пакет

Вкупно 393 од производите

Прикажано 1-41 393 варијанти
KAKA Крстот бод колекции Везови везана поставува со печатени шема,11CT платно,Дома Декор за градина Куќа,5D Elks Пасишта
 • Намалена цена
 • Ново
 • -0 %

Бренд име : KAKA Крстот бодСтокови името : 5 D Elks ПасиштаПримена : home / хотел / канцеларија декорација & подарокМатеријал на теми : памук&свилаПлатно печатење : Висока прецизност Печатени шемаВез Опсег : ГлавниПлатно тип : МономерЗа теми количина : Со 30% повеќе од количината на теми, апсолутна доволно.СОВЕТИ : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct,ве молиме да користите 3 насоки од една до бод и 2 насоки за назад бод.Cutton нишка(Вистински шут)ЗдравоСо користење на оригиналните екопамук во Xinjiang, Кина,со Помош на два пати на singeing технологија,Рафинирани од 18 процеси,за Да се постигне висока јачина, добар сјај, не исчезнат,не е лесно да куп совршен квалитет.Свила конец(Вистински шут)Убава mercerizationСвила темата е изработена од памук, со цртање, силиконското масло, висока стабилност на стереотипите и боење,Со свилен сјај и текстура,Светла боја, силно чувство на тридимензионални,заврши сликата е lifelike.Извезена платно(Вистински шут)Супер висока ПрецизностКористење на светот напредна висока прецизност опрема,Печатење е исклучително точни,Апсолутно никаква пристрасност,бојата е јасна и лесно да се идентификува.Вез ИглиСолиден и издржливУпотреба на оригиналната корејски професионални везови игли,Солиден, тешко е да се деформира при свиткување.Иглата точка е чиста,иглата совет насилно внесува прст стомакот, исто така, не му наштети на рака,На коло глава ги штити рацете.Производ Ефект ЕкранотПРАШУВА : сликите погоре се вистински фотографии на нашите производи (CKA0001 Елен).Производот можете да примате, бидејќи моделот е различна, може да биде над слика големина, боја, количина, итн...

DEN 2244.00 2244.48
Това е достапна
KAKA Крстот бод колекции Везови везана поставува со печатени шема,11CT платно,Дома Декор за градина Куќа,5D Злато Мост
 • Намалена цена
 • Ново

Бренд име : KAKA Крстот бодСтокови името : 5 D Тројки Злато МостПримена : home / хотел / канцеларија декорација & подарокМатеријал на теми : памук&свилаПлатно печатење : Висока прецизност Печатени шемаВез Опсег : ГлавниПлатно тип : ТројкиЗа теми количина : Со 30% повеќе од количината на теми, апсолутна доволно.СОВЕТИ : еден везови нишка може да бидат поделени во 6 насоки, за оваа 11ct,ве молиме да користите 3 насоки од една до бод и 2 насоки за назад бод.Cutton нишка(Вистински шут)ЗдравоСо користење на оригиналните екопамук во Xinjiang, Кина,со Помош на два пати на singeing технологија,Рафинирани од 18 процеси,за Да се постигне висока јачина, добар сјај, не исчезнат,не е лесно да куп совршен квалитет.Свила конец(Вистински шут)Убава mercerizationСвила темата е изработена од памук, со цртање, силиконското масло, висока стабилност на стереотипите и боење,Со свилен сјај и текстура,Светла боја, силно чувство на тридимензионални,заврши сликата е lifelike.Извезена платно(Вистински шут)Супер висока ПрецизностКористење на светот напредна висока прецизност опрема,Печатење е исклучително точни,Апсолутно никаква пристрасност,бојата е јасна и лесно да се идентификува.Вез ИглиСолиден и издржливУпотреба на оригиналната корејски професионални везови игли,Солиден, тешко е да се деформира при свиткување.Иглата точка е чиста,иглата совет насилно внесува прст стомакот, исто така, не му наштети на рака,На коло глава ги штити рацете.Производ Ефект ЕкранотПРАШУВА : сликите погоре се вистински фотографии на нашите производи (CKA0001 Елен).Производот можете да примате, бидејќи моделот е различна, може да биде над слика големина, боја, количина, итн...

DEN 4677.60
Това е достапна
Цвеќиња и Јаболка DIY Оркестарот Сликарство се Сметаат за Печатење На Платно DMC 14CT 11CT Кинески Крстот Бод Везана Поставува Крст-бод
 • Намалена цена
 • Ново
 • -50 %

стаЦвеќиња и Јаболка Daisy Сликарство Смета Крстот Бод Колекции 11 CT Печатени DMC Крстот Бод Поставите DIY Крстбод Колекции Везови ВезанаГолемина : 28 см*28cm (14 CT )36cm*36cm (11 CT )Quatity на теми боја : 32 бојаБоја : Бела боја (Embroidering Крпа )Материјал : 100% ПамукПакет : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла, Скицата( не надвор рамка )Акции : Во ПаркAnswer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

DEN 392.00 784.32
Това е достапна
Орел Животинско Везови Везана Занаети 14CT Unprinted Бело Платно DMC DIY Квалитет на Крстот Бод Колекции Поставите рачно изработени Уметност Дома
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Опис : Големина : 39 x51 cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1 Embroider теми 1 Embroider игла 2...

DEN 1181.00 1243.20
Това е достапна
Телото уметност, смета крстот бод комплет пол со Врвен Квалитет Гол жена Печатени Платно DMC DIY Кинески Крстот Бод Колекции везови сет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -44 %

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно14ct : крпа големина : 43*54cmголемина на слика за : 33* 44cm11ct : крпа големина 54*69cmголемина на слика 44*59cmт hreads : памукрамка : не се вклучуваат рамкакомплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

DEN 806.00 1440.00
Това е достапна
Убава Градот есен Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Убава Градот есен Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 964.00 1377.60
Това е достапна
Фантазијата Батлер ерл градина Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Фантазија Батлер ерл градина Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 949.00 1416.00
Това е достапна
Риболовни средства Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Риболовни средства Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 349.00 499.20
Това е достапна
Снег волци неколку Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Снег волци неколку Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 467.00 696.00
Това е достапна
Малку мачка во кошница Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче малку мачка во кошница Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 317.00 453.12
Това е достапна
Убава селска куќа Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Убава селска куќа Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 410.00 612.48
Това е достапна
Добредојдовте снег градот Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Добредојдовте снег градот Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 282.00 421.44
Това е достапна
Убава Реката сценографијата Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -13 %

Убава Реката сценографијата Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 631.00 724.80
Това е достапна
Радост венец Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Радост венец Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 354.00 528.00
Това е достапна
Диносаурус Рај Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -13 %

Диносаурус Рај Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 389.00 446.88
Това е достапна
Магичен ноќта на вештерките девојка Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче магичен ноќта на Вештерките девојка Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 303.00 453.12
Това е достапна
Полицијата смешна приказна Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Полицијата смешна приказна Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 344.00 491.52
Това е достапна
Надвор од прозорецот Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Надвор од прозорецот Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 321.00 479.04
Това е достапна
Секси жена светот - кармин Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче секси жена светот кармин Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 293.00 436.80
Това е достапна
Две мали Мачиња Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Две мали Мачиња Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 308.00 459.36
Това е достапна
Среќен Мечка семејство Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Среќен Мечка семејство Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 413.00 590.40
Това е достапна
Две мачки пиење чај Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче две мачки пиење чај Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 495.00 739.20
Това е достапна
Проштална во coutryside Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Проштална во coutryside Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 295.00 440.16
Това е достапна
Спиење Мачка Крстот Везови Поставите DIY рачно изработени Везана Крстот Бод Поставите Дома Декор Колекции За Везови Крстот Бод
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Спиење Мачка Крстот Везови Поставите DIY рачно изработени Везана Крстот Бод Поставите Дома Декор Колекции За Везови Крстот БодГолемина : 49cm*43cm ( 14 CT Бело платно )62cm*55cm ( 11 CT Печатени шема )Quatity на теми боја : 30 боиБоја : Бела боја (Embroidering Крпа )Материјал : 100% ПамукПакет : Embroider Конец ,Embroider Крпа ,Игла, Скицата( не надвор рамка )Акции : Во ПаркAnswer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

DEN 465.00 911.52
Това е достапна
Богатство бебе на рака Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче богатство бебе на рака Печатени Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 342.00 510.72
Това е достапна
Полжав во есен Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Полжав во есен Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 376.00 561.60
Това е достапна
Убава селска црква Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

1930330101527171 Топла продажба 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче убава селска црква Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крстбод поставите Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

DEN 420.00 600.00
Това е достапна
Радост недела Датира Шема Samped или Смета Крстот Бод Поставува DIY 11CT14CT Крстот Бод за Полнење за Везови Дома Декор Везана
 • Намалена цена
 • Ново
 • -45 %

6081811130100137 ТОПЛА ПРОДАЖБА Радост недела Датира Шема Samped или Смета Крстот Бод Поставува DIY 11 CT14 CT Крстот Бод за Полнење за Везови Дома Декор ВезанаБренд : Радост НеделаПредмет Бр...

DEN 253.00 460.80
Това е достапна
Спие Ангел Бебе (1) (момче) смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод Поставува везови везана колекции Дома Декор
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Малку Ангели бебе момче или девојка Смета Крстот Бод DIY Везана 14 CT 11 CT DMC Крстот Бод Колекции За Везови Крст Занаети СлободниДимензии : 24 см*27cm (14 CT )33cm*35cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

DEN 244.00 479.52
Това е достапна
Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC DIY Уметност рачно изработени Украси - Возење Велосипед
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Велосипед Вози Од : М&W Ecommerce, Inc...

DEN 1025.00 1281.12
Това е достапна
Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC DIY Уметност рачно изработени Украси - Снег Самовила
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Снег Самовила Од : М&W Ecommerce, Inc...

DEN 936.00 1170.72
Това е достапна
Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC DIY Уметност рачно изработени Украси - Бебе Прво Божиќ
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Бебе Прво Божиќ Од : М&W Ecommerce, Inc...

DEN 1063.00 1329.12
Това е достапна
Злато Panno,Везана,Везови,DIY DMC Сликарство Крстот Бод,14ct сонцето во љубовник Крстот Бод,Сетови За Вез,Ѕид
 • Намалена цена
 • Ново
 • -45 %

Бода : 220x275Големина на слика за : 4050cmГолемина на крпа за : 4656cmподатоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добилеПредност : Ние си имаме свој фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук.Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект.Добар сјај,небледнее,не е лесно да се пробие и pilling.Користете растворливи заштита на животната средина материјал.Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа 1.Embroider теми 1.Embroider игла 2.Скицата 1.Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)Answer : ___________________________ Note : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.П : како многу теми треба да embroider ?A : почитувани, ова е крстот бод и прво што треба посебен 1 дебел конец 6 тенки конци потоа користете 3 на 6 тенки конци да се направи и секогаш 3 тенки конци не двојно, а не дебел конец само еден 3 тенки конци потоа теми се доволно и ќе се направи една убава сликаП : Може ли да се направи крст бод од моите сопствени слики?A : Да пријател, ние може да се направи крст бод од која било големина 11 CT или 14 CT со ваша слика.П : Како можам да го испратам мојот сопствени слики за вас?A : почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "Испратите слика" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене.Важни информации за Купувачите : кога ќе примите цел ве молиме проверете го тоа пред да се регистрирате цел.Ако пакетот е ОШТЕТЕНА или не одговара со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката.Ако не ги проверите цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот.

DEN 1545.00 2808.96
Това е достапна
Срцето На Една Млада Девојка Сликарство Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст Поставено Дома Декор DMC Крстот Бод Ткаенина
 • Намалена цена
 • Ново
 • -47 %

Срцето На Една Млада Девојка Сликарство Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст Поставено Дома Декор DMC Крстот Бод ТкаенинаБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 27m*25cm (14 CT)35 Cm*21cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

DEN 269.00 508.32
Това е достапна
Ангел (3) DMC Крстот Бод Ткаенина Кинески Смета Крстот Бод Шема DIY ПОСТАВИТЕ 11CT 14CT Отпечатена На Платно Везови Крст Поставено
 • Намалена цена
 • Ново
 • -45 %

Ангел (3) DMC Крстот Бод Ткаенина Кинески Смета Крстот Бод Шема DIY ПОСТАВИТЕ 11 CT 14 CT Отпечатена На Платно Везови Крст ПоставеноБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 33 Cm*54cm (14 CT)42 Cm*68 Cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

DEN 501.00 910.56
Това е достапна
Вечна љубов Лебедите во барата лотос (2) Кинески крстот бод колекции Еколошки памук печат DIY нова година декорации за домот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -39 %

Големината е Вез Крпа Големина Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситуација...

DEN 439.00 720.00
Това е достапна
Дива Јагода Крстот Бод Комплет Кинески Смета Крстот Бод Шема Везана Везови Крст Поставен DMC Крстот Бод Ткаенина
 • Намалена цена
 • Ново
 • -45 %

Дива Јагода Крстот Бод Комплет Кинески Смета Крстот Бод Шема Везана Везови Крст Поставен DMC Крстот Бод ТкаенинаБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 59 Cm*53cm (14 CT)75см*67 Cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

DEN 798.00 1451.04
Това е достапна
На wWedding На Стаорци Везана Кинески Смета Крстот Бод Шема Сликарство 11CT 14CT Отпечатена На Платно Везови Крст Поставено
 • Намалена цена
 • Ново
 • -47 %

На w Wedding На Стаорци Везана Кинески Смета Крстот Бод Шема Сликарство 11 CT 14 CT Отпечатена На Платно Везови Крст ПоставеноБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 23 Cm*23cm (14 CT)29 Cm*29cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

DEN 279.00 526.08
Това е достапна
На wWedding На Стаорци Везана Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст Поставено Слика 11CT 14CT Отпечатена На Платно
 • Намалена цена
 • Ново
 • -47 %

На w Wedding На Стаорци Везана Кинески Смета Крстот Бод Шема Везови Крст Поставено Слика 11 CT 14 CT Отпечатена На ПлатноБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% ПамукПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаAnswer : ___________________________ Note : 14 КАРАТНО : користете 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

DEN 279.00 526.08
Това е достапна