завртки

Вкупно 316 од производите

Прикажано 1-41 316 варијанти
100 Компјутери Монтажа Заградата 10мм Одредување Клип За 5050 LED Лента на Светлина со Завртки Капка Превозот Поддршка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -28 %

Карактеристики : Ултра тенок дизајн, пониско од LED откако ќе го инсталирате, нема да влијае осветлување ефектФиксна страна на завртка, лесен за употреба...

DEN 155.00 215.52
Това е достапна
М3*15 црна 1pcs Најлон Филипс Countersunk Flat Head Завртка 15mm Пластични Гром Пластични сврзувачки елементи Асортиман сосема нов КОМПЈУТЕР
 • Намалена цена
 • Ново

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : црна Ro HS согласност Користи : Примена во електроника, компјутери, КОМПЈУТЕР, табла, силна киселина место, нема рѓа, мала тежина.DIY хоби итн Големина : M3*15 (погледнете ја сликата)Пакет се Вклучени: 1 x M3*15 Црна најлон Завртка Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

DEN 1.92
Това е достапна
100pcs M6*12/16/20/25/30/35/40/45/50 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација Болт
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

100pcs M6*10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација БолтНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

DEN 206.00 234.24
Това е достапна
20pcs M10*20/25/30/35/40/45/50 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација Болт
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

2 0pcs M10*20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 / 60 / 70 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација БолтНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови ...

DEN 206.00 234.24
Това е достапна
120Pcs/set DIN912 М3 М4 Пластика, Најлон Хексагонални Штекер Главата Капа Гром Knurled Рака Завртка Асортиман Комплет NL02
 • Намалена цена
 • Ново

Единица:mmd P дк к с тmin max min max min max min М1.4 0.3 2.74 2.46 1.4 1.26 1.36 1.32 0.6 М1.6 0.35 3.14 2.86 1.6 1.46 1.56 1.52 0.7 М2 0.4 3.98 3.62 2 1.86 1.56 1.52 1 М2.5 0.45 4.68 4.32 2.5 2.36 2.06 2.02 1.1 М3 0.5 5.68 5.32 3 2.86 2.58 2.52 1.3 М4 0.7 7.22 6.78 4 3.82 3.08 3.02 2 М5 0.8 8.72 8.28 5 4.82 4.095 4.02 2.5 M6 1 10.22 9.78 6 5.7 5.14 5.02 3

DEN 239.52
Това е достапна
1000pcs/многу DIN7985 M3*12 Црна Најлон Филипс Pan Head (Крст вдлабнати pan head) Машина Завртки
 • Намалена цена
 • Ново

Ова е за една кеса на 1000 парчиња на DIN7985 Црна Најлон Филипс Pan Head (Крст вдлабнати pan head) Машина Завртки.Големина : М30.5 x 12mm(3мм Дијаметар x 0.5 Тема Теренот x 12mm Долго) должината не вклучува главата...

DEN 906.72
Това е достапна
10 Парчиња 5/16-18 Навој 3/8 x 3-1/2 L 12.9 Одделение Легиран Челик Хексагонални Socket Head Рамо Завртка Болт
 • Намалена цена
 • Ново

5 / 1618 Навој 3 / 8 ( D) x 31 / 2" (L) 12.9 Одделение Легиран Челик Хексагонални Socket Head Рамо Завртка БолтНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

DEN 618.24
Това е достапна
Титаниум завртки 6-32x5/16 Рамен CSK Глава 2 Филипс Возачот Ti GR2 Полиран 50 компјутери
 • Намалена цена
 • Ново

Имаме Титаниум завртки 632x1 / 4 632x5 / 16 632x3 / 8 632x1 / 2 632x5 / 8 632x3 / 4 632x1 632x1.25 632x1.5 во парк, Рамна глава,2# Филипс возачот, Ti GR2,Полиран.Примероци се Титаниум завртки 632x5 / 16Ве молиме да ја плати откако ќе ги ажурира вкупно amout ако цел повеќе.

DEN 720.00
Това е достапна
3/16-24 1-1/4 1-1/2 Инчен 10.9 Одделение BSW British Standard Груб Навој Јаглероден Челик Круг Пан Копчето Главата Хексагонални Штекер Завртка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -0 %

3 / 1624 11 / 4 11 / 2 Инчен 10.9 Одделение BSW British Standard Груб Навој Јаглероден Челик Круг Пан Копчето Главата Хексагонални Штекер Завртка3 / 1624 : На Norminal Дијаметар е 3 / 16"На Thre ад Број 24Теренот е 0.04167"Должина : 11 / 4" , 11 / 2" (Изберете Ја Должината Што Треба)Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме да Бидат Според Вистински Објект Единица : mm OD Тема Број dk ≈ К ≈ 3 / 16 24 9 2.5 1 / 4 20 11 3.2 5 / 16 18 13.5 4 1 / 8 40 6.5 1.6 1 / 2 12 19 8 5 / 32 32 7.9 2.5 3 / 16 24 9 2.5 3 / 8 16 16.5 5 10# 32 9 2.7 8# 32 8 2.4 6# 32 6.5 1.8 4# 40 5.2 1.4 最少5个字符MetricОН Форма Метрички Теренот ОН Единица : mm Тема Број Coars парична Казна Дополнителна парична Казна Крупни парична Казна BSW М3 0.5 0.354# 1.9 40 48M4 0.7 0.56# 3.5 32 40М5 0.8 0.58# 4.2 32 36M6 0.75 1.010# 4.8 24 32M7 1 0.7512# 5.5 24 28М8 1.25 0.75 1.0 1 / 4 6.35 20 28 20 M10 1.5 1.0 1.25 5 / 16 7.94 18 24 18 М12 1.75 1.5 1.25 3 / 8 9.53 16 24 16 M14 2.0 1.5 1.0 7 / 16 11.11 14 20 14 М16...

DEN 325.00 325.44
Това е достапна
5/32-32 5/8 3/4 1 Инчен 10.9 Одделение BSW British Standard Груб Навој Јаглероден Челик Круг Пан Копчето Главата Хексадецимален Хексагонални Штекер Завртка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -0 %

5 / 3232 5 / 8 3 / 4 1 Инчен 10.9 Одделение BSW British Standard Груб Навој Јаглероден Челик Круг Пан Копчето Главата Хексадецимален Хексагонални Штекер Завртка5 / 3232 : На Norminal Дијаметар е 5 / 32"На Thre ад Број е 32Теренот е 0.03125"Должина : 5 / 8" , 3 / 4" , 1" (Изберете Ја Должината Што Треба)Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме да Бидат Според Вистински Објект Единица : mm OD Тема Број dk ≈ К ≈ 3 / 16 24 9 2.5 1 / 4 20 11 3.2 5 / 16 18 13.5 4 1 / 8 40 6.5 1.6 1 / 2 12 19 8 5 / 32 32 7.9 2.5 3 / 16 24 9 2.5 3 / 8 16 16.5 5 10# 32 9 2.7 8# 32 8 2.4 6# 32 6.5 1.8 4# 40 5.2 1.4 最少5个字符MetricОН Форма Метрички Теренот ОН Единица : mm Тема Број Coars парична Казна Дополнителна парична Казна Крупни парична Казна BSW М3 0.5 0.354# 1.9 40 48M4 0.7 0.56# 3.5 32 40М5 0.8 0.58# 4.2 32 36M6 0.75 1.010# 4.8 24 32M7 1 0.7512# 5.5 24 28М8 1.25 0.75 1.0 1 / 4 6.35 20 28 20 M10 1.5 1.0 1.25 5 / 16 7.94 18 24 18 М12 1.75 1.5 1.25 3 / 8 9.53 16 24 16 M14 2.0 1.5 1.0 7 / 16 11.11 14 20 14 М16...

DEN 312.00 312.48
Това е достапна
М4*22 Црна 22mm 1pcs Круг Главата најлон Завртки со пластични завртки сосема нов RoHS согласност сврзувачки елементи Асортиман PC/одбор DIY
 • Намалена цена
 • Ново

Најлон ПроизводЛинкПоставување продажниЗаврткаНут AcornЌорСокак SpacerЗа миењеДувачкиот ПроизводЛинкПоставување продажниSandoff Spacer304 од не ' Рѓосувачки Челик производЛинкПоставување продажниЗаврткаОревиВиди Пролет БаровиЛинкПоставување продажниПролет БаровиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : црна Ro HS согласност Користи : Примена во електроника, компјутери, КОМПЈУТЕР, табла, силна киселина место, нема рѓа, мала тежина.DIY хоби итн Големина : М4*22 (погледнете ја сликата)Пакет се Вклучени: 1 x М4*22 Црна најлон Завртка Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

DEN 2.88
Това е достапна
800pcs Лаптоп Завртки Сет + Шрафцигер За Компјутер
 • Намалена цена
 • Ново
 • -16 %

Опис : 16 големини завртки за лаптоп,секоја големина 50 компјутери шрафцигер за слободни Завртка Големина : PM2 X63.8PM2 X103.5CM2 X33.3CM2 X34.0CM2 X34.5CM2 X45.0CM2 X44.0CM2.5 X3.54.5CM2.5Х54CM2.5 X64.5CM2.5 X7.54.5CM2.5 X84.0CM2.5 X104CM2.5 X124.5КМ2.5 X43.5CM3 X35.0 Шрафцигер Должина : 13cm Количина : 1 сет (800 завртки + 1 шрафцигер) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 399.00 475.20
Това е достапна
M4x16mm Завртка Капа Точка Хексадецимален Штекер Завртки Завртки 30Pcs
 • Намалена цена
 • Ново

M4x16mm Завртка Капа Точка Хексадецимален Штекер Завртки Завртки 30 Pcs Drive Тип : Хексадецимален Приклучок; Глава Стил : Хексадецимален Главата; Материјал : 12.9 Легиран ЧеликИме на производ : Socket Head Кап Завртки; Конец Големина : (dx L) M4 x 16mm / 0.16" x 0.6"(D*L)Тежина : 66g; Главна Боја : ЦрнаТема на Теренот : 0.7 mm; Должина : (L1) 20mm / 0.8"Главата Големина : (Dxk) 7 x 4mm / 0.28" x 0.16"(D*H); Ширина Низ Станот (s) : 3мм / 0.12"Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Пакет Содржина : 30(+ / 2%)компјутери x Hex Штекер Кап ЗаврткиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

DEN 91.68
Това е достапна
500pcs/многу М3 Кол 3мм Хексадецимален Завртки Орев Јаглероден Челик Ореви Добар Квалитет DIY 26229
 • Намалена цена
 • Ново
 • -16 %

Опис : Материјал : Јаглероден Челик Големина : Како што сликите покажуваат Боја : Сребро Количина : 500pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 239.00 284.64
Това е достапна
0.7 мм Теренот M4x10mm Нерѓосувачки Челик Штекер Кап Завртки Главата Клуч 20 Компјутери
 • Намалена цена
 • Ново

0.7 мм Теренот M4x10mm Нерѓосувачки Челик Штекер Кап Завртки Главата Клуч 20 Pcs Product Име : Хексадецимален Штекер Кап Завртки;Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик;Боја : Сребро на ЅвонењеЗавртка Тип : M4x 10мм;Навој Дијаметар : 4mm / 0.16";Конец Должина : 10мм / 0.4"Тема на Теренот : 0.7 mm;Хексадецимален Ширина : 3мм / 0.12"Главата Големина : 7 x 4mm / 0.28" x 0.16" (D*H);Вкупната Големина : 14 x 7mm / 0.55" x 0.3"(L*D)Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.пакет содржина : 20 (+ / 2%) Копчето x Главата ЗаврткиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

DEN 66.24
Това е достапна
5pc DIN912 M6 x 45 50 55 60 65 70 Завртка Нерѓосувачки Челик А2 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап Завртки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

DIN912 Нерѓосувачки Челик А2 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

DEN 278.00 309.12
Това е достапна
100pc DIN912 M4 x 22 25 30 35 40 45 Завртка Нерѓосувачки Челик А2 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап Завртки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

DIN912 Нерѓосувачки Челик А2 Хексагонални Хексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиПлаќања1 Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.2...

DEN 848.00 941.76
Това е достапна
Бесплатен превозот 20pcs М3 8мм M3*8мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Гром Хексагонални комбинација Приклучок за Заклучување за Миење Sems Собраниет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија...

DEN 192.00 210.72
Това е достапна
Бесплатен превозот 50pcs М3 14mm М4*14mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Гром Хексагонални Приклучок за Миење Sems Собранието комбинација Завртка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

DEN 218.00 239.52
Това е достапна
Бесплатен превозот 10ps M3*14mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Knurled Палецот Главата Внатрешна Хексадецимален Гром Хексагонални Штекер combinationWasher Собранието Завртка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

DEN 174.00 191.52
Това е достапна
Бесплатен превозот 20pcs M3*12mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Гром Хексагонални Штекер комбинација Брава за Миење Sems Собранието Завртки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

DEN 196.00 215.52
Това е достапна
Бесплатен превозот 10pcs М3 6mm M3*6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Гром Хексагонални Приклучок за Заклучување за Миење Sems Собранието комбинација ?
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија...

DEN 170.00 186.72
Това е достапна
Бесплатен превозот 50pcs М3 20mm M3*20mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Гром Хексагонални Приклучок за Заклучување за Миење Мерење Собранието комбина
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Овие навртки / ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија...

DEN 244.00 268.32
Това е достапна
PS-05N Индуктивен Близина Switch Сензор DC6-36V 3-Жица NPN НЕМА 18*18*1mm(Железница)
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

PS05 N Индуктивен Близина Switch Сензор DC636 V 3Жица NPN НЕМА 18*18*1mm(Железница)Ние, исто така, имаат и други вид(во маса со зелена зборови),ако ви треба можете да ми кажете!Плоштад затвори за да се префрлитеНема...

DEN 388.00 408.48
Това е достапна
Volt Ohm Amp AC DC Батеријата Тестер Метар Мерач Аналогни Multimeter x 1
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Име на производ : Аналогни Multimeter Powered By : 1 x 1.5 V RL7, 1 x 9 V RL190 DC Напон : 0.25 V, 1 V, 2.5 V, 10 V, 50 V, 250 V, 500 V, 1000 V AC Напон : 10 V, 50 V, 250 V, 500 V, 1000 V, 2500 V DC Струја : од 0,05 м, .5m A, 5m A, 50m A, 500m A Отпор : x1, x10, x100, x1k, x10k Ohm Батеријата Тест : 1.2 V, 1.5 V, 2 V, 3 V, 3.6 V Аудио Ниво : 14d B, 22d B, 28d B Отпор Кутија : 0.5, 5, 50, 500, 5 K, 20 K, 50К, 200 K, 1 M, 2.25 М, 4.5 М, 9 M, 22.5 М Capacitance Mesure : x1, x10, x100, x1 K, x10 K (u F) Главни Боја : Црна Надворешни Mateiral : Пластични Големина на : 18.7 x 11,8 x 4.7 cm / 7.4" x 4.6" x 1.9" (L*W*T) Кабел Должина : 56cm / 22"

DEN 844.00 888.00
Това е достапна