закрпи

Вкупно 324 од производите

Прикажано 1-41 324 варијанти
D0005 Patchfan Нова Точка 20pcs/многу Нордиска Викинг Руни Шие или Железо На Печ Везени Рок Бенд Блек Печ
 • Намалена цена
 • Ново

[Име] : D0005 Patchfan Нова Точка 20pcs / многу Нордиска Викинг Руни Шие или Железо На Печ Везени Рок Бенд Блек Печ[Size] : Како што се покаже слика подолу[ Пакет] : 20 x Печ1...

DEN 799.20
Това е достапна
10pcs Овошје Железо На Закрпи За Облека, Железо На Значка За Облека Applique За Germent Везени Налепница за Шиење Снабдувач
 • Намалена цена
 • Ново

Печ се лепило на грбот,тоа би можело да биде железо или пораби на платно,За Железо на Платно,ве Молиме следете го подолу чекор;1,Пред Железо на платно,ве Молиме да се направи ткаенина и печ чисто и dryly2,се Стави парче на платно3,се Покрие со бела памучна ткаенина на далноводи4,да се Претвори Електрични железо да Памук Опрема,околу 150 степени5,Железо за 2030 секунди,потоа почекајте patch да се излади6,дали таа се држи цврсто,Ако не,ве Молам повторете горните чекор7,Ако сте загрижени во печ ќе се падне,може да се шие на работ да се зајакне8,За некои ткаенина која не е погодна за на Железо,како и Крзно, Џемпер,кожа,пребивање; ве Молиме да се шие на10pcs Овошје Железо На Закрпи За Облека, Железо На Значка За Облека Applique За Germent Везени Налепница за Шиење СнабдувачПревозот : Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух СлободноИзносот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPSот,ЕМС...Цена : Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.По продажба на услуги : Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.Повратни информации : Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација...

DEN 114.72
Това е достапна
10pcs сладолед Везови Железо На Закрпи За Облека, Железо На Значки За Облека Applique За Germent DIY Sequined Налепница
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Печ се лепило на грбот,тоа би можело да биде железо или пораби на платно,За Железо на Платно,ве Молиме следете го подолу чекор;1,Пред Железо на платно,ве Молиме да се направи ткаенина и печ чисто и dryly2,се Стави парче на платно3,се Покрие со бела памучна ткаенина на далноводи4,да се Претвори Електрични железо да Памук Опрема,околу 150 степени5,Железо за 2030 секунди,потоа почекајте patch да се излади6,дали таа се држи цврсто,Ако не,ве Молам повторете горните чекор7,Ако сте загрижени во печ ќе се падне,може да се шие на работ да се зајакне8,За некои ткаенина која не е погодна за на Железо,како и Крзно, Џемпер,кожа,пребивање; ве Молиме да се шие на10pcs сладолед Везови Железо На Закрпи За Облека, Железо На Значки За Облека Applique За Germent DIY Sequined НалепницаПревозот : Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух СлободноИзносот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPSот,ЕМС...Цена : Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.По продажба на услуги : Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.Повратни информации : Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација...

DEN 172.00 191.52
Това е достапна
Yeah Рака Извезени Железо На Закрпи За Облека Везови Appliques За Облека, Железо На Налепници За Облека DIY Значки
 • Намалена цена
 • Ново

Печ се лепило на грбот,тоа би можело да биде железо или пораби на платно,За Железо на Платно,ве Молиме следете го подолу чекор;1,Пред Железо на платно,ве Молиме да се направи ткаенина и печ чисто и dryly2,се Стави парче на платно3,се Покрие со бела памучна ткаенина на далноводи4,да се Претвори Електрични железо да Памук Опрема,околу 150 степени5,Железо за 2030 секунди,потоа почекајте patch да се излади6,дали таа се држи цврсто,Ако не,ве Молам повторете горните чекор7,Ако сте загрижени во печ ќе се падне,може да се шие на работ да се зајакне8,За некои ткаенина која не е погодна за на Железо,како и Крзно, Џемпер,кожа,пребивање; ве Молиме да се шие наYeah Рака Извезени Железо На Закрпи За Облека Везови Appliques За Облека, Железо На Налепници За Облека DIY ЗначкиПревозот : Износот >7 САД Надградба да брод од страна на Epacket Слободно,Друга земја ќе се надополни да брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух СлободноИзносот > 100 Надградба да брод од Експрес начин Слободно,Fedex,UPSот,ЕМС...Цена : Цената не вклучува царина што зависи од вашата земја политика, ние ќе ги прогласи парцела само за примерок, нема вредност, се обидува да ја избегне царинската должност за вас.По продажба на услуги : Ако декорација сте примиле е оштетена од страна на курир и не добиете парцела повеќе од еден месец, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покријат вашата загуба.Повратни информации : Pls ни даде пет ѕвездички повратните информации ако ви се допаѓа нашата декорација...

DEN 124.32
Това е достапна
Colife Глувчето Цвет Печ Закрпи За Облека на А-ниво Перат DIY Додаток Декорација Лесно Печатење од Страна на Домаќинствата во Песна
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАColife Глувчето Цвет Печ Закрпи За Облека на Аниво Перат DIY Додаток Декорација Лесно Печатење од Страна на Домаќинствата во ПеснаКупување Забелешки : 1, Цел повеќе од $6, испрати следење на број(освен далечна земја)...

DEN 81.00 95.52
Това е достапна
Пердув beaded кристал Чипка applique закрпи за Облека beaded ткаенина везови печ DIY декоративни додатоци додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Ширина : 12*5cm Боја : прикажува како слика Цена е за 5pcs Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,.....

DEN 537.00 671.52
Това е достапна
Ноктите мушка тешки Парче облека текстил декорација diy помине мушка applique за облека, чевли и капи пакет дијамантски накит печ
 • Намалена цена
 • Ново
 • -27 %

Големина : За 6cmКоличина : 4 парчиња / многуПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 1525 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 3060 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците)...

DEN 291.00 398.40
Това е достапна
Вез Голема Змија Печ За Облека, Текстил Печ DIY Декоративни Applique Цртан филм Ставени Крпа Папагал Надолу Јакна
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Користење на владата : да се Шие наКоличина : 2 парчиња / многуПрирачник за мерење на големината, постои мала грешкаПревозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање .Испраќање на пратката од Страна на пост воздух mail,Таа треба за 1525 дена да повеќето земји, но да Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, земји во Јужна Америка треба повеќе денови, можеби 2060 дена.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците)...

DEN 333.00 369.60
Това е достапна
Зелена М 1.9широк нови фонтови везови patch за Боречки Вештини/Извезени Амблеми/Националната Хокеј Лига Логото
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Зелена М везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

DEN 420.00 456.00
Това е достапна
Deep blue трим закрпи чипка applique со rhinestones sequins монистра 22*11cm за фустан, здолниште
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

4pcs / торба црна чипка applique Деликатна везени 25*12cm за врвот фустан m306 многупарчиња / многуСрцетово облик на школка шема 10мм Црвено AB боја ТоплоFix Acryl кристал опашот на опашката површината рамна 200pcs / торба b601 многупарчиња / многуОвална форма 40pcs / 1 Пакет 10*14mm Јасно AB да се Шие На Намалување Кристално Стакло Кристал m121 многупарчиња / многуДодаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 13*18 multicolor Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма strass Дијамант m152 многупарчиња / многуВисок Квалитет на црвена / зелена diamante на собата да се шие на кристал flatback лабава монистра скапоцен камен 13*18mm 60pcs / торба m189 многупарчиња / многу4pcs / торба црвена чипка applique 25*9cm Bud свила цвеќиња diy headdress брак газа vei m508 многупарчиња / многу2pair / торба Сите sequins бела чипка applique 25*15cm 509 многупарчиња / многуКапка форма да се шие на Лабава Монистра Кристали Темно Сина AB боја Rhinestones Додатоци За Рачно Шиење Камења 150pcs 11*18mm многупарчиња / многу4pcs / торба Бела чипка applique Деликатна везени 25*13cm за врвот фустан m306 многупарчиња / многуДолго се Откажат 100pcs 7x28mm Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Diamante Кристал m76 многупарчиња / многу10pcs / торба 10cm Лента цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m305 многупарчиња / многуДодаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 10*14 Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма flatback strass Дијамант m151 многупарчиња / многуКруг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многуБелиот автомобил на коските чипка ewelry DIY рачно изработени чипка додатоци m510 метарВисок Квалитет на црвена / зелена diamante на собата да се шие на кристал flatback лабава монистра скапоцен камен 13*18mm 60pcs / торба m189 многупарчиња / многуШарени везени НОВИ 7meter / торба сомот Шиење трим Чипка сатен панделки metalic ткаенина h01 многуметри / многуЧипка лента Посебен прибор за облека DIY прибор за облека, додатоци Чипка појас ширина 5cm 7 метри / торба h023 многуметри / многуЛабава монистра 150pcs 11*18mm капка форма Акрилик стакло златножолта AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Strass m49 многупарчиња / многу100pcs / торба 2.5 cm Микс evanescent нијанси донесе цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m307 многупарчиња / многуКристал Круг школка шема 10мм темно сина AB боја ТоплоFix Acryl кристал опашот на опашката површината flatback 200pcs / торба b607 многупарчиња / многу4pcs / торба црвена чипка applique 25*9cm Bud свила цвеќиња diy headdress брак газа vei m508 многупарчиња / многу2pair / торба Сите sequins бела чипка applique 25*15cm 509

DEN 341.00 378.72
Това е достапна
Топла peony зголеми цвет 1pair облека, извезена чипка ткаенина Железо на patch да се Шие на patche облека cheongsam DIY додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Бебе опис Фино платно, со џвакање, домашни железо или стан железо пеглање или везана шиење, едноставен, лесен и брз, потребно е да ги красат облеката...

DEN 102.00 119.52
Това е достапна
FZ0038 30ММ*45MM Bowtie форма Sequin Лента Печ 45pcs/многу се Меша бои Железо На Appliques Облека, додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Главната Вовед @ Околу 30мм*45mm само Лакови,Не се Клип @Default : Тоа се меша по случаен избор од најновите акции бои ние ќе се обидеме да се ажурира на најновата нова боја слики во продавницата...

DEN 375.00 426.24
Това е достапна
3.8*9.9 cm Кармин sequins везени железо на закрпи за облека венчаница облека DIY комбинација ткаенина бесплатен превозот
 • Намалена цена
 • Ново

Како да се користи за Железо на лепенка (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо...

DEN 335.52
Това е достапна
YACKALASI 5 Компјутери/Многу Sequined Appliqued Лепенки 3D Златни Метални Venise Цвет Cosplay Костим Трим Железо На Гроздобер 9*9CM
 • Намалена цена
 • Ново
 • -13 %

Квадрат Sequined Appliqued Лепенки 3 D Злато Светкавиот Метален Venise Цвет Cosplay Костим Трим Железо На Гроздобер Цвет 9*9 CM_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1...

DEN 228.00 261.60
Това е достапна
A185 Златен/јасни AB боја рачно изработени кристал закрпи да се шие на Rhinestones applique со камења sequins монистра 32*9cm за врвот се облекуваат
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Долго се Откажат 100pcs 7x28mm Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Diamante Кристал m76 многупарчиња / многу10pcs / торба 10cm Лента цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m305 многупарчиња / многуДодаток скапоцен камен лабава монистра 150pcs 10*14 Вулкан да се Шие На Акрилик Стакло Кристал Овална Форма flatback strass Дијамант m151 многупарчиња / многу Круг 10мм 400pcs да се Шие на Акрилик Кристално Црвена ABcolour Rhinestones Flatback За Рачно Шиење Камења Strass Дијамант m57 многупарчиња / многуБелиот автомобил на коските чипка ewelry DIY рачно изработени чипка додатоци m510 метарВисок Квалитет на црвена / зелена diamante на собата да се шие на кристал flatback лабава монистра скапоцен камен 13*18mm 60pcs / торба m189 многупарчиња / многуШарени везени НОВИ 7meter / торба сомот Шиење трим Чипка сатен панделки metalic ткаенина h01 многуметри / многуЧипка лента Посебен прибор за облека DIY прибор за облека, додатоци Чипка појас ширина 5cm 7 метри / торба h023 многуметри / многуЛабава монистра 150pcs 11*18mm капка форма Акрилик стакло златножолта AB Боја Rhinestones Камења Accessores да се Шие на Strass m49 многупарчиња / многу100pcs / торба 2.5 cm Микс evanescent нијанси донесе цвеќиња да се шие на ткаенина DIY applique за фустан m307 многупарчиња / многуКристал Круг школка шема 10мм темно сина AB боја ТоплоFix Acryl кристал опашот на опашката површината flatback 200pcs / торба b607 многупарчиња / многу

DEN 730.00 810.72
Това е достапна
Слонова коска Ретро Памук, Чипка Јака applique, лажни јака, гроздобер чипка јака applique, CA002
 • Намалена цена
 • Ново

Слонова коска Ретро Памук, Чипка Јака applique, лажни јака, гроздобер чипка јака applique, CA002Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАбоја на слонова коска, како што се гледа на сликата.ГОЛЕМИНАве молиме да видите на сликите за референца.Количинацената е за ЕДЕН ПАР.............................................................................................ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО СО ЦЕЛ ПРИФАТЛИВОВе молиме контактирајте ме за големопродажните цени .ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКАОвие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 13 инчи shoring , ве молиме да се разбере.ВО ВРСКА СО ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИЗа било какви прашања, ве молиме контактирајте со Феј слободно и директно : ))Важно Забелешки Пред Да Нарачате : 1...

DEN 172.32
Това е достапна
Калифорнискиот Државен Универзитет Училиште Печат 3.1дијаметар везови patch за сини букви/1911 текстови/книгата
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Калифорнискиот Државен Универзитет Училиште Печат везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

DEN 883.00 960.00
Това е достапна
1Pairs / Многу Sequin блек печ paillette чипка крилја т-маица џемпер облека додатоци diy рака за шиење ткаенина ткаенина
 • Намалена цена
 • Ново

Големина : околу 27*13cm за едно парче Боја : како на сликата покажа дека(тоа ќе биде малку различен од стоката, бидејќи на секој компјутер прикажува и сликата преземање) КОЛИЧИНА : 2 парчиња / многу(1 Пар) може да биде големо ,ако ви треба голема количина ,pls контактирајте со нас ,ние ќе ви даде повеќе попуст

DEN 470.40
Това е достапна
260 КОМПЈУТЕРИ Мешана Боја Писмо Азбуката Чувствува Закрпи едукативни играчки печ applique за DIY игла занает Headband Занает Материјали
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

start Isv Module Wrap5760end Isv Module Wrap5760Се повеќе и Поевтини Ткаенина ,Новиот Објект Промоција! 100% Најниска Цена во Aliexpress!3 мм Чувствува Ткаенина ЗакрпиЧувствував Ткаенина Закрпи1...

DEN 638.00 725.28
Това е достапна
PANVOK 25ММ цветни површини шие-на multicolors 200 парчиња DIY занает материјали
 • Намалена цена
 • Ново

Главната Вовед@S ize : за [email protected]Меша бои случајно[email protected]Сите слики се од вистинска предмети,ве молиме погледнете на бојата и формата.Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе бидат од КИНА ПОСТ, како и обично за 735 работни дена до дестинацијата[email protected] Express ќе се земе за 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот од [email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во рок од 48 часа.Плаќање@Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@Ние ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected]Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

DEN 330.24
Това е достапна
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Апликации за Облека Beaded Applique Rhinstone Печ Bowknot Applique да се Шие На DIY Облека
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Пакување : 2 парче / многу Може да се користи за облека декорација , свадба се облекуваат applique , булчински headdress,чипка јака, чипка печ ,Декоративни свадба чевли, headwear декорација итн...

DEN 406.00 441.60
Това е достапна
5pcs/многу Rhinestones железо на закрпи за облека sash Рамо, рака Hot fix рачно изработени applique Шиење додатоци МИ-014
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

5pcs / многу Rhinestones железо на закрпи за облека sash Рамо, рака Hot fix рачно изработени applique Шиење додатоци МИ014Боја : Јасно Ston е (Ако ви треба други бои ,pls контактирајте со нас пред место цел)Големина : 4.53 инченПозлата боја : Sliver / Злато Пакување : 2 КОМПЈУТЕРИ Бесплатен превозот : CPAM (кина пост воздух mail ) или e Packt Детали Покажуваат Висок квалитет,Shinning камен УПОТРЕБА : Кристал метал копчето embellishments...

DEN 812.00 854.88
Това е достапна
ZOTOONE Цртан филм Еднорог Закрпи За деца облека Декорација Железо На Трансфери Перат DIY Додаток Нов Дизајн Топлина Притиснете
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

железона трансфериZOTOONE Цртан филм Еднорог Закрпи За деца облека Декорација Железо На Трансфери Перат DIY Додаток Нов Дизајн Топлина Притиснете Бренд : ZOTOON Големина : Како Слика Покаже Patch За : Облека,Фармерки,Јакна,Деца Облека,Капа,Грб Стил : Железо На, Налепници На, Шие За тоа Како да го користите : (1).Земете вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо.(2)...

DEN 72.00 89.76
Това е достапна
2Set да се Шие На Кактус Sequin Печ Цвет Applique Beaded Растенијата Закрпи За Облека, Чевли Appliques Parches DIY 3 Дизајни AC1126-M
 • Намалена цена
 • Ново
 • -22 %

2sets / многу да се Шие На Кактус Sequin Печ Цвет Везени Applique Beaded Растенијата Закрпи За Облека, Торби Фустан Чевли Appliques Parches Bordados Ropa Шиење Додатоци DIY AC1126MТип На Производ : Печ, Закрпи, Applique, Appliques, Мотив,Шиење Прибор, Прибор За Шиење,Модел : Цвет, Цвеќиња, Растенија, КактусAC1126големина : 8x7cm прибл.AC1126Б големина : 9x5cm прибл.AC1126C големина : 8x5.5 cm прибл.Предмет : Облека, Облека, Фустан, Облека, Прибор За Шиење,Материјали За ШиењеНие прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO / FPO...

DEN 700.00 897.12
Това е достапна
Colife Пердув Закрпи Железо Закрпи За Облека, Т-маица Фустани Џемпер DIY Додаток Декорација на А-ниво Перат преносот на Топлината
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАColife Пердув Закрпи Железо Закрпи За Облека, Тмаица Фустани Џемпер DIY Додаток Декорација на Аниво Перат преносот на ТоплинатаКупување Забелешки : 1, Цел повеќе од $6, испрати следење на број(освен далечна земја)...

DEN 85.00 113.28
Това е достапна
10Set Шарени Цвет Везови Ткаенина Закрпи за Шиење Додатоци за Танц Носии Чипка Разубавувањето Applique TH543
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате Спецификација (приближно) : Материјал : полиестер Големина : Шоу на сликата се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Multicolors Пакет се Вклучени : 1 X 10 сет

DEN 1267.00 1439.52
Това е достапна
Нови Тешки изработка имитација големи Кристал applique закрпи рачно изработени везови свадба фустан додатоци 1 сет 65*38cm
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : Кристал,монистраПакување : цената е за 1set.Боја : како на сликиИсто така, Ако треба да се купи свадба / вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е : Ако треба цел брод заедно, ве молиме имајте на цел од страна на both.By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express.За било какви прашања, контактирајте со нас слободно.Начин На Плаќање(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Превозот И Ракувањето СоСите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.Прибл...

DEN 3792.00
Това е достапна
1pc Симпатична Пингвин Applique Везени Железо на Птица Закрпи За Облека Торба Капа Налепница Diy Занает Поправка Декорација Додаток
 • Намалена цена
 • Ново

Опис : 1.Одлично за DIY или шиење проекти2.Главен Материјал : Полиестер3.Големина:3.7 X7.4cm4.Потекло : произведено во КинаПакетот Вклучува : 1pc везови ЗакрпиТаму е лепак на задната страна,вие може да железо тоа на вашата облека .Но, со цел да се направи повеќе цврсто и трајни,Ве молиме да се шие неколку едноставни бода по пеглање...

DEN 110.40
Това е достапна
22*63cm исклучување бела супер тешки монистра парична казна изработка прекрасни венчаница/high-end облека applique закрпи од парче
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : Кристал,монистраПакување : цената е за 1piece.Боја : како на сликиИсто така, Ако треба да се купи свадба / вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е : Ако треба цел брод заедно, ве молиме имајте на цел од страна на both.By на начин, ако треба да брод од експрес,тогаш вие само направи една нарачка од express,уште од пост,ние ќе брод сите од express.За било какви прашања, контактирајте со нас слободно.Начин На Плаќање(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Превозот И Ракувањето СоСите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.Прибл...

DEN 936.00
Това е достапна