прстени

Вкупно 883 од производите

Прикажано 1-41 883 варијанти
Кул Гроздобер 925 Sterling Silver Тигар Глава Индекс Прст Прстен за Мажи и Момчиња Прилагодливи Бесплатен Превозот
 • Намалена цена
 • Ново

Точка ИмеКул Гроздобер 925 Sterling Silver Тигар Глава Индекс Прст Прстен за Мажи и Момчиња ПрилагодливиКлучни зборовиТигар Главата Прстен,Индекс Прст Прстен за Мажите,Тигар Прстен Фунта Сребро,итн.Количина1 парчеМатеријал925 Sterling SilverШирина24mmЗабелешки5% попуст за 3 парчиња

DEN 1819.20
Това е достапна
925 Sterling Silver Онанирачки Dragonfly Прстен За Жените Оригинална Мода DIY Шарм Европски Стил Накит CKK
 • Намалена цена
 • Ново
 • -23 %

Ви благодариме за посетата на мојот aliexpress продавница,вашиот крајната шопинг дестинација за автентични сребро шарм, шарм нараквици, и murano стаклени монистра...

DEN 654.00 849.12
Това е достапна
OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Отворено Ѕвони За Жените Плоштадот Циркон Синџир Прстен Гроздобер Направи Стариот Шупливи Прстени Bijoux Femme YMR076
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Отворено Ѕвони За Жените Плоштадот Циркон Синџир Прстен Гроздобер Направи Стариот Шупливи Прстени Bijoux Femme*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен*Прстен Големина : Променливи Во Големина*Внатрешен Дијаметар : 16.5 mm*Тежина : 3.36 грам(приближно)

DEN 545.00 778.56
Това е достапна
Надворешна Трговија Геометриска Фигура Полирање Мажи Жени Прстени Волфрам Карбид Неколку Anillos Свадба Бендови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : волфрам карбидПакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР ПрстенГолемина на : НИ големина 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12Волфрам Прстен Предности1.Волфрам прстени никогаш нема да се наведнуваат...

DEN 738.00 899.52
Това е достапна
GAGAFEEL Гроздобер Црвено Гранат 925 Sterling Silver Жените Прстени Сина, Розова Овална Ретро Претерани Женски Сребрени Прстени Прст Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

GAGAFEEL Гроздобер Црвено Гранат 925 Sterling Silver Жените Прстени Сина, Розова Овална Ретро Претерани Женски Сребрени Прстени Прст Накитматеријал : S925 sterling silver прстениТежина : околу 9 gголемина : отвори големина и големината 69.5Metion;ве Молиме allrow малку боја разликата се должи на машина и снимање светлина агол !!!Други Накит :

DEN 753.00 1254.24
Това е достапна
LNRRABC Домот Пурпурна Розови Цвеќиња Прст Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Кристал Прстен Мода Накит Dropshipping
 • Намалена цена
 • Ново

Тип : Прст ПрстенМатеријал : СребренСтил : SweetГолемина : 1.7 cm(отвори прстен,големина променливи во големина)Боја : Виолетова&сребро.Пакетот Вклучува : 1 парче

DEN 47.52
Това е достапна
топла продаде - бесплатен превозот Античките тибет сребрени прстени три камен TURQUOISEs корални шупливи прст прстен
 • Намалена цена
 • Ново
 • -50 %

ОписMiaoxiu везови Miaoxiu се однесува на старите народни наследство на Miao везови мајсторство, Miao везови има единствен национален стил и вештини...

DEN 237.00 474.24
Това е достапна
Прилагодливи Прекрасна рачно изработени 925 Фунта Сребрени Снегулки И Елени Прстени За Жените Трендовски Денот на Вљубените Божиќ Подароци 2018New
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

925 Фунта Сребрени Снегулки И Елени Прстени За ЖениСтавка ОписБренд : Kong Fu Во РацетеИме На Производ : Снегулки И Елени ПрстениМатеријал : Сребро 925Употреба : Денот на Вљубените / Годишнина / Роденден Подарок / Collections / Секојдневно НосењеПоинаква ФормаElegent ДизајнСите натпревар МодаИсклучителен ПодарокСледново е Големината на Прстените : 925 Фунта Сребрени Снегулки И Елени ПрстениПодарок За РоденденДомот парична Казна Накит За Lad y925 сребрен материјалНе е лесно да се алергичниНе избледениНека ви носат удобноМожете Да Носат ПрстениЗа да одите на шопингИмаат состанокПатуваат Или да му Даде на Обетки на вашиот пријател sРачно Изработени Оригинални ДизајнВисок КвалитетМоден годишнината подарокПокаже женски шармАко јас сум девојкаЈас ќе купи оваа Личност Стил ПрстениИли да го даде на пријателБидејќи секоја девојка ќе љубовМодел ШоуНакит Инспекција СертификатВи благодариме за купувањетоАко производот има било какви проблемиВе молиме слободно контактирајте со насНие ќе ви одговори на вас во времето

DEN 404.00 475.20
Това е достапна
Ретко 8мм Широк Природни Fluorite прозрачна Камен Светат во Темно Прстен парична Казна Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -39 %

Ретко 8мм Широк Природни Fluorite прозрачна Камен Светат во Темно Прстен парична Казна НакитМатеријал : Природни Fluorite, Боја : зелена / сина боја, Големина : НИ Size 8Дијаметар од 18 милиметри...

DEN 59.00 96.96
Това е достапна
Персоналните Мајки Прстен 925 Sterling Silver 6 Срцето Birthstone 6 Име Свадба Ангажман Прстени Парична Казна Накит За Подарок(Lam Центар Fong)
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Боја : сребро Материјал : 925 Фунта Сребро со Злато Позлатен, Сина CZ Стил : quare Сечење Должина : на Располагање Големина : НИ 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 Тежина : 2.8 g Персонализирање на сопственинаправи прстен Купување Процес : 1...

DEN 1598.00 1775.52
Това е достапна
Гроздобер Отворање Фабрика Прст Прстени Елегантни Прстени за Жените Женски Прстен Накит, модни додатоци Ден на Мајката Подароци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Гроздобер Отворање Фабрика Прст Прстени Елегантни Прстени за Жените Женски Прстен Накит, модни додатоцитопла продажба прстени за жени мажигроздобер додатоциЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

DEN 767.00 902.40
Това е достапна
GOINHOT 10pcs/многу 2017 Мода Злато Сребро Круна Циркон Прстен Гроздобер Свадба Бендови Ангажман Прстени За Жените Бесплатен Превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -14 %

Обрнете Внимание На : Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигнемалку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразилќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифатиспорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

DEN 1036.00 1204.80
Това е достапна
yiustar Нова Мода ДНК прстен за жените Хемија Молекула прстени Двоен Хеликс Прстен Минималистички Прстен SYJZ080
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

започнетеend247964630312218Материјал : сребро 925Боја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 75.00 93.60
Това е достапна
925 фунта сребрен накит ретро Тајландски сребро индискиот традиционален пердуви отвори прстен неколку модели мажите и жените прстен
 • Намалена цена
 • Ново
 • -24 %

Материјал】 : меѓународниот стандард 925 sterling silver 【Површински третман】 : Тајландски сребро антиоксидација лекување на процесот, поставен на сјај, лесно да се оксидација 【Карактеристики】 : парична казна изработка, нискоклуч луксузни highend Производ Големина : Ширина : 1.6 cm Тежина : g 5.9

DEN 948.00 1248.00
Това е достапна
Трговија на големо прилагодливи Ретро октопод животинско Прстен накит 2colours избор антички злато/сребрена/бакар слободни shipping12pcs/Многу
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Производ Imformation : Материјал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),МесингНи Големина : ПрилагодливПрстен Количина : 12pcs / многуСостојба : новаПакување : OPP ВреќаПроизводи Покаже : a b од пакувањеНашите ќе ја имаат елементи, се одликува со krabičkách или OPP кеси, и да преземат некои посебни чекори за да се осигура безбедноста на транспортот .за превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите,нашите производи се со бесплатен превозот, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

DEN 904.00 1391.52
Това е достапна
LAMOON Прстени За Жените Романтично Срце Природни Citrine скапоцен камен 925 Sterling Silver парична Казна Накит Свадба Прстени Anel Bijoux RI052
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

Lamoon Романтично Срце Природни Citrine 925 Фунта Сребрен Накит Свадба Прстен со 14 K Жолто Злато Позлатен За Жените LMRI052ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА CITRINE >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Романтично Срце Citrine Прстен【Главниот Камен】 : 0.9*1.0 см 100% Природни Citrine【Meterial】 : 925 Sterling Silver【Позлата】 : 14 K Жолто Злато Позлатен【Прилики】 : Забава / Свадбена / Подарок / Дневно / Годишнината / ДатираСертификат број : P1612013496поддршка за проверка на следната веб : www.ngstc.cnНие обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!Превозот НачинПроценето Време на Испорака за Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.cainiao.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.sfexpress.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.com Хонгконг Пост Воздух Mail 15~45 Дена hongkongpost.hk Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена global.cainiao.com Aramex 5~15 Дена aramex.com♦Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.♦Пост воздух mail на ИсточноEruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.♦Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.♦ За одржување : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго! ИЗБЕГНУВАЈТЕ ПОТ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНУВАЈТЕ СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА

DEN 682.00 1136.16
Това е достапна
12pcs/Set Панк Бохемија прстен се Поставува за Жените Гроздобер Плажа Midi Прст Кристал прстени златна Боја Зглоб Прстени Подарок за Девојка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

12pcs / Set Панк Бохемија прстен се Поставува за Жените Гроздобер Плажа Midi Прст Кристал прстени златна Боја Зглоб Прстени Подарок за Девојка

DEN 63.00 105.60
Това е достапна
Almei 15% Ангажман Сребрена Боја Кристал Прстени За Жените Прстен Со Голем Овален Сина Кубни Циркони Камен Накит Kpop Bague Y025
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,АметистAlmei 15% Ангажман Сребрена Боја Кристал Прстени За Жените Прстен Со Голем Овален Сина Кубни Циркони Камен Накит Kpop Bague Y025Almei 15% Ангажман Сребрена Боја Кристал Прстени За Жените Прстен Со Голем Овален Сина Кубни Циркони Камен Накит Kpop Bague Y025ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.

DEN 194.00 228.00
Това е достапна
KITEAL Дрвото на Животот Прстен Класичен Додатоци Накит сребро позлатен Мудрост Дрво Прстени За Жените трговија на големо Bijoux
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Qingtian НакитУживајте во вашата шопинг!Информации За ПроизводотБРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : KITEAL прстен Категорија : прстен Материјал : Бакар , Метал тежина : ~4.1 g сертификат : никој Големина на : Забелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различенве молиме да ги вистинските информации како стандардQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУпроизвод информации Информации : тежина : 4.1 gQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 84.00 89.28
Това е достапна
1PC Мода Топла Креативни Поставен Сребрена променливи во големина Лист Шема Романтична Жените Дама Девојка Партија Прстен
 • Намалена цена
 • Ново
 • -3 %

Напомени : ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!ОписСтил : МодаГолемина : ResizabelМатеријал : АлуминиумскиБоја : СребренаМодел : ЛистФункција : ТрендовскиПол : Жените Дама ДевојкаКоличина : 1 PCНашата Продавница : Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

DEN 32.00 33.12
Това е достапна
GQTORCH 925 Sterling Silver Едноставна Прстени За Жените Гроздобер Стил Бамбус Лист Домот Прстени Капка Монистра Дизајн Bijouterie парична Казна
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов...

DEN 533.00 666.72
Това е достапна
скапоцен камен природни tanzanite прстен 18K розово злато едноставен стил парична казна жените & девојка накит бесплатен превозот пурпурна боја
 • Намалена цена
 • Ново

природни tanzanite прстен18 K розово златокамен : за 0.51 ктps : сите наши производи се не вклучувајќи сертификатот книга,ако сакате да имате со сертификат книга, ве молиме контактирајте со нас, треба 1035$ повеќеСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 1060 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

DEN 6480.00
Това е достапна
HANCHANG Накит Јаглика Цвет Студ Розова Прстени Глеѓ Компатибилен Накит За Жените Bijoux Домот Подарок за Девојка Партија Свадба
 • Намалена цена
 • Ново
 • -31 %

HANCHANG Накит Јаглика Цвет Студ Розова Прстени Глеѓ Компатибилен Накит За Жените Bijoux Домот Подарок за Девојка Партија Свадба

DEN 61.00 88.80
Това е достапна
GQTORCH 925 Фунта Сребрен Прстен Шупливи Риба Прстени За Жените Гроздобер Едноставен Дизајн Отворање Тип Aros Plata 925
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот. Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов...

DEN 628.00 784.80
Това е достапна
Бесплатен Превозот на Големо мода накит, прстени , Сребро позлатен прстен . Убав Накит. Добар Квалитет R01
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

ОписОпис;ни големина 6.7.8.9.pls советува прстен големина при донесувањето на плаќање ,инаку ние ќе испрати size 8 ,благодарам uПакет се вклучени : Сосема нов објект како сликаПревозот : 1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPSот или Хонгконг пост.2примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

DEN 106.00 129.12
Това е достапна
10Pcs/Многу Мешани Температура Промена Емоции Чувство Боја Расположение Променливи Прилагодливи Прстени за промет на Големо најголемиот Дел Мода Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Производство Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : ПрстениМатеријал : АлуминиумскиБоја : Мешани Испрати Количина : 10 Pcs Прстени Големина : Внатрешен Дијаметар 1.62cm, Прилагодлив Пакет се Вклучени : 10 Pcs ПрстениЗабелешка : Секое прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2...

DEN 144.00 177.12
Това е достапна
Бело Злато Боја Канал Отвори ААА+ Австриската Јасно Кристал Бисер 7 Големина Партија Свадба Прстен за Жените Мода Накит Bijoux
 • Намалена цена
 • Ново
 • -23 %

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : БелаПакување : Меур Торба1 Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 13мм за Грешка.2...

DEN 313.00 406.56
Това е достапна
Кул Змеј Ноктот Прстен Со Црвен Камен Нерѓосувачки Челик Човек Hiqh Квалитет Накит трговија на Големо Цена(MEEKCAT MR3215)
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Бренд : MEEKCATMeterial : Нерѓосувачки ЧеликГлавниот Камен : врвен квалитет кубни циркони Печат : никојПозлата : црна позлатен пиштол ( 3 Пати Фино Полирање Носат удобно)Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / пликКонтрола на квалитет : Олово,Никел,Кадмиум СлободниПрилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партијаGitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријателAnswer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

DEN 240.00 469.44
Това е достапна
925 Sterling Silver Прстени Ливчиња од Љубов За Жените Оригинална Мода Chamrs Европски Стил Накит CKK
 • Намалена цена
 • Ново
 • -21 %

Ви благодариме за посетата на мојот aliexpress продавница,вашиот крајната шопинг дестинација за автентични сребро шарм, шарм нараквици, и murano стаклени монистра...

DEN 671.00 849.12
Това е достапна
Моден Прстен Сребрен Прстен Накит Голема Среќа Прстени за Жените Плажа Европската Накит За Grirl Прстен Свадба Партија Врвен Квалитет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Моден Прстен Сребрен Прстен Накит Голема Среќа Прстени за Жените Плажа Европската Накит За Grirl Прстен Свадба Партија Врвен Квалитет

DEN 76.00 79.68
Това е достапна
QIAMNI Мачка Срцето Уши Прстен Слатка Накит за Подарок за Жени и Девојки Feminino Boho
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 24.00 47.52
Това е достапна
925 фунта солидна сребро златна бубамара на прилагодливи прстен мода накит материјали 1212022
 • Намалена цена
 • Ново

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USD925 фунта солидна сребро златна бубамара на прилагодливи прстен мода накит материјали 1212022За Бесплатен ПревозотПроизводи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис...

DEN 267.36
Това е достапна
Visisap Цвеќиња Свадба прстен се Поставува Euramerica Годишнината Прстени За жените мода Накит Бело Злато боја Најдобар Љубовник Подарок VSR231
 • Намалена цена
 • Ново
 • -48 %

Vissap За превозот : ( Купувачот Мора да ги прочитате ) 1 Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата нарачка...

DEN 255.00 490.56
Това е достапна
3Pcs/set Панк Личност Multilayer Шупливи Геометрија Блек Метал Крстот Прстени Бенд Зглоб Midi Прстен во Собата За Жените Прст Прстен
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

3 Pcs / set Панк Личност Multilayer Шупливи Геометрија Блек Метал Крстот Прстени Бенд Зглоб Midi Прстен во Собата За Жените Прст Прстен

DEN 48.00 68.16
Това е достапна