релеи

Вкупно 456 од производите

Прикажано 1-41 456 варијанти
RT424012
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 77.00 83.52
Това е достапна
Нов и оригинален SA366120D SA3-66120D ЗЛАТО 3-ФАЗА Цврста состојба реле РБС 4-32VDC, 90-660VAC 120A
 • Намалена цена
 • Ново

Нов и оригинален SA366120 D SA366120 D ЗЛАТО 3ФАЗА Цврста состојба реле РБС 432 VDC, 90660 VAC 120 AПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА.Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА...

DEN 2496.00
Това е достапна
RALD3W-К
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 38.00 41.28
Това е достапна
V23072-C1061-A208
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 53.00 57.60
Това е достапна
2N3553
 • Намалена цена
 • Ново
 • -7 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 60.00 64.80
Това е достапна
RTH34012WG
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 63.00 68.64
Това е достапна
892HN-1CH-C-12VDC
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 18.00 19.20
Това е достапна
PB114012
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 53.00 57.60
Това е достапна
REL30012
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 53.00 57.60
Това е достапна
DS90LV048ATM SOP16
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 36.00 38.40
Това е достапна
MC68901FN
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 36.00 38.40
Това е достапна
STK654-430 STK654-430C
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 1254.00 1363.20
Това е достапна
APT5025AN
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 240.00 261.12
Това е достапна
HFD31-5(101) HFD31-12(101) HFD31-24(101)
 • Намалена цена
 • Ново
 • -7 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 25.00 26.88
Това е достапна
RYS20012
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 38.00 41.28
Това е достапна
LM120K-15/883C
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 288.00 312.48
Това е достапна
L6376
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка,енкапсулација и така натаму.Да се избегне штета или загуба во преносот...

DEN 640.00 696.00
Това е достапна
2 ПАРЧИЊА Реле RFH54006WG RFH54006 6V 16A
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Шенжен Mzxykj .Електронски Co.,LtdДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 365.00 384.00
Това е достапна
10Pcs ICS9LPRS480BKL 9LPRS480BKL QFN64 Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 479.00 504.00
Това е достапна
10Pcs UA9637ACP UA9637 НАТОПИ-8 Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 479.00 504.00
Това е достапна
10Pcs 17D06 SOP8 Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 479.00 504.00
Това е достапна
10Pcs SMB347SET-1729Y Печатење 347S BGA Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 479.00 504.00
Това е достапна
10Pcs TK15J50D K15J50D ДА-3P Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 575.00 604.80
Това е достапна
10Pcs Печатење 42=1Е 42=2L 42= QFN10 Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 766.00 806.40
Това е достапна
10PCS Omron G5V-1 12VDC 6Pin SPDT Мини Сигнал Реле За PCB
 • Намалена цена
 • Ново

КарактеристикиГолемина : 12.5 mm(L) X 7.5 mm(W) X 10 mm(H)Серпентина напон : 12 VСерпентина струја : 12.5 маТерминали Облик : PCB ТерминалиНоминална оптоварување : 0.5 А на 125 VAC; 1 на 24 VDCПакувањеG5 V1 12 VDC 6 Pin SPDT Мини Сигнал Реле * 10​

DEN 357.60
Това е достапна
10Pcs L6788ATR L6788A QFN40 Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 479.00 504.00
Това е достапна
10Pcs TEA1611T/N2 TEA1611 SOP20 Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 575.00 604.80
Това е достапна
10Pcs UP6210AQAG UP6210AG UP6210AC QFN24 Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 479.00 504.00
Това е достапна
10Pcs 2SK2655-01 2SK2655 ДА-3PF Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 575.00 604.80
Това е достапна
10Pcs LM675T TO220-5 Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 671.00 705.60
Това е достапна
10Pcs J7A J7L J7W J7X J71 J73 J77 J78 QFN-6 Нови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 479.00 504.00
Това е достапна
10Pcs ASM1480 ASMEDIA TQFN-Нова 42P
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 671.00 705.60
Това е достапна