• Намалена цена
  • Ново
Mslynn Малезија Права Коса Снопови Со Затворање Човечка Коса Ткаат Снопови Со Директно Затворање Слободни Дел Не Remy Коса
zoom_in

Mslynn Малезија Права Коса Снопови Со Затворање Човечка Коса Ткаат Снопови Со Директно Затворање Слободни Дел Не Remy Коса

DEN 3024.00 5305.44

Износот
check Това е достапна


верзија=2.2; датум=20171222
guanlian_begin
guanlian_end
item_begin
1) Бренд Име :
Mslynn коса
2) Материјал :
100% Човечка Коса,Без Синтетички
3) Боја :
Природна Боја(#1 B), може да се permed
4) Текстура :
Телото Бран,Stragiht,Длабоко Бран,Вода Бран,Откачен Кадрава,Откачен Директно се сите достапни
5) Превозот :
Најбрзиот превозот за 3-7 работни дена
6) Живот време :
Најмалку 1 година со добра нега на коса
7) Услуга :
7 Дена Без Причина да се Вратат
item_end
производи size_begin ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ШТО ОДГОВАРА на ВАС Коса Должина
(Инчи/см) 8" 10" 12" 14" 16" 18" 20" 22" 24" 26" 28" 30" 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 Еден Стандард Главата(Пакет) 2-3 3-4 4-5 ИНФОРМАЦИИ : Нормално нашите губење на тежината е 95g-100g. Ако сакате целосна главата, 4 снопови се неопходни особено коса должина е над 20 инчи. Мерење ве Молиме да се водат на косата, особено брановидна и кадрава коса, кога ќе се измери коса како следново мерење на сликата.
производи size_end
product_begin
zhutu_Begin
zhutu_End
pruduct_end
shopping_begin
Ако сакате 18 20 22, тогаш тука е водителка за тоа како да се одржи на косата цел.
Ако имате било какви проблеми, тогаш ве молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга.
shopping_end
related_begin
Имаме различни коса текстури, и еве слики за нормално. Ако сакате тоа, ве молиме контактирајте го нашиот продавачот и ние, исто така, ја прифати кориснички коса текстури. Директно Тело Бран Откачен Curiy Откачен Директно Вода Wve Длабоко Бран Чипка Затворање Чипка Фронтален Перика 360 Чипка Главата 360 Чипка Фронтален Перика
related_end
hair_begin
Чекор 1 : ставете ја косата во топла вода и исплакнете ја.
Чекор 2 : се Однесуваат на некои шампон и миење на косата. Запомнете ги користите прстите за да чешел косата или употреба на широк-заб чешел за да чешел косата.
Чекор 3 : Исплакнете ја со шампон и добро.
Чекор 4 : се Однесуваат на некои средство за смекнување на косата и потоа услови за 20 минути.
Чекор 5 : Исплакнете ја клима уред добро и се тркалаат на косата со крпа или стари, T-shirt да изгубат вода.
Чекор 6 : Користење на влага или масло да се задржи на косата од сушење. Не се стави на косата под сонце и сув со природни воздух.
ЗАБЕЛЕШКА : Не користете шампон за кадрава коса толку често. Длабока состојба на кадрава коса добро. Можете да ги користите Еластин и масло да се задржи на кадрава коса жив.
hair_end
shipping_begin Брод ДО СА НИ Европа, Африка АУ Работни Дена 3-4 Дена 3-4 Дена 3-4 Дена, 5-7 Дена 3-4 Дена
Answer : ___________________________ NOTE : Нормално, ние ги користиме Fe Dex брод редот на НАС. Но, ако сакате да користите конкретна секогаш се користи, и ве молиме, кажете ни и ние ќе се потрудиме да брод вашата нарачка како што сакаат. Искрено се извинуваме за сите непријатности.

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 26 28 & Closure20, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20, 28 28 28 & Closure20, 12 12 14 & Closure10, 14 14 16 & Closure12, 16 16 18 & Closure14, 18 18 20 & Closure16, 20 20 22 & Closure18, 22 22 24 & Closure18, 24 24 26 & Closure20, 26 26 28 & Closure20, 12 14 14 & Closure10, 14 16 16 & Closure12, 16 18 18 & Closure14, 18 20 20 & Closure16, 20 22 22 & Closure18, 22 24 24 & Closure18, 24 26 26 & Closure20, 26 28 28 & Closure20
боја:
Природна Боја
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Човечка Коса Тип:
Малезија Коса
Бренд Име:
mslynn
Текстура:
Директно
Погоден Умирање Бои:
Потемна Боја Само
Материјал Одделение:
Не-Remy Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes

Слична стока во категоријата..