компјутерски кабли и конектори

Вкупно 418 од производите

Прикажано 1-41 418 варијанти
Вистински Оригинални AC DC Моќност Џек Кабел Конектор За Dell Inspiron 15 3552 3558 i3558-9136 Ryx4j
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Вистински Оригинални AC DC Моќност Џек Кабел Конектор За Dell Inspiron 15 3552 3558 i35589136 Ryx4jКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор...

DEN 281.00 432.48
Това е достапна
ВО странска валута/UPC-LC/UPC Влакна Адаптер за Полнач Симплекс Еден Влакна Спојка
 • Намалена цена
 • Ново

Примена : 1.Telecome мрежа2.CATV мрежа3.Ethernet мрежа4.Оптички комуникациска ОпремаСпецификација : Тип На ПроизводSC ВАЛУТНА ST LC АдаптерРежимЕден режимМулти режимВметнување На Косата≤На 0,2 d B≤0.3 d BСе Вратите На Тежината≥45d B Парење Трајност (500times)Дополнителна Загуба≤0.1 d BСе Вратите На Тежината ВаријабилностТемпературата Стабилност(40°C~80°C)Дополнителна Загуба≤на 0,2 d BСе Вратите На Тежината ВаријабилностТемпературата На Работа40°C~+75°CТемпература На Чување40°C~+80°C Пратката&Плаќање : 1...

DEN 431.52
Това е достапна
PCIe 3.0 x4 да x16 Продолжување Кабел 32G/основни поени PCI-E 4x 16x GTX1080Ti Графика SSD РАЦИЈА Картичка Extender Конверзија Кабел PCI Express
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

PCIe 3.0 x4 да x16 Продолжување Кабел 32 G / основни поени PCIE 4x 16x GTX1080 Ti Графика SSD РАЦИЈА Картичка Extender Конверзија Кабел PCI ExpressЗа AMD:RX ВЕГА RX 580 RX 570 RX 560 RX 550 RX 470 D RX 460 R7 350 R7 240 графика За NVIDIA:ТИТАН Xp GTX1080 Ti GTX1080 GTX1070 Ti GTX1070 GTX1060 GTX1050 Ti GTX1050 GT1030 GTX750(Ti) GT730 графика Highend графички КАРТИЧКИ : На пример exfirepro w7100, radeon hd RX580 VEGA64, про wx5100, quadro K1200 професионални графичкиНовиот дизајн Максимална Брзина : PCIe Gen3.0 32 Gbps...

DEN 1061.00 1248.00
Това е достапна
Оригиналниот DC МОЌНОСТ ЏЕК w/ КАБЕЛ ТЕМПЕРАМЕНТ За ПОРТАЛ NE52202h NE52203u NE52204u NE52207u ПРИКЛУЧОК
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Оригиналниот DC МОЌНОСТ ЏЕК w / КАБЕЛ ТЕМПЕРАМЕНТ За ПОРТАЛ NE52202h NE52203u NE52204u NE52207u ПРИКЛУЧОККвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор...

DEN 387.00 595.20
Това е достапна
Нови Оригинални лаптоп IO одбор за HP 15-R 15-S 15-G 250 G3 Лаптоп ZSO51 LS-A993P USB одбор 455MKK32L01 LS-A993P NBX0001JX00
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Нови Оригинални лаптоп IO одбор за HP 15R 15S 15G 250 G3 Лаптоп ZSO51 LSA993 P USB одбор 455 MKK32 L01 LSA993 P NBX0001 JX00ПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

DEN 365.00 384.00
Това е достапна
SATA Power Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCI-E Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабел EM88
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

SATA Power Кабел 15 Pin 6 Pin PCI EXPRESS PCIE Sata Графика Конвертор Адаптер Видео Картичка Моќ Кабел EM88 Опис : Кабелот овозможува SATA приклучок за поврзување во 6 pin моќ контактот на еден PCIE графичка картичка кога вие не веќе имаат еден PCIE способен за напојување.Должина : 20cm(приближно)Влезови : 1 x SATA Конектори Машки МоќИзлези : 1 x PCI Express 6пински Женски Моќ Конектор1 x КабелНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

DEN 58.00 66.24
Това е достапна
Wavlink 2M HDMI позлатени Конектори за Кабелот за Hdmi да Hdmi Кабел Hdmi 1.4 4kx2k 3D 2160P 30AMG Адаптер Кабел со Цинк Легура Школка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Wavlink 2 M HDMI позлатени Конектори за Кабелот за Hdmi да Hdmi Кабел Hdmi 1.4 4kx2k 3 D 2160 P 30 AMG Адаптер Кабел со Цинк Легура Школка HDMI Hdmi Кабел за Hdmi Кабел Hdmi 2.0Почитувани купувачот : 1...

DEN 227.00 444.96
Това е достапна
Надворешни DC Адаптер за Напојување Џек Држачи за Полнење Конектор Кабел Кабелот За Eeebook Asus X205T X205TA
 • Намалена цена
 • Ново

Опис : Со компактен пренослив дизајн на Безбедни и издржлив дизајн, гарантира стабилен и со добри перформанси Стандард DC приклучокот, се вклопуваат добро Компатибилен За AsX205 T X205 TA Адаптер за полнење во Боја : Црна Количина : 1 Buc Забелешка : Поради различни фабрика производство серии,вистински производ може да биде малку се разликуваат,ви благодариме за разбирањето Пакетот вклучува : 1 x Надворешни DC Моќност Кабел За AsX205 T X205 TA се Користи како следново : Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,реални објект може да биде малку различни во outlook или боја, но истата функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !Внимание : Сите производи доаѓа без својот мало пакување,ако треба,pls контактирајте со нас пред да го купите! 1...

DEN 180.48
Това е достапна
100pcs Мрежен Интерфејс Конектор Со LED Светло Shield RJ45 Приклучок Двојно USB PCB Приклучок На Компјутер матична Плоча
 • Намалена цена
 • Ново
 • -22 %

wyприклучокstartЖешка Стока$9.5$9.5$9.5$7.8$7.5$7.7$22.5$9.52wyприклучоккрајМрежен Интерфејс Конектор Со LED Светло Shield RJ45 Приклучок Двојно USB PCB Приклучок На Компјутер матична ПлочаПакет содржи : 100pcs

DEN 2591.00 3321.60
Това е достапна
100pcs 8P8C Една Порта RJ45 Мрежа RJ45 Приклучок Конектор Приклучок за 90 Степени во Хоризонтална Висок Квалитет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -22 %

wyприклучокstartЖешка Стока$9.5$9.5$9.5$7.8$7.5$7.7$22.5$9.52wyприклучоккрај8 P8 C Една Порта RJ45 Мрежа RJ45 Приклучок Конектор Приклучок за 90 Степени во Хоризонтална Висок КвалитетПакет содржи : 100pcs

DEN 1104.00 1416.00
Това е достапна
44pin 2.5 IDE HDD Дискот Женски 7+15pin Машки Адаптер од SATA Конвертор Картичка - Нова жешка L059
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Големина : 6.8 x 1.5 x 1.6 см cn1520183949suhv Професионален дизајн и Без возач потребен е лесен за употреба JMB20330 чипсет 7 Pin(Моќ) + 15 Pin(Податоци) машки SATA конектор...

DEN 144.00 206.40
Това е достапна
ПРОЦЕСОРОТ 6 Pin за Да го Графика Видео Картичка PCI Express Моќ Splitter Кабел 6Pin Женски Двојно 8Pin Машки EM88
 • Намалена цена
 • Ново
 • -13 %

ПРОЦЕСОРОТ 6 Pin за Да го Графика Видео Картичка PCI Express Моќ Splitter Кабел 6 Pin Женски Двојно 8 Pin Машки EM88 Функција : Поврзете било која графичка картичка на еден 6pin PCIЕкспрес Моќ Кабел...

DEN 83.00 95.52
Това е достапна
10pcs RJ11 Штекер Кабел Конектор 6-pin Телефон Интерфејс Телефонски Приклучок 95001-6P6C Црна Пластика 2A150V
 • Намалена цена
 • Ново
 • -22 %

wyприклучокstartЖешка Стока$9.5$9.5$9.5$7.8$7.5$7.7$22.5$9.52wyприклучоккрајRJ11 Штекер Кабел Конектор 6pin Телефон Интерфејс Телефонски Приклучок 950016 P6 C Црна Пластика 2 A150 VПакет содржи : 10pcs

DEN 318.00 408.00
Това е достапна
1500MM Долго Флексибилни FFC Кабел, Лента кабел AWM 20624 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1 ( 1.0*50*1500*A )
 • Намалена цена
 • Ново

Спецификација : Должина : 1500mm Теренот : 1.0 mm pin број : 50pins Кабел ширина : ≈50mm Конектор : A( На иста страна obverse насока ) Пакет вклучуваат : флексибилен кабел x 1 buc Ако ви треба други спецификација лента кабел ве молиме контактирајте со нас!Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 576.00
Това е достапна
DVI 24+1 Игла Женски HDMI Злато Позлатен машки Порта Кабел адаптер AV Следи 10.2 Gbps DVI-D Dual Link to HDMI 1.4 НА HDTV Конвертор
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Функција : Премиум високи перформанси HDMIDVI адаптер за употреба со HDTV, домашно Кино, за Play Station 3, и повеќе. Лесно да се конвертира меѓу DVI и HDMI компоненти Поддржува 480p, 720p,1080i, 1080p, 1440i, 1440p, 2160i, 2160p, 3 D ТЕЛЕВИЗИЈА, ВистинаHD и DTSHD Карактеристики позлатени конектори на двата краја за најдобри спроводливост и сигнал интегритет на Оваа тројна заштитени, 1.4 заверена адаптер е идеален за поврзување што HD уреди Целосно во Согласност со HDCP за Молња брзо дигитален пренос на брзини до 10.2 Gbps Конекција(s) А : HDMI 1.4 Стандард Машки Конекција(s) Б : DVII 24 + 1 Игла Женски Боја : Црна Пакет Содржина : HDMI Машки да DVI 24+1 Женски адаптер x1

DEN 259.00 287.52
Това е достапна
PCI-E Изразат 16X 90 степени Адаптер Столб Картичка За 1U Компјутер Сервер Шасија трговија на Големо
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Најевтиниот Целиот СветКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет1 слот PCI Express X16 Столб Картичка за 1 U IPC шасија4 слој со висока отпорност коло дизајн.Инсталирајте PCIE уред на 90 степен прав агол на стој картичка.Штити PCIE слот од оштетување на отстранување и приклучување често.Спецификации : Висина : 2.5 cmБоја : ЗеленаПакетот вклучува : 1 x PCIE 16 X 90 степени десен Агол Столб Картичка

DEN 250.00 293.76
Това е достапна
оригиналниот 15T-ЕДНО M6-Стр M6-P113DX серија HDD хард диск кабел конектор ASW50 NBX0001XD00 тест добар бесплатен превозот
 • Намалена цена
 • Ново

проверете производот слика јасно во врска ,бидете сигурни дека објектот ист како вашиот orginalдобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 384.00
Това е достапна
Нови 30PCS/МНОГУ 2.1 x 5.5 мм женски 5.5 x 2,5 mm машки DC Моќ Конектор Адаптер за Лаптоп
 • Намалена цена
 • Ново

Опис : 100% Нов & Висок КвалитетDC адаптерЕдниот крај : 5.5(од дијаметар) x2.5(внатре дијаметар) mm машкиЕдниот крај : 5.5x2.1 мм женскиКоличина : 30 PCS DC Конектор АдаптерФото :

DEN 650.40
Това е достапна
Q00132 PCB Посветен со Игли РБС-D3808HK 8A DC-AC Цврста Состојба Реле РБС D3808HK
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

PCB Посветен со Игли Hoymk РБСD3808 HK 8 A DCAC Фаза Цврста Состојба Реле РБС D3808 HK Карактеристики на Производот : 1, влез и излез помеѓу топлина мијалник изолација напон издржат 1500 VAC; 2, изграденаво РК snubber коло; 3, опремен со безбедносни печат; 4, Изградиод надворешен potentiometer излезниот напон регулатива, поедноставување; 5, thyristor фазапрефрли излез прилагодите опсегот; 6, 100% оптоварување тековната стареење тестови, преку Европската Унија CE сертификат, меѓународни ISO9000 сертификација, на 3 C сертификација Спецификации : Контрола : DC Контрола AC Load Напон : 24380 VAC Контрола на Напон 332 VDC Тековната DC : 325m A Држава Истекување на струјата : 2m A Држава Притисок 1.5 VAC Исклучување Време 10m S Dielectric го Издржат Напонот : 1500 VAC Изолација Отпор : 500 M / 500 VDC Работна Температура : 25 + 70 Монтажа : PCB Укажува : Никој Оригиналната Кутија : Да Боја : Како на Сликата Тежина : 16g Безбедносни Мерки на претпазливост : 1 , Мора да се Користат кога товарот струја е поголем од 10 A е монтиран на топлина мијалник или метал основна плоча со соодветните ефект на ладење , и обложена со термо маснотии помеѓу РБС Топлина на дното на монтирање на површината , 40 A над плус љубител форсирано ладење или вода ...

DEN 108.00 119.04
Това е достапна
0.3 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина
 • Намалена цена
 • Ново

торба Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

DEN 143.52
Това е достапна
Нова Аудио 3.5 mm Стерео Машки во 2 РКА Машки Кабелот од 1,5 m DY1901
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет Поддржуваат Стерео Звуци Компатибилност : Поврзете го вашиот КОМПЈУТЕР / Лаптоп, MP3 Плеер , CD Плеер за да Hi Fi аудио, Автомобил стерео систем со ПОМОШЕН Текст Конектор A : Машки 3,5 mm Приклучок Конектор Б : РКА Црвени и Бели приклучоци Должина : 5 ft. / 1.5 м Боја : Црна

DEN 118.00 123.84
Това е достапна
Бесплатни DHL/Федекс 500PCS HC-SR04 Ултразвучно Модул Ултразвучно Сензор, Дистанца за Мерење на Модул за PICAXE Микроконтролерски Arduino
 • Намалена цена
 • Ново

Опис : Модулот изведба е стабилна, мерење на растојанието точно : Може и SRF05, SRF02 ултразвучно мерење на растојание модул и други споредливи...

DEN 23770.56
Това е достапна
WZSM НОВ Бесплатен Превозот LCD видео кабел за HP Павилјон G6 G6-1000 Лаптоп DD0R15LC030
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Бренд нови оригинални90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

DEN 364.00 383.04
Това е достапна
2M црна боја 350MHz snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа lan кабел
 • Намалена цена
 • Ново
 • -17 %

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DEN 87.00 105.12
Това е достапна
1.5 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

DEN 131.00 143.52
Това е достапна
3Pin Женски Y-Splitter на Двоен 3 Pin Машки Плоча Моќ Кабел Адаптер PC Компјутер Случај Фан Поврзете Жицата Splitter Конвертирате 1PC
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

3 Pin Женски YSplitter на Двоен 3 Pin Машки Плоча Моќ Кабел Адаптер PC Компјутер Случај Фан Поврзете Жицата Splitter Конвертирате 1 PC100% сосема нов & висок квалитет! 1x 3pin Женски, 2x 3pin Машки Пакет се Вклучени : 1x 3 Pin Женски YSplitter на Двоен Машки Плоча Моќ Кабел Адаптер12353 Повеќе Ќе Ви Се Допадне Плаќање : Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Да научат како да се плати со кредитна картичка .Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .Да научат како да се плати со други начини.Shippment : Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(2035days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС / DHL / ТНТ / Fedex, итн...

DEN 42.00 52.32
Това е достапна
1.8 метри Супер High Speed USB 3.0 5Gbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

DEN 262.00 287.52
Това е достапна
WZSM НОВ Бесплатен Превозот LCD видео кабел за Acer Стремат 5741 5742 5252 5552 5336 5250 5253 Лаптоп кабел DC020010L10
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Бренд нови оригинални90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

DEN 364.00 383.04
Това е достапна
WZSM НОВ Бесплатен Превозот LCD видео кабел за HP Павилјон DV4 Серија Лаптоп кабел DC02000IO00
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

DEN 364.00 383.04
Това е достапна
3 метар High Speed USB 2.0 480Mbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште
 • Намалена цена
 • Ново
 • -17 %

Карактеристики На Enfinity HiSpeed Тип А до Б кабел е сигурен избор за поврзување на уреди со USB Тип Б Машки пристаништа како принтери, скенери, печатач switch центри, и други наследство уреди кои се економски да се задржи како backup...

DEN 231.00 277.92
Това е достапна
Висок квалитет 2 парчиња/многу 30cm OBD 2 cavo kabel Отворање Кабел 16 Pin женски Продолжување Конектор Дијагностички жица кабелот Extender
 • Намалена цена
 • Ново

******************************************************Повеќе детали : Висок квалитет 2 парчиња / многу 30cm OBD 2 cavo kabel Отворање Кабел 16 Pin женски Продолжување Конектор Дијагностички жица кабелот Extender************************************************Фото :

DEN 441.60
Това е достапна
8M црна боја 350MHz snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа lan кабел
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DEN 416.00 489.12
Това е достапна
СП ДА Sata конвертор СП Compact Flash Merory Картичка до 2,5 22Pin конвертор Адаптер за Compact Flash Serial ATA Хард Диск HDD Картичка
 • Намалена цена
 • Ново

СП Compact Flash Тип I / II да Сериски Адаптер од SATAОписСП (Compact Flash) да Serial ATA SATA Адаптер е дизајниран да им овозможи на Compact Flash (CFI / II) за да се користи како директна замена за 2.5" SATA хард диск...

DEN 330.72
Това е достапна
Микро USB Домаќин OTG Кабелот за Адаптер со Двојна Порта Центар & Моќ
 • Намалена цена
 • Ново

Микро USB Домаќин OTG Кабелот за Адаптер со Двојна Порта Центар & МоќМоже да поврзете на тастатурата или Глувчето или флеш диск или читач на картички.Може да поврзете два usb уред и работат во исто време.Само Поддршка FAT32 диск формат за Android Систем.Компатибилен За Сите Микро USB OTG функција таблета.Микро USB порта Да го наполнам таблета, само може да ја полните надворешен USB уред.(Хард диск, Флеш Диск, Читач на картички,SSD tec.)

DEN 259.20
Това е достапна
6 Компјутери 6 Pin PCI-e 8 Pin (6+2) PCI-e (Машки Да Машки) графичкиот процесор Моќ Кабел 50cm За Графички Картички Рударство HP Серверот Збег Одбор
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

На PCI Express 6 pin до 8 pin адаптер кабел ви овозможува да поврзете стандард PCIE напојување на видео картички кои бараат 6pin или 8пински за струја...

DEN 534.00 628.32
Това е достапна
19.5 V 3.33 НА 65W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач За Hp Envy14/15 Павилјон M4/15 Ppp009C 15-J009Wm 14-K001Xx 14-K00Tx 14-K002Tx
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

19.5 V 3.33 НА 65 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач За Hp Envy14 / 15 Павилјон M4 / 15 Ppp009 C 15J009 Wm 14K001 Xx 14K00 Tx 14K002 TxДетали За Производот : Место на Потекло Guangdong, КинаБрој на модел на:ADPDC65Име лаптоп адаптер : 19.5 V 3.33 НА 65 WБоја црна, или соодветноУпотреба за лаптопИзлезен напон : 19.5 VИзлезна струја : 3.33 НаФрекфенција : 5060 HZИзлезна моќност : 165 WВлезен напон : AC100240 Vконектор големина на(mm) : 4.5*3.0 mmСнабдување тип OEM услугаСертификација CE, ROHS, CCCПлаќање & Превозот Термини : Цена : ФОБ ~10.0 / ПарчеДобиете Најновите ЦенаМинимална Цел Количество : 1000 Парче / ПарчињаPort : Гуангжу, или било Кина портаПакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот.Време на испорака : Примерок време : од една недела времето за Производство : abt 2030 дена.Начин На Плаќање : T / T,Western UnionСнабдување Способност : 2000 Парче / Парчиња на Ден

DEN 648.00 719.52
Това е достапна