подарок перница And Wrapping материјали

Вкупно 362 од производите

Прикажано 1-41 362 варијанти
Бесплатни ship50pcs Раѓање церемонијата бебе туш партија бонбони Носат Ткаенина wombat кутија, торба декорација свадба фаворизира натални подароци за гостите
 • Намалена цена
 • Ново

Бесплатни ship50pcs Раѓање церемонијата бебе туш партија бонбони Носат Ткаенина wombat кутија, торба декорација свадба фаворизира натални подароци за гоститеПовод : Свадба, Годишнина,било occassionКатегорија : Корист торба : Две бојаПакет се вклучени: б еа r+торба

DEN 3696.00
Това е достапна
100pcs/Многу 10x15cm Топлина Печат Zip Заклучување Пакување Торба Застане Reclosable Чиста Алуминиумска Фолија Мат Складирање Торбичка за Закуски Кафе
 • Намалена цена
 • Ново

Големина : 10*15cm (3.9"х5.9") Боја : Сина Материјал : Чиста Алуминиумска фолија Дебелина : 0.11 mm / страна Стил : застане, zip lock Функција : Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

DEN 1440.00
Това е достапна
500pcs kraft хартија подарок пакување, кутии со Лак лента коноп јаже Брановидна 9x9x6cm мали хартија кутија свадба Партија бонбони торта снабдувач
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Здраво почитувани! Нашата продавница прифати логото печатење количината сакате да се купи не е иста како оваа, ве молиме контактирајте со нас...

DEN 6960.00 9942.72
Това е достапна
400ml Стакло Шафран Тегли со Corks Храна Одделение Widemouth Сад Тегли Шафран Транспарентен Јасно Празни Шишиња 57x220mm 5PCS
 • Намалена цена
 • Ново

90ml Стакло Шафран Тегли со Corks Храна Одделение Widemouth Сад Тегли Шафран Транспарентен Јасно Празна Шише>>>добредојдовте на нашата продавницаНашата цел е да ви даде висок квалитет на производите,ви посакувам среќен шопинг од нас!големина : 57*220mmКапацитет : 400mlВисина : 220 mmДијаметар : 57 mmколичина : ќе добиете 5 парчиња на оваа објекти во листа ценабоја : Јасно ТранспарентенТип : Стаклени Шишиња Со Corksупотреба : се Сакаат Стакло Bottlese, Парфеми Стакло Bottlese, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со CorksПлаќањеНие accpet Alipay, кои се заштитени со Зачувам.Ве молиме љубезно се направи исплата во рок од 3 дена откако ќе купување на објектот.И ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!ПревозотНие брод предмети преку Кина Пост Воздух Aail,Хонгконг Пост Воздух Mail,EMS,DHL,UPSот,Aramex, Citylink итн.Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се направи нарачката,почитувани,pls ве молиме контактирајте со нас, прво,Понекогаш превозот цена на нашата продавница не е конечната цена,tks однапред!Ние нема`t биде одговорен за вашиот локален обичај бесплатно,Но ние ќе се обидеме потрудиме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.Се враќаСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и provid вас со најдобрите услуги на клиентите.

DEN 2688.00
Това е достапна
20pcs/многу DIY Бела Merci Свадба Подарок Кутија Роденден Колачиња Кутија Среќен Партија Сладок Десерт Декорација Бонбони Кутија Мала Големина
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

20pcs / многу DIY Бела Merci Свадба Подарок Кутија Роденден Колачиња Кутија Среќен Партија Сладок Десерт Декорација Бонбони Кутија Мала ГолеминаГолемина5.7*6*10смПакет20pcs хартија бонбони кутија+лента(Треба да се направи бонбони хартија во кутија од себе,тоа е смешно)Answer : ___________________________ Note : Бојата може да биде темно или светло поради PC екран,ве молиме да се разбере.Ве молиме имајте во предвид големината.

DEN 475.00 516.48
Това е достапна
8 Компјутери Многу Свадба Снабдување Бонбони Торба Природни Лен Подарок Торба Gunny Торба Јаже Лен Свадба Накит Торба
 • Намалена цена
 • Ново

Спецификации : 10cmx14cm Референца тежина : 10 g / еез Текстурата на материјалот : Жолта Чиста постелнина : ткаенина од јута производ треба да постојана температура изми со рака, а не машина за миење, не може да чистење, сува надвор, направи торба станот по перење надвор да се исуши...

DEN 176.64
Това е достапна
9*14cm(3.54*5.51 инчи) Застане Kraft Хартиена Кеса Zip Заклучување Кесички За Чај Cookie Торбичка Пакување на Храна Превозот Кеси Дизајн Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

6368783664950274 Патент торба & ЈП Торба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче9*14cm(3.54*5.51 инчи) 50 Pcs НОВИ Kraft Хартиена Кеса Zip Заклучување Кесички За Чај Cookie Торбичка Пакување на Храна Превозот Кеси Дизајн ПодарокГОЛЕМИНА : 9*14cm(3.54*5.51 инчи)Количина : 50 PCS / МНОГУДебелина : 5 МИЛИ (14 C)Бои : Kraft / Избриши / KraftСтил : Рамни Дното И на Врвот патент клипФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Електронски компоненти / Апарати за домаќинство / Прав / Течни..пакувањеКарактеристики : Zip Заклучување Кеси се одлични за привремено складирање и препакување...

DEN 355.00 443.52
Това е достапна
100 Компјутери Стенд-ап Kraft на Хартија за Пакување на Храна Торба со Цвет Шема Дизајн, Торбичка за Подарок Храна Ореви Cookie Бонбони Печење Чај
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

100 Компјутери Стендап Kraft на Хартија за Пакување на Храна Торба со Цвет Шема Дизајн, Торбичка за Подарок Храна Ореви Cookie Бонбони Печење ЧајОна што е во кутијата ? 100 компјутери стендап kraft хартиени кеси торбичка со цвет дизајнМатеријал : Kraft хартија Одговараат за : Колачиња, Бонбони, Суво овошје, ужинка храна, жито, чај, Кафе,медицина Примена : Кујни, печење продавница, забава, свадба Функција : Standup, патент затворање, цвет печатени Големина : 12x20cm ,14x22cm ,16x24cm, 18x26cm , 22x29cm​Слики од kraft на хартија храна торба торбичка со цвет печатени дизајнПримена на kraft хартија храна торба торбичка со цвет печатени дизајнСлики Карактеристики на kraft хартија храна торба торбичка со цвет печатени дизајнГаранција : 1...

DEN 999.00 1051.20
Това е достапна
100pcs/многу 32*55*14cm Супермаркет Прекрасна Долги Уши Зајакот Пластични Шопинг Чанта ,Накит Пакување Кеси,Прилично Пластични кеси
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

100pcs / многу 32*55cm Супермаркет Прекрасна Долги Уши Зајакот Пластични Шопинг Чанта ,Накит Пакување Кеси,Прилично Пластични кеси Големина : 32*55*14cm Пакет се вклучени : 100 X Пакување Кеси Информации : Нашата продавница сите производи нудат Регистрирани пост услуга,ве молиме слободно да се купи! За Русија Пријател : ве молиме оставете ги вашите име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Не,Улица,Град,Регион и држава)кога ќе paymen...

DEN 1044.00 1099.20
Това е достапна
100pcs/број 18*35cm Супермаркет Прекрасна Долги Уши Зајакот Пластични Шопинг Чанта ,Накит Пакување Кеси,Прилично Пластични кеси
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

100pcs / број 18*35cm Супермаркет Прекрасна Долги Уши Зајакот Пластични Шопинг Чанта ,Накит Пакување Кеси,Прилично Пластични кеси Големина : 18*35*10см Пакет се вклучени : 100 X Пакување Кеси Информации : Нашата продавница сите производи нудат Регистрирани пост услуга,ве молиме слободно да се купи! За Русија Пријател : ве молиме оставете ги вашите име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Не,Улица,Град,Регион и држава)кога ќе paymen...

DEN 588.00 619.20
Това е достапна
10pcs Европската Романтична Swan Свадба Корист Подарок Кутија Бонбони Кутии Услуги Прослава Партија
 • Намалена цена
 • Ново

Европската Романтична Swan Свадба Корист Подарок Кутија Бонбони Кутии Услуги Прослави Овие убави контејнери задржете услуги за тушеви, свадба и прослави годишнината...

DEN 429.12
Това е достапна
300pcs/број-10*16cm Бели Ленти стил рамен џеб бисквит бонбони слаткарска кеса партија свадба Подарок торба DIY печење пакување кеси
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

300pcs / број10*16cm Бели Ленти стил рамен џеб бисквит бонбони слаткарска кеса партија свадба Подарок торба DIY печење пакување кесиГолемина : 10*16cm (прибл...

DEN 785.00 852.96
Това е достапна
Бесплатен Превозот 100pcs/многу Висок Квалитет на Домот Шарени Цвет Бонбони Кутија Со Лента Промоција Цена
 • Намалена цена
 • Ново

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши коментари, pls не целPls разбирање едни на другиТопла Продажба бонбони кутијапрекрасна дизајн за да се направат вашиот живот полн со среќаMatrial : 250g бел картонГолемина : 6.5*6.5*4cmБоја : како на сликатаТежина : 10g / еезQantity : 100pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : Кутии стигнале во РАМНА ФОРМА ,и верувајте ми ,тие се многу лесно да се соберат.Сите бои се во акции на долг рок.Јас бев обиде да ја објасни секоја детали во случај да има ништо не разбирам ,но ако не ,слободно контактирајте со нас ,ние сме секогаш тука да послужи за вас : )Да почитувани Купувачи : Добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе избор !Можете да изненадена зошто не постои повратна информација за овој производ уште .бидејќи РАДОСТ APLLE ПРОДАВНИЦА се SMT нов снабдувач ,дури и ние имаме многу години во надворешната трговија .затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете порака или да ме контактирате директно .Ви благодарам многу!Ако никогаш не пробаш ,никогаш не би се знае дека сме тука послужи само за вас !Welcom ја посетите нашата продавницата за повеќе опции

DEN 1440.00
Това е достапна
уникатен свадба торта кутии ласерски сече невестата и младоженецот свадба корист кутија
 • Намалена цена
 • Ново

уникатен свадба торта кутии ласерски сече невестата и младоженецот свадба корист кутијаНеверојатни свадба декорација за,партија, годишнина, промоција, одмор и декорација на некоја друга прилика!!Спецификација : Објектот НЕМАWB33големина 5*5*8.5 см, прилагодена големина е во ред.материјал250g бисер хартија ,250g боја на хартија, металик хартија дополнителна декорација слободни лентаTechnicласерско сечењепакување25pcs / opp вреќа , се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМОбезбеди, ние го поздравуваме вашиот дизајн!Големини, бои и материјали можат да се менуваат, како на вашите барања.ЛоготоБесплатни дизајн, Корисниците логоа се достапни.Се прилагодитебоја,големина и дизајн се индивидуализираБојаБела, златна, сребрена, жолта, црвена, розева, виолетова, езерото сина, светло сина, портокалова, беж, сива, зелена, кафена,темно црвена,итн.Палета на производиЛасерски сече cupcake wrappers, покана картички, Божиќ украси, место картички, седиште картичка, салфетка прстени и така натаму.време на испоракаБрза испорака, тоа ќе биде направен по точно цел количество.Многу други дизајни се достапни...

DEN 655.20
Това е достапна
Романтични Бонбони Торба Декорација Црвено Пеперутка Цвет Слатка Пакување Свадба Настан Партија Резерви, Подароци И Услуги Кутија За Гости
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Романтични Бонбони Торба Декорација Црвено Пеперутка Цвет Слатка Пакување Свадба Настан Партија Резерви, Подароци И Услуги Кутија За Гостибоја : како на сликатаголемина; 86mm x 76mm 36mm xколичина : 50pcs / многу

DEN 847.00 901.44
Това е достапна
Роденден слатка бонбони кутија партија бебе туш 50pieces/многу свадба корист кутија-Мини шампањ шише со кориснички етикетата
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1964668Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра ценаРоденден слатка бонбони кутија свадба партија бебе туш кутии 50 парчиња / многу свадба корист кутијаМини шампањ шише со кориснички етикетатаМатерија : ЈП Пластични шишиња Шампањ мерка 4" високи (10.5x3.8cm), вклучува пластични шишиња со отстранлив база, сатен лента, некој етикети...

DEN 2915.00 3168.00
Това е достапна
DHL 2*2*7cm Kraft Хартија Браун Етерично Масло Пакување Кутија Око Крем Козметички Парфем Кармин Партија Мало Подарок Кутија 800Pcs/Многу
 • Намалена цена
 • Ново

Детали За ПроизводотГолемина : 2*2*7cm (0.8"*0.8"*2.8")Материјал : Хартија KraftБоја : КафенаПогоден за кармин, етерични масла, козметика, парфеми, итн.Answer : ___________________________ Note : Ние брод надвор кутии од страна на стан, треба да се свитка нив самите.Производ ЕкранотПопуст : 1...

DEN 4320.00
Това е достапна
50pcs Свадба декорација невестата младоженецот бонбони подароци во кутии хартија за брак, Свадба, роденден Подарок Кеси за Завиткување Материјали
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

Свадба декорација 50pcs невестата младоженецот бонбони кутии Свадба Корист и подароци хартија за mariage boda Свадба Декорација bomboniereКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетОвие се домот хартија намалување на дизајн свадба подарок корист бонбони кутии со свила лентаТоа може да биде лесно да се изградени од рамно парче и шари на лентаОдлично за украсување роденден,свадбаУбава pearlised финиш,со панделки organzaЌе се создаде убава атмосфера за вашата свадба или teatimeСо слободен organza лентаСпецификации : Бои : ЦрнобелоМатеријал : Хартија & лентаКоличина : 50 компјутери / setНето тежина : 255.6 gПакетот вклучува : 50 компјутери Бонбони Подарок Кутии (бонбони не се вклучени)

DEN 321.00 479.52
Това е достапна
50PCS Чипка Цвет Свадба Корист Кутии Со Лента Свадба Бонбони Кутија Casamento Бебе Покаже Свадба Фаворизира и Подароци Кутија Материјали
 • Намалена цена
 • Ново
 • -14 %

Име : Свадба & Партија Бонбони Кутија Големина : Мали 85x40x80 Hmm (3.3*1.6*3.1 инчи) ( Проверете во прилог Големини, пред ставање ред...

DEN 911.00 1059.36
Това е достапна
100pcs/број 6 инчен Картичка божиќ Хартија Партија торта кутија сирење торта кутија Бесплатен превозот
 • Намалена цена
 • Ново

100pcs / број 6 инчен Картичка божиќ Хартија Партија торта кутија сирење торта кутија Бесплатен превозотдекорација не е вклученаголемина 20.5*20.5*15cmодговараат за 6inch сирење тортаInternational ShippingНие нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

DEN 9120.00
Това е достапна
500pcs/многу Бесплатен Превозот Преносни се Справи со Пекарски Торта Кутии Мус Колачиња, Печива Пакување, Кутии SN1507
 • Намалена цена
 • Ново

[size] : 13.5cm X10cm X10.5cm (L * w * h)ние ќе испорака кутија боја случаен изборПС : Ова е цената на кутијата, не содржи лента налепници

DEN 12480.00
Това е достапна
Љубов Натпревар 50Pcs Ласерски Сече Бонбони Кутија Бар Свадба Фаворизира И Подароци на Чоколадо Бар Торта Додатоци Партија Услуги и Свадба
 • Намалена цена
 • Ново

Љубов Натпревар 50 Pcs Ласерски Сече Бонбони Кутија Бар Свадба Фаворизира И Подароци на Чоколадо Бар Торта Додатоци Партија Услуги и Свадба ДекорацијаВе молиме во нашата продавница,подолу е веб линк : Пакет : 50pcs / opp вреќаКонкурентна цена; Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.Голем попуст за големата цел...

DEN 225.60
Това е достапна
50pcs/многу Нови пристигнување Подарок Торба Божиќ Црвено drawstring Платно Дедо мраз Вреќа Гроздобер Божиќ порибување торба Декорација 8 стилови
 • Намалена цена
 • Ново

Нови пристигнување Подарок Торба Божиќ Црвено drawstring Платно Дедо мраз Вреќа Гроздобер Божиќ порибување торба Декорација 8 стиловиФункција : Материјал : платно+100% памук.Големина : 50x70cm.Пакување : opp вреќа.Торба Стил : #13~#20 ( ве молиме порака ни стил у треба кога у цел).Вид Забелешка : Ве молиме порака она што стил дали у треба кога у цел , во Спротивно ние ќе брод што случајно...

DEN 11904.00
Това е достапна
20pcs/многу Креативни Мини Хартија Златен Сјај Кутија DIY Сладок Свадба Сребро Бонбони Кутија Роденден Корист Мешана Боја Подарок Кутија
 • Намалена цена
 • Ново

20pcs / многу Креативни Мини Хартија Златен Сјај Кутија DIY Сладок Свадба Сребро Бонбони Кутија Роденден Корист Мешана Боја Подарок КутијаБоја : златна / сребрена / мешани бојаМатеријал : ХартијаГолемина : 5cm*5cm*5cmКоличина : 20pcs / многу flate бонбони кутијаЗабелешка : боја можеби темно или светло поради различни PC екранот...

DEN 262.08
Това е достапна
4x4x3.5cm Убава боја на хартија свадба & Ангажирање подарок кутија 20pieces /пакет најниска цена само мала количина за да се продаде
 • Намалена цена
 • Ново

Превозот методДостава датумПревозот БесплатноКина изминатите воздух mail2060daysСлободниDHL57daysАко имате потреба од ова, два превозот начин, pls дозволете ми да знам кога ќе го купите и кеси.EMS510daysЗАБЕЛЕЖИ : Ако, но повеќе од 100ќе им понуди бесплатен превозот од Express1...

DEN 431.52
Това е достапна
10pcs/многу Бебе Туш Роденден Зелена Вратоврска Хартија Бонбони кутија Слатка Моја Мала Човекот Свадба Партија Корист Подарок Кутија Симпатична Шеќер Кутија
 • Намалена цена
 • Ново

10pcs / многу Бебе Туш Роденден Зелена Вратоврска Хартија Бонбони кутија Слатка Моја Мала Човекот Свадба Партија Корист Подарок Кутија Симпатична Шеќер КутијаБоја : зеленаМатеријал : ХартијаГолемина : 5.5 cm*5.5 cm*5.3 cmКоличина : 10pcs / многу flate бонбони кутијаЗабелешка : боја можеби темно или светло поради различни PC екранот...

DEN 102.24
Това е достапна
2018 Нови Пристигнување Домот, Свадба Бонбони Кутии Со Панделки Настан Партија Материјали Подароци Случаи Услуги Casamento Подарок Кутија Материјали
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Опис На ПроизводотМатеријал : Хартија За ТаблаТежина : 1000g / пакетБоја : РозеваОвие Бонбони Кутија се погодни за украсување на вашите специјални настани како што партии, бебето тушеви, свадби, и роденденска да се зголеми убаво атмосфера.Детални ИнформацииЗабелешка : пакет ќе бидат испратени во отстрани статус.Тоа треба сами да DIYЗа превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 715 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

DEN 894.00 993.12
Това е достапна
50pcs/многу Воздух Перница Печат Меур Торба Меур Коверти Заврши Кеси Пошта Пакување 15*20CM ЈП Mailer Пакување
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

ОБЈЕКТ : ПАКУВАЊЕ ТОРБА (БЕЗ ЛЕПАК)ОЕМ : ACCEPTГОЛЕМИНА : 15*20 CMКОЛИЧИНА : 50 PCS / МНОГУМАТЕРИЈАЛ : ПЛАСТИКАУПОТРЕБА : ПАКУВАЊЕ ЗАШТИТАВРЕМЕ НА ИСПОРАКА : ОБИЧНО ОЕМ 3~5 ДЕНА И НОРМАЛНА ГОЛЕМИНА 2 РАБОТНИ ДЕНА

DEN 204.00 239.52
Това е достапна
50pcs/set DIY рачно изработени Kraft Хартија Музички Забелешка Бонбони Кутии Цвет Конуси Носителот сладолед Свадба Маса Оркестарот Партија Подарок Кутија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

50pcs / set DIY рачно изработени Kraft Хартија Музички Забелешка Бонбони Кутии Цвет Конуси Носителот сладолед Свадба Маса Оркестарот Партија Подарок КутијаСостојба : 100% сосема нов Материјал : kraft paper size : 15x15cm Количина : 50 парчиња, на цвеќиња не се вклучени...

DEN 538.00 672.00
Това е достапна
100pcs/многу Цвет Лозата Ласерски Сече Шупливи Превоз Услуги Подароци Кутија Свадба Бонбони Кутии Со Лента Бебе Туш Партија Материјали
 • Намалена цена
 • Ново
 • -37 %

Карактеристики : Материјал : Papercard Големина : прибл 5x5x8cm Количина : 100pcs Боја : бела, розова, црвена, беж, виолетова, сина...

DEN 915.00 1452.96
Това е достапна
8.5x24.5x3.5CM кралската жолт цвет шема 10 поставите Чоколадо Хартија Кутија денот на вљубените Божиќ Роденден Подароци Пакување употреба
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : Kraft Greaseproof Хартија Големина : 8.5x24.5x3.5 CM Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одделение Хартија за Белешки : Фабрика за директно снабдување, Мин количина е 10 компјутери по многу...

DEN 919.68
Това е достапна
Бисерна хартија Бонбони кутија Домот Романтична Свадба Декорација mariage Ласерски Сече Слатка Услуги хартија подарок кутија За Гости
 • Намалена цена
 • Ново
 • -48 %

состојба : 100% сосема новматеријал : картонбоја : како на сликаголемина : 6x6x4.5cm 1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmпакет : 50 PCS / 100pcs / многузабелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење.Функција : 1.Овие мали кутии се совршени за на свадба фаворизира...

DEN 595.00 1144.32
Това е достапна
8.5x24.5x3.5CM елегантен син цвет шема 10 поставите Чоколадо Хартија Кутија денот на вљубените Божиќ Роденден Подароци Пакување употреба
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : Kraft Greaseproof Хартија Големина : 8.5x24.5x3.5 CM Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одделение Хартија за Белешки : Фабрика за директно снабдување, Мин количина е 10 компјутери по многу...

DEN 919.68
Това е достапна