торта калапи

Вкупно 424 од производите

Прикажано 1-41 424 варијанти
Силиконски Торта Мувла Мус Торта Калапи за Печење Калап за Печење Послужавник Chiffon торта мувла Mousses Кукла DIY 3D за Печење Печење Cupca
 • Намалена цена
 • Ново
 • -0 %

На габи користи само 100% храна одделение трајни силикони да се создаде калап се користи за различни медиуми.Нашите габи се многу меки и флексибилна и лесно може да се оди од високо како 450 степени на замрзнувачот, без да влијаат на мувла.Најдобро од сите, тие се без мирис и ништо не се држи до нив!Искусниот торта декоратор ќе биде во можност да се менува и се прилагодува на готовиот бројките за нивните сопствени дизајни.На габи се направени од платина силикони и ќе не rip или солза под нормална.Нашите габи може да се користи на многу начини, креативните можностите се бескрајни!

DEN 196.00 196.32
Това е достапна
SILIKOLOVE 6 Празнина Силиконски Калапи Lollipop Мус Бонбони Печење DIY Bakeware FDA за Безбедност слаткарница Торта Алатки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

Материјал : Храна Одделение СиликонскиБоја : Случајни БојаГолемина на : 27.5*16.5*1 CMПакет Содржи : 1*Силиконски КалапКажете "те сакам" со нашите нови срце облик мувла!На силиконски предмети е најпопуларниот кујнски прибор, печење алатки во Европски и Американски земји.Замрзнувачот, фрижидер, микробранова, машина за миење садови, и фурна безбедно.опсег на температури во употреба од 40 до + 280°C.нетоксични, без мирис, безопасни за здравјето.Нестап, флексибилен и лесно да се чисти.Висок квалитет со конкурентна цена и брза испорака.

DEN 157.00 191.52
Това е достапна
Срцето DIY Силикони сладолед Мувла Popsicle Калапи Popsicle Создателот Носителот на Замрзнати Мраз Мувла со 20pcs Popsicle Стапови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

ДобредојдеЗабелешка : без следење на број(поради ниска цена )трошоците за 2560days, понекогаш повеќеможете да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ако сакатеследење на број.Боја : случајниПакетот Вклучува : 1* Сладолед Мувла + 20* СтаповиГолемина на : 9.8*9.5 *2.5 cmНа секое прашање,добредојдовте да контактирате со мене ^^Поголема количина,Поголем попуст $.$Оставете уредна и валидна адреса ве молиме(Русите треба полно име) 0.0Ако задоволни производот, 5 ѕвезда позитивни повратни информации ве молиме Т Т

DEN 48.00 60.00
Това е достапна
силиконски калапи Конкретни Занаети Цвет 3d вазна Геометриски пен носителот колонист цемент мувла конкретни цемент калап за домашна декорација
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.силиконски калапи Конкретни Занаети Цвет 3d вазна Геометриски пен носителот колонист цемент мувла конкретни цемент калап за домашна декорацијаМувла Материјал Силикони производ големина Сапун тежина g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

DEN 729.00 810.24
Това е достапна
12Pcs/Set 12 Големи Димензии Нерѓосувачки Челик Тесто Крем Рог Габи, Конусна Цевка Конусни Колачи се Тркалаат Кујна Печење Мувла Алатка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -27 %

Трајни, нетоксични, лесен за употреба и чиста Забава и неопходна алатка за да ги персонализирате и разубават вашиот омилен десерт...

DEN 501.00 685.92
Това е достапна
1PC Симпатична Срце Облик на Сендвич Машина Леб за Тост Создателот Торта Колаче Машина Кујна Десерт DIY Алатка OK 0425
 • Намалена цена
 • Ново

Опис : Член име : Сендвич МувлаМатеријал : ПП ПластичниC olor : како прилогГолемина : 10.5x8.5x3cmW осум : прибл 70g / pcПакет се вклучени : 1 XSandwich МувлаAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни изнајмување монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 123.84
Това е достапна
Кориснички Храна Одделение Силиконски Чоколадо Мувла Бонбони Мувла Фондан Мувла 16 Шуплини Силиконски Калап
 • Намалена цена
 • Ново

Кориснички услугиГолемите силикони има професионални калапи тим ,ние може да го прилагодите калап сапун, свеќа мувла , камен мувла , статуата мувла , чоколадо мувла , фондан мувла ,гипс мувла , смола занает мувла , скулптури мувла , и други посебни силиконски калап ...

DEN 4704.00
Това е достапна
3D Силиконски Калап Осум Посочи Ѕвезда Печење Алатки За Десерт Колачи, Чоколадо Пусти
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : СиликонБоја : БелаOutsize Големина на : 21.8*21.8*5.9 cm / 8.58*8.58*2.32 инчВнатре Големина : 19.5*19.5 cm / 7.67*7.67 инченПакет Содржи : 1* МувлаБез мирис, нетоксичен, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.Едноставно истурете вашиот омилен рецепт во калапот, подготви и кул целосно.Потоа свртете го наопаку овој флексибилен силиконски калап нуди нестап површинатоа им овозможува на печива да pop право надвор со малку притисок од дното.Лесно да се исчисти и практично да ги продавница.Нестап површина ракување ќе го објави храна без борба.

DEN 214.00 237.60
Това е достапна
Yueyue Sugarcraft цвет силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно Заврши Големина : големината на figurine е 70x25mm

DEN 80.00 94.56
Това е достапна
Нова Мода 3Pcs/Set Зголеми Лист Форма Мувла Фондан Торта Шеќер Занает Клипот Секачи
 • Намалена цена
 • Ново

Тип : Печење & Тесто АлаткиМатеријал : ПластикаГолемина : 4.2 cm 2.7 3.3 cm cmОблик : Роза листБоја : БелаПакет се вклучени : 3 Pcs мувла сетСовети : ве Молиме да се свесни дека големината може да се разликуваат од 13cm според упатство за мерење.

DEN 42.72
Това е достапна
Силиконски Црна Кружни Торта Декорирање Алатка За Сладоледи, Jellied Десерти Mousses За Печење Колачи
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Материјал : СиликонБоја : ЦрнаГолемина : 19.2x19.2x4.5cm7.55x7.55x1.77inchПакет Содржи : 1 * Кружни Торта МувлаНевкусна, нетоксични, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.Одлична за правење Леб Chiffon Кифла Ангел Храна Мус Десерт, Торта Тесто Пусти Печени колачи и повеќе.Креирај свој посебен десерти!

DEN 246.00 289.92
Това е достапна
Елени еленски бонбони, колачи меки силиконски калапи рачно изработени чоколадо занает тесто десерти украси DIY кујна печење gadgets
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

започнетекрајотѕвездаСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

DEN 168.00 224.64
Това е достапна
Трговија на големо Нерѓосувачки Челик Cookie Шеќер, Бисквит Секачи Калап за Печење Алатка Фондан Алатки торта алатки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -13 %

ОписМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : сребро.Облик : Капка Вода .Големина на : ( проверете ја големината pictute pls).Пакетот Вклучува : 7pcs мувла клипот машина.КарактеристикиСосема Нов и висок квалитет.Одговара за правење на колачи, бисквити, колачи.ект.Постојат варира обрасци за да ја задоволат вашата потреба.Идеален за ues со избор на Јадење и Немасло за Јадењематеријал вклучувајќи sugarpaste(валани на фондан),petal паста(заболување на паста),марципан или занает глини.Се надевам дека ќе имате одлично време со вашиот колачи!Нашите предности1...

DEN 69.00 79.68
Това е достапна
Силиконски 6 Празнина Semicircle Калап За Печење Алатки За Торти Truffle Десерт
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : СиликонБоја : Случајни бојаНадвор Големина на : 3*17*29.5 cm / 1.18*6.69*11.61 инчВнатре Дијаметар Големина : 6.8 cm / 2.67 инченПакет Содржи : 1 *Торта МувлаБез мирис, нетоксичен, антипрашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.Одлична за правење на Truffle Ангел Храна Мус Десерт, Торта Тесто Пусти Печени колачи и повеќе.Креирај свој посебен десерти!

DEN 215.00 239.04
Това е достапна
Ленти Cookie/Торта Матрицата Свадба Торта Пластични Образец Мувла Фондан Airbrush Матрицата Украсување Калап за Печење Алатки ST-741
 • Намалена цена
 • Ново

Ленти Cookie / Торта Матрицата Свадба Торта Пластични Образец Мувла Фондан Airbrush Матрицата Украсување Калап за Печење Алатки ST741

DEN 210.24
Това е достапна
Черепот Дизајн Матрицата Фондан Торта Пластични Матрицата за Cupcake Декорација Образец Мувла Декорирање на Колачиња Поддршка Алатки st-771
 • Намалена цена
 • Ново

Черепот Дизајн Матрицата Фондан Торта Пластични Матрицата за Cupcake Декорација Образец Мувла Декорирање на Колачиња Поддршка Алатки st771

DEN 343.20
Това е достапна
4Pcs/Set Овална Фондан Торта алатки за Украсување Sugarcraft Печење Колачиња Секачи Мувла Алатка Bakeware Алатки Бесплатен Превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Овој објект е збир на различни големина срце облик на торта секачи...

DEN 86.00 100.80
Това е достапна
За печење 3PCS Силикони Фондан Торта Мувла англиски Букви Број Форма Чоколадо Сапун Мувла Торта Stencils Кујна Тесто Алатки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / Свеќа / Бонбони / Близалки мувла се добри за Фондан Колачи, Шеќер Паста, DIY готвење или занает глини.Карактеристики На Производот : 1...

DEN 124.00 146.40
Това е достапна
Ноќта на вештерките дрво гранки серија силиконски калап бисквити чоколадни бонбони бонбони Германија бисквити торта мувла декорација E723
 • Намалена цена
 • Ново
 • -4 %

Ноќта на вештерките дрво гранки серија силиконски калап бисквити чоколадни бонбони бонбони Германија бисквити торта мувла декорација E723Големина : 5.7 cm*1cmМувла тежина : 24gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DEN 57.00 59.52
Това е достапна
Топла Продаде 6pcs/set Шлаг Фондан Торта Декорирање Calla Лили Цвет Колаче Машина Мувла DIY Сет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

100% Сосема НовМатеријал : ПластикаСостојба : 100% Нов и висок квалитет Димензија : Како на сликата Овие секачи се идеални за употреба со Фондан Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини.На мувла лесно се користи и да се расчисти...

DEN 86.00 100.80
Това е достапна
Кујна Додатоци Торта Алатки Силикони Торта Мувла 10 Дупки Број Форма Сапун Мувла Тесто Чоколадо Stencils Bakeware
 • Намалена цена
 • Ново

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и ветуваме да ви даде нашата најдобра услуга!Опис : 100% сосема нов и висок квалитетПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / СвеќаНа мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини.Ова не е играчки , не се погодни за под 36 месециКарактеристики На Производот : 1...

DEN 106.08
Това е достапна
До 2015 Жешка!! 3Pcs/Set Мини Ѕвезда Фондан Торта Декорирање Клипот Бисквит Колачиња Машина Diy Мувла Божиќ Торта Декорирање Алатки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -42 %

Сосема нов и висок квалитет.Лесен за употреба и чиста.Се создаде неверојатна потрага ѕвезда.Идеален за употреба со шеќерна паста, petal паста, марципан или занает глини, итн.3 различни големини, 1.8 cm 1.5 cm, 0.8 cm.

DEN 30.00 51.36
Това е достапна
2015 година Нови Фондан Торта Чоколадна Шеќер Занает Мувла 3D Пеперутки Машина Силикони Алатки DIY Мувла
 • Намалена цена
 • Ново
 • -14 %

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Чоколадна торта мраз мувла послужавник.Мека и лесна за употреба.Флексибилни и еднократно.Корисна и перат (рака мие само).Рејтинг на температура : 40 степени да 230 degress.Материјал : Силикон.Големина : 7.5 cm*6cm*1cm.Боја : Испрати во случаен избор.Пакетот вклучува : 1 x силикони торта мувла

DEN 48.00 55.68
Това е достапна
1PCS Храна одделение силиконски калап Фондан алатка За Торта Декорирање на Силиконски калап сапун торта мувла лилјаци Bakeware E722
 • Намалена цена
 • Ново
 • -4 %

1 PCS Храна одделение силиконски калап Фондан алатка За Торта Декорирање на Силиконски калап сапун торта мувла лилјаци Bakeware E722Големина : 5.5 cm*1cmМувла тежина : 23gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

DEN 57.00 59.52
Това е достапна
1PCS Храна Одделение Силиконски Девојка&Момче за Фондан Торта Декорација Силикони Торта Декорирање Алатки DIY Bakeware M113/M170
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Ставка ОписМатеријал : Храна Одделение СиликонскиГолемина : како се покаже сликаТежина : 80 GОбјектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употребаAnswer : ___________________________ Note : оваа мувла се рачно изработени од себе ,може да не биде толку голем и убавина, како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

DEN 96.00 120.00
Това е достапна
Риба Форма Божиќ Алатки за CookAluminium Легура Печење Бисквит Мувла Cookietools Chocalate Торта Машина Мувла Алатка Бесплатен Превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -14 %

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Алуминиум легураГолемина : Appr.5cm x 5.6 cm x 1.8 cm (ве Молиме љубезно, истакна 13мм разлика за големината е нормално, како различни човек има различни мерење начин)Боја : Исто како сликаПогоден за правење на cupcake / Желе / Чоколадно / СвеќаНа мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини.Ова не е играчки , не се погодни за под 36 месеци

DEN 19.00 22.08
Това е достапна
Случаен Коцки Автомобил Форма Силикони Торта Мувла Кифла Мувла Чоколадо Мувла Bakeware Печење Мувла Алатка Сладолед Алатки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -45 %

ФУНКЦИЈА : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : СиликонНа секачи се идеални за употреба со избор на Јадење и НеЈастиви материјали, вклучувајќи : шеќерна паста (валани фондан), petal паста (заболување на паста),Печење Торта Бисквит, марципан DIY готвење или занает глини,занает сапун, користете чоколадо , Леб итнКреирајте едноставно да се произведе остава заврши со детални veiningЛесен за употреба и чистењеБоја : Случајни БојаОколу Димензии : 9.5*8.5*5.5 CM

DEN 57.00 103.68
Това е достапна
1pcs Печење Алатка Храна Одделение Силиконски 3D Калап За Фондан Торта, Чипка Торта, Торта околу работ алатка Боја Случаен избор
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Точка име : Фондан Торта Декорирање Мувла Материјал : Храна Одделение Силиконски Калап Големина на : 17.5*5*0.5 cm во Калап Нето Тежина : 29g Пакет : ПП Торба

DEN 305.00 335.52
Това е достапна
Цртан филм Панда колачиња машина бисквит мувла поставите печење алатки машина алатки торта декорација 4pcs/set bakeware мувла
 • Намалена цена
 • Ново

Ново 1 Поставен Симпатична Панда Форма Торта Оркестарот Мувла Cookie Бисквит Леб За Тост Ориз Секачи Кујна Моделирање МувлаОпис : 100% Хранаодделение пластика , ФДУ / LFGB,SGS стандард на безбедност Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира Едноставни и корисни, Healthfulness Не е лесно да се оштети,Не попуштат безбедност,Нетоксични, Без мирис Ветување : Ако скршен кога примате, ние ќе ја...

DEN 107.52
Това е достапна
F85 Двојно - Правоаголник Силиконски Калап Мраз Бикарбоната Торта Кифла Сапун Cupcake Калапи
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Опис : Боја : Розова Материјал : Силикон Количина : 1pc Внатрешна дупка Големина : (1cm=0.3937 инчи) приближно Двојно Правоаголник : 7.8 cm x 4.8 cm x 3.2 cm Може да издржи температура опсег : 40 ~ 220 centigrade Невкусна, нетоксични, отпорност на прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење...

DEN 100.00 105.12
Това е достапна
2017 Топла Продажба Продажба Кито Серија,чоколадно Fudge Торта Бисквит Печење Мувла Diy рачно изработени Moldcake Декорација Кујна Bakewareliquid
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

DEN 103.00 129.12
Това е достапна
BC0055 Силиконски калап мраз фах мувла куршум сладолед силиконски калапи мраз бикарбоната гума мраз мувла
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Денот на вљубените цвет силиконски калап сапун Торта декорација мувла рачно изработени чоколадо мувла во облик на срце За ЉубовДобредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.Точка Бр...

DEN 50.00 52.80
Това е достапна
Мини Дијаманти Скапоцен Камен Скапоцен Камен Фондан Торта Калапи Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Силикони Шеќер Торта Декорација Алатка A756
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

Мини Дијаманти Скапоцен Камен Скапоцен Камен Фондан Торта Калапи Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Силикони Шеќер Торта Декорација Алатка A756Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина:11cm(L)*7.5 cm(W)*0.7 cm(H)Боја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeЗошто Купи Од нас? Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас...

DEN 163.00 229.44
Това е достапна
1Pcs Бисер Форма Силикони Фондан Мувла Чоколадо Мувла Торта Бонбони Сапун Калап за Печење Алатка Занает DIY Украсување
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

1 Pcs Бисер Форма Силикони Фондан Мувла Чоколадо Мувла Торта Бонбони Сапун Калап за Печење Алатка Занает DIY УкрасувањеПредмет : Бисер Форма Силикони Фондан МувлаМатеријал : Храна одделение силиконскиГолемина : 21.5*5 смТежина : 110gПревозот Процес : 1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.2.Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail / Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака...

DEN 220.00 275.04
Това е достапна
Силиконски Торта Мувла Фондан Една Симпатична Мачка Силикони Bakeware Печење Калап Сапун Калап Сапун Снегулки A432
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

Силиконски Торта Мувла Фондан Една Симпатична Мачка Силикони Bakeware Печење Калап Сапун Калап Сапун Снегулки A432Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : 45*45*12mmБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeЗошто Купи Од нас? Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас...

DEN 96.00 134.88
Това е достапна
Трговија на големо Силиконски калап K035 Мини руската азбука Декорација Фондан торта калап за Печење мувла
 • Намалена цена
 • Ново

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Околу 160*85*5mm♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

DEN 314.40
Това е достапна
22.5x18x4.3cm трговија на Големо Силиконски калап 20 празнина топката форма Lollipop мувла Декорација Фондан торта калап за Печење мувла
 • Намалена цена
 • Ново

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

DEN 479.52
Това е достапна
4 Празнина Плоштадот рачно изработени сапун мувла Чоколадо Фондан торта калап за Печење мувла DIY алатки
 • Намалена цена
 • Ново

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 6.6*6.6*3cm / плоштад♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

DEN 256.80
Това е достапна
Античките огледало Со Жените Форма,3D Силикони Фондан Торта Мувла. За Торта Декорирање, Желе, Чоколадо, Сапун Моделирање.E095
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Ставка ОписМатеријал : Храна Одделение СиликонскиОбјектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба .Answer : ___________________________ Note : оваа мувла се рачно изработени од себе ,може да не биде толку голем и убавина, како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

DEN 78.00 120.00
Това е достапна