вештачки And исушени цвеќиња

Вкупно 344 од производите

Прикажано 1-41 344 варијанти
12pcs! Hi-Q вештачки Ranunculus asiaticus цвет пакет лажни персискиот Buttercup свила Чај се Издигна големо Dew лотос цветови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

12pcs! 100% HiQ вештачки Ranunculasiaticцвет пакет лажни персискиот Buttercup свила Чај се Издигна големо Dew лотос цветовиТочка име : вештачка свила RanunculasiaticDew лотос цветовиМатеријали : свила , пластичниГолемина на : t тој вкупна должина е околу 43cm, цвет дијаметар од околу 8.5 cm .Функција : 100% висок квалитет и 100% сосема нов свила цветТука нашата цена е за 1 број= 12 парчиња, не се вклучуваат било вазна или другите .Ако изберете мешани бои, ве молиме да ни остават порака за бои што сакате ...

DEN 1428.00 1680.00
Това е достапна
Вештачки Пеперутка Орхидеи матични остава Faux зеленило цвет arrangment растенија DIY дома декорација Орхидеи цвеќиња лист венец
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

Вештачки Пеперутка Орхидеи матични остава Faux зеленило цвет arrangment растенија DIY дома декорација Орхидеи цвеќиња лист венецМатеријал : Пластични Големина : S : Целата должина : 17cm, Лист : 11.5x7cm M : Целата должина : 21cm, Лист : 13.5x7.5cm L : Целата должина : беа 25,5 см, Лист : 19x9cmПакетот вклучува : 1 парче, Без вазна

DEN 73.00 108.96
Това е достапна
Мини Зелена Faux Succulents Вештачки Растенија Лажни Избрани Матични Земјиште Lotus Градина Дома Пејзаж Оркестарот Свадба Декорација
 • Намалена цена
 • Ново
 • -14 %

Мини Зелена Faux Succulents Вештачки Растенија Лажни Избрани Матични Земјиште LotГрадина Дома Пејзаж Оркестарот Свадба Декорација100% Сосема нов и висок квалитет!Убава симулација цвеќињаСовршен за вашата DIY идеален декорација, свадби, партии и дома декоратор.На succulents се убави.metarial : Пластика"

DEN 45.00 52.32
Това е достапна
Вештачки Amaryllis цвет гранка fleurs artificielles за дома табела свадба декорација лажни свила цвеќиња Hippeastrum флорес
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

Вештачки Amaryllis цвет гранка fleurs artificielles за дома табела свадба декорација лажни свила цвеќиња Hippeastrum флоресИме : Amaryllis цветМатеријали : СвилаЦвет Дијаметар : 13cmЦелата Должина : 50cmПакетот Вклучува : 1 филијала, Без Вазна​

DEN 316.00 472.32
Това е достапна
50pcs Хавајски Цвет leis Гарланд Ѓердан Фенси Облека Партија Хаваи Плажа, Забава Цвеќиња DIY Партија Плажа Свадба декорација
 • Намалена цена
 • Ново
 • -39 %

ние би сакале да им понуди можност за попуст следниот пат кога ќе се купуваат во нашата продавница производ споделување на социјалните медиуми како VK, Facebook...

DEN 712.00 1167.84
Това е достапна
1pcs/МНОГУ Вештачки Цвет Бисер Stamens Бери Мешани гранки За Свадба декорација DIY Божиќ партија украси Подарок Кутија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Ве молиме обележите овој магазин, секоја среда 1012 часот Жешки предмети имаат екстра голем попустДетали За ПроизводотИме : Бери гранки материјали : Бисер бери гранки боја : како фотографија шоуГолемина : 1518cm Количина : 1pcsСовети : имаме многу инвентар, ве молиме остатокот увери купување...

DEN 31.00 33.12
Това е достапна
Вештачки Лажни Лист Magnolia Лист Симулација Остава Свадба Дома Декор levert dropship 2Jun28
 • Намалена цена
 • Ново
 • -32 %

Вештачки Лажни Лист Magnolia Лист Симулација Остава Свадба Дома ДекорСпецификации : Материјал : крпаДолжина : 38cmКоличина : 1 PC 6 ГлавиСовршен за декорација свадба партија, вашиот дом и градина декорација,канцеларија,кафе куќа и така натаму.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики...

DEN 86.00 126.24
Това е достапна
1pcs 5cm Висок квалитет на вештачки насади од свадба DIY автомобил декорација свадба банкет подарок круна клип арт вештачки цвеќиња
 • Намалена цена
 • Ново
 • -17 %

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : Како на сликата покажува Цвет дијаметар : околу 5 CM Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација! Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои...

DEN 8.00 9.60
Това е достапна
2017 Вештачки Цвеќиња Дома Мебел Вештачки Дрвја Гранка Пластични Бонсаи Дрво Оркестарот Градинарски Растенија Трева Зеленило Растенијата Слободни
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

wyприклучокstartЖешка Стока$7.43$4.88$6.42$13.56$11.17$6.48$5.59$4.7wyприклучоккрајзапочнетекрајот Pls купи нешто што ви се допаѓа од нашата продавница...

DEN 167.00 222.24
Това е достапна
10pcs/многу Реалниот Допир, се Зголеми Вештачки Цвеќиња Роуз Свадба Букет Цвеќе Партија Цвеќиња деверуша Дома Декоративни Цвеќиња
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Најдобар Квалитет На ЛатексКоличина : 10pcs / многуЦвет Главата Големина : прибл...

DEN 538.00 663.84
Това е достапна
3CM Главата,72PCS Вештачки Мали Ткаенина Calla Лили Букет,Свила Утро Слава,Свадба Додатоци Партија Декорација,Цвет Гарланд
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

6 Pieces / Пакет,12 Bundles,72 Pieces / многуАко ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за даЗачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

DEN 453.00 503.52
Това е достапна
5PCS 8Flower/Матични Dogwood Daisy Космосот Calliopsis Декоративни Вештачка Свила Daisy Свадба Цвет Дома Партија Настан Бесплатен Превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Цвет Име : Космосот Calliopsis Цвет Вкупна Должина : 70cm Цвет Големина : 8 см ( 1 матични има 8 цвеќиња) Цвет Материјал : Ткаенина Цвет количина : 5 Произлегува Цена Не Inculding Вазна Пакување : Кутија за Пакување

DEN 1108.00 1303.20
Това е достапна
Пролет Peony Цвет Раководител Кол. 12cm/4.72 30P Вештачки Камелија Peonia за DIY Булчински Букет Зглоб Цвет Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикацвет раководител е дијаметар : стан...

DEN 1248.00 1919.52
Това е достапна
100pcs/многу 2.0 cm мини хартија за цвеќе за scrapbooking-мини ливчиња хартија
 • Намалена цена
 • Ново

Хартија за цвеќе Големина : 2.0 C M Боја : изберете ја вашата бара боја, Стил : Ливчиња Употреба : украсување,scrapbooking,хартија, занает Пакет : Вкупно 100 компјутери по многу,OPP вреќа пакет Важна забелешка Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали ако ви треба! Нашите плаќањеЗачувам Вашата грижаPls не грижете се за сопствени clearrance бесплатно,ние ќе го одбележи Вредност Околу 20 така што само waite за парцела со ништо да се направи !!! Нашите превозот 1)Ако вашата цел повеќе од 2kg,ние можеби одберете ЕМС или други побрзо превозот начини да брод слободен !!!!2) Вети брод од врата до Врата3) Delievry време обично е околу 715days да Азија,околу 2060days на другите,тоа е до вашата дестинација и превозот начин...

DEN 330.24
Това е достапна
Реалниот Допир Calla Лили Букети Латекс Calla Лилјани Свадба Цвеќиња Материјали Свадба Centerpieces Декорација Промет На Големо Со Цвеќе
 • Намалена цена
 • Ново

Реалниот Допир Calla Лили Букети Латекс Calla Лилјани Свадба Цвеќиња Материјали Свадба Centerpieces Декорација Промет На Големо Со ЦвеќеОбјектот Спецификација : Количина : 10 Гроздови, 9 парчиња / куп, toal 90 цвеќиња.Боја : Сина БазенДолжина : 36cmРаководител : 5*7cmПлаќање : Ве молиме да направите исплата на вашиот најраните погодност по ред поставени...

DEN 4799.52
Това е достапна
10pcs трговија на големо Шумски Стил Вештачко цвеќе булчински / Деверуша рака / зглоб цвеќиња свадба невестата / младоженецот corsage / brooch
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

10pcs трговија на големо Шумски Стил Вештачко цвеќе булчински / Деверуша рака / зглоб цвеќиња свадба невестата / младоженецот corsage / broochМатеријали : свила цвеќиња , лента100% Сосема Нов и Висок Квалитет , трговија на големо цена ...

DEN 1342.00 1578.24
Това е достапна
1 BUC Убава Вештачки Зелени Лисја Гранка Фабрика Пластични Буш Дома Свадба Декорација F419
 • Намалена цена
 • Ново

ќе добиете 1 BUC во овој огласна голема височина : 70 смна мала височина : 96 смостава големина : 3 cm долги 2 см широк​ПлаќањеПлаќањето се очекува во рок од 3 дена.Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.Ако не информира нас.ПревозотАко ви е потребна за следење на број,ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.Откако ќе го потврдите вашата исплата, ќе го објавите вашиот објект во 48 часа, доколку берзата на располагање.и Ние брод во светот.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alibaba се компатибилни со вашиот превозот адреса.Се Враќа & НаплатаТоа е важно за нас дека сте задоволни со вашиот купување.Како и да е, ако производот за било која причина не ги исполни очекувањата, ние ќе ви обезбеди враќање на парите или замена, колку што објектот се неискористени, во добра состојба и се враќа во рок од 7 дена.Купувачи се одговорни за цената на превозот,враќање такса.Ве молиме проверете објектот е големина внимателно пред да го купат,ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации за вас погрешно проценкаобјектот е големина,ви благодариме!

DEN 216.00
Това е достапна
2 парчиња/многу 2018 Нов Дизајн 20 инчи Селски Farmhouse Памук Boll Спреј за Домашна Декорација Бесплатен Превозот
 • Намалена цена
 • Ново

2 парчиња / многу 2018 Нов Дизајн 20 инчи Селски Farmhouse Памук Boll Спреј за Домашна Декорација Бесплатен ПревозотМатеријал : Памук,хартија,жицаВкупна висина : Околу.50.5 cm( 19.8 Инчи)памук глава дијаметар : Прибл.5cm(1.96 инчи)1 ) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 768.00
Това е достапна
бесплатен превозот 5pcs DIY рака венец материјал Европската ретро виткање зголеми цвет цвеќиња Сен страна на рачно изработени украсни
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Цвет дијаметар од околу 5М или такаМаксимална : за 3 CMМатеријали : свила платноПоради осветленост и други фактори, слики и објекти ќе има некоја боја, секоја серија на боење крпа ќе има некоја боја

DEN 84.00 105.12
Това е достапна
50pcs / многу Мини Цреша Цвет Букет Вештачка Свила Бебе Цвет Букет Здив
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Објектот Спецификации Тип : Декоративни цвеќиња и garlands Occasion : Wedding Model број : HB68 Style : Flower Type : Цутот на црешни опис на Производот Оваа продавница и многу нови производи, добредојдени да се купи, ви благодариме Детали за производот Име : цутот на црешни материјал : крпа боја : како фотографија покаже Големина : 3.5 см Количина : 50 unids Совети : имаме многу инвентар, ве молиме бидете сигурни да се купи...

DEN 134.00 147.84
Това е достапна
10pcs/многу 3.5 см Вештачко Цвеќе Висок Квалитет Свила Фасцинација Зголеми Цвет Свадба Роса Роса DIY Подарок Парапет рачно изработени Цветни
 • Намалена цена
 • Ново
 • -7 %

Ве молиме обележите овој магазин, секоја среда 1012 часот Жешки предмети имаат екстра голем попустДетали За ПроизводотИме : Роза главата материјали : Крпа боја : како фотографија шоуГолемина : 3.5 см Количина : 10pcsСовети : имаме многу инвентар, ве молиме остатокот увери купување...

DEN 41.00 44.16
Това е достапна
5pcs 4cm Свила Мали Чај Bud Вештачко Цвеќе За Свадба Дома Декорација Rosebuds Камелија Mariage Флорес Stamen Цвеќиња Растенијата
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Ве молиме обележите овој магазин, секоја среда 1012 часот Жешки предмети имаат екстра голем попустДетали За ПроизводотИме : Чај пупки материјали : Крпа боја : како фотографија шоуДимензии : 4cm Количина : 5pcsСовети : имаме многу инвентар, ве молиме остатокот увери купување...

DEN 41.00 43.68
Това е достапна
Вештачки succulents Земјиште Lotus Растенија Пустината Вештачки Растенијата Пејзаж Лажни Аранжман Градина Оркестарот Дома Potted Цвет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Вештачки succulents Земјиште LotРастенија Пустината Вештачки Растенијата Пејзаж Лажни Аранжман Градина Оркестарот Дома Potted Цвет Опис на Производот : Состојба : новадолжина : 24cm ( 9.45 ")Објект : Вештачки LotsucculentsМатеријал : пластикаБоја : Зелена и црвена бојаПакет : 1 компјутер ( Не вазна ) Според сите цвет се направени со рака , па големина е само за повикување само.Апликации сцена : Влезот , ресторан ,од страна на маса ,Салон , Покрај маса ,Washstand , канцеларија,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Не се вклучуваат вазна , pls забелешка ...

DEN 196.00 230.40
Това е достапна
6 пупки свила Вештачки лажни Цвеќиња fleur artificielles Carnation флорес став decora о Дома свадба декорација Цвет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

1pc Висока quallity верност carnation свила Вештачко Цвеќе реалниот допир за Дома Букети оркестарот Мајка Учител' s Ден ЦвеќињаМатеријали : Свила.Облик : CarnationГолемина : Appro 69 см X 5cmПримена : Дома декор, свадба, забава, Мајка Учител' s DayПакетот Вклучува : 1 парче Carnation(6 пупки), Не вазнаAnswer : ___________________________ Note : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправитоа! Тоа нема да влијае на појавата! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.

DEN 115.00 143.52
Това е достапна
5pcs Стп Мини Лале Цвет Реалниот Допир Свадба Цвет Вештачка Свила Лажни Цвет Евтини За Дома Свадба Декорација Свадба Флорални
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Опис На ПроизводотСостојба : Новаматеријал : СТПБоја : како на сликатаможете да изберете било боиако изберете меша бои, pls остави порака во ред кои бои не сакате,или на друго место ќе превозот по случаен изборМерење(за) : Вкупна должина : 34cmпупка дијаметар : 3cmбез вазнаАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина...

DEN 209.00 220.32
Това е достапна
5Piece Свадбена прослава обезбедува високо квалитетни подарок пакување декоративни цвет снег предиво Свадба партија декоративни цвеќиња
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

5 Piece Свадбена прослава обезбедува високо квалитетни подарок пакување 1.8 MM снег предиво декоративни цвеќињаМатеријал : 1.8 мм предиво снегГолемина : 1.8 cm x 36cmБоја : розова, црвена, црвена роза, зелена,темно сина,небото сино,сребро,златоПакување : 5piece / многу, иста бојаУпотреба : 36cm е долга лента, нежно повлечете, директно во лак, едноставна и убава воs [богатство]КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 0.8

DEN 97.00 120.00
Това е достапна
1 Buc Вештачки Пеперутка Орхидеи Бонсаи Симулација Декоративни Вештачки Цвеќиња, Лажни Орхидеи Со Тенџере Украси Дома Декорација
 • Намалена цена
 • Ново

Опис На Производотматеријал : пластикаБоја : како на сликата шоуМерење(за) : Вкупна должина : 19 cmвазна ширина : 7cmГолема Flowerhead дијаметар : 11 cmПакетот вклучува : 1 сет вештачки растенијата​

DEN 623.52
Това е достапна
12Pcs Голема Дланка Вештачки Лажни Monstera Палма Листови Зелена Пластични Лист Свадба DIY Декорација Евтини Цвеќиња, Лисја Растенијата
 • Намалена цена
 • Ново

Услови : 100% Нови Материјали : Свила / пластични Големина : Како слика Пакет : 12 компјутери Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим1) $7 Кина Пост Обичен Воздух Mail : Бесплатен превозот2) $5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот(Amercian клиенти ќе бидат испратени купи epcaket)3) $100Нашите предности : 1...

DEN 165.60
Това е достапна
2017 Вештачки Пеперутка Орхидеи Бонсаи Симулација Декоративни Вештачки Цвеќиња, Лажни Орхидеи Со Тенџере Украси Дома Декорација
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Опис На Производотматеријал : пластикаБоја : како на сликата шоуМерење(за) : Вкупна должина : 19 cmвазна ширина : 7cmГолема Flowerhead дијаметар : 11 cmПакетот вклучува : 1 сет вештачки растенијата​

DEN 396.00 565.92
Това е достапна
6.5 СМ Мали Ткаенина Chrysanthemum Вештачка Свила Gerbera Daisy Глави,Хавајски Цвет Коса Додатоци,Brooch,Цвеќарницата Материјали
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Предмет : 15 PCS,8 CM Големи Ткаенина Рози Реалниот Допир Свила Лажни Peonies Глави,Булчински Коса Цвет Парчиња,Цветни Аранжмани во Цвеќарницата Материјали1.Се обрне внимание за да ја видите големината на објектот јасноДијаметарот на Цвет : За 8 CM2.Пакување : 15 Pieces / многу3.Големината на секој цвет е мала разлика Бидејќи тоа е чиста рачно изработени цветови,ве молиме разбирање4 ...

DEN 480.00 532.80
Това е достапна
Слободен Испорака на Високо Квалитетни 40CM-4pcs/многу Вештачка Свила Зголеми Цвет Топка за Божиќ Свадба Партија DIY Декорација-виолетова
 • Намалена цена
 • Ново

1.Материјал : вештачки цветни ливчиња + пластика центар 2.Димензии : 40cm 3.Пакување : 4pcs / картон,тука цената е за 1 buc=1 топка 4.Картон големина : 55*50*50cm 5.Боја : сите бои може да се направи во вашите потреби Име : Цвет топка,artifical цвет топка,Божиќ цвет топка,Haning цвет топка 1.Materil : свила ткаенини 2.Големина на : на располагање големина Кол.15cm до 80см 3.Боја : Црвена,Жолта,Сина,Бела,и така натаму 4.Пакет : 4 парчиња / картон 5.Мешани трговија на големо е прифатена...

DEN 7584.00
Това е достапна
200pc/многу Вештачка Свила Ливчиња од Роза Свила Petal Роденден Свадба Декорација Цвет Венец Petal Остава Црна Бела Свеќа
 • Намалена цена
 • Ново
 • -14 %

Свадба Декорација Вештачка Свила Зголеми Petal 2pack / многуСпецификации : Материјал : висок квалитет на свилаОбјектот големина : околу 5*5.5 cm / 1.97*2.17 во поголем обем, не 4cm...

DEN 47.00 54.72
Това е достапна
СРН Бесплатен Превозот шампањ 10pcs/многу ѕид виси вештачки свадба позадина цветни декорации домашниот пазар декорација
 • Намалена цена
 • Ново

Име : Hydrangea зголеми цвет ѕид патот води цвет свадба цвет позадина1pcs Големина : 62cm*42cm,1pcs пластична база големина 60см*40cmПримена : Може да се користи како цвет Столб,цвет ѕид,продавница на пазарот на прозорецот оркестарот,дома затворен надворешна декорација,свадба декорација,настан празнична декорација,и така натаму....Совети : Поради различни прилагодувања на светлото и дисплеј во боја, стоки и сликата не може да биде малку различна боја, ве молиме разбирање

DEN 10800.00
Това е достапна