замена на делови

Вкупно 341 од производите

Прикажано 1-41 341 варијанти
ново! 10pcs/многу TTP226 8 channel Switch Допир на Сензор на Допир Капацитивни Сензор Модул
 • Намалена цена
 • Ново

1, 8 копче одбор TTP226 осетлив на допир сензор IC 2, одборот 8ниво на статус индикатор3, работен напон : 2.4 V5.5 V4, модулот може да се постави на производството на владата, копче за излез режим, најдолго време и брз излез / ниска моќност опции5, PCB одбор големина : 47.5 (mm) x46 (mm)

DEN 468.00
Това е достапна
5PCS GP2Y0A710K0F НОВ 2Y0A710K 100-550cm Инфраред сензор за дистанца, ВКЛУЧУВАЈЌИ ЖИЦИ
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

ОписGP2 Y0 A710 K0 F е далечина мерење сензор единица,составен од интегриран комбинација на ПСД(позиција чувствителен детектор) , IRED (инфраред емитуваат диоди) и процесирање на сигналот коло...

DEN 2617.00 2755.20
Това е достапна
TP2271 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA за LCD панел 19 инчи 1440X900 M190PTN01.0 M190CGE-L20 M190MWW4 R2 M190PW01 V8 diy
 • Намалена цена
 • Ново

Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел : M190 MWW4 R2M190 CGEL23M190 PW01 V80 KLM190 WX2TLK1M190 PW01 V8M190 PTN01.0M190 PW01 V80 ELM190 WX2TLB1M190 CGEL20Кога ќе не направи сигурни на контролорот одбор комплет дали поддршка на вашиот LCD панел ве молиме разговор со нас во секое време! : )Опис На Производот1...

DEN 1535.52
Това е достапна
TP2271 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA за LCD панел 19 инчи 1280 X 1024 M190EG02 V9 LM190E09-TLB1 M190ETN01.0 G190ETN01.0
 • Намалена цена
 • Ново

Lcd контролер одбор комплет поддршка на lcd модел : ​M190 ETN01.0LM190 E0 ASLD1LM190 E09TLK1M190 EG02 V9G190 ETN01.0G190 EG02 V0LM190 E0 CSLA1LM190 E09TLB1MV190 E0 MN10HSD190 MEN6A00LM190 E0 ASLA1G190 EG02 ВФКога ќе не направи сигурни на контролорот одбор комплет дали поддршка на вашиот LCD панел ве молиме разговор со нас во секое време! : )Опис На Производот1...

DEN 1535.52
Това е достапна
10PCS/МНОГУ DSEC60-04A STW9NK90Z IRFP244 APT5018BLL TO247 ДА-247
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

DEN 621.00 653.76
Това е достапна
10PCS/МНОГУ W26NM50 STW26NM50 K25T1202 IKW25N120T2 30EPH06 G15N60 SGW15N60 TO247 ДА-247
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

DEN 593.00 624.00
Това е достапна
10PCS/МНОГУ IRFP260N HER1606PT APT6030BN ISL9R1560G2 R1560G2 TO247 ДА-247
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

DEN 564.00 594.24
Това е достапна
Бесплатни Шопинг!Отворено водоотпорен ibeacon NRF51822 iBeacon Прилагодено bluetooth ibeacon налепница
 • Намалена цена
 • Ново

PS : Ние може да обезбеди bluetooth ibeacon и eddystone светилник, ве молам дозволете ми да знам ако треба eddystone,ви благодариме! Добредојдовте на нашиот i Beacon Светилник StorОпис На ПроизводотКарактеристики : Вграденво Светилник фирмверот Вграден паричка батеријата Bluetooth ниска енергетска технологија компатибилен Одличен линк буџет (до 97d B) Им овозможи на долга низа апликации Прецизен дигитален RSSI Apple&MFI Заверена и компатибилен со CE, и препораките на FCC регулатива Со високи перформанси и ниска моќност 8051 core MCU Сензор на температура на На земјоделските советодавни служби за безбедност coprocessorIBeacon Описи : Работи како самостоен i Beacon, Надворешни домаќин не е потребна.Врз основа на NRF51822 Chip.Работи како самостоен i Beacon, Надворешни домаќин не е потребна...

DEN 1200.00
Това е достапна
1W Zener диоди за полнење 3.3 V-30V Електронски Компоненти Пакет Zener диоди Примерок комплет 14values*5pcs=70pcs
 • Намалена цена
 • Ново

Спецификации, како што следува : 1 N4728 A 1 W 3.3 V 1 N4730 A 1 W 3.9 V 1 N4732 A 1 W 4.7 V 1 N4734 A 1 W 5.6 V 1 N4735 A 1 W 6.2 V 1 N4738 A 1 W 8.2 V 1 N4740 A 1 W 10 V 1 N4742 A 1 W 12 V 1 N4743 A 1 W 13 V 1 N4744 A 1 W 15 V 1 N4746 A 1 W 18 V 1 N4749 A 1 W 24 V 1 N4750 A 1 W 27 V 1 N4751 A 1 W 30 V Секоја вредност 5pcs како еден ред, сите 14 вредности во една кеса.Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 67.20
Това е достапна
MICROFLYING 10PCS/МНОГУ AO4614 AO4614B 4614 1614B SOP8
 • Намалена цена
 • Ново

AO4614Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 76.80
Това е достапна
50PCS/МНОГУ IXTA86N20T 14N36G3VL IXFA7N100P R4363 ДА-263 TO263
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

DEN 2244.00 2361.60
Това е достапна
MICROFLYING 10PCS/МНОГУ NCP1400ASN50T1G NCP1400ASN SOT23-5 DC-DC
 • Намалена цена
 • Ново

Продавница сите слики се стандарден пакет на производи, бидејќи правилата се ограничени, производот не е производ марка, ако треба да се потврди реалната слика, ве молиме пратете ми порака, ние ќе ви испратиме реална сликаNCP1400 ASN50 T1 GДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 91.20
Това е достапна
2 ПАРЧИЊА MA4820 МА 4820 ZIP-7
 • Намалена цена
 • Ново

1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 288.00
Това е достапна
Mosleader 1000PCS DO35 BZX55C15 15V BZX55C16 16V BZX55C18 18V BZX55C20 20V BZX55C15V BZX55C16V BZX55C18V BZX55C20V 0.5 W 1/2W
 • Намалена цена
 • Ново

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

DEN 283.20
Това е достапна
50PCS/МНОГУ IRGB30B60K IRFB7530 IXTP96P085T 12N60A4D TO220 ДА-220
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

DEN 1272.00 1338.24
Това е достапна
Freeshipping UCN5812 UCN5812EPF
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 588.00 618.24
Това е достапна
2017 НОВИ PCIe 1x да 4port PCI express 1X слотови Столб Картичка Мини-ITX за надворешни 4 PCI-e слот адаптер PCIe Порта Мултипликатор
 • Намалена цена
 • Ново

2017 НОВИ PCIe 1x да 4port PCI express 1 X слотови Столб Картичка МиниITX за надворешни 4 PCIe слот адаптер PCIe Порта МултипликаторКарактеристики на производот : миниpcie до 4 pcie 1x полнач се протега 4 pci express 1x отвор во плоча миниpciepci express картичка (звучна картичка, мрежна картичка, графичка картичка и така натаму...

DEN 1295.52
Това е достапна
5pcs Само нов и оригинален MPC562MZP56 IC MPU 32BIT 56MHZ ППЦ 388-PBGA IC чипови
 • Намалена цена
 • Ново

MPC562 MZP561.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 2160.00
Това е достапна
1 парче* Сосема Нов N14P-GV2-S-А1 N14P GV2 S А1 BGA
 • Намалена цена
 • Ново

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

DEN 1224.00
Това е достапна
50PCS/МНОГУ STP4NA80 MTP10N25 BUZ20 FQP9N60 TO220 ДА-220
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

DEN 900.00 948.00
Това е достапна
50PCS/МНОГУ IRF630A STPS3045CT IRF840 STP4NA60 TO220 ДА-220
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

DEN 816.00 858.24
Това е достапна
Freeshipping SKIIP04NAD12V1 04NAD12V1 IGBT
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 1180.00 1242.24
Това е достапна
Freeshipping BSM400GA170 BSM400GA170DLC IGBT
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 3460.00 3642.24
Това е достапна
Freeshipping FZ600R12KS4 IGBT Компоненти
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 2548.00 2682.24
Това е достапна
Freeshipping AW3210ADNR AW3210 DFN3*3-10
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 365.00 384.00
Това е достапна
freeshipping 30620 30620
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 866.00 911.52
Това е достапна
freeshipping HFA16PB120 HFA16PB120
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 496.00 522.24
Това е достапна
MICROFLYING 5PAIR/10PCS MJ15003G MJ15004G MJ15003 MJ15004 ДА-3 со Голема моќ аудио засилувач моќ појавување на цевка
 • Намалена цена
 • Ново

Продавница сите слики се стандарден пакет на производи, бидејќи правилата се ограничени, производот не е производ марка, ако треба да се потврди реалната слика, ве молиме пратете ми порака, ние ќе ви испратиме реална слика MICROFLYING 5 PAIR / 10 PCS MJ15003 G MJ15004 G MJ15003 MJ15004 ДА3 со Голема моќ аудио засилувач моќ појавување на цевкаДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

DEN 528.00
Това е достапна
100PCS TL494CDR SOIC-16 TL494 ВИСОК КВАЛИТЕТ
 • Намалена цена
 • Ново

Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбедисо еденстоп шопинг услуга.

DEN 768.00
Това е достапна