шарм нараквици

Вкупно 408 од производите

Прикажано 1-41 408 варијанти
Рачно Изработени Вистинска Кожа Weaved Двоен Слој Мажите Шарм Нараквици & Алки Чисто Спортски Синџир Линк Мода Нараквици
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Ве молиме имајте во предвид : Цел на повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL , EMS , Aramex .Бренд : Sobuy 2018 нова мода Шарм б racelets НакитМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик +Genunie КожаКвалитет : 100% Сосема Нов ,Висок КвалитетГолемина : Отворена / Дијаметар : 6cmПовод : Партија,Лето Накит,За Статистика,ПатувањеБоја : 2 стилови1...

DEN 223.00 234.24
Това е достапна
Магнетна Хематит Здравје Хривнија за жени Мажи Црна Magnetite Malachite Многу Бои Кристал исцелување Закачам
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Карактеристики : Еден од најпопуларните Нараквица од сезонатаПосебни која Хривнија подарок за пријателиЕден совршен Бразлетна дека ќе го погледнете повеќе шарм и привлечни.Спецификации : Големина : 5.8 cm / 2.3 во(Прибл.)Материјал : Магнетен МатеријалПакетот Вклучува : 1 PC ХривнијаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.Плаќање : Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Да научат како да се плати со кредитна картичка .Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .Да научат како да се плати со други начини.Shippment : Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(2035days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС / DHL / ТНТ / Fedex, итн...

DEN 48.00 56.64
Това е достапна
Рачно Изработени Briading Ресни Нараквици Beaded Шарм Ресни Хривнија Природни Lazurite Камен Multilayer Нараквици За Жени Мажи
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Рачно Изработени Briading Ресни Нараквици Beaded Шарм Ресни Хривнија Природни Lazurite Камен Multilayer Нараквици За Жени МажиХривнија Должина : 160200mmПриродата Камен Мушка големина : 6 MM&4 MMХривнија Материјал : Природата КаменПроцес : Рачно ИзработениПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокОбрнете внимание на : ако таму не мора вашата големина,pls ни остави meassenge да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!

DEN 290.00 414.24
Това е достапна
Моден Сребро Кристално Зголеми Германиум Нараквици Од Не ' Рѓосувачки Челик Циркони Здравје Магнети Енергија Здрави Жени Нараквици Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -0 %

Производ : Линк Синџир НараквициБоја : СребренаМатеријал : ЧеликПродажба На Единица : ПарчеПакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот...

DEN 656.00 656.16
Това е достапна
Рачно изработени Нараквици & Алки 6MM&4MM Beaded Шарм Ресни Хривнија Природни Tigereye Камен Multilayer Нараквици За Жени Мажи
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Рачно изработени Нараквици & Алки 6 MM&4 MM Beaded Шарм Ресни Хривнија Природни Tigereye Камен Multilayer Нараквици За Жени МажиХривнија Должина : 160200mmПриродата Камен Мушка големина : 6 MM&4 MMХривнија Материјал : Природата КаменПроцес : Рачно ИзработениПовод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / ПодарокОбрнете внимание на : ако таму не мора вашата големина,pls ни остави meassenge да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!

DEN 290.00 414.24
Това е достапна
Моден Мажите Велосипед Синџир Хривнија Црвено Црн Титаниум Челик Мотоцикл Линк Велосипед Велосипед Синџир Нараквици Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -0 %

Производ : Велосипед Синџир НараквициБоја : ЦрвенаМатеријал : ЧеликПродажба На Единица : ПарчеПакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот...

DEN 968.00 968.16
Това е достапна
Нова Мода Црни Алуминиумски Хривнија Високо-Квалитетна Кожа Накит За Мажи Жени Гроздобер Нараквици Алки Топла Продаде
 • Намалена цена
 • Ново

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетОблик : ГеометрискиМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик + СиликониНараквици Тип : Шарм НараквициЗатворач Тип : ЛеснокукаСинџир Тип : Пуканки СинџирПоставување Тип : НикојГолемина : Прибл...

DEN 95.52
Това е достапна
Роуз Злато Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Срцето Монистра Шарм Нараквици Мажи Жени Мода Накит Манжетната Се Отвори Нараквици & Алки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Ве молиме имајте во предвид : Цел на повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL , EMS , Aramex .Бренд : Sobuy нова мода од не ' рѓосувачки челик Шарм б racelets НакитМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликКвалитет : 100% Сосема Нов ,Висок КвалитетГолемина : Отворена / Дијаметар : 5cmПовод : Партија,Лето Накит,За Статистика,ПатувањеБоја : 2 стилови1...

DEN 141.00 187.20
Това е достапна
Нараквици М Монистра Кристал Хривнија Кристал Бохемски Шарм Луксузни Моден Бренд DIY Хривнија трговија на големо
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната срединапријателски материјали и технологија...

DEN 268.00 335.52
Това е достапна
Слика Jaspers Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 23.6 cm, B0837
 • Намалена цена
 • Ново

Вкупна Должина : 23.6 cm, 34.1 g,Главниот камен големина : 28.3 x 18.1 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења се големи за да огроменСите предмети се сосема новиФотографијата покажува точната објект ќе биде прима.Сите предмети се мери целосно, во цмПриврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,белегзии се мери сите на патот до последната алка,како и ѓердани.Продажбата и за УсловитеЗадоволството на клиентите е наш врвен цел...

DEN 421.92
Това е достапна
1PCS Среќа Потковица Хривнија Коњ Чевли Hoof Шепа Нараквици У Облик Хривнија Едноставна Почетна Азбука Писмо Нараквици
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Опис На Производот : B059 Среќа Потковица Хривнија Коњ Чевли Hoof Нараквици У Облик Хривнија Мали Едноставни Почетна Азбука Писмо Нараквици

DEN 76.00 95.04
Това е достапна
10PCS Колорадо Знаме Нараквици Едноставен САД Државата КО Знаме Хривнија НАС Америка Државата Нараквици за Сувенири Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Опис на производот : B061 Колорадо Знаме Нараквици Едноставен САД Државата КО Знаме Хривнија НАС Америка Државата Нараквици за Сувенири Подарок

DEN 533.00 666.24
Това е достапна
Моден Сребрен Тон Натприродни Заштита Ѓердан Ангел Крило Pentagram Со Лебдат шише Pendant Синџир Ѓердан
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Моден Сребрен Тон Натприродни Заштита Ѓердан Ангел Крило Pentagram Со Лебдат шише Pendant Синџир ЃерданЦел ≥ 200 Бесплатен превозот на курирската служба DHL.FEDEX.ЕМС.СФ.7days Цел ≥ 10 Бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail30days...

DEN 86.00 95.52
Това е достапна
10PCS Едноставна Тексас Знаме Хривнија Америка државното Знаме Нараквици САД TX Државата Нараквица со Ѕвезда Барови за Сувенири Подароци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Опис на производот : B063 Едноставна Тексас Знаме Хривнија Америка државното Знаме Нараквици САД TX Државата Нараквица со Ѕвезда Барови за Сувенири Подароци

DEN 533.00 666.24
Това е достапна
Трговија на големо 50pcs Евтини Мажи Жени Среќа Рака Плетенка Среќа нишка на Јаже Кабелот Хривнија Новиот Пар Wristband Алка Подарок
 • Намалена цена
 • Ново

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : ХривнијаМатеријал : ЈажеБоја : ЦрвенаДимензии : Должина : 21cmПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 50 компјутери нараквица(Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

DEN 576.00
Това е достапна
Година Пролет Изјава Златна Боја Геометриски Шарм Pendant Хривнија Нов Дизајн Од Индија Жените Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

2016 година Пролет Изјава Златна Боја Геометриски Шарм Pendant Хривнија Нов Дизајн Од Индија Жените Накит е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит да се биде autiful жените.Тема : ( 2016 Година Пролет Изјава Злато Позлатен Геометриски Шарм Pendant Хривнија Нов Дизајн Од Индија Жените Накит )* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни* Синџирот е доволно силна да се носат* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие* Носете го со себе за подарокДетали Фотографии : Стр roduct Име : 2016 Година Пролет Изјава Злато Позлатен Геометриски Шарм Pendant Хривнија Нов Дизајн Од Индија Жените Накит Главен Материјал : Зависи од дизајни,челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,природата камен и така натаму...

DEN 230.00 255.36
Това е достапна
Occident Стил Шарени Кристал Геометриски Дами Хривнија трговија на Големо Денот на Вљубените Нови Шарм Хривнија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Occident Стил Шарени Кристал Геометриски Дами Хривнија трговија на Големо Денот на Вљубените Нови Шарм Бразлетна е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит да се биде autiful жените.Тема : ( Occident Стил Шарени Кристал Геометриски Дами Хривнија трговија на Големо Денот на Вљубените Нови Шарм Белегзија )* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни* Синџирот е доволно силна да се носат* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие* Носете го со себе за подарокДетали Фотографии : Стр roduct Име : Occident Стил Шарени Кристал Геометриски Дами Хривнија трговија на Големо Денот на Вљубените Нови Шарм Хривнија Главен Материјал : Зависи од дизајни,челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,природата камен и така натаму...

DEN 158.00 175.68
Това е достапна
Класичен Бои се Вистинска Кожа DIY Хривнија Злато Синџир-Боја Клипови Нараквици За Метал и Стакло Европската Голема Дупка Монистра Шарм
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира Eпакет ако Земјата или Регионот Eпакет Поддршка.4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.Answer : ___________________________ NOTE : Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брзБренд : AODUOLAБоја : Класичен Бои Се Вистинска КожаМатеријал : Бакар Клип со два Пати Злато ПозлатенП : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние го прифаќаме следниве paymet методи : кредитна картичка;moneybookers; T / T, western union.П : Колку чини да брод на мојата земја?A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната коибесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; AustraliБразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; ШведскаНов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; БелгијаПолска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земјии пакет за период од 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да ја видитепратката staна соодветниот вебсајт.П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,ве молиме проверете го ова, ви благодариме!П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

DEN 66.00 93.60
Това е достапна
1pc Висок Квалитет на Мажите Anil Arjandas Хривнија Накит 4mm 24K Месинг Мушка Зло Око со Отвори CZ Изјава Хривнија A-0170
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Име : Anil Arjandas ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 20cmМатеријал : Кубни Циркони,24 K Бакар МушкаДоколку купите повеќе од $180,ние ќе ви испратиме DHL за слободни.Некои објекти можеби има некои разлики во боја,ова е нормално.Ако сакате да видите реално објектот пред превозот,ве молиме контактирајте ме,јас може да ви покаже.Како на барање на купувачот...

DEN 216.00 269.28
Това е достапна
Сребро позлатен исклучителна грижа кружни хривнија мода личност Срцето убави жени шарм накит роденденски подарок H285
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Добредојдовте да ја видите нашата продавница, не треба мин цел стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил Состојба : brandeнов Печат : 925...

DEN 82.00 90.72
Това е достапна
8.66*15mm 56g Топ Дизајн Мода 316L не ' Рѓосувачки Челик 18KGold Спречување на Кубанската Синџир Mens Момчиња Хривнија Алка Божиќ Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 345.00 383.04
Това е достапна
Сребро позлатен исклучителна густо поставени се грижат циркон хривнија мода свадба CZ КАМЕН симпатична убави жени шарм роденденски подарок H307
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Добредојдовте да ја видите нашата продавница, не треба мин цел стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил Состојба : brandeнов Печат : 925...

DEN 86.00 95.52
Това е достапна
Топла продажба Модни NS00027 10pcs мешани 18mm Цвеќиња snap копчиња одговара DIY snap хривнија ѓердан накит трговија на големо трендовски
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Дијаметар : 18mmОблик : ТркалезнаМатеријал : Металknob : 5.5 ммПакет : OPP Кеси as default Кутии и други пакување е availble на барањаОЕМ ДОБРЕДОЈДЕНИ!Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена...

DEN 100.00 105.60
Това е достапна
Wholeslae 10PCS/Многу Метал Копчето Шарм Хривнија Меѓусебно Накит 18mm Копчиња на Накит SMB18-33
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Ве молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

DEN 778.00 864.00
Това е достапна
Сребро позлатен исклучителна dragonfly хривнија мода личност џокер темперамент шарм сребрен накит роденденски подарок H282
 • Намалена цена
 • Ново
 • -11 %

Добредојдовте да ја видите нашата продавница, не треба мин цел стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил Состојба : brandeнов Печат : 925...

DEN 85.00 95.04
Това е достапна
Опашот на Тибетската Сребро Голема Дупка Конектор Метал Spacer Европската Шарм Монистра Накит Дизајн Наоди Занаети 50Pcs/Пакет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -13 %

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Опашот на Тибетската Сребро Голема Дупка Конектор Метал Spacer Европската Шарм Монистра Накит Дизајн Наоди Занаети 50 Pcs / Пакет Облик : Паун Големина : 13x15mm ,Дебелина : 8мм ,дупка големина : 5mm Материјал : Метал Стил : Spacer Метал Чистота : 18 K Метал : Тибетската Сребро Позлатен Боја : Тибетската Сребро Состојба : Нова ПРЕВОЗОТ***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена...

DEN 398.00 457.44
Това е достапна