Rhinestones

Вкупно 285 од производите

Прикажано 1-41 285 варијанти
Топ одделение Сребро дното Кристално Стакло тока,Езеро сино Капка форма да се шие на rhinestones со дупки,Diy/свадба декорација SWSKY19
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Точка име : да се Шие на кристал токаБоја : сино ЕзероГолемина : 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mmОблик : Пад формаМатеријал : стакло стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

DEN 140.00 215.52
Това е достапна
Фабриката за продажба на Врвот одделение Сребро дното Кристално Стакло тока,бела Капка форма да се шие на rhinestones,Diy/свадба декорација
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Точка име : да се Шие на кристал токаБоја : белаГолемина : 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mmОблик : Пад формаМатеријал : стакло стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

DEN 140.00 215.52
Това е достапна
Мешани Големина и Боја Кристал DMC амбуланта корегирање Стакло, Кристал Железо На Топло го Надминете Стресот Flatback Стакло Камења DIY Помине Уметност Фустан
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

дворНова продавница отворање, повеќе награди, повеќе од изненадување!Почитувани, добредојдовте на нашата продавница...

DEN 140.00 170.88
Това е достапна
3223 Navette 6x12 7x15 9x18 mm Кристал AB да се Шие На Rhinestones Камења И Кристали Шиење Strass Камен Шие Облека За Облека
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

3223 Navette 6x12 7x15 9x18 mm Кристал AB да се Шие На Rhinestones Камења И Кристали Шиење Strass Камен Шие Облека За Облека Точка Име : да се Шие на rhinestones Боја : AB Големини : 6x12mm 7x15mm 9x18mm Дупки : Две Дупки Дното : Сребро Дното Облик : Navette Hore Очи се Користи : Торби за Облека, Чевли, Облека Свадба Фустани Големини Листа 7x15mm 96pcs 6x12mm 72pcs 144pcs 9x18mm 36pcs 72pcsКристалноКартичкаПолитика На Враќањеако не сте задоволни со производот,може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати,превозот и ракувањето со полнење не се враќа сите врати ставки,мора да биде во добра состојба.тие мора да бидат под resalable состојба.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Повратни информации : 1.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти,и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.3.Ако не сте ги задоволи со стоката,ве молиме падна слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите ај спор на alibaba.Негативни повратни информации не се реши нешто.Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство .Плаќање : Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.ние прифаќаме различни плаќања од страна на T / T, Western union, Paypal и други како што е подолу .Превозот : Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Aliexpress Стандард Превозот, обично Под 2 KG испратите Кина пост, повеќе од 2kg ќе испрати EMS / UPS / DHL.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно...

DEN 300.00 333.12
Това е достапна
1040Pcs/set 3ММ DIY Занаети Уметност Bling Кристал За Мобилен Телефон за во Автомобил Налепница, Само Лепило Scrapbooking Налепници Ноктите Оркестарот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Answer : ___________________________ Note : 1order=1040pcs / многу=1setГолемина : околу 3ммБоја : црвена,црна,златна,розова,црвена роза,сребро,темно кафе,multicolor,темно виолетова,светло кафе,светло виолетоваТежина : околу 20g / setНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

DEN 52.00 61.44
Това е достапна
Повеќе Бои за избор 50pcs 18mm форма да се Шие На Кристал разубавувањето Монистра 2 Дупки Foiled Flatback Камен со метални ноктот
 • Намалена цена
 • Ново

Име на производ : Кристал Кристал Големина : 18 MM Боја : како што покажа Пакување : 50pcs / кеса Материјал : Кристално стакло Бесплатен Превозот : кина пост воздух mail Технологија : да се Шие на Лесно да се шие : Tshirt,Фустани,Превези,Headpieces,мобилен телефон,Компјутер,Ракавици, Чевли и сл ве Молиме имајте во предвид сликата е само за референца за бои, големина покажува поголема на слики,ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купите.

DEN 806.40
Това е достапна
Бесплатни shippment! 1Yard/многу Одделение костим applique да се шие на кристал бисер синџир трим со злато база за diy додатоци clothin
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Сите кристално стакло!!Бесплатни shippment! 1 Yard / многу Одделение костим applique да се шие на кристал бисер синџир трим со злато база за diy додатоци clothinдетали за производотвисок квалитет.кристал во ААА shinning стакло материјал.тоа е многу shinning и убава.злато метална база.јасно rhinesetones со жолта бисер поставување камен.ширина за 2cm.многу исклучителна кристал додатоци.може да се шие на.ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме за пониска цена.Употреба : Погоден за DIY за облека, торби за чевли декорација, свадба невестата деверуша облечи фустан дијамант синџир, ѓердан, нараквица, торба декорација, кеси, тексас прибор за облека, мобилен телефон и други додатоци...

DEN 388.00 456.00
Това е достапна
18 X 25мм DIY 50pcs се Меша бои стакло камења се Шие на Rhinestones Сребро метал Ноктот поставување
 • Намалена цена
 • Ново

Име на производ : Кристал Кристал Големина : 18x25 MM Боја : како што покажа Пакување : 50pcs / кеса Материјал : Кристално стакло Бесплатен Превозот : кина пост воздух mail Технологија : да се Шие на Лесно да се шие : Tshirt,Фустани,Превези,Headpieces,мобилен телефон,Компјутер,Ракавици, Чевли и сл ве Молиме имајте во предвид сликата е само за референца за бои, големина покажува поголема на слики,ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купите.

DEN 840.00
Това е достапна
Да се шие На rhinestones вода капка форма 10*14mm Пурпурна AB боја смола кристали flatback strass гем камења 120Pcs/многу
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : смолаголемина : 10*14mmоблик : пад формаКоличина : 120pcs / многупревозот : CPAM / EPACKET,Бесплатен превозотОвие се шие на кристал.Тие имаат 2 дупкиБесплатен превозот 600pcs 8*13 Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m06 многупарчиња / многуБесплатен превозот 600pcs 6*12 Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m05 многупарчиња / многу2014 година нови бесплатен превозот 400pcs 9mm круг Шарени акрилик стакло рака за шиење m01 многупарчиња / многуFreeshipping сребрена Јасно да се Шие На Намалување Кристално Стакло Кристал Капка форма Flatback 45pcs / торба многупарчиња / многу14mm Јасно AB да се Шие На Акрилик Кристал Кристал Rivoli Круг Flatback 200pcs / торба многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многуДа се шие на Лабава Монистра Кристали Темно Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m50 многупарчиња / многуДа се шие на Лабава Монистра Кристали Yellow AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m52 многупарчиња / многу

DEN 373.92
Това е достапна
40pcs/многу 12mm мал круг цвет кристално јасно кристал flatback за шиење-на strass цвет кроења за фустан чевли додаток
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

производ : кристалголемина : 12mm дијаметар,квалитет : кристал во белоflatback,но страна со дупки, може да се sewedметал дел : nickle боја

DEN 378.00 397.92
Това е достапна
Да се шие На смола камења Зелена AB боја rhinestones Круг 16mm Површината на цвет кристал смола flatback strass 100pcs/многу
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : смолаголемина : 16mmоблик : Тркалезна формаКоличина : 100pcs / многупревозот : CPAM / EPACKET,Бесплатен превозотОвие се шие на кристал.Тие имаат 2 дупкиБесплатен превозот 600pcs 8*13 Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m06 многупарчиња / многуБесплатен превозот 600pcs 6*12 Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Navette Форма Flatback m05 многупарчиња / многу2014 година нови бесплатен превозот 400pcs 9mm круг Шарени акрилик стакло рака за шиење m01 многупарчиња / многуFreeshipping сребрена Јасно да се Шие На Намалување Кристално Стакло Кристал Капка форма Flatback 45pcs / торба многупарчиња / многу14mm Јасно AB да се Шие На Акрилик Кристал Кристал Rivoli Круг Flatback 200pcs / торба многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многуДа се шие на Лабава Монистра Кристали Темно Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m50 многупарчиња / многуДа се шие на Лабава Монистра Кристали Yellow AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18 капка m52 многупарчиња / многу

DEN 369.12
Това е достапна
100pcs 13*18mm Црвено AB боја камења се Шие на rhinestones вода капка форма Додатоци Strass гем камења монистра
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : смолаголемина : 13*18mmоблик : капка водаколичина : 100pcs / многуОвие се шие на кристал.Тие имаат 2 дупкиКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многуВисок Квалитет на црвена / зелена diamante на собата да се шие на кристал flatback лабава монистра скапоцен камен 13*18mm 60pcs / торба m189 многупарчиња / многуЛабава монистра Круг 13mm 150pcs / торба dazzlingly ABcolour да се шие на Acryl Кристал Rhinestones Flatback Рака за Шиење Strass Дијамант многупарчиња / многуБесплатен превозот 600pcs 6*12mm Navette форма да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones За Рачно Шиење Камења Strass m92 многупарчиња / многу300pcs мешани вчитување различни спецификации Акрилик Стакло сребрена Боја лабава Монистра рака за шиење облека m064 многупарчиња / многуДодаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 13*18 multicolor Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма strass Дијамант m152 многупарчиња / многуЛабава монистра 150pcs 14mm да се Шие на Кристали Светло сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант многупарчиња / многуЛабава монистра 14mm 150pcs да се Шие на Кристали Златно Жолта AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Strass Дијамант многупарчиња / многу

DEN 336.00 373.92
Това е достапна
Голема монистра Круг 18mm да се Шие на Кристали Светло Сина AB боја Rhinestones flatback За Рачно Шиење Strass Дијамант 50pcs/многу
 • Намалена цена
 • Ново

Долго се Откажат 100pcs 8x21mm Јасно AB да се Шие На Акрилик Стакло Кристал рака за шиење камен Flatback strass Дијамант лабава монистра m82 многупарчиња / многу150pcs 9*20mm Висок Квалитет на Вулканот да се Шие На Акрилик Кристал Кристал Navette Форма m88 многупарчиња / многуЛабава монистра Круг се Зголеми Црвено AB 10мм Rivoli да се Шие На Акрилик Стакло Diamante Rhineston flatback камен 300pcs / многу многупарчиња / многу35pcs 14mm Стакло Јасно AB да се Шие на Кристал Rhinestones Rivoli Тркалезна форма Flatback m02 многупарчиња / многуБесплатен превозот Триаголник акрилик стакло многоцветни лабава Rhinestones 100pcs 16mm strass дијамант шие на фустан за m46 многупарчиња / многуСрцетово облик на школка шема 10мм Црвено AB боја ТоплоFix Acryl кристал опашот на опашката површината рамна 200pcs / торба b601 многупарчиња / многуВулканот 100pcs 13x16mm да се Шие На Акрилик стакло Мултиобоени Кристал скапоцен камен Космички Форма strass Дијамант за шиење камења многупарчиња / многу2pair / торба црна чипка applique 24*20cm Блескави прирачник помине мушка венчаница DIY материјали m553 многупара / многу

DEN 335.52
Това е достапна
JUNAO 10x30mm Големи Сини Кристал Капка Rhinestones да се Шие На Рамен Грб Камења Акрилик Стакло Applique Шиење Бележник Strass за Занает
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

JUNAO 10x30mm Големи Сини Кристал Капка Rhinestones да се Шие На Рамни Камења НазадАкрилик Стакло Applique Шиење Бележник Strass за ЗанаетиMaterail : Акрилик Стакло.Rhinestones Големина : 10*30мм да се Шие На Rhinestones .Боја : Темно Сина, Rhinestones,Кристал AB Rhinestones,Црни Кристали,Црвена Боја Кристали.Количина : 100pcs Кристали Applique.Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Ѕвезда повратни информации...

DEN 378.00 504.00
Това е достапна
Кристал AB Кристал teardrop Applique самба фустан Ткаенина да се шие на 1 buc (K9044)
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

вие сте biding 1 bucголемина приближно 58mm долг и широк 45mmбоја : Кристал AB ,сите тие се сребрена settingsдворот дворот дворот на Превозот : 1 : Epacket за овие Земјата : САД...

DEN 306.00 360.00
Това е достапна
YANRUO SS16 SS20 1440pcs Hyacinth Strass амбуланта корегирање Rhinestones Камења И Cystal Hot Fix Кристал Железо на Cristal Камен За Облека
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

YANRUO SS16 SS20 1440pcs Hyacinth Strass амбуланта корегирање Rhinestones Камења И Cystal Hot Fix Кристал Железо на Cristal Камен За ОблекаПредмет : Амбуланта Корегирање КристалБоја : Hyacinth 236Големини : SS20 4.64.8 мм SS16 3.84.0 mmПакет : 1440pcsМатеријал : Стакло, КристалСе Користи За : Чанти,Облека,ЧевлиИспорака : DHL,UPSот,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,и др.Димензии Листа SS6 1.92.1 mm 1440pcs SS8 2.32,5 mm 1440pcs SS10 2.72.9 mm 1440pcs SS12 3.03.2 mm 1440pcs SS16 3.84.0 mm 1440pcs SS20 4.64.8 мм 1440pcs SS30 6.36.5 mm 288pcsДнотоСтанот назад Круг Сребро ДнотоКартичкаБод на искра со одлична Rhinestones да се шие на кристали! Не вашите чанти, облека, марами и лични додатоци заслужуваат малку bling? Користете ја вашата имагинација да се создаде сложени модели од неверојатен спектар на претрупан кристал бои, мултидимензионална ефекти и прекрасен форми, вклучувајќи rivoli, круг, се зголеми montees, и повеќе!ПакетПолитика На Враќањеако не сте задоволни со производот,може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати,превозот и ракувањето со полнење не се враќа сите врати ставки,мора да биде во добра состојба.тие мора да бидат под resalable состојба.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Повратни информации : 1.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти,и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.3.Ако не сте ги задоволи со стоката,ве молиме падна слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите ај спор на alibaba.Негативни повратни информации не се реши нешто.Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство .Плаќање : *Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* ние го прифаќаме различни плаќања од страна на T / T, Western union, Paypal и други како што е подолу .Превозот : * Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Aliexpress Стандард Превозот, повеќе од 5kg ќе испрати EMS / UPS / DHL.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети, Обично можете да изберете aliexpress стандард shiping или aliexpress премија ...

DEN 347.00 428.64
Това е достапна
Се продаде во загуба!! 68pcs/пакет Црвена мешавина облик висок квалитет кристално стакло материјал да се шие на ноктот rhinestones,diy/Облека accessorie
 • Намалена цена
 • Ново
 • -50 %

Висок квалитет кристално стакло материјал да се шие на кристал, фабрика производство, продажба во загуба.Точка име : да се Шие на камењаБоја : ЦрвенаГолемина : микс големинаОблик : микс формаМатеријал : стакло, метал сребро назад со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

DEN 216.00 431.52
Това е достапна
8мм 50pcs/многу Сина опал сребрена Плоча се Шие на Монистра за Фустани, се Шие На Rhinestones монистра за накит одлуки, да се Шие на Копчето
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Точка име : да се Шие на бисер Со дупкиГолемина : 8mmБоја : како на pictuer, бидејќи слика од рака, па таму ќе има боја грешка, се надевам дека ќе може да се разбере.Пакет : 50pcs / торба...

DEN 88.00 110.40
Това е достапна
Златна дното AB боја на Високо-одделение Тркалезна форма ААА кристално стакло се шие на ноктот rhinestones со дупки,diy/облека додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

Точка име : да се Шие на камењаБоја : AB бојаГолемина : 8mm 30pcs, 10мм 20pcs,12mm 20pcs,14mm 20pcsОблик : Тркалезна формаМатеријал : стакло, златни метални врати со дупка.Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите...

DEN 114.00 190.56
Това е достапна
Ново ! Микс големина и се Меша бојата сјајна амбуланта корегирање Кристал SS6-SS30 кристално стакло flatback камења 1000Pcs за Облека Украс DIY
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Точка име : амбуланта корегирање кристал Материјал : Стакло Облик : Тркалезна Боја : Микс боја Процес : амбуланта корегирање / лепак за Употреба : DIY,Облека,торба,чевли Пакување : Mize SS6SS30 1000pcs / многу SS6 ( 2.0 mm) 500pcs SS10( 2.8 mm) 200pcs SS16( 4.0 mm) 150pcs SS20( 4.8 мм) 100pcs SS30( 6.2 mm) 50pcs =вкупно : 1000pcs Покаже Превозот Наредби обработени обично во рок од 3 работни дена од приемот на плати документот.( Празник продолжува) ве Молиме внимателно прочитајте подолу...

DEN 163.00 177.12
Това е достапна
SINUAN Метар Кристал Мулти-Обоени Кристали Смола Лента Rhinestones За Облека Кристал Ab Смола Боја Украсни Камења
 • Намалена цена
 • Ново

Убавината Шарени Смола Кристал легура синџир Ab боја ,colorfast смола кристал натпревар сјајна стакло, кристал,убава на бои и сјај Сите натпревар стил,Intersperse вашите чанти ,чевли,облека или Косата Нека ви стане фокусот на толпата !!! Не двоумете се!!!го однесе далеку !!! Кристал квалитет : Одделение ААА Кристал материјал : Стакло / смолаКристал боја : цветенСинџир материјал : АлуминиумскиСинџирбоја : златнаUseage : шиењеUsefor : DIY accessoriess за облека ,чанти ,чевли,торта и ги красат ,автомобил декорација и така натаму ..Минимална цел количество : 1yard =0.914 метар

DEN 888.00
Това е достапна
Бесплатен Превозот 5yards/многу Кристал AB Средување Булчински Sash Плоскости, Кристал Applique, Булчински Applique,Свадба Applique XML005-1
 • Намалена цена
 • Ново

Напомена : Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 1440.00
Това е достапна
Бесплатен превозот 8x13mm/10x14mm/13x18mm/18x25mm Malachite зелена добра qualit Кристално Стакло Вода Проп Форми се шие на rhinestones
 • Намалена цена
 • Ново
 • -34 %

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Malachite зелена Капка D Ноктот да се Шие на кристалГолемина : 8x13mm 30pcs / торба 10x14mm 20pcs / торба 13x18mm 20pcs / торба18x25mm 10pcs / торбаУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Материјал : кристално стакло, на дното на сребро позлатен, со ноктот поддршкаAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

DEN 104.00 157.92
Това е достапна
100 Парчиња 4mm Кристално Стакло Круг Акрилик да се Шие На Rhinestones Коњ Око Форма Flatback За Свадба се Облекуваат
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Материјал : Акрил.Количина : 100pieces по многу.Големина : 4mmдворИмаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

DEN 131.00 144.00
Това е достапна
3.0 MM SS12 5000pcs Смола Flatback Црна Кристал Желе Маслинесто Зелена AB 14 аспекти DIY помине уметност декорација
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : Смола боја : како на сл Количина : 5000pcs / пакет Облик : Тркалезна flatback Пакет : opp вреќа Answer : ___________________________ Note : 1.овој кристал се состои од смола,не кристално стакло 2...

DEN 104.64
Това е достапна
8мм 10мм 12mm 14mm 20pcs/торба Кристално стакло се шие на камен со ноктот,Квадратен облик Кристал тока лабава rhinestones
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

Answer : ___________________________ Note : 1 Ако ви треба уште една боја ,ве молиме contack услуги на клиентите2 Ние ќе испрати побрзо логистика со следење на информации ако износот на повеќе од $ 5име на производ : Тркалезна форма да се Шие На Кристал со ноктотГолемина : 8mm 10мм 12mm 14mmПакување Количина : 20 парчиња / пакетМатеријал : кристално стаклопријава : Сите видови на накит, накит, облека, модни додатоциСите производи слики се направени во вид, поради временските услови, светлина, камери, монитори, итн...

DEN 206.00 290.88
Това е достапна
Кристалниот Замок 4А-Сјајна Боја 1 Rhinestones Занаети Кристално Стакло Strass амбуланта корегирање Помине Уметност Сјајот Кристал Топла фикс За Облека
 • Намалена цена
 • Ново

Кристалниот Замок 4АСјајна Боја 1 Rhinestones Занаети Кристално Стакло Strass амбуланта корегирање Помине Уметност Сјајот Кристал Топла фикс За ОблекаДраги Пријатели, pls проверите следниве типови : 1...

DEN 196.80
Това е достапна
6 Големини Темно Зелена 1440pcs/Многу, SS6 SS8 SS10 SS16 SS20 SS30 Стакло амбуланта корегирање Rhinestones FlatBack DMC Hot Fix Камења и Кристали
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Други Бои (Кликнете на сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас...

DEN 92.00 100.80
Това е достапна