Camera Обратна Боја CCD Камера ЗА ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ PASSAT TOURAN CADDY ВРВЕН /T5 ТРАНСПОРТЕРОТ/MULTIVAN T5
 • Намалена цена
 • Ново
 • -22 %

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( )Answer : ___________________________ Note : CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD.Посебен Автомобил Задните видите Обратна Копија CCD ЧИП Камера за "ФОЛКСВАГЕН""ФОЛКСВАГЕН" Caddy 20032014 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta / Sagitar 20052010 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3Б 20012002 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 C 20032005 "ФОЛКСВАГЕН" Голф Плус 20052007 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 20032010 "ФОЛКСВАГЕН" T5 Транспортерот 20032014 "Шкода" Врвен 20022008Ве молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 748.00 959.52
Това е достапна
Fongent Камера За Опел Antara 2011 2012 2013 Автомобил Обратна Задните Видите Безжичниот Возила Паркинг Accessary Комплет Авто Камера Монитори
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.Ние сме производството во фабрика во шенжен, специјално производство со висока дефиниција добар квалитет автомобил додатоци...

DEN 480.00 599.52
Това е достапна
за Хонда Спогодба Пилот Граѓански Одисеја CRV Spirior Одговара Град Crider Акура TL TSX Задните Видите Паркинг Обратна Назад до Безжична Камера
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.Ние сме производството во фабрика во шенжен, специјално производство со висока дефиниција добар квалитет автомобил додатоци...

DEN 480.00 599.52
Това е достапна
за SONY CCD автомобил Задна Камера за BMW trunk се справи со камера за BMW X1 BMW серија 3 2018 rearview обратна камера
 • Намалена цена
 • Ново
 • -24 %

Нов производТопла продажбакамерата одговара за BMW X1 BMW серија 3 2018 rearview обратна камераВе молиме одберете според опции Во различни земји, автомобил модели може да се разликуваат ве Молиме проверете со вашиот автомобил trunk се справи со капак позиција големина пред да ја купите ,ви благодариме...

DEN 1167.00 1536.00
Това е достапна
Lyudmila Безжична Камера За Toyota Prius 2001~2003 (NHW11) / Назад нагоре Обратна Камера Автомобил Rear view Camera / HD CCD Ноќ Визија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор за Безжична Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Toyota Pri~2003 (NHW11)Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

DEN 1301.00 1734.72
Това е достапна
Возилото се Врати Назад до Исклучување Обратна Паркинг Камера Помош Комплет Безжична Задните Приказ на Монитор За TOYOTA Camry 2009 2010 2011
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.Ние сме производството во фабрика во шенжен, специјално производство со висока дефиниција добар квалитет автомобил додатоци...

DEN 480.00 599.52
Това е достапна
Lyudmila Безжична Камера За Lexus NX300h NX 300h 2014 2015 година / Назад нагоре Обратна Камера Rear view Camera / HD CCD Ноќ Визија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -23 %

Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор за Безжична Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа LexNX300h NX 300h 2014 година 2015 годинаПосебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

DEN 1336.00 1734.72
Това е достапна
за Geely Emgrand EC7 Возило со Заден Поглед Назад До Исклучување Обратно Паркинг Безжична AV Приклучок USB влез Автомобил Камера Монитори, Видео Плеер
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.Ние сме производството во фабрика во шенжен, специјално производство со висока дефиниција добар квалитет автомобил додатоци...

DEN 480.00 599.52
Това е достапна
DIYKIT Безжична 4.3 инчен LCD Дисплеј Rear View Monitor Автомобил Огледало за Надгледување на IR Копија Автомобил Камера Паркинг Помош на Системот за Полнење
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

4.3" LCD ретровизорот Автомобил Следи Паркинг Помош на Системот за ПолнењеНајдоброто решение за вашиот автомобил обратна систем Водоотпорен IR камера со широк приказ агол 2.4 GHz Wrieless видео преносВисок квалитет на TFT LCD монитор2 канал видео влезовиЛесна инсталацијаТоа делува како нормален ретровизорот, и рефлектор автоматски ќе се појавува кога монитор е исклучен...

DEN 1836.00 2238.24
Това е достапна
за Nissan Новата Almera TEANA TIIDA Bluebird/Sylphy Altima Автомобил Назад до Исклучување на Задното Видите Паркинг Обратна Безжична Авто Возило Камера
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.Ние сме производството во фабрика во шенжен, специјално производство со висока дефиниција добар квалитет автомобил додатоци...

DEN 480.00 599.52
Това е достапна
Lyudmila Безжична Камера За Mazdaspeed6 / Mazda Брзина Atenza 2005~2007 Rear view Camera / Назад Камерата / HD CCD Ноќ Визија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор за Безжична Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Mazdaspeed6 / Mazda Брзина Atenza 2005~2007Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

DEN 1301.00 1734.72
Това е достапна
Lyudmila Безжична Камера За Lexus ES350 ES240 ES 350 240 2006~2012 / Автомобил Назад до Обратна Rear view Camera / HD CCD Ноќ Визија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -23 %

Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор за Безжична Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа LexES350 XV40 2006~2012За LexES240 ACV40 2009~2012Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

DEN 1336.00 1734.72
Това е достапна
Lyudmila Безжична Камера За Lexus RX330 RX350 RX400h RX 330 350 400h 2004~2009 / Обратна Rear view Camera / HD CCD Ноќ Визија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор за Безжична Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа LexRX330 RX350 RX400h (MCU30 / GSU35) 2004~2009Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

DEN 1301.00 1734.72
Това е достапна
JanDeNing HD CCD Автомобил Задните Видите Паркинг/ CCD Обратна Камерата/Табличка Светлина ОЕМ Водоотпорен За Audi A4 S4 RS4 2001-2008
 • Намалена цена
 • Ново

Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Овој Модел Ќе Одговара ЗаAudi A4 S4 B6 (8 E / 8 H) 2001~2005Audi A4 S4 B7 (8 E / 8 H) 2005~2008Audi RS4 Avant Quattro 2006~2008Audi RS4 Carbriolet 2006~2008Заменете Табличка Светилки | HD High Definition | CCD Ноќ ВизијаВода Доказ | Широк Агол Леќа | Со Паркинг Референца ЛинииПовеќе Јасни Камера Фото покаже : Посебно Внимание да Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од попазар...

DEN 1243.20
Това е достапна
JanDeNing HD CCD Автомобил Задните Видите Паркинг/ Backup Обратна Камерата/Табличка Светлина ОЕМ За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 7 Golf7 2012-2015
 • Намалена цена
 • Ново

Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Овој Модел Ќе Одговара ЗаФолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 Golf7 MK7 О7 5 G 2012~2015Заменете Табличка Светилки | HD High Definition | CCD Ноќ ВизијаВода Доказ | Широк Агол Леќа | Со Паркинг Референца ЛинииПовеќе Јасни Камера Фото покаже : Посебно Внимание да Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од попазар...

DEN 1243.20
Това е достапна
BigBigRoad За BMW Z4 E89 120i E81 E87 135i F20 F21 Безжична Камера Автомобил Задните Видите Копија Обратна паркинг Камера камера
 • Намалена цена
 • Ново
 • -16 %

Big Big Road За BMW Z4 E89 120i E81 E87 135i F20 F21за да се избегне грешка и disptue.pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате.производ детали Безжичен Предавател : 1) Кабел Должина : 1.6 m 2) 2.4 G безжична, Боја видео 3) Пренос на Далечина : 50m 4) Влез : DC 12 V 5) Температурата на работа : 1060 o C Безжичен Приемник 1) Кабел Должина : 1.6 m 2) 2.4 G безжична, Боја видео 3) Влез : DC 12 V 4) Примање на Осетливост на : ≤85d Bm 5) Температурата на работа : 1060 о В 5) Боја : Црна Како да го Инсталирате : 1 : Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил...

DEN 1451.00 1727.04
Това е достапна
Yeshibation Безжична Автомобил Rear View Camera За Mazda Керол MK6 2010~2014 Безжична Обратен Камера HD CCD Ноќ Визија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -23 %

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Mazda Керол MK6 2010~2014Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

DEN 1450.00 1883.04
Това е достапна
Yeshibation Безжична CCD Ноќно гледање HD Широк Агол Леќа на Камерата За Suzuki SX4 S-CROSS Crossover 2013~2015 Назад До Парк Камера
 • Намалена цена
 • Ново
 • -23 %

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Suzuki SX4 Crossover (Тајван)За Новиот Suzuki SX4 (Русија)Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

DEN 1420.00 1843.68
Това е достапна