копчиња

Вкупно 320 од производите

Прикажано 1-41 320 варијанти
100PCs Дрвени Копчиња Снегулка Шема Бележник Шиење Додатоци DIY Занает 2 Дупки Облека Botoes Додатоци DIY Занает Март
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Карактеристики : Одлично за Деца Плетење шиењеИдеален за многу занает, карта во донесувањето одлуки и scrapbooking проектиРазноврсна и лесен за користење, DIY тоа како ви се допаѓа Спецификација : Модел : СнегулкаМатеријал : ДрвениБоја : БелаГолемина : 1.8 cm / 0.71"Количина : 1 Bag(100 Pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

DEN 57.00 71.52
Това е достапна
50Pcs Мешани Дрво Девојки за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Материјал : ДрвоГолемина на : Appro : 30x27mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена,Дел Бр.H1170

DEN 109.00 215.04
Това е достапна
Топла продажба 10pc 45X20MM Шарм Кружни Бисер Копчето Свадба Кристал Копчето Clothingn Метал DIY Коса Цвет Занает Материјали
 • Намалена цена
 • Ново

Убавината главата копчето свадба копчетоГолемина : 40mm*20mmМатеријал : Кристал кристал + слонова коскаБоја : слика бојаModle Број : j1080Погоден за сите видови на облека, кошула копчето, итн(всушност може да се користат секаде каде што мислите дека е добра )Количина : 10pieces / пакетТОПЛО ПРАШУВА : ви Благодариме за доаѓање, Нашата компанија донесе формална меѓународната логистика, транспорт, сите наредби регистрирани регистрација, цел динамично следење на време, за да се обезбеди навремено и ефикасно завршување на испорака на секоја цел...

DEN 201.12
Това е достапна
100g/пакет Мешани Тиркизна Смола Копчиња Уметности и Занаети Cardmaking Scrapbooking Шиење Embellishments 9mm-20mm
 • Намалена цена
 • Ново

100g Мешани Тиркизна Смола Копчиња Уметности и ЗанаетиКарта во донесувањето Одлуки Scrapbooking Шиење 9mm20mm Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти...

DEN 256.80
Това е достапна
ZOTOONE 10Pcs Дрво за Шиење Копчиња За Бебе Облека Scrapbooking DIY Мачка Две Дупки 20MM Snap Дрвени Копчиња Свадба Декорација
 • Намалена цена
 • Ново
 • -17 %

ZOTOONE 10 Pcs Дрво за Шиење Копчиња За Бебе Облека Scrapbooking DIY Мачка Две Дупки 20 MM Snap Дрвени Копчиња Свадба Декорација Бенд : ZOTOONE Стил : 2 Holes Боја : Мешана Боја Дупки Големина : 1.7 ММ Quanitly : 20 Pcs,50 Pcs Дрво Копчиња,100 Pcs Копчето Облик : Коњ1...

DEN 18.00 21.60
Това е достапна
Sunbling да се Шие На Дрвени Копчиња Мешавина Боја Рачно изработени Писмо Деца DIY Дрво Копчето За Облека
 • Намалена цена
 • Ново
 • -57 %

Реалната СликаОна што го гледате е она што го примивтеГолеминаНазад ШоуКупувачот Се ПокажеПроизводот Се ПокажеРеалната Слика

DEN 62.00 143.52
Това е достапна
Sunbling 2 Дупки да се Шие На Дрвени Копчиња Круг во Облик на DIY Рачно изработени Писмо за Шиење Дрво Копчето Со Љубов и Срце
 • Намалена цена
 • Ново
 • -57 %

Реалната СликаОна што го гледате е она што го примивтеГолеминаНазад ШоуКупувачот Се ПокажеПроизводот Се ПокажеРеалната Слика

DEN 62.00 143.52
Това е достапна
СЈАЈ Бренд 30Pcs/Многу Дрвени Копчиња Замокот Мешани Случаен DIY Занает Scrapbooking Шиење Додатоци W10040
 • Намалена цена
 • Ново

СЈАЈ Бренд 30 Pcs / Многу Дрвени Копчиња Замокот Мешани Случаен DIY Занает Scrapbooking Шиење Додатоци W10040МатеријалДрвоГолеминаAppro : 30*27 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаШарениКоличинаЌе добиете 30 од овој објект во листата ценаДел Нема W10040Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

DEN 96.00
Това е достапна
Најдобар Квалитет 50Pcs Flatback Цвет Дрво Занает Декорација Промоции Scrapbooking Embellishments Измешани Стилови на Приврзоци 30мм
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Материјал : ДрвоГолемина на : Прибл : 30ммконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : ПриродатаКоличина : Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата ценаЗабелешкаОвие предмети се меша по случаен избор,па боја на Копчињата сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.

DEN 141.00 166.08
Това е достапна
120PCS мешавина на стилови Гроздобер рачно изработени Цветни Кристал Копчиња Bling Flatback Кристал Бисер Украсни Копчиња Цвет Центар
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

120 PCS мешавина на стилови Гроздобер рачно изработени Цветни Кристал Копчиња Bling Flatback Кристал Бисер Украсни Копчиња Цвет Центар

DEN 1837.00 2088.00
Това е достапна
Нови DIY 80PCS Смола 12mm Цвет Flatback Камен Scrapbooking за Телефон/сребрена F127
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : смолаГолемина : 12mm (1"=25.4 mm)Боја : се погледне на сликаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

DEN 95.04
Това е достапна
мешани пилешко Сликарство Дрвени украсни Копчиња За Шиење Scrapbooking Занаети 50pcs 20x25mm MT1572
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

мешани пилешко Сликарство Дрвени украсни Копчиња За Шиење Scrapbooking Занаети 50pcs 20x25mm MT1572МатеријалДрвениГолеминаПрибл : 20x25 mmДупка Големина : 1,3 милиметриконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаМешаниКоличинаЌе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Бр.MT1572Имајте на ум.Тие би можеле да бидат пораби или залепени...

DEN 91.00 95.52
Това е достапна
Artesanato 80pcs 12mm Смола Круг Flatback Кристал Свадба Копчиња Гем Accessorie/сребрена F159
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : смолаКОЛИЧИНА : 80pcs (conditon : 100% Сосема Нов)Големина : околу 12mm*12mm (1"=25.4 mm)Боја : се погледне на сликаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

DEN 95.04
Това е достапна
DoreenBeads Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking Две Дупки Цртан филм Број Форма По Случаен избор 3cm x2.7cm - 2.9 cm x2.6cm, 20 Компјутери
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Материјал : ДрвоГолемина на : Прибл : 3cm x2.7cm(1 1 / 8" x1 1 / 8") 2.9 cm x2.6cm(1 1 / 8" x1")Дупка големина : 2mm( 1 / 8") Дебелина : 3мм( 1 / 8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : По Случаен ИзборКоличина : 20 PCs по пакетДел Бр.B98988Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )Методи за плаќањеСамо се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери...

DEN 114.00 174.72
Това е достапна
Антички Сребрен Цинк Базирани на Алуминиумски Метални Копчиња Овална 2 Дупки 13mm( 4/8) x 11mm( 3/8), 50 Компјутери
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

DEN 131.00 187.20
Това е достапна
(BT218 38mm)5pcs Метал Кристал Копчето Цвет Коса Свадба Разубавувањето Scrapbooking
 • Намалена цена
 • Ново

ПлаќањеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркард, Western union итн.ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Испорака по пари достигне.ПревозотПакет ќе бидат испратени во 57 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат, ве молиме да се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас.Повратни информацииЗадоволството на клиентите е многу важно за нас...

DEN 168.00
Това е достапна
1000PCS 12.5 MM 4-дупки Обоена СМОЛА копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци R-175A
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : СМОЛАГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 1000 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

DEN 576.00
Това е достапна
1000PCS 19MM Бои Обоена Пластични ѕвезда копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци P-022A
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : ПластикаГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 1000 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

DEN 720.00
Това е достапна
1000PCS 12.5 MM црвено Сидро модел СМОЛА копчиња грб чизми за шиење облека додаток R-067
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : СМОЛАГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 1000 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

DEN 576.00
Това е достапна
1000PCS мешани Обоена Пластични овошје apple цртани филмови копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци P-128A
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : ПластикаГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 1000 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

DEN 720.00
Това е достапна
50PCS 15*21MM ЈАГОДА шема мешани Обоена Пластични цртани филмови копчиња грб чизми за шиење облека дете овошје копчето P-085A
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : ПластикаГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 50 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

DEN 95.52
Това е достапна
1000PCS 23MM лед-бои Обоена Пластични копчиња грб чизми за шиење облека и додатоци P-092A
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : ПластикаГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 1000 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

DEN 1008.00
Това е достапна
1000PCS 6MM мешано Овошје боја дете кошула играчка СМОЛА копчиња грб чизми за шиење облека додаток бисер копчето R-084A
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : СМОЛАГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 1000 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

DEN 287.52
Това е достапна
10Pcs/Многу 20*26MM Капка rhinestones Копчиња Рамен Грб Акрилик Занает Изработка на Додатоци Свадба Покана Картичка Декорација
 • Намалена цена
 • Ново

започнетекрајотНа сила која притиснете еден грам Rhinesdtone Копчиња Hesrt Свадба Покана Картичка ДекорацијаТип на производ : Дијаманти копчињаДекември oration : Дијаманти / RhinestonesФункција : Трајни / коса токи / многу сјајнаТехника : ПозлатаМатеријал : МеталГолемина : 20mm*26mmУпотреба : свадба декорација / DIY Девојка коса / покана лентаМетал Тип : МесингКопчиња Тип : FlatbackModle Број : K42Материјал : Дијамант / Метал / Rhinestones / сребро позлатаКоличина : 10pcs / многуНие сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.Плаќање : Ние го прифаќаме компромис, t / t и Western Union...

DEN 133.44
Това е достапна
WBNKKW Случајни Бои 2cm дрво Cabochon 50pcs Печатени Гроздобер Votage кошула со копчиња Scrapbooking декоративни
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Главната ВоведМешани случајно од акциите бои.Можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ[email protected]големина : 20mmСовети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи)@Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 735 работни дена до дестинацијата[email protected] International Express / курир ќе потрае околу 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот[email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.Плаќање@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected] Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

DEN 199.00 234.24
Това е достапна
50pcs 1/2 Морнарица Срцето Копчето Акрилик Копчето Сјајна Копчиња Две Дупки за Шиење Копчето За Занает Scrapbooking 13mm
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : АкриликГолемина на : Големина Приближно : 13.0 mm 1 / 2inchДупка големина : 1.5 mm Дебелина : 4.2 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема НовБоја : МорнарицаКоличина : Ќе добиете 50pcs на овој објект најмалку ценаДел Бр.R04024Употреба : за вашиот совршен одмор занаети,свадба, подарок, шиење, scrapbooking,косата лакови, ремени тони , користете ја вашата имагинација.Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

DEN 84.00 95.52
Това е достапна
4pcs Цинк Легура Копчиња Метал Прилагодливи Клип Тока DIY Облека Торба облека Декорација
 • Намалена цена
 • Ново
 • -16 %

Бренд : MeeteeИме : Метал грб копчиња тока Материјал : Алуминиум Боја : злато,Злато+црна Големина : 30мм,40mm (1 инч =25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Употреба : DIY Облека Торба облека Декорација Пакет : 4set / многу

DEN 361.00 430.56
Това е достапна
Artifical срце облик Алуминиумски Копче За Свадба Кристал Копчето Со Бисер Центар За Занает Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново

Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се грижи за тоа,ве молам, бидете внимателни пред да го купат.Ве молиме имајте предвид дека објектот ќе изгледаат поголеми од вистинските стоки, ве молиме проверете ја големината внимателно.

DEN 950.40
Това е достапна
50pcs/многу Микс Случајно Мулти Големина Дрвени Копчиња DIY за Шиење Облека Бележник 2-Дупки Копчето Flatback Занаети Материјали LX240
 • Намалена цена
 • Ново
 • -7 %

50pcs / многу Микс Случајно Мулти Големина Дрвени Копчиња DIY за Шиење Облека Бележник 2Дупки Копчето Flatback Занаети Материјали LX240Големина : Мулти големинаКОЛИЧИНА : 50 компјутери / многу (мешани случајно)Материјал : ДрвоБоја : Мулти бојаСтил : Цртан ФилмЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 129.00 138.72
Това е достапна
12PCs Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Четири Дупки Шари Модел 2528mm Costura Botones ги Красат bottoni botoes
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

12 PCs Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Четири Дупки Шари Модел 2528mm Costura Botones ги Красат bottoni botoesМатеријалСмолаГолеминаAppro : 2528mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличина ќе добиете 12 на овој објект во листата ценаДел Нема D133 B5

DEN 90.00 119.52
Това е достапна
7pcs/лој Облека метал копчето wooled крпа грб копчето облека шупливи vutton тока злато мажите кошула копчето
 • Намалена цена
 • Ново
 • -36 %

ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 135.00 211.68
Това е достапна
Бесплатен Превозот 60Pcs Кафеава Боја Рачно изработени 2 Дупки Конектори за Шиење Дрво Копчиња Scrapbooking
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Материјал : ДрвоГолемина на : Прибл : 12 X18 MM 27 X8 MM 23 X11.5 MM 30 X10 MMДебелина : 3ммконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : БраунКоличина : Ќе добиете 60 Pcs на овој објект во листата цена

DEN 132.00 156.00
Това е достапна
10pcs/многу злато се Зголеми rimmed масло кошула тока Swan психоделичен пролет/лето кошула плетени тока
 • Намалена цена
 • Ново
 • -36 %

ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 83.00 129.12
Това е достапна
кристал бисер цвет копчиња шарени кристал разубавувањето за рачно изработени flatback scrapbooking кристал разубавувањето
 • Намалена цена
 • Ново

Големина : како што е подолу опис (ќе биде малку отстапување за големината,бидејќи на рака мерење) и сликите ќе се покаже поголеми од вистинските стоки,pls проверете ја големината внимателно да се види дали тоа е погоден за вас.Боја : Сребро или злато позлата,бојата прикажани на сликите ќе се погледне малку поинаква од вистинските добра, бидејќи на различни компјутерски екран и камера земајќи ги покажуваат различни,ве молиме да се разбере,ако вие сте многу се грижи за тоа,pls бидете внимателни да го купите.ви благодаримеМатеријал : Висок Квалитет На Стакло, КристалFlatback без кука на вратиАко ви треба мешана боја во вашата омилена боја,ве молиме оставете порака на бои што може да се допаѓа,а потоа ние ќе ви испратиме бои сакате, ако тоа е во парк...

DEN 1272.00
Това е достапна
20pcs! DIY цвет облик пластични кошула shanked копчиња кинески копчиња за облека, Декорација додатоци scrapbooking
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

20pcs! DIY цвет облик пластични кошула shanked копчиња кинески копчиња за облека, Декорација додатоци scrapbookingКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Имитација на моделот Phnom Penh.Нежен, едноставен и елегантен, пријателски пријателски, великодушни и убаваОблека, багаж, плетење, scrapbooking, cardmaking, дома, DIY рачно изработени накит додатоциГолемина : 13 MM / 15mmПакувањето вклучува : 20 x копчеЗдраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Поради рака мерка, големината може да има 14 mm грешкаРазлични Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање,Ве молиме оставете порака за да ни каже боја сакатеЗдраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

DEN 215.00 239.04
Това е достапна
50pcs 12.5 mm Злато работ транспарентен зголеми цвет акрилик копчиња за декорација на рачно изработени занаетчиски шиење додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалАкриликБојаЗлатен раб + транспарентенКоличина50pcs / многу(250pcs, ве молиме кликнете на "")Големина12.5 mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.A0304005УпотребаВисок квалитет акрилик копчиња,што се користи за дами мода,деца облека или други DIY декорацијаДруги Препорачуваат КопчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

DEN 40.00 49.92
Това е достапна
Висок квалитет 10Pc 20mm Не-плетени ткаенини рози копчиња 2017 сребро Кристал метални копчиња Покана DIY Свадба Облека
 • Намалена цена
 • Ново

Тип на производ : Висок квалитет 10 Pc 20mm Неплетени ткаенини рози копчиња 2017 сребро Кристал метални копчиња Покана DIY Свадба ОблекаДекорација : КристалФункција : DIYТехника : ПозлатаМатеријал : металУпотреба : Чанти,Ремени,Облека,ЧевлиОблик : СтанБрој на модел : 20 MMБоја : повеќе БојаКоличина : 10 парчињаНачин на плаќање (1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн...

DEN 210.72
Това е достапна
20PCs промет на Големо со Природен Дрвен Круг Копчиња Леопард Печати Дизајн Scrapbooking Шиење Додатоци DIY Занает 2 Дупки 15mm Кол.
 • Намалена цена
 • Ново
 • -16 %

Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Дрво *Големина : Години : 15mm Кол.Дупка големина : 2.0 mm Дебелина : 3.7 mm( 1 / 8") *Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен *Боја : Мешани *Тежина : 0.390 g / Еез *Количина : 20 PCs *Дел Бр...

DEN 29.00 34.56
Това е достапна
Метал Кристал Цвет Копчето Кристал Romatic Цвет Копчиња месо тело Назад 23MM 20pcs/многу Сребрена Боја 5Colors Мешани
 • Намалена цена
 • Ново

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 23 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени преку епакет на услуги, како и обично,предмети може да се провери и да се следи онлајн...

DEN 480.00
Това е достапна