алатка делови

Вкупно 351 од производите

Прикажано 1-41 351 варијанти
50M/Многу Целокупната 4.0 ММ Дијаметар од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Со ПВЦ Пластика Слој (3.0 MM Челичното Јаже Со 0.5 MM Слој)
 • Намалена цена
 • Ново

50 M / Многу Целокупната 4.0 ММ Дијаметар од не ' Рѓосувачки Челични Јажиња Со ПВЦ Пластика Слој (3.0 MM Челичното Јаже Со 0.5 MM Слој)0.3 MM10ММ Жица Јажиња Се на Располагање за да Се ПВЦ или Најлон Обложени да Било Дијаметар и Quanity постои Ограничување, Само Нас Контакт.Главна карактеристика : 1...

DEN 3360.00
Това е достапна
керамички греење лента висока моќност топлина indistrial грејач подлога со женски plug посебни 600X180mm 110V 5KW флексибилни загрева
 • Намалена цена
 • Ново

Основна спецификација : demension : 600*180mm напон : 110 V Моќ : 5 KW Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

DEN 14015.52
Това е достапна
Посебно Големо На Нова Електричар Алатки Едноставна Игра Картичка Соголување Линија Жица Машина Кабел Stripper Роман Клешти
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Опис : 100% Сосема Нов и Висок квалитет Оваа stripper е лесно и безбедно да се користи , удар надолу жиците на модуларни конектори...

DEN 55.00 61.44
Това е достапна
CNBTR 2 ПАРЧИЊА 50x50mm Жолта Сребро PP Челични Рамни Ролери Имајќи Водечки Тркала 6201 М12 Завртка за Електрични Вратата Лизгачки Портата
 • Намалена цена
 • Ново
 • -32 %

2 x PP Челик Ролери Имајќи Водечки Тркала М12 48x50mm за Електрична Портата 48x50mm PP Челична Носечка Водечки Тркала Имајќи Водечки Тркала Ролери Водечки Тркала Карактеристики : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.3.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН и челик.4.Се користи за производство на електрична врата, лизгачки порта итн.5.Со два изграденаво 6201 лежишта.Спецификации : Материјал : ПП + ЧеликБоја : Жолто + Сребро.Бренд име : CNBTRГолемина на тркало : приближно 50 х 50мм / 1.89 x 1.97"(Кол x H)Вкупна Висина : околу 80mm / 3.15"Завртка Тип : М12Тежина : 400gПримена : Електрични вратата на тркала / лизгачки вратата најлон ракав тркала / железо вратата со тркала / електрични вратата водич тркала / песна тркала / макара.Пакетот вклучува : 2 x Водечки Тркала

DEN 554.00 815.52
Това е достапна
110V ПРИРАЧНИК ТОПЛА ПРИТИСНЕТЕ ФОЛИЈА ПЕЧАТ МАШИНАТА НА ПЕЧАТЕЊЕ МАШИНА ЗА PVC, ДРВО, ХАРТИЈА, КОЖА ТОПЛА ФОЛИЈА STAMPER PRINTEING МАШИНА
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

5cm x 7cm 110 V ПРИРАЧНИК ТОПЛА ПРИТИСНЕТЕ ФОЛИЈА ПЕЧАТ МАШИНА ЗА PVC, ДРВО, ХАРТИЈА, КОЖА ТОПЛА ФОЛИЈА STAMPER PRINTEING МАШИНАОпис На ПроизводотФолија печат , обично комерцијална печатење процес, е апликација на пигментот или метални фолии, често злато или сребро , но, исто така, може да бидат различни модели или она што е познато како пастелни фолија која е рамна нетранспарентно боја или бели посебен филм, поддржан од материјалот, на хартија, каде загреан умре се печат врз фолија, што го прави се придржуваат до површината, оставајќи дизајнот на заштеда на хартија.Модел57 / 810 / 1013 / R57 / R810 / R1013Votalge110 V / 60 HzМоќност150 WПечат област5x7cm8x10cm10x13cmТемпература0400 °CНето тежина6kgБруто тежина912kgПакет големина25x25x46cmПечат референтна температураХартија85120°CМека пластика7585 °CТешко пластика35100 °CЧовекотнаправени од Кожа7585 °CCreasing температураcowhide 120150 °CМека ПВЦ6580 °CСинтетички Кожа160180 °CДрво марка350 °CПроизвод ПрегледиПрименаВрежана кожа, дрво, производи, ракотворби, чанти purses, налепница, канцелариски материјал, обувки марка,пластична амбалажа, кожа врежана брендирање, автомобил седишта, мобилен телефон сетови, хартија покани, картички, белешки, мебел, брендирање, gilt рамки пластика, штанцување и сл.Следење На БројСледење на број ќе биде известен во рок од 23 работни денови по достава на стока.Ако имате било каков проблем со тоа, ве молиме оставете порака за нас.Одделени со електричен мотор,пумпата е направен од различни антикорозија увезени материјал.Нема механички метален дел и триење во внатрешноста на пумпа.Пумпата може да издржи масло,топлина,киселина,алкално,триење и хемиски производи.Оваа пумпа ги интегрира предност на самоси го цица пумпа и хемиски пумпа.Тоа само може да си го цица,термичка заштита, стабилна работа

DEN 6072.00 6672.00
Това е достапна
200*200*2mm Силикони Висока Топлина 500 Степен на Отпорност на Изолација Подлога за Одржување Платформа
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Спецификација : Материјал : Силикон Големина : 200*200mm (L * W) Дебелина : 2 mm Боја : Како на сликата покаже Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

DEN 1185.00 1247.52
Това е достапна
15*18mm J107b Бела Најлон Зглоб со дупка за DIY Модел Авион се Направи и Дрвена Кутија се Направи Продаде во Загуба Европа
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Пакетот вклучува : 5pcs шаркиГолемина : 15*28mmДебелина : 1mmОтворот дијаметар : околу 1.3 mmВиткање агол : 30 Мин степен Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

DEN 60.00 63.84
Това е достапна
DONGFENG трактор DF244 DF204, спојката ослободување лост, дел број: 200.21.114-1
 • Намалена цена
 • Ново

Дел име : спојки ослободување на рачкатаДел број : 200.21.1141Тоа е за ЕДНА фаза спојки, погоден за DONGFFENG 200 250 244 ( 8 инчи)боја ќе биде во црна или сребрена, љубезно се забележи тоа.

DEN 429.12
Това е достапна
Пила Палење серпентина одговара Кинески синџир видов 4500/5200/5800,45/52/58 Палење мувла резервни делови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

НОВИ ОТВОРИ ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА АКТИВНОСТГолеми цел е добредојден и ќе добиете голем попуст, контактирајте не преку Трговија менаџерТочка име : Пила Палење серпентина одговара Кинески синџир видов 4500 / 5200 / 5800,45 / 52 / 58 Палење мувла резервни деловиПакетот вклучува : 1pc x палење серпентинаСосема нов,не се оригинални,но може да се соберат на оригиналниот машина.Купување како е и како на сликата состојба.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1...

DEN 449.00 528.00
Това е достапна
1 пар 5045 Три сечилото Пропелер Г.С.&CCW Четири оска шарени за РК
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

1 пар 5045 Три сечилото Пропелер Г.С.&CCW Четири оска шарени за РК Тип : Три сечилото ПропелерГолемина : 5045 5x4.5"Факултативна Боја : сина / црвена / црна / зелена,испратите по случаен избор.Вклучуваат : 1pc x 5045 Г.С...

DEN 104.00 115.20
Това е достапна
1 пар 5045 Три сечилото Пропелер Г.С.&CCW Четири оска шарени за РК
 • Намалена цена
 • Ново

1 пар 5045 Три сечилото Пропелер Г.С.&CCW Четири оска шарени за РКТип : Три сечилото ПропелерГолемина : 5045 5x4.5"Факултативна Боја : сина / црвена / црна / зелена,испратите по случаен избор.Вклучуваат : 1pc x 5045 Г.С...

DEN 158.40
Това е достапна
FGHGF Пила Острат Алатка Прилог Ротари Моќ Вежба Рака Острилка Адаптер
 • Намалена цена
 • Ново
 • -37 %

modname=ckeditorСпецификација : Бренд новиМатеријал : пластични , металниБоја : СребренаДимензии(прибл.) : 70*50mmИме : Видов Острат постави АлаткаПримена : Одговара за Dremel Модели : 4000, 400, 300, 398,395, 200, 100, 8200, 800, 780, 770.Лесно да се изостри досадна, бавносечење синџир видов ножеви.Лесно завртки на вашиот ротари алатка во местото на алатката за домување капа.Пакет Се Вклучени : 1 x Синџир Видов Острат Прилог3 x Полирање алатка1 x ВладетелN ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 292.00 463.20
Това е достапна
1000x Креативни Пилешко Очила Очи Маска Blinder Заштитник без Дупка се Избегне Кога Pecking Пластични Медиум се Прилагодат за да 0.5-2.25 kg
 • Намалена цена
 • Ново

ОписОвие очила се користи за да се задржи кокошка од pecking едни со други со цел да се подобри пилешко стапка на преживување.Материјал : пластикаБоја : црвенаПогоден за бел пердув пилешко, жолта пилешко, и други пилешко како peckingКако да се инсталира : 1...

DEN 621.60
Това е достапна
ДОБАР ОБЈЕКТ! (500 ЕЕЗ) (3мм) G16 Појачани Челична Носечка Топка
 • Намалена цена
 • Ново

G16 Челична Носечка Топки(3мм Дијаметар)(500 КОМПЈУТЕРИ)ПРЕВОЗОТ : Превозот форма : препорачана поштаПроценка time : 1525days на светотAnswer : ___________________________ Note : 1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.2 : Испорака задолжен е за вас.3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалкуоданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.Гаранција : Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.Политика : Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА ЕМЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

DEN 350.40
Това е достапна
ZONESUN Владетел Криви Нарезници Алатка Поставите Мултифункционален 9pcs Облека Дизајн Владетели За Мерење
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

ZONESUN Владетел Криви Нарезници Алатка Поставите Мултифункционален 9pcs Облека Дизајн Владетели За Мерење 1 сет вклучени : 9 компјутери Владетел и 1 buc алатка 1) 56cm Облека Владетел 2) 56cm Мултифункционален Крива Владетел 3) 54cm Мултифункционален Владетел 4) 45см Мултифункционален Сечење Владетел 5) 42cm запирка Владетел 6) Триаголник Владетел 7) Копче за Владетел 8) 50cm Серпентина Владетел 9) 55cm рака ракав Владетел

DEN 1638.00 1800.00
Това е достапна
ZONESUN Прирачник шишенцето crimper, медицински crimper,шише капаче crimping алатка,Антибиотици шише capper машина,рачни ограничување машина
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

13mm Нерѓосувачки Челик Прирачник Шишенцето Crimper, Рака crimper, Шишенцето рака crimperФункција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

DEN 2271.00 2496.00
Това е достапна
Ограничување машина чак, завртка ограничување алатка главата, шише ограничување машина chucks, 10-50mm, златна боја, crewing ограничување машина
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Ограничување чак Материјал : Алуминиум Боја : Златна Функција : Анти ' рѓа позлата Големина : 1050мм Пакување содржина : 2 метал chucks, и 4 силикони chucks Тежина : 0.467 kgЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате капа од главата како да ги следат.ве молиме оставете порака за нас.Чувајте Дома ПОВЕЌЕ>>Следење На БројСледење на број ќе биде известен во рок од 23 работни денови по достава на стока.Ако имате било каков проблем со тоа, ве молиме оставете порака за нас.

DEN 1092.00 1200.00
Това е достапна
индустриски Силиконска гума нафта за греење појас елемент флексибилни греење, електричен грејач 4500mmX800mm 240V 2500w Дигитален Контролер
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Посебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали Ние ќе производство за вас и ние ќе ви обезбеди најдобра цена...

DEN 113544.00 119520.00
Това е достапна
Брзи Превозот J732b DIY Две тркала Модел на Автомобил Далечински Управувач Управувач Бесплатен Превозот Австралија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Пакет содржина : 1suit sapre делови, треба да бидат составени од себеПлаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.1 : во САД се : 712 работни дена.2 : Русија : 1235 работни дена.3 : Европа земјата : 1545 работни дена.4 : Други земји : 1545 работни дена.Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или e Packet да ја испорача вашата парцела.Замена / Exchange / Наплата : Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 1430 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка...

DEN 410.00 431.52
Това е достапна
Електрични Вежба Вратило Ротари Мелница Алатка Флексибилни Окно Одговара Dremel Ротари Алатки Dremels Мини Вежба Додатоци Поставува
 • Намалена цена
 • Ново

Електрични Вежба Вратило Ротари Мелница Алатка Флексибилни Окно Одговара Dremel Ротари Алатки Dremels Мини Вежба Додатоци Поставува

DEN 533.76
Това е достапна
Mayitr Палење Серпентина За 2 Удар Мотор Strimmer Пила Четка Машина Косилка За Трева Делови Градина Алатки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

GY0001460Спецификација : Сосема нов и висок quality1Тип : Палење Серпентина2 Дупка големина : 63mmБоја : ЦрнаFittment : одговара за 2 удар 405 (43cc52cc) моторКоличина : 1pcПакет Се Вклучени : 1 x Палење серпентинаAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја на можеби малку поинаков од слики...

DEN 332.00 473.76
Това е достапна
31 Ножеви+Wl-9308 Нож се справи со резби во Дрво Алатки Овошје Храна Занает Скулптура Гравирање Нож Скалпел DIY Алатка за Сечење PCB Поправка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Модел : WL9308 НожНие сме професионални гравирање нож и со сечилото производство фабриката, во овој дел е висок јаглероден челик (SK5) материјал...

DEN 201.00 223.68
Това е достапна
4kg Висока Чистота 99.99% Bismuth Bi Метал Грутки Ingot
 • Намалена цена
 • Ново

Друга опција за вас, само кликнете на тоа ако ви треба повеќе од 2kg ,pleaes контактирајте не за цена! Цената може да се намали ако големо количество!! САМО КОНТАКТ!4kg Висока Чистота 99.99% Bismuth Bi Метал Грутки IngotBismuth е бела, кристална, кршливи метал со pinkish tinge, тоа е најмногу diamagnetic на сите метали, и коефициент на топлинска спроводливост е помал од било кој метал, освен меркур...

DEN 7488.00
Това е достапна
6M 240W 220V 7x5mm се Одмрзне појас се Одмрзне Грејач Жица Мозоци цевка одмрзнување греење линија силикони heaer појас водоотпорен
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Основна спецификација : demension : 7mm Ширина x 5mm Дебелина x 6 M напон : 220 V Моќ : 240 WПосебна цел според вашите барања е можно, ве молиме да ги споделите со нас вашето барање во детали...

DEN 2280.00 2399.52
Това е достапна
10PC Алатка Делови Метал Пила Резервен Дел Синџир Видов Затегнувачки Rim Моќ Колега .325-7T За Пила Замена 45cc/52cc/4500/5200
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

НОВИ ОТВОРИ ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА АКТИВНОСТГолеми цел е добредојден и ќе добиете голем попуст, контактирајте не преку Трговија менаџерТочка име : 10 PC Алатка Делови Метал Пила Резервен Дел Синџир Видов Затегнувачки Rim Моќ Колега .3257 T За Пила Замена 45cc / 52cc / 4500 / 5200Пакетот вклучува : 10pcs x rimСосема нов,не се оригинални,но може да се соберат на оригиналниот машина.Купување како е и како на сликата состојба.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!1...

DEN 669.00 955.20
Това е достапна
FT220.40.015, управувачот за Foton трактор како FT254
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Дел име : воланотДел број : FT220.40.015погоден за трактор како FT254,ве Молиме проверете ја шифрата број кога се направи нарачка.имаме стари продавницата за повеќе трактор делови, ве молиме да дојде за да ја проверите на : http : / / www.aliexpress.com / store / 617324

DEN 984.00 1093.92
Това е достапна
Птица Хранење Шприц (без игла)
 • Намалена цена
 • Ново

Птица Хранење Шприц (без игла)Доаѓа со сет на оригинални резервни Oпрстени,ова шприц инјектор е изработен од пластика на TPX (polymethylpentene), TPX е лесен, висока температура полиолефин со исклучителни acoustical и електрични својства, се одликува со ниска влага апсорпција и одличен хемиска отпорност...

DEN 216.00
Това е достапна