синџир And линк нараквици

Вкупно 301 од производите

Прикажано 1-41 301 варијанти
XIUFEN Човекот Отворено Spliced Хривнија Мултифункционален Носи Шрафцигер Алатка Рака Синџир Областа Опстанок Хривнија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -17 %

Опис : Предмет тип : Spliced ХривнијаЕ применливо : Мултифункционален алаткаБоја : Како што е прикажанодијаметар : 24cm, ширина : 3cmПроизвод тежина : 150gМатеријал : титаниум челикФункција : Мултифункционален и лесен.Погодна за отворен опстанок.Пакетот вклучува : 1 * Spliced ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : 12cm грешка може да постои поради рачни мерења (забелешка : 1cm=0.39 инчен), ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

DEN 2015.00 2427.84
Това е достапна
Сребро Циркони Основните Нараквици Крст Линк Синџир со Снег & Мраз Ролери Шарм, Трендовски DIY Шарм Хривнија Накит за Подарок За Жените
 • Намалена цена
 • Ново
 • -39 %

Сребро Циркони Основните Нараквици Крст Линк Синџир со Снег & Мраз Ролери Шарм, Трендовски DIY Шарм Хривнија Накит за Подарок За Жените

DEN 585.00 959.52
Това е достапна
2018 Трендовски Нови Пристигнување Машки Пол Мажи Бакар Магнетни Хривнија Wristband Шарм Хривнија За Мажи
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : БакарБоја : ЗлатоГолемина на : Ширина 1.3 смДолжина 20.5 cmПакет : ПарчеAnswer : ___________________________ NOTE : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 270.00 385.44
Това е достапна
5Pcs/ Set Вода Пад на Силиконски Калап За Форми Кристал Хривнија Pendant Накит Мувла Кастинг
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

100% сосема нов и висок квалитетУпотреба : diy мувла,накит одлуки алаткиЛесно правење и лесно надвор.Вашиот најдобар избор да се направи било занаетСовршен алатки за вашиот DIY занает проекти направи pendant earring,ѓердан и другиМожете да DIY како облик за да се подобри вашата рацете на способностМатеријал : СиликонБоја : бела транспарентнаТемпературата Оценка : 40 centigrade ~ 210 centigrade.Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е лесна за употребаТоа е Мека и лесна за употребаЗабелешка : големината на производот не е голем како вашите замисли...

DEN 79.00 84.48
Това е достапна
Лебдечки Locket Хривнија 25ММ Круг Locket Нараквица со Rhinestones Магнетни Стакло Меморија Шарм Хривнија Деверуша Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -24 %

Пакување Вклучуваат : 1pc ХривнијаМетал Материјал : 925 Sterling Silver Позлатен / Розово Злато Позлатен Производ Локација : Кина Производ Стил : Луксузни Накит Стил Е Применливо Луѓе : Жена И Девојка Пакување : Хартија Кутија За Карти И Opp...

DEN 182.00 239.52
Това е достапна
Granny Шик Модни Мажите Шарм Нараквици & Алки Нови Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Шкорпија Хривнија Pulseira Masculina Mens Хривнија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 777.00 863.52
Това е достапна
Топла Продажба На Злато Од Не ' Рѓосувачки Челик Боја Линк Синџир Крстот Хривнија Multilayer Водат Шарм Pulseras Свадба Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -14 %

Топла Продажба На Злато Од Не ' Рѓосувачки Челик Боја Линк Синџир Крстот Хривнија Multilayer Водат Шарм Pulseras Свадба ПодарокБојаЗлато бојаГолеминаприлагодливМатеријалнерѓосувачки челикТежина16gКоличина1 ПарчеПакетфланелен боксери ТорбаИспоракаВо Рок Од 3 Дена

DEN 285.00 330.72
Това е достапна
2017 Лето Трендовски Магнетски Затворач Нараквици за Жените Убава Двоен Слој Плетенка Кожа Хривнија Накит pulseira masculina
 • Намалена цена
 • Ново
 • -41 %

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена...

DEN 71.00 120.00
Това е достапна
Машки Пол Машки Злато Рака Хривнија Хип Синџир Braslet Pulseira Masculina Златна Боја Синџир Линк Хривнија За Човекот Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -52 %

Машки Пол Машки Злато Рака Хривнија Хип Синџир Braslet Pulseira Masculina Златна Боја Синџир Линк Хривнија За Човекот НакитМатеријал : еколошки златна бојаГолемина : шоу на сликатаПовод : партија / свадбена / aniversary / матурскаПакет : нов објект, opp вреќаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

DEN 230.00 479.52
Това е достапна
B071710 8 Бела Biwa Бисер Хематит Хривнија
 • Намалена цена
 • Ново

Накит ОписКамења Информации : Свежа вода образован бисер, бела цевка biwa бисер конектор исечените со macarsite, круг хематит, добар квалитет, со висок сјај!Дијаметар : 14x29mm(biwa бисер), 4mm(круг хематит)должина : 8"(белегзија)Затворач : 18 К GP ЗатворачВе молиме имајте во предвид пред да ја купитеМоите принципи нема да прифати неутрални или негативни повратни информации, не го прифати ниска оценка повратни информации! ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме однапред, ние ќе се обидеме да ви помогне и да ви даде задоволни решение! За добар бизнис зделки, ве молиме дај ми остави 5star позитивни повратни информации!Ако малициозен ни остави ниска или негативна повратна информација,Нашиот ПРОЕКТ ќе биде известен Азија Накит Асоцијација, во комбинација со други накит црната листа на добавувачи, засекогаш забрана за купување на нашата продавница стока!International ShippingБесплатен превозот преку EПакет / Кина пост воздух Достава на пошта со Следење на број,Трае околу 1020 работни дена.Покрај имаме уште многу побрзо превозот метод кој обично трае само 58 работни дена по пристигнувањето...

DEN 604.80
Това е достапна
12 Соѕвездија Хривнија Личен Кориснички Нерѓосувачки Челик Wristband Силикони Мажите Секојдневен 12 Хороскопски Знаци Панк Хривнија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -22 %

Нашата Продавница Веб : цел на повеќе од $148,Испрати преку СЛОБОДНИ DHL,SF,UPSот и мистерија подароци.сад $ 0.08 / Парчесад $ 1.68 / Парчесад $ 3.90 / Парчесад $ 3.90 / Парчесад $ 3.90 / Парчесад $ 3.98 / Парчесад $ 4.75 / Парчесад $ 0.15 / Парчесад $ 0.15 / Парчесад $ 0.15 / Парчесад $ 0.15 / Парчесад $ 0.20 / Парчесад $ 0.15 / Парчесад $ 0.17 / Парчесад $ 0.10 / Парчесад $ 1.38 / Парчесад $ 1.88 / Парчесад $ 2.26 / Парчесад $ 3.16 / Парчесад $ 2.26 / Парчесад $ 2.68 / Парчесад $ 1.74 / Парчесад $ 2.09 / Парченараквици за жените хривнија Шарм хривнија locket хривнија лебди locket хривнија шарм pendant хривнија шарм хривнија накит кожа пол мажи хривнија mens нараквици 2015 925 сребрен накит турски накит ѓумбир snap накит од нерѓосувачки челик хривнија snap копчето 925 фунта сребрени нараквици за жените shamballa хривнија кристал хривнија деца накит hello kitty накит алка хривнија mens нараквици gingersnap накит snap копчиња за брзо копче накит kors хривнија тиркизна накит кожни нараквици за жените фунта сребрен накит парична казна накит нараквици алки златна нараквица хривнија femme бисер накит индискиот накит нараквици за жените сакаат хривнија картер хривнија хривнија manchette ткаенината нараквици дијамантски накит познатиот бренд за накит горниот дел на раката хривнија картер љубов хривнија hipanema хривнија pulseira машката индискиот накит хривнија злато pulseira feminina хривнија накит од не ' рѓосувачки челик мечка хривнија jade хривнија нараквици хривнија мажите се зголеми златна нараквица ткаенината хривнија златни нараквици за жените joyeria marcas famosas pulseras hombre

DEN 175.00 224.64
Това е достапна
HANCHANG Мода нараквици Додатоци Печурки Бел Алки Нараквици Алиса во земјата на Чудата Приврзоци Нараквици Жени, Девојки Подароци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -31 %

Добредојдовте во мојата продавница! ^ ^Оваа продавница можат да бидат разни додатоциќе ги најдете на прекрасен свет!Хривнија Големина : 26.6 cm (1cm=0.394 во)Тежина : 31gHANCHANG Мода нараквици Додатоци Печурки Бел Алки Нараквици Алиса во Прашувам Приврзоци Нараквици Жени, Девојки ПодароциВнимание : Накит Maintaine : 1.Не се носат кога за перење.2.Не се носат при потење.3.Не се носат Кога се Спие.4.Не се носат кога спортинг.5.Не се носат кога капење.6.Избегнувајте Хемикалии.

DEN 86.00 125.28
Това е достапна
2 парчиња Мажи Жени Среќа рачно изработени Плетенка нишка на Јаже Кабелот Хривнија за Љубителите Едноставна Среќа Неколку Хривнија Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -21 %

2 парчиња Мажи Жени Среќа рачно изработени Плетенка нишка на Јаже Кабелот Хривнија за Љубителите Едноставна Среќа Неколку Хривнија ПодарокОпис100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Среќа Јаже ХривнијаГолемина : 21cmКоличина : 2 Парчиња во Боја : Црвена Материјали : Најлон Пакет се Вклучени : 2 x Јаже НараквициAnswer : ___________________________ NOTE : Оваа точка да дојде без мало поле.1 : 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување на 23 CM за предмети.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

DEN 29.00 36.48
Това е достапна
YYW Топла Продажба Панк Рок Жени Мажи Челик Боја Синџир Алки од Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Линк Синџир на Синџир Шарм Нараквици
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

W elcome на нашата online продавницаНерѓосувачки Челик Хривнија Накит,накит многу, намалување на синџир, oril боја, 10x6x2mm, кои се Продаваат По Околу 8.5 Инчен ВлакноКако да се плати за целПакувањеПревозотСите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.Цел $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, Eспакувани итн.Цел > $200 Бесплатен превозот од UPSот, DHL, EMS, итн.Превозот МетодЗемји и РегиониПревозот ВремеКина Пост ВоздухопловнатаАзија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.3060 денаEпакетСАД, руската, Украина2040 работни денаDHL,UPSОТ,EMSАзија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.515 денаНаплатаПовратни Информации & НаградаАко сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди...

DEN 61.00 86.88
Това е достапна
Врвен Квалитет Овална Исклучителна Циркон Хривнија Луксузен Shinny Кубни Циркони Нараквици Femme
 • Намалена цена
 • Ново

Врвен Квалитет Овална Исклучителна Циркон Хривнија Луксузен Shinny Кубни Циркони Дијамант Нараквици Femme Материјал : бакар родиум, 24k злато ААА циркон (champion никел слободни противалергиски); Пакување : независни картичка + OPP Вреќа (бара пакување, ве молиме да контактирате со услуга) Бразлетна должина : 18.8 CM; Имајте на ум : Вие треба да нареди други стил, можете да се јавите на продавачот, може да се нарача во согласност со клиент дизајн, MOQ 120 пара!

DEN 748.80
Това е достапна
Escalus Унисекс Подарок Накит Антички Бакар Магнетни Хривнија Хематит Топки Алка Спортски Облечен Wristband Шарм
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Спортски Облечен Магнетни Хит Anitque Бакар Позлата ХривнијаМагнет : ХематитБрој на Магнети : 9Гаус Сила на секоја Магнет : 3,000 гаусПол : УнисексВрвен КвалитетИспорака преку Хонг Конг Пост Воздух Mail (Супер и Сигурен)Слични Производи : MBA168 C / MBA169 C / MBA170 C

DEN 505.00 623.52
Това е достапна
Сребро Позлатен Линк & Синџир Нараквици Bijoux Морска Школка Шарм Хривнија Едноставна Изјава Накит Алки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Нашиот магацин : Пакување : Повратни информации : 1> Вашата Повратна информација е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2> Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3> ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 52.00 61.44
Това е достапна
Сончево Накит Нараквици Алки Шарм Синџири Висок Квалитет На Бакар Мода Накит 2017 За Жените За Партија Свадба Годишнината
 • Намалена цена
 • Ново
 • -67 %

Објектот Се Вклучени : ХривнијаПредмет Бр : SYH003Тежина : 34g / парчеДолжина : 22cm / 8.7 воСостојба : 100% Бренднови & Рака ПолирањеВе молиме да обрнете внимание...

DEN 196.00 595.20
Това е достапна
LUKENI Личност Мода жените Златна Боја/Пиштол црна/Бела Боја Кубни Циркон Прилагодливи Нерегуларни Нараквици Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Бренд : LUKENI Материјал : бакар алуминиумски + ААА циркон Носи Повод : секојдневниот носат / office / shopping / годишнината Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Применливи подарокдавање прилики : свадбена, роденденски подарок, нешто различно Пакување : независни пакување Сите фотографии направени од страна на Микро Lense, ве Молиме бидете сигурни проверете ја големината пред место со цел, ви благодариме

DEN 462.00 570.24
Това е достапна
Jovivi Ново 1-2pc Нерѓосувачки Челик CZ Мажи Жени Неколку Спречување на Хривнија Појавување Поставите Линк Синџир на Зглобот Алки Нејзиниот Цар&Неговата Кралица
 • Намалена цена
 • Ново
 • -23 %

Количина 1 : 1pc Мажи / Жени Нараквица ( Без Кутија) Количеството 2 : 2 парчиња "Нејзината Кралот" + Неговата Кралицата " ( Со Кутија) Премија Материјал : Направен од Супериорен Нерѓосувачки Челик со убава Кубни Циркони...

DEN 268.00 348.48
Това е достапна
Оригиналниот Тибетската Будистички Благословен Среќа Јазли Јаже Нараквици Рачно Изработени Големина Прилагодливи Будизмот Плетенка Алка За Жени Мажи
 • Намалена цена
 • Ново

Драг пријател,Ние се соработува со еден од Тибетската лама храмот, Нашите белегзии се сите рачно изработени од страна на монасите, плетење кога reciting daliy mantras, секој јазли нараквици, потребни се 3050mins да се направи и да бидат благословени, тоа трае 13 дена да брод од надвор, ве молиме размислете два пати пред да го нарачате...

DEN 264.00
Това е достапна
Добар Квалитет Златна Нараквица 24k Злато Мажите Хривнија 16.3mm18cm Големина Златна Нараквица Шарм Накит Роденденски Подарок Бесплатен превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.

DEN 713.00 792.00
Това е достапна
18cm 5.5 мм Жените Хип Хоп Bling Iced Од 1 Ред Тенис Кубни Циркони Синџир Хривнија & Алки Бакар CZ Синџир Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : БакарБоја : Злато / СребренаПакетот Вклучува : 1pc Нараквици со подарок кутија, како што е подолу слика во кутија ***Ако купите над $200 во нашата продавница...

DEN 475.00 527.52
Това е достапна
TREAZY Мода Кристал Нараквици & Накит за Жените Сребрена Боја Rhinestones Бесконечност Нараквици Булчински Свадба Накит Подароци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & Кристал КристалноНакит Вид : Свадба Хривнија ЗакачамДолжина : 19 CMШирина : 1.2 смБоја : Сребрена БојаПакување : 1 Pcs opp вреќа со картичкаСликата Модел ШоуПревозот И Повратни Информации

DEN 110.00 120.00
Това е достапна
dongsheng Новиот Филм Накит Натприродни Шарм Гроздобер Нараквици Мода Жените Алка Деканот Сем Davils Винчестер Панк Стил -25
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

0dongsheng Новиот Филм Накит Натприродни Шарм Гроздобер Нараквици Мода Жените Алка Деканот Сем Davils Винчестер Панк Стил Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 24cm Тежина : 25g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / УнисексПогодни за : Млади и Зрелост женски машки и

DEN 115.00 153.60
Това е достапна
Моден прекрасен цвет нараквица. Солидна 925 Сребрен Детелина Нараквица. Жена / Девојка Среќа Накит Sterling Silver Додатоци Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

DEN 429.00 523.20
Това е достапна
Трговија на големо 10piece Шарм Злато Круг Круг Нараквици За Жените Накит од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Карма Круг Хривнија Pulseras Mujer
 • Намалена цена
 • Ново
 • -11 %

Трговија на големо 10piece Шарм Злато Круг Круг Нараквици За Жените Накит од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Карма Круг Хривнија Pulseras Mujer

DEN 598.00 672.00
Това е достапна
Денот на вљубените Неколку Неговата И Нејзината Нараквици Растојание Црно-Бели Зрнца Cz Круна на Кралот Шарм Камен Хривнија Љубители Mbr170283
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Бренд : Poshfeel Име : Луксузни Неколку Хривнија Материјал : 8mm Природен Камен Големина : 19cm,еластична Тежина : 48g Облик : Круната / Кралот Прилики : Свадбена / Партија / Матурска / Годишнината Подарок За : Жени / Девојка / Мајка / Пријатели Пакување : Velet торбаВашата цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата.Подолу е проценката за достава за вашата брзинареференца.Ви благодариме...

DEN 354.00 443.04
Това е достапна