коса додатоци

Вкупно 393 од производите

Прикажано 1-41 393 варијанти
Бебе венчиња Девојки Цвет Коса Додатоци Бисер Дијамант Деца Коса Еластична Бенд Новороденче Мода Цвет Headband YH406
 • Намалена цена
 • Ново

Бебе Девојки Headwear Главата Обвива Цветни Печатење Turban Headband Новородените Деца Коса Додатоци име : Експлозивни модели Европа и сад децата коса бенд Chiffon лак бебе коса бенд девојка headdress Популарни коса додатоци Големина : Цвет дијаметар е за 6cm...

DEN 74.88
Това е достапна
23pcs/лот 3 Инчен Крокодил Клип Шноли Тинејџерите Девојка Коса Додатоци Grosgrain Лента Лакови Бутик за Деца Дневно/Praty Headwear
 • Намалена цена
 • Ново

Повеќе стилови на повеќе концесии 23pcs / лот 3 Инчен Крокодил Клип Шноли Тинејџерите Девојка Коса Додатоци Grosgrain Лента Лакови Бутик за Деца Дневно / Praty Headwear Материјал : Висок Квалитет Grosgrain ЛентаЛак големина : околу 3 инчиЛента : 1.4 ИнченСостојба : Нова Рачно Изработениубави цвеќиња,Различни светли бои може да одговара со различни облека на вашето бебе!Добар избор за вашето бебе да се носат во партијата, на фестивали или во секојдневниот животУпотреба : Овој Голем коса, лак е совршен за вашата Божиќ слики, фотографии, партија или било кои други посебни времеЗабелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

DEN 767.52
Това е достапна
Рачно Изработени Точки Мрежа Цвет Hairpin Свадба Коктел Шапка Превез Дама Коса Fascinator Мода Црвено Бели Пурпурна Партија Капи, Headdresses
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

2016 година HighEnd бела Чипка Пурпурна Цвет Fascinator Коса Додатоци Булчински Превез Врвот Шапка Клип Свадба Chuuch Партија Капи, тиара

DEN 812.00 863.52
Това е достапна
Naturalwell Бебе девојки флорални headbands Еластична chiffon цветни венчиња Деца девојки Деца коса додатоци 10pcs HB347
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Naturalwell Бебе девојки флорални headbands Еластична chiffon цветни венчиња Деца девојки Деца коса додатоци 10pcs HB347Материјал : Chiffon цвет, еластична бенд Тежина : околу 40g / 10pcs Возраст : новороденче, бебе девојка Цвет големина : за 6cm Боја : 14 бои за да изберете Пакет : OPP Вреќа ВО АКЦИИ Информации : Pls се избере бои според боја код на слики.Ние прифаќаме Запад Унија, Пари Booker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.Ние ги испратите по EMS, epacket, Кина пост воздух mail.1.EMS треба околу 512 дена.2.epacket треба за 715 дена.3...

DEN 196.00 217.92
Това е достапна
1Pcs Плетени Turban Headbands За Жените Зима и Топло, Капчиња Headband Главата Бендови Коса Бенд Уво Потоплите Hairband Коса Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

1 Pcs Плетени Turban Headbands За Жените Зима и Топло, Капчиња Headband Главата Бендови Коса Бенд Уво Потоплите Hairband Коса ДодатоциКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Боја : како на сликата шоуПогоден : жени, девојкиФункција : еластиченПакет се Вклучени : 1 Pcs Плетени Turban HeadbandsВреме на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена , да ги задржи добрите деловни односи...

DEN 124.00 155.52
Това е достапна
Новороденото Бебе Девојка Деца Младата Headband Нога Цвет Еластична Коса Бенд Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Опис100% Сосема нов и висок квалитет!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Материјал : Крпа Боја : Црвена недостаток? Небото Сино ? Жолта ? Розова ? Виолетова ? Портокал ? Роуз Функција : Супер симпатична и убава бебе девојки headband.Добра еластичност, мек материјал и убави бои.Совршена коса декорација за деца.Лесно да се вклопи за бебе главата и удобно.Совршен за бебе туш, роденден и семејна фотографија! Големина на : Цвет Големина : околу 10см / 3.94"Headband Обем : за 36cm58cm / 14.17"22.83"Пакетот Вклучува : 1pcs Деца HeadbandТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот...

DEN 16.00 16.80
Това е достапна
Мода Девојки коса додатоци селски мали свежо цвеќе beaded бисер headband гумени бендот еластична венчиња
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : Бисер Функција : Губење на Јаже Големина : Слободен Големина на Пакет вклучуваат : 1 Компјутер Headband Забелешка : Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не се одговорни за овие прашања.

DEN 42.72
Това е достапна
2017 Жени, Девојки Блескав Трепка Цвет Headband LED Светло-Up Grland Венец Коса Бенд Свадба Партија Свадба Коса Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -0 %

Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Домот во apperance и блескави,многу убава.Лесни и удобни,не е лесно да падне.Моден коса додатоци за деца и возрасни.Одлично за свадба,роденден и други paties.Спецификација : Боја : Мулти Боја(испрати по случаен избор)Материјал : ПластикаГолемина : Како се покаже сликаЕдна големина одговара за деца и возрасни.Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 718 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 1535 дена на Располагање Пост NL 1225 дена на Располагање ЕМС 615 дена на Располагање на курирската служба DHL 38 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 2060 дена не се Достапни Ние тестирани секое парче пред да се испраќаат до вас Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад...

DEN 475.00 475.20
Това е достапна
10PCS Bling Метал Кристал Копчиња за Цвет Центар Декоративни месо тело Кристал Плоштадот Монистра за Коса Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИИме : Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња со Кристално Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња ДодатоциБренд : MasokanТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

DEN 173.00 216.00
Това е достапна
Naturalwell Бебе grils Розова Цвет Headband Младата Крштевка Hairband Крштевањето завој Деца Девојка Новороденче Фото Проп HB081
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Naturalwell Бебе grils Розова Цвет Headband Младата Крштевка Hairband Крштевањето завој Деца Девојка Новороденче Фото Проп HB081Предмет : Бебе девојки Чипка цвет коса бенд Боја : 4 боја како на сликата покаже Тежина : околу 20g / pc Возраст : за 0.52 години Мешавина боја, се меша цел прифатливо Пакување : OPP вреќаНие прифаќаме Запад Унија, Пари Booker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.Ние ги испратите по EMS, epacket, Кина пост воздух mail.1.EMS треба околу 512 дена.2.epacket треба за 715 дена.3...

DEN 46.00 57.60
Това е достапна
20pcs Мода Симпатична Голема Газа Коса Поклон Шноли Солидна Kawaii Бисери Чипка Bowknot Девојки Коса Клипови за Девојки Headware Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

20pcs / 4 C Мода Симпатична Газа Коса, Лак со Бисер Девојки Шноли Солидна Kawaii Бисери Bowknot Девојки Коса Клипови Бебе Девојки Коса ДодатоциМодел No : SMPDGSCПакување : 20pcs / МногуБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата1...

DEN 1329.00 1476.96
Това е достапна
20pcs Мода Симпатична Сјајот Swan Тешко венчиња Солидна Kawaii Газа Флорални Животно со Бисер Tassels Девојки Headbands Headware
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Трговија на големо 20pcs Мода Симпатична Сјајот Swan Девојки Тешко венчиња Солидна Kawaii Газа Животно со Бисер Девојки Headbands Коса ДодатоциМодел No : SMPYJZEJE205Пакување : 20pcs / МногуБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

DEN 3406.00 3783.84
Това е достапна
Бутик 20pcs Мода Симпатична Сјајот Зајакот со Цвеќе Мушка Шноли Солидна Kawaii Bunny Коса Клипови Принцеза Headware Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Новодојдени трговија на Големо 20pcs / 2 C F ashion Симпатична Сјајот Зајакот со Цвеќе Монистра Бебе Девојки Шноли Солидна Kawaii Bunny Девојки Коса Клипови Коса ДодатоциМодел No : SMPQZ00311 C1701Пакување : 20pcs / МногуБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата...

DEN 951.00 1056.48
Това е достапна
Бесплатен Превозот 200pcs/многу 3.5 инчен Црвено Grosgrain Лента за Коса Клип за Деца Години
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

1.Објектот спецификитеЛента Тип : ПолиестерМатеријал : ПолиестерЛак Големина : 3.5"(ОЕМ е прифатливо)Клипот : 4.5 cm Алигатор КлипБоја : 196 бои за изборЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Сертификат4.ShippmentА).Повеќето од нашите Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

DEN 5381.00 5664.00
Това е достапна
Бутик 10pcs Мода Симпатична Plaid Коса Поклон Еластична венчиња Kawaii Цврста Ткаенина Bowknot Јаже Заболување на Гумени Бендот Headware
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Новодојдени промет на Големо со 10pcs / многу Модни Симпатична Plaid Коса Поклон Девојки Еластична венчиња Kawaii Цврста Ткаенина Bowknot Јаже Заболување на Гумени Бендот Коса ДодатоциМодел No : SMPZEYJZEJE1123 B1701Пакување : 10pcs / МногуГолемина : Лак abt 4*3cmБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

DEN 706.00 783.84
Това е достапна
2 Парчиња/многу Лак Точка Печати Деца Девојки Коса Клип Шноли Barrettes Headwear
 • Намалена цена
 • Ново
 • -16 %

Голем Лак Точка Деца Деца Бебе Девојки Коса Додатоци Клип Шноли Barrettes Headwear Цвет На Мало Трговија На ГолемоОписВисок квалитет и симпатичнаBowknot дизајн, елегантен и слаткаПомогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удираМатеријал : КрпаБоја : Сина,ЦрвенаBowknot Големина : 5cm*4cmКлипот Големина : 5cm*1cmФункција : Направи вашите деца повеќе слатки.Тоа е најдобар подарок за деца.Пакетот вклучува : 1 X Црвена и 1 X Сина Bowknot ШнолиНачин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :

DEN 34.00 40.32
Това е достапна
Девојки bling лакови Headband Бисер Кристал лак hairband за Принцезата Коса Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Бебе Девојки НЕПРИЈАТЕЛ Headband Кристал цвет Headband Бисер Кристал Headband за Новородените Деца Коса ДодатоциHeadband Големина : 1,5 см ширина,периметар за 36cmAttension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.боја : покаже како слика.можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

DEN 12856.00 14284.80
Това е достапна
30 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 3 огномет Коса Лакови Клип
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 30 Компјутери прекрасен Огномет h воздух, лакови Овие Огномет коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршуваСе изработени од составени од 2 / 8" и 7 / 8" grosgrain панделки ( сите краеви се затворени за да се спречи од протриване ) .Мерка за 3 инчи...

DEN 1012.00 1190.40
Това е достапна
LYSUMDUOE Жените Кристал Кристал Бисер Hairband Јаже Еластична венчиња конска опашка Носителот Bowknot Коса Бенд Додатоци Headband
 • Намалена цена
 • Ново
 • -13 %

Бонбони Боја и Висок Квалитет на Hairband За Жените Пакет : 4 Pcs во opp вреќа За Превозот : Нарачката е помалку од ( има следење на информации во Кина,без следење на информации надвор од Кина .Нарачката е повеќе од (>) $5, ние ќе брод надвор од Кина Пост препорачана Пошта или Eпакет, е следење на информации во или надвор од Кина ...

DEN 41.00 47.04
Това е достапна
200 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Обичај 2/2.5 Бутик за Коса, Лак Клип 11 Стилови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување of200 Компјутери убава коса лакови за деца Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Постојат 11 стилови за оваа точка.Се направени од 3 / 8" grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване).Мерка за 2" долго...

DEN 2848.00 3350.40
Това е достапна
50 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Смахнат Puffs Лента за 2.5 Коса Лакови Чипка Headband 96 Бр.
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери прекрасна Чипка Headband Смахнат puffs лакови Овие Чипка Headband лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.На смахнат puffs лак ре направени од 3 / 8" Grosgrain лента (сите краеви се затворени за да се спречи од протриване)...

DEN 1624.00 1910.40
Това е достапна
14 компјутери Среќен Девојка Коса Додатоци 4.5 Ц - Двојно Grosgrain Навиваат Лидер Лак Еластичен
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 14 Компјутери убава Навиваат коса лакови Овие коса лакови се сопствени направени на купувачот спецификации, по аукцијата завршува.Тие се направени од 2.5"и 1.5" grosgrain панделки...

DEN 604.00 710.40
Това е достапна
20pcs Бесплатен превозот Jojobow Постепена Промена Бои Grosgrain Коса клип Голем 8 инчен Лак Клип
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

1.Објектот спецификите 20pcs Бесплатен превозот Jojobow Постепена Промена Бои Grosgrain Коса клип Голем 8 инчен Лак Клип Занает Квалитет Лакови за Коса Клипови за деца девојки : Направен од висок квалитет на Grosgrain Лента и алигатор Клипови материјали, трајни и удобен за носење, совршено дизајниран за новороденчињата, бебе, години, бебе девојки, малку девојки, големи девојки, тинејџери и женитеДетали : Лента Тип : Grosgrain ЛентаМатеријал : ПолиестерЛак големина : околу 7.5"Боја : Како сликЕкопријателскиCPSIAПостојаност на боја : Glade 4 или повеќе2.Ставка ДеталиВе молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.3.Повратни информации4.Сертификат5.ShippmentА).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPSот,RPX,Aramex ,која ќе трае 35 дена.Б)...

DEN 1961.00 2064.00
Това е достапна
Mixcolor 40Pcs/Лот 3 Инчен Grosgrain Лента Шноли Девојка Лакови Со Клип Коса Клипови Деца Коса Додатоци HairBows Алигатор Клип
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

Mixcolor 40 Pcs / Лот 3 Инчен Grosgrain Лента Шноли Девојка Лакови Со Клип Коса Клипови Деца Коса Додатоци Hair Bows Алигатор КлипКарактеристики : Мека и еластична бенд, оваа headband е деликатна и удобно да се носат за вашето бебе.Алигатор клип grosgrain лента, мек материјал и убави бои.Совршен за бебе туш, роденден и семејна фотографија.Спецификации : Материјал : ПолиестерГолемина : 8*8cmБоја : Мешани(како слики прикажани)Пакет се вклучени : 40 Pcs Бебе Дете Коса Клипови.Производот Се Прикаже :

DEN 501.00 610.56
Това е достапна
LOVDARLING Бутик 20pcs Мода Симпатична Чувствува Зајакот Пом Пом Опашка Шноли Солидна скапоцен камен Bunny Коса Клипови Headware Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Уживајте Во Вашата Шопинг Тука!Совети : Кина пост воздух пошта е бавен превозот (1860days),Брза испорака е EMS(510 дена), DHL,UPSот(38 дена),Fedex(412 дена).e Packet(515days).Answer : ___________________________ Note : Руски клиенти мора да се пополни во полниот назив и целосна адреса, кога ќе нарачки, ако не , пакетот ќе се врати назад во кина, ние не преземаме никаква одговорни за оваа причина, на враќање!LOVDARLING Бутик 20pcs Мода Симпатична Чувствува Зајакот Пом Пом Опашка Шноли Солидна Kawaii Животинско Bunny Коса Клипови Коса ДодатоциAnswer : ___________________________ Note : *Не постои хартија, картон вклучени, сите Коса Додатоци се испраќаат во најголемиот дел од пакување во opp вреќи.**Не може да биде благо боја разликата се должи на разликата на екранот верзија.**Поради високата побарувачка на модели, понекогаш може да биде шанса за недостиг на некои одредени бои,Сепак,ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди на сите достапни бои за сигурни.*Пакување : 20pcs / Многу од Opp КесиБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

DEN 1223.00 1438.08
Това е достапна
Бутик 12pcs Мода Симпатична Зајакот венчиња Солидна Kawaii Животинско Bunny Тешко Headbands Принцеза Headware Коса Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Трговија на големо 12pcs Мода Симпатична Зајакот Тешко венчиња Солидна Kawaii Животинско Bunny Девојки Headbands Коса ДодатоциМодел No : SMPLPDRПакување : 12pcs / МногуБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

DEN 1846.00 2050.56
Това е достапна
Nishine 2000pcs/многу 11mm амбуланта корегирање Bling Акрилик Pointback Кристал Копчиња Вештачки Пластични Декоративни Кристал Strass Монистра
 • Намалена цена
 • Ново

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : акрилик копчето&headwear Големина : околу 1.1 cm...

DEN 552.00
Това е достапна
6 Инчен 1Pc Деца Шарени Голема Коса, Лак Цврст Со Клип Бутик Солидна Grosgrain Шноли за Коса Додатоци Hairclips
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

6 Инчен 1 Pc Деца Шарени Голема Коса, Лак Цврст Со Клип Бутик Солидна Grosgrain Шноли за Коса Додатоци HairclipsКарактеристики : Симпатична и убава бебе девојки цвет лак клип.Алигатор клип grosgrain лента, мек материјал и убави бои.Совршен за бебе туш, роденден и семејна фотографија. Спецификации : Материјал : Полиестер.Големината на bowknot : 15*12cm.Clip length : 5.6 cm.Боја : 20 Colors.(како слики прикажани)Пакет се вклучени:1 Pc Коса Клипови...

DEN 69.00 84.00
Това е достапна
Младата Нови 20Pcs/Многу Модни Бебе Девојка се Поклонува Со Клип Висок Квалитет Мини Лента Наредени Алигатор Епидемија За Деца Hairpin
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

Младата Нови 20 Pcs / Многу Модни Бебе Девојка се Поклонува Со Клип Висок Квалитет Мини Лента Наредени Алигатор Епидемија За Деца HairpinКарактеристики : Мека и еластична бенд, оваа headband е деликатна и удобно да се носат за вашето бебе.Алигатор клип grosgrain лента, мек материјал и убави бои.Совршен за бебе туш, роденден и семејна фотографија.Спецификации : Материјал : ПолиестерГолемина : 5*3cmБоја : Мешани(како слики прикажани)Пакет се вклучени : 20 Pcs Бебе Дете Коса Клипови.Производот Се Прикаже :

DEN 188.00 232.32
Това е достапна
Симпатична 12Pcs Нова Мода Божиќ Украси Bowknot Коса Клипови Деца Шноли Снегулка Лента Лак Headwear Деца Коса Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

Симпатична 12 Pcs Нова Мода Божиќ Украси Bowknot Коса Клипови Деца Шноли Снегулка Лента Лак Headwear Деца Коса ДодатоциКарактеристики : Мека и еластична бенд, оваа headband е деликатна и удобно да се носат за вашето бебе.Алигатор клип grosgrain лента, мек материјал и убави бои.Совршен за бебе туш, роденден и семејна фотографија.Спецификации : Материјал : Полиестер .Димензии : 8cm.Боја : Мешани(како слики прикажани).Пакет се вклучени : 12 Pcs Бебе Дете Коса Клипови.Производот Се Прикаже :

DEN 196.00 238.56
Това е достапна
AWAYTR 2018 Цвет Hairband се Зголеми Headband за Жени, Девојки Коса Додатоци Лисја на Круната Пролет Свадба Headwear Флорални Headdress
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга...

DEN 153.00 235.68
Това е достапна
2018 Нови Шарени headband за девојки Памук headwear Една Големина Одговара на повеќето деца Headband Новороденче рачно изработени пресврт стил
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Детали за производот Нов стил 8 бои памук Hairband девојки коса додатоциHeadband големина : 37*7.5 cmБоја : црвена,розова,жолта,црна,сива,сина.трендафил

DEN 136.00 143.04
Това е достапна
Деца Принцеза Пердув Круна Роденден Шапка Headband Коса Додатоци за Првиот Роденден на Оркестарот Крштевањето Headwear
 • Намалена цена
 • Ново

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Шапка надвор со пердув за декорација.Надвор, со розова и златен сјај, внатре со чувствува обвивка.На еластична бенд може да се водат околу главата, меки и удобни за носење.Специјален додаток за вашето бебе роденден,фото пука или било какви посебни прилики,или со секојдневно носење.Спецификација : Боја : Како на сликата шоуМатеријал : Крпа + ПердувКруна Големина : За 7x8cm(H X W)Тежина : Околу 17g / pcЕдна големина одговара за повеќето деца.Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 718 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 1535 дена на Располагање Пост NL 1225 дена на Располагање ЕМС 615 дена на Располагање на курирската служба DHL 38 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 2060 дена не се Достапни Ние тестирани секое парче пред да се испраќаат до вас Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад...

DEN 168.00
Това е достапна