чипка

Вкупно 383 од производите

Прикажано 1-41 383 варијанти
Нови 5Yard/Многу 1.5 cm Chiffon Лента Лента Pleated Chiffon Чипка Намали Комбинација Материјал DIY Шиење&Headwear Додатоци за Декорација
 • Намалена цена
 • Ново
 • -24 %

Опис На Производот5 Yard / Многу 1.5 cm Chiffon Лента Лента Pleated Chiffon Чипка Намали Комбинација Материјал DIY Шиење&Headwear Додатоци за Декорација || Состојба 100% Нов || Боја како на сликата show || Материјал Полиестер || КОЛИЧИНА 5 Y / многуЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.1)...

DEN 138.00 181.44
Това е достапна
Нигериската Чипка Ткаенини Најновите Швајцарската Voile 2018 Злато Sequins Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија Африкански Чипка Материјал Со Sequins
 • Намалена цена
 • Ново
 • -24 %

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата вебстраница...

DEN 3825.00 5032.80
Това е достапна
60Pieces трговија на Големо Чипка Печ Костими Везови Цвет Мотив Applique DIY Занает Шиење За Додаток Материјали
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

60 Pieces трговија на Големо Чипка Печ Костими Везови Цвет Мотив Applique DIY Занает Шиење За Додаток МатеријалиФункција : Чипка Закрпи.Големина : 4*4.0 cm.Количина : 60 Pcs.Потекло : произведено во Кина .дворИмаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

DEN 537.00 565.44
Това е достапна
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ африкански кабелот чипка ткаенина,wholesales африкански guipure чипка ткаенина Мулти Боја Чипка Fabirc/Cupion Чипка за Партија 1089
 • Намалена цена
 • Ново
 • -37 %

.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворДобредојдовте на нашиот магазинУживајте во вашата шопинг моментQ&AП 1 : Што е вашиот превозот начин?Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број...

DEN 2510.00 3984.00
Това е достапна
Најновите Висок Квалитет на Нигерија дизајн аква+нане Африкански Tulle свадба чипка ткаенина 5 метри За традиционална свадба
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакет 5yards за акции,100yards по боја за цел Превозот : ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / ТНТ / ФЕДЕКС Плаќање : T / T,Wester Union,Money Gram имаме сите видови на африкански чипка акции на располагање, ние ќе им даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет, љубезно ве молиме испратете епошта до нас или контактирајте со нас во секое време...

DEN 3845.00 4272.00
Това е достапна
2018 Висок Квалитет на Африкански Чипка Ткаенина Fuchsia француски Нето Везови Sequins Tulle Чипка Ткаенина За Нигериската партија се Облекуваат W11263
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Известување Почитувани Купувачи, ви Благодариме на сите за давање нашата продавница целосна поддршка во 2017...

DEN 2220.00 4353.12
Това е достапна
1yard Убава сонцето цвет памук, Чипка Ткаенина за Шиење Applique сатен лента, DIY Занает чипка лента лента за шиење резерви 198
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

ДОЛАРИ 2.99 ДОЛАРИ 1.75 1.20 ДОЛАРИ ДОЛАРИ 1.20 ДОЛАРИ 2.42 ДОЛАРИ 4.50 ДОЛАРИ ДОЛАРИДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Боја : исто како на сликата подолуИспорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 1525 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции...

DEN 91.00 95.52
Това е достапна
Оф-бела Две страни Билатерални Везови Памук, Чипка Ткаенина , Мека Летен Фустан од Чипка Здолниште Платно Width 130cm
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Име на производ : памук, чипка ткаенинаТкаенина Ширина : 130cmТкаенина Боја : бела offПакет : 1 ДворФункција : Сите Видови На Облека,Фустан,ЕденПарче,Свадба Фустан, Свадба Декорација итн.Плаќање : 1,уплатата треба да се плати во рок од 7 дена по поставување на вашата нарачка2,ние прифаќаме Т / T alipay ,зачувам,запад Унија3,купувачите треба да биде одговорен за сите други задолжен или данок во нивната земјаПревозот : 1,Како и обично ,ние ќе испорака на вашите производи, со 2 дена откако ќе го потврдите вашето плаќање2,Ние ги користиме Кина пост воздух mail / парцела / EMS да брод на вашите производи, вие може да ги добиете во 712days како и обично ,ако треба и други изрази ,како што се ТНТ, UPSот...

DEN 600.00 681.60
Това е достапна
Многу добра Бела Sequins Beaded Африкански Швајцарската voile чипка шиење Chiffon ткаенина висок квалитет мека и здрава класичен материјал
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Должина : 5 метриШирина : 51 52 инчи ( околу 130 cm )Карактеристики : Класичен Chiffon МатеријалСе користи за : Сите ПриликиМатеријал : Chiffon / Sequins / МонистраПревозот : Бесплатен превозот од DHLТежина : 1.61.7 килограми по 5 метриДопрете чувство : МекаСостојба : Сосема нов и unwornКвалитет : Премиум Квалитет ЗагарантиранаДа, ова чипка е од мојата омилена продавница : Hannlin КралскатаПрофесионалец...

DEN 4325.00 5088.00
Това е достапна
Злато Sequin Нето Африкански Чипка Лента Applique Лента за Средување на DIY Декорација за Шиење Додатоци 5yards T1443
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

DEN 929.00 1055.52
Това е достапна
10Yard/Многу бел трендафил цвеќе вода растворлив чипка намали DIY додатоци Чипка ткаенина 6cm широк
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Големина : 6cm (2.37 инчи)Боја : белаКоличина : 10yards / многу (1yard=91.4 cm=0.91 м)Ако имате било барање,ве молиме слободно контактирајте со нас.Плаќање : 1,уплатата треба да се плати во рок од 7 дена по поставување на вашата нарачка2,ние прифаќаме Т / T alipay ,зачувам,запад Унија3,купувачите треба да биде одговорен за сите други задолжен или данок во нивната земјаПревозот : 1,Како и обично ,ние ќе испорака на вашите производи, со 2 дена откако ќе го потврдите вашето плаќање2,Ние ги користиме Кина пост воздух mail / парцела / EMS да брод на вашите производи, вие може да ги добиете во 712days како и обично ,ако треба и други изрази ,како што се ТНТ, UPSот...

DEN 697.00 792.00
Това е достапна
бисер beaded трим, beading трим, мушка разубавувањето трим, 10 јарди
 • Намалена цена
 • Ново

Овој материјал е со две везени границите на врвот и на дното страниЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАслонова коскаГОЛЕМИНА0.6 инчи во ширина и цената е за ЕДЕН ДВОР , ние може да ви ги испрати на две или повеќе парчиња, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .Answer : ___________________________ NOTE : сите beaded скратува се во долга парче, ние треба да се намали го, па бисери на краевите ќе се намали надвор малку...

DEN 2016.00
Това е достапна
Црна ретро beaded работ кавга газа чипка намали рачно изработени чипка додатоци 6cm ширина 20 метри/многу
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Ширина : 6cm / 2.36" Боја : Црна Цена е за 20 метри Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,.....

DEN 729.00 911.52
Това е достапна
Бесплатен превозот 10yard/многу 8cm Бела и црна Чипка Намали Еластичноста Chiffon кавга чипка трговија на големо
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Димензии : 8cm (3.15 инчи)Боја : бела , црнаКоличина : 10yards / многу (1yard=91cm=0.91 м)Употреба : DIY рачно изработени домашна ткаенина, лента цвеќиња, лента вез, рачно изработени кукла облека, итн...

DEN 655.00 744.00
Това е достапна
До 2015 африкански кабелот чипка ткаенина wholesales висок квалитет на африкански guipure чипка ткаенина со sequins за свадба се облекуваат
 • Намалена цена
 • Ново

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.2 метри долго : 4.57 метар Љубезно Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и materiaobject може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.

DEN 4272.00
Това е достапна
beaded трим, стакло мушка трим, 10 јарди
 • Намалена цена
 • Ново

Овој материјал е со две везени границите на врвот и на дното страниЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАслонова коскаГОЛЕМИНА0.5 см во ширина и цената е за ЕДЕН ДВОР , ние може да ви ги испрати на две или повеќе парчиња, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .Answer : ___________________________ NOTE : сите beaded скратува се во долга парче, ние треба да се намали го, па бисери на краевите ќе се намали надвор малку...

DEN 1728.00
Това е достапна
исклучување бела scallope чипка намали, Надвор Бела trigon Венеција Чипка Намали, 10 јарди, LT133VE
 • Намалена цена
 • Ново

Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : venise чипка намали, scallop чипка, ретро капчиња чипка, гроздобер venise чипка ткаенина, надвор белаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАисклучување бела како што се гледа на сликата.ГОЛЕМИНА3.3 инчи во широк и цената е за 10 МЕТРИ , ние мат испратите во две или повеќе парче, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .............................................................................................ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО СО ЦЕЛ ПРИФАТЛИВОВе молиме контактирајте ме за големопродажните цени .ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКАОвие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 13 инчи shoring , ве молиме да се разбере.ВО ВРСКА СО ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИНие управуваат со оваа продавница со искрена и напорна workding, се надеваме дека сè оди добро со сите transacations, стоки, превозот, по продажба...

DEN 1771.20
Това е достапна
eyelash чипка намали, scalloped чипка за булчински превез, LT134VE
 • Намалена цена
 • Ново

Почитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : venise чипка намали, scallop чипка, ретро капчиња чипка, гроздобер venise чипка ткаенина, надвор белаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАисклучување бела како што се гледа на сликата.ГОЛЕМИНА2.6 инчи во широк и цената е за ЕДЕН ДВОР , ние мат испратите во две или повеќе парче, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .............................................................................................ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО СО ЦЕЛ ПРИФАТЛИВОВе молиме контактирајте ме за големопродажните цени .ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКАОвие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 13 инчи shoring , ве молиме да се разбере.ВО ВРСКА СО ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИНие управуваат со оваа продавница со искрена и напорна workding, се надеваме дека сè оди добро со сите transacations, стоки, превозот, по продажба...

DEN 177.12
Това е достапна
1/метар кукла фустан од чипка бело месо-обоени чипка ширина од 1 cm
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

метар дворот метар метар метар метарБебе деталиМатеријал : полиестер Тајван малку чипкаБоја : бела и боја (како што е прикажано на слика, слики)Ширина : ширината 1cm (прирачник за мерење, грешки во 0.1 cm е нормално)Топло Совет : чипка е неизбежна и има мали недостатоци, како што се мали дупки и теми, и да се грижи претпазливост!宝贝 展示започнетекрајот

DEN 16.00 18.72
Това е достапна
5pc 3D Peony Флорални Железо на Applique Ткаенина Закрпи Везови Налепница Чипка Мотиви Врежана Облека Занает Материјали за Шиење T2623
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

DEN 1267.00 1439.52
Това е достапна
Африкански Чипка Ткаенини 5yard Снег Guipure Чипка Ткаенина 2018 Висок Квалитет на Нигериската Кабелот Чипка Ткаенина За Свадба Фустани CHY052
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Африкански Чипка Ткаенини 5yard Снег Guipure Чипка Ткаенина 2018 Висок Квалитет на Нигериската Кабелот Чипка Ткаенина За Свадба Фустани CHY052 1.Позадина : памук 2.Ширина : 51"~52" ширина3.Пакување : 5 y или 15 y пакување4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPSот5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.6.Плаќање : Запад union, Money gram, T / TНие снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др...

DEN 3384.00 4512.00
Това е достапна
5 Двор/Lo 4cm ширина боја(сина, розова жолта и сл мешани)везови Трим со Дизајн за Свадба, Свадба и Облека Decoration18037
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Сите чипка се совршени за долна облека, градник, фустани, кукли, булчински превез, измени уметност, couture, костим, накит дизајн, pillowcase, дома декор и други проекти што може да се замисли...

DEN 324.00 360.00
Това е достапна
10 Јарди Бела Чипка Лента Широка Лента африкански чипка ткаенина чипка кроења за шиење додатоци за Декорација Везени Облека
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

10 Јарди Убава Бела Чипка Лента Лента француски африкански чипка ткаенина Чипка За Шиење Декорација Везени Прибор за ОблекаШирина : Како на сликата покажувадолжина : 10 јарди (1yard=0.9144 Метар)име на производ : Убава Бела Чипка ЛентаNote1 : Можете да изберете различна боја сакате .Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.За Нас1)...

DEN 25.00 27.84
Това е достапна
Црвено 2017 Најновите француски Нигериската Laces Ткаенини вода зелена Висок Квалитет Tulle Африкански Laces Ткаенина Со Камења За Свадба
 • Намалена цена
 • Ново
 • -47 %

Добредојдовте на Вовед : На Tulle Чипка Ткаенина Е голема класа на везови чипка, ќе имаат убави и посебен модел може да биде со свој значење за дизајн кога е во процес на производство...

DEN 3075.00 5802.24
Това е достапна
1piece Голем Цвет Везови Applique Закрпи да се Шие на Чипка Ткаенина Деколте јака Мотив Облека Украсена DIY Шиење NL146
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

1piece Голем Цвет Везови Applique Закрпи да се Шие на Чипка Ткаенина Деколте јака Мотив Облека Украсена DIY Шиење NL146Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба DIYПол : Деца, ЖениГолемина : 36 *56gПочитувани Купувачи,1.Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.2.Ако вашата набавка е над 100 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.3...

DEN 126.00 177.12
Това е достапна
Чипка зелена Чипка Ткаенина Висок Квалитет Tulle Чипка Ткаенина Мода Африкански Нигериската Чипка Ткаенини За Свадба 2017 Злато Бели Црвени
 • Намалена цена
 • Ново
 • -47 %

Добредојдовте на Вовед : На Tulle Чипка Ткаенина Е голема класа на везови чипка, ќе имаат убави и посебен модел може да биде со свој значење за дизајн кога е во процес на производство...

DEN 3075.00 5802.24
Това е достапна
YACKALASI 10 Yds/Многу 3D Флорални Чипка Памук, Чипка Двојно Страни Везени Цвет Applique Чипка Шиење Скратува Млечно Бела 11.0 CM
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Ве Молиме Да Се Напомене : Сите Yardage Чипка / Ткаенини, Има Намалување Од 3%5% Во ПроизводствоИ Тоа Е се Мери со Рака,Па Ве Молиме Да Се Овозможи / Ја Прифати Вашата Цел Со 5% Повеќе Или Помалку Количина.Се Надевам Дека Ќе Се Разбере Sistuation.Ви благодариме

DEN 839.00 952.80
Това е достапна
3yards 14cm бела памук везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3299
 • Намалена цена
 • Ново

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 14cm ширина од 100% Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3299Основната Ткаенина : 100% памук ткаенини(90*88)Embroid : 100% памукЧипка ширина : 14cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картонИспорака И УслугаАко изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

DEN 191.52
Това е достапна
3.5 см бела полиестер везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3703
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Име на производ : 3.5 цм ширина Embroid цвет ЧипкаМатеријал : 100% полиестерПроизводот НЕ : 3703Чипка ширина : 3.5 см(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картонИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 77.00 85.92
Това е достапна
15cm бела памук везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3704
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 15cm ширина од 100% Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3704Основната Ткаенина : 100% памук ткаенини(90*88)Embroid : 100% памукЧипка ширина : 15cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И УслугаАко изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

DEN 95.00 105.12
Това е достапна
Висок квалитет рака-beaded Чипка корејски мали темјан бисер волна плетење чипка DIY косата се украси рачно изработени материјали Beaded Лента
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Ние бевме почна Aliexpress на 26 Април 2017, и можете да најдете на нашиот производ е со висок квалитет (што може да се провери од страна на нашите) .Едноставно контактирајте не и дозволете ни да знам што производот што го барате, и ние ќе го тргнеме тоа за вас.5 Ѕвезди за вас : ако ви се допаѓа и сакате да се купи други quanti парти, оставете порака ве молам...

DEN 184.00 216.00
Това е достапна
Misaya 3Yards/многу Убави Трепки Чипка Намали Биг Цвет 2 Бои Чипка Ткаенина Катира DIY Облека Додатоци Ширина 150cm
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 3 Yards / многу Убави Трепки Чипка Намали Биг Цвет 2 Бои Чипка Ткаенина Катира DIY Облека Додатоци Ширина 150cmОпис На Производот : 1)Материјал : Полиестер2)Ширина : 150cm3)1 Lot= 3 Метри

DEN 744.00 929.28
Това е достапна
ширина 125cm Деликатна исклучување бела чипка ткаенина здолниште памучна крпа везови ткаенина DIY ткаенина фустан, прибор за облека
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Ткаенина Материјал : Памук везови Ширина : За 125 CM Должина : 1 двор / многу Ткаенина Боја : бела OffФункција : Може да се користи за да се направи кошула,Кеси,завеси, да се облекува,апарати за домаќинство акт улогата ofing е вкуси, diy итн answer : ___________________________ Note : Сите чипка се скрати со рака...

DEN 571.00 620.64
Това е достапна
10yards парична казна везени чипка намали, мрежа чипка намали со сини peony роуз, обоени tulle чипка намали, Софистицирани чипка намали
 • Намалена цена
 • Ново

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАкако што се гледа на сликата .ГОЛЕМИНАШирина : за 17cm, тоа е 6.69 инчи цената е за 10yards(еден двор=0.91 метар)...

DEN 1919.52
Това е достапна
Restfashion стил голи и други 4 бои рачно изработени тешки beaded венчаница/вечер/show фустан од чипка ткаенина 47 widht
 • Намалена цена
 • Ново

дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор Цена : Цената е за 1yard.1 двор=125cm широк*91cm должинадоколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали...

DEN 2395.20
Това е достапна