шахти

Вкупно 303 од производите

Прикажано 1-41 303 варијанти
10PCS x 22mm 25мм 30мм 35mm 37mm 40mm М3 od=5mm Сина Алуминиум легура ќор-сокак/Spacer Студ Fastener алуминиум колона
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Спецификација : M3 серијаматеријал : алуминиум легураДолжина : 22mm 25мм 30мм 35mm 37mm 40mmНадворешниот дијаметар : 5 mmБоја : Сина1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 274.00 288.48
Това е достапна
10Pcs F698-2Z F698ZZ F698zz 8*19*22*6*1.5 мм F698 zz DDRF-1980ZZ Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 8x19x6 mm
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Модел F698 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 8 Надворешниот Дијаметар(D)19 Ширина (Б) 6 Печати Тип челик Материјал челик Испорака датум На барање за испорака1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 283.00 297.60
Това е достапна
10pcs HF0406 Еден Начин Спојки Минијатурни Игли Валчести Лежишта 4 x 8 x 6 мм имајќи Бесплатен превозот Висок Квалитет 4x8x6mm
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Спецификација : HF0406ГОЛЕМИНА : 4x8x6mm1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

DEN 346.00 364.32
Това е достапна
Бесплатен Превозот 4pcs/многу LMF8UU 8мм страната линеарна топката имајќи за 8мм линеарна вратило CNC
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Линеарна Стапка за CNC делови,3d принтер деловиТочка Бр LMF8 UU,LMF8Пакување детали : 4pcs / многуМатеријал : Сместување : Gcr15 челик, зацврстуваатТопката : Хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатенКафез : Инженерство пластика

DEN 312.00 331.20
Това е достапна
1PCS 3308ATN9 3308 3308A 5308 40x90x36.5 3308-Б-TVH 3056308 3308B Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта MOCHU Имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта Модел : 3308 ATN9 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 40 mm OD (надворешен дијаметар) : 90 mm Ширина / Висина / Дебелина : е 36,5 милиметри Кол : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3308БTVH,5308,3056308 TN Аголна контакт топката лежишта, двоен редСолидна polyamide snap кафез,топкатаводени Ознака систем, Пример : 3205 ATN9 P6 Еднаков : 3205 ATN9 , 5205 , 3205БTVH , 3056205 TNA : Модифицирани внатрешни изградба,контактирајте агол α = 25°, без пополнување слотTN9 : Цврсти polyamide snap кафез,топкатаводениP6 : Димензионални и водење на точност да се P6 толеранција класаДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 619.20
Това е достапна
1pcs имајќи NN3012K СП W33 3182112 60x95x26 NN3012 3012 Двоен Ред Цилиндрични Валчести Лежишта машинската имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3012 KSP W33 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 60 mm OD (надворешен дијаметар) : 95 mm Ширина / Висина / Дебелина : 26 mm Количина : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3182112,NN3012КУСП Цилиндрични валчести лежишта, двоен ред, со висока прецизност Ознака системПримери НН 3005 KSPVR521НН : Двоен ред ролери цилиндрични имајќи30 : Во согласност со ISO димензија серија 3005 : (х5) 25 мм понесе дијаметарК : Заострените понесе, коси 1 : 12М : Машински месинг кафез, ролери се карактеризираат (без ознака суфиксот)СП : Димензионални точност во согласност со ISO толеранција класа 5, водење точност во согласност со ISO толеранција класа 4W33 : Annular ритам и три подмачкување дупки во надворешниот прстенДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 1920.00
Това е достапна
1PCS 3306ATN9 3306 3306A 5306 30x72x30.2 3306-Б-TVH 3056306 3306B Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта MOCHU Имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта Модел : 3306 ATN9 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 30 mm OD (надворешен дијаметар) : 72 mm Ширина / Висина / Дебелина : 30.2 милиметри Кол : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3306БTVH,5306,3056306 TN Аголна контакт топката лежишта, двоен редСолидна polyamide snap кафез,топкатаводени Ознака систем, Пример : 3205 ATN9 P6 Еднаков : 3205 ATN9 , 5205 , 3205БTVH , 3056205 TNA : Модифицирани внатрешни изградба,контактирајте агол α = 25°, без пополнување слотTN9 : Цврсти polyamide snap кафез,топкатаводениP6 : Димензионални и водење на точност да се P6 толеранција класаДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 417.60
Това е достапна
1PCS 3307ATN9 3307 3307A 5307 35x80x34.9 3307-Б-TVH 3056307 3307B Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта MOCHU Имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта Модел : 3307 ATN9 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен дијаметар) : 80 мм Ширина / Висина / Дебелина : 34.9 милиметри Кол : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3307БTVH,5307,3056307 TN Аголна контакт топката лежишта, двоен редСолидна polyamide snap кафез,топкатаводени Ознака систем, Пример : 3205 ATN9 P6 Еднаков : 3205 ATN9 , 5205 , 3205БTVH , 3056205 TNA : Модифицирани внатрешни изградба,контактирајте агол α = 25°, без пополнување слотTN9 : Цврсти polyamide snap кафез,топкатаводениP6 : Димензионални и водење на точност да се P6 толеранција класаДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 516.00
Това е достапна
1pcs MOCHU имајќи NN3006K СП 3182106 30x55x19 NN3006 3006 Двоен Ред Цилиндрични Валчести Лежишта со Висока прецизност
 • Намалена цена
 • Ново

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3006 KSP W33 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 30 mm OD (надворешен дијаметар) : 55 mm Ширина / Висина / Дебелина : 19 милиметри Кол : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3182106,NN3006КУСП Цилиндрични валчести лежишта, двоен ред, со висока прецизностОзнака системПримери НН 3005 KSPVR521НН : Двоен ред ролери цилиндрични имајќи30 : Во согласност со ISO димензија серија 3005 : (х5) 25 мм понесе дијаметарК : Заострените понесе, коси 1 : 12М : Машински месинг кафез, ролери се карактеризираат (без ознака суфиксот)СП : Димензионални точност во согласност со ISO толеранција класа 5, водење точност во согласност со ISO толеранција класа 4W33 : Annular ритам и три подмачкување дупки во надворешниот прстенДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 1200.00
Това е достапна
1pcs имајќи NN3005K СП 3182105 25x47x16 NN3005 3005 Двоен Ред Цилиндрични Валчести Лежишта со Висока прецизност Машинска алатка имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3005 KSP W33 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 25 мм OD (надворешен дијаметар) : 47 mm Ширина / Висина / Дебелина : 16 милиметри Кол : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3182105,NN3005КУСП Цилиндрични валчести лежишта, двоен ред, со висока прецизностОзнака системПримери НН 3005 KSPVR521НН : Двоен ред ролери цилиндрични имајќи30 : Во согласност со ISO димензија серија 3005 : (х5) 25 мм понесе дијаметарК : Заострените понесе, коси 1 : 12М : Машински месинг кафез, ролери се карактеризираат (без ознака суфиксот)СП : Димензионални точност во согласност со ISO толеранција класа 5, водење точност во согласност со ISO толеранција класа 4W33 : Annular ритам и три подмачкување дупки во надворешниот прстенДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 1080.00
Това е достапна
1pcs имајќи NN3017K СП W33 3182117 85x130x34 NN3017 3017 Двоен Ред Цилиндрични Валчести Лежишта машинската имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3017 KSP W33 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 85 mm OD (надворешен дијаметар) : 130 mm Ширина / Висина / Дебелина : 34 mm Количина : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3182117,NN3017КУСП Цилиндрични валчести лежишта, двоен ред, со висока прецизност Ознака системПримери НН 3005 KSPVR521НН : Двоен ред ролери цилиндрични имајќи30 : Во согласност со ISO димензија серија 3005 : (х5) 25 мм понесе дијаметарК : Заострените понесе, коси 1 : 12М : Машински месинг кафез, ролери се карактеризираат (без ознака суфиксот)СП : Димензионални точност во согласност со ISO толеранција класа 5, водење точност во согласност со ISO толеранција класа 4W33 : Annular ритам и три подмачкување дупки во надворешниот прстенДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 3360.00
Това е достапна
1pcs имајќи NN3019K СП W33 3182119 95x145x37 NN3019 3019 Двоен Ред Цилиндрични Валчести Лежишта машинската имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3019 KSP W33 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 95 mm OD (надворешен дијаметар) : 145 mm Ширина / Висина / Дебелина : 37 mm Количина : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3182119,NN3019КУСП Цилиндрични валчести лежишта, двоен ред, со висока прецизност Ознака системПримери НН 3005 KSPVR521НН : Двоен ред ролери цилиндрични имајќи30 : Во согласност со ISO димензија серија 3005 : (х5) 25 мм понесе дијаметарК : Заострените понесе, коси 1 : 12М : Машински месинг кафез, ролери се карактеризираат (без ознака суфиксот)СП : Димензионални точност во согласност со ISO толеранција класа 5, водење точност во согласност со ISO толеранција класа 4W33 : Annular ритам и три подмачкување дупки во надворешниот прстенДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 4320.00
Това е достапна
1pcs имајќи NN3013K СП W33 3182113 65x100x26 NN3013 3013 Двоен Ред Цилиндрични Валчести Лежишта машинската имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Цилиндрични Валчести Лежишта (заострените понесе,коси 1 : 12) Модел : NN3013 KSP W33 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 65 mm OD (надворешен дијаметар) : 100 mm Ширина / Висина / Дебелина : 26 mm Количина : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3182113,NN3013КУСП Цилиндрични валчести лежишта, двоен ред, со висока прецизност Ознака системПримери НН 3005 KSPVR521НН : Двоен ред ролери цилиндрични имајќи30 : Во согласност со ISO димензија серија 3005 : (х5) 25 мм понесе дијаметарК : Заострените понесе, коси 1 : 12М : Машински месинг кафез, ролери се карактеризираат (без ознака суфиксот)СП : Димензионални точност во согласност со ISO толеранција класа 5, водење точност во согласност со ISO толеранција класа 4W33 : Annular ритам и три подмачкување дупки во надворешниот прстенДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 2160.00
Това е достапна
1pcs 3200A-2RS1TN9 10x30x14.3 3200 5200 3200RS 5200RS 3200-Б-2HRS-TVH 3056200 Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта
 • Намалена цена
 • Ново

Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта Модел : 3200 A2 RS1 TN9 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 10 mm OD (надворешен дијаметар) : 30 mm Ширина / Висина / Дебелина : 14.3 милиметри Кол : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3200Б2 HRSTVH,5200 RSАголна контакт топката лежишта, двоен редДвете страни печатСолидна polyamide snap кафез,топкатаводениОзнака систем, Пример : 3205 ATN9 P6Еднаков : 3205 ATN9 , 5205 , 3205БTVH , 3056205 TNA : Модифицирани внатрешни изградба,контактирајте агол α = 25°, без пополнување слотTN9 : Цврсти polyamide snap кафез,топкатаводениP6 : Димензионални и водење на точност да се P6 толеранција класаДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 170.40
Това е достапна
1PCS 3309ATN9 3309 3309A 5309 45x100x39.7 3309-Б-TVH 3056309 3309B Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта MOCHU Имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Двоен Ред Аголна Контакт Топката Лежишта Модел : 3309 ATN9 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 45 mm OD (надворешен дијаметар) : 100 mm Ширина / Висина / Дебелина : 39.7 милиметри Кол : Еден Лого (1 buc) Изнесуваат : 3309БTVH,5309,3056309 TN Аголна контакт топката лежишта, двоен редСолидна polyamide snap кафез,топкатаводени Ознака систем, Пример : 3205 ATN9 P6 Еднаков : 3205 ATN9 , 5205 , 3205БTVH , 3056205 TNA : Модифицирани внатрешни изградба,контактирајте агол α = 25°, без пополнување слотTN9 : Цврсти polyamide snap кафез,топкатаводениP6 : Димензионални и водење на точност да се P6 толеранција класаДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 828.00
Това е достапна
1pcs MOCHU 7210 7210AC 7210AC/P6 50x90x20 Аголна Контакт Лежишта ABEC-3 Имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Аголна Контакт Лежишта7210 AC / P61 BUC50mm X 90mm X 20mmP6 ABEC3 Прецизни ЛежиштаНикогаш не се отвори . Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2 / ABEC9,P5 / ABEC / 5,P4 / ABEC7,ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 515.04
Това е достапна
1pcs MOCHU 7215 7215AC 7215AC/P6 75x130x25 Аголна Контакт Лежишта ABEC-3 Имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Аголна Контакт Лежишта7215 AC / P61 BUC75mm X 130mm X 25ммP6 ABEC3 Прецизни ЛежиштаНикогаш не се отвори . Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2 / ABEC9,P5 / ABEC / 5,P4 / ABEC7,ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 1179.36
Това е достапна
1pcs MOCHU 7220 7220AC 7220AC/P6 100x180x34 Аголна Контакт Лежишта ABEC-3 Имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Аголна Контакт Лежишта7220 AC / P61 BUC100mm X 180mm X 34mmP6 ABEC3 Прецизни ЛежиштаНикогаш не се отвори . Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2 / ABEC9,P5 / ABEC / 5,P4 / ABEC7,ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 2433.60
Това е достапна
1pcs MOCHU 7212 7212AC 7212AC/P6 60x110x22 Аголна Контакт Лежишта ABEC-3 Имајќи
 • Намалена цена
 • Ново

Аголна Контакт Лежишта7212 AC / P61 BUC60mm X 110mm X 22mmP6 ABEC3 Прецизни ЛежиштаНикогаш не се отвори . Никогаш не се Користат воВи благодариме за посетата на Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2 / ABEC9,P5 / ABEC / 5,P4 / ABEC7,ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 733.44
Това е достапна
Имајќи NK19/16 NK14/20 NK15/20 NK21/16 NK22/16 NK20/20 ( 1 парче) Солидна Јака Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен
 • Намалена цена
 • Ново

Тип : Игли Валчести Имајќи Структура : Цврсти Јака Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен Имајќи Модел Големина Количина NK19 / 16 19x27x16 mm 1 Компјутер NK14 / 20 14x22x20 mm 1 Компјутер NK15 / 20 15x23x20 mm 1 Компјутер NK21 / 16 21x29x16 mm 1 Компјутер NK22 / 16 22x30x16 mm 1 Компјутер NK20 / 20 20x28x20 mm 1 Компјутер

DEN 318.72
Това е достапна
50pcs 8мм Заштитените Нови NMB имајќи 608 608z 608zz Топката Лежишта 8X22X7 Висок квалитет на лежишта
 • Намалена цена
 • Ново

Нов Висок Квалитет, Имајќи 50 компјутери Бренд : NMB Модел : 608 ZZ Големина : 8x22x7 mm НАПРАВЕНИ ВО СингапурДобредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 3120.00
Това е достапна
1pcs Имајќи TR070904 35X89X38.2 358938 90366-35087 Конус + Чаша Висок Квалитет На Еден Ред Заострените Валчести Лежишта
 • Намалена цена
 • Ново

Заострените валчести лежишта, еден ред Модел : TR070904 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен дијаметар) : 89 мм Ширина / Висина / Дебелина : 38.2 mm Количина : 1 buc Еднаков : TR0709041 358938 Заострените валчести лежишта се состојат солидна внатрешниот и надворешниот прстени со заострените raceways и конусни ролки во прозорецот кафез.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

DEN 1344.00
Това е достапна
10pcs Имајќи 623 623Z 623ZZ 3x10x4 ABEC-1 Заштитените Минијатурни Топката Лежишта МИНИ Длабоко ритам топката лежишта, еден ред
 • Намалена цена
 • Ново

Нов неотворен10 PCSМИНИ Топката Лежишта 623 ZZГолемина : 3 X 10 X 4Модел 623 ZZ Димензии Понесе (d) 3 мм Дијаметар (D) 10 mm Ширина (Б) 4 mm Печати Тип ZZ (Две страни метал) Квалитетот P0.Z2 / ABEC1.Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 10 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, Лежишта се изработени од Хром Челик, секој имајќи има 2 метал штитови за заштита на лого од прашина или било каква можна контаминација, исто така, имајќи е преподмачкано со маснотии.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На Испорака : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 35 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

DEN 124.80
Това е достапна