навивачите And ладење

Вкупно 481 од производите

Прикажано 1-41 481 варијанти
Bykski Целосно Покривање на Графички картички Блок се користи за GIGABYTE GV-N970G1-ИГРИ-4GD / GV-N970WF3OC-4GD Бакар Радијатор Вода Блок
 • Намалена цена
 • Ново

Модел За Поддршка : се користи за GIGABYTE GVN970 G1ИГРИ4 GDсе користи за GIGABYTE GVN970 WF3 OC4 GD1 Pls бидете сигурни дека вашиот графичкиот процесор картичка е во компатибилен листата, во спротивно не можат да работат...

DEN 4512.00
Това е достапна
Брз Слободен Брод 12V 0.33 лифт 1.2 M 3pin приклучок со мери разбира линија Компјутер 12v brushless dc пумпи за вода coolling
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме за Брза Бесплатен Брод 12 V 0.33 лифт 1.2 M 3pin приклучок со мери разбира линија Компјутер 12v brushless dc пумпи за вода coolling (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Влезот 13.5 mm поради голем дијаметар на цевка, ние се подготват заеднички) извоз 9.5 mm 3pinplug, брзина линија должина 0.6 m12 V 0.33 лифт е 1.2 mДијаметар 5cm, должина 7cmBrushless мотор, на магнетни изолација дискПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

DEN 662.00 720.00
Това е достапна
2 ПАРЧИЊА 15W сончоглед радијатор 98*50*50mm, Сончоглед топлина мијалник 20 30 80mm алуминиум легура круг радијатор алуминиум LED топлина мијалник
 • Намалена цена
 • Ново
 • -8 %

*** Добредојдовте на More Suns *** Прилагодено големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски 2 ПАРЧИЊА 15 W сончоглед радијатор 98*50*50mm, Сончоглед топлина мијалник 20 30мм 80mm алуминиум легура круг радијатор алуминиум LED топлина мијалник (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )2080mm должина е на располагање премногу!!!! Врската цена е за 50mmПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

DEN 795.00 864.00
Това е достапна
NMB-МАТ 1204KL-04W-B50 L01 Серверот Плоштадот Фан DC 12V 0.12 2-жица 30x30x10mm
 • Намалена цена
 • Ново

Бренд : NMB Број на Модел : 1204 KL04 WB50, L01 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.12 2жица 2Пински конектор 85mm 30x30x10mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

DEN 745.92
Това е достапна
2 Парчиња Gdstime 8010S 8cm 80*80*10мм Ладење Радијатор Brushless 3Pin 80mm DC Кулер Фан 12V
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Сина Рамка 80mm 8010 S 8cm 80mm*80mm*10мм 12 V 3 Pin DC КулерЛадење Вентилатор На МоторенСосема нов фан, со одличен квалитет и атрактивна цена.Лесно се инсталира,може да се користи за ладење на електрични производи...

DEN 367.00 417.12
Това е достапна
2 Парчиња Gdstime Топката Имајќи 8cm 80x80x25mm 24V 2Pin 8025B 80mm DC Вентилаторот за Ладење Радијатор
 • Намалена цена
 • Ново

8cm 80mm 80x80x25mm 24 V 2 Pin 8025 Топката Имајќи DC Brushless Кулер за Ладење ВентилаторСпецификации : Вентилатор Димензии : 80 x 80 x 25мм Имајќи Тип : Топката Имајќи Конектор : 2 PinXH2.54 Оценет Напон : 24 V DC Номинална Струја : 0.14±10% Amp Номинална Брзина : 3200±10%вртежи во минута Бучава : 23±10%велика британија Кабел Должина : 25cm Фан живот : 50000 часа Нето Тежина : 63g / еез Пакет вклучува : 2 парчиња 80mm 24v фанAlipay ЗАЧУВАМ прифати...

DEN 556.32
Това е достапна
Нови Оригинал, за SANYO 9A0612S406 12V 0.17 60*60*25ММ 12V моќност опрема шасија молчи фан
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Големина : 60 X60 X25 MM 6025Имајќи : двоен топкаМодел; 9 A0612 S406Напон : 12 VАктуелни : 0.17 Еден (многу тивка, добра SANYO фан, продавачот препорачува)Приклучок : 3 P приклучокот на главниот одборБрзина : поддршка за брзинаКарактеристики одржување слободни двојно топката лежишта, долг животен век, со соодветна за ладење на воздухот за јачина и правец на притисок

DEN 778.00 864.00
Това е достапна
Emacro Серво E0720H24B8AS-35 24V DC 0.16 3-Pin 65mm Серверот Компресор фан
 • Намалена цена
 • Ново

Бренд : Серво Број на Модел : E0720 H24 B8 AS35 Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.16 3жица 3Пински конектор 65mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

DEN 1380.00
Това е достапна
Gdstime 1PCS 6cm 60x60x10mm 5V USB Конектор 6010s Компјутер Случај DC Heatsink Кулер за Ладење Вентилатор 60mm x 10мм
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Gdstime 60x60x10mm 5 V USB DC Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 60x60x10mmКонектор : USBНоминална Напон : DC : 5 VНоминална Струја : 0.25±10% AmpНоминална Брзина : 3500±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 13.5 CFMБучава : 25±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 30cmТежина : 40g / еезПакување вклучуваат : 1 buc​

DEN 265.00 311.52
Това е достапна
Gdstime 80*80x15mm 80mm Brushless 24 Volt 2Pin 8015B Топката 24V DC Кулер за Ладење Вентилатор
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

80*80x15mm 80mm Brushless 24 Volt 2 Pin 8015 B Топката DC Кулер Фан 24 VСосема нов фан, со одличен квалитет и атрактивна цена.Лесно се инсталира,може да се користи за ладење на електрични производи.Спецификации : Фан Големина : 80x80x15mm Конектор : 2pinXH2.54 Номинална струја : 0.16±10% Amp Оценет напон : DC 24 V Имајќи Тип : Топката Имајќи Бучава : 30±10%велика британија брзината на Вентилаторот : 3200±10%вртежи во минута Струење : 47.8 CFM Тежина : 45g / еез Кабел Lenght : 18cm Фан живот : 50000hrs Пакетот вклучува : 1pcs 80mm компјутерски вентилаторAlipay ЗАЧУВАМ прифати...

DEN 321.00 364.32
Това е достапна
Gdstime 5V USB 60MM 6CM 60x15mm Brushless DC Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Случај USB Поврзете Кулер за Ладење Вентилатор
 • Намалена цена
 • Ново

Gdstime 5 V 60 MM 60x15mm Brushless DC USB Конекција Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 60x60x15mmКонектор : USBНоминална Напон : DC : 5 VНоминална Струја : 0.21±10% AmpНоминална Брзина : 3500±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 18 CFMБучава : 24±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 30cmТежина : 45g / еезПакување вклучуваат : 1 buc

DEN 393.12
Това е достапна
PLA09215S12H 12V 0.55 НА 87mm 4Wire 4Pin За Dataland HD7850 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

PLA09215 S12 H 12 V 0.55 НА 87mm 4 Wire 4 Pin За Dataland HD7850 Графичка Картичка Вентилаторот за ЛадењеНапомена : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

DEN 684.00 719.52
Това е достапна
10 Парчиња 60x30x8mm Алуминиум Heatsink Црвено Bitfury Радијатор Кулер За USB
 • Намалена цена
 • Ново

60x30x8mm Кулер Алуминиум Heatsink За USB ASIC BTC Bitcoin РударСосема нов и висок квалитет, лесно да се инсталира и доста convinent.Ладење на вашиот електрични производи добро и вие само треба да бидете сигурни дека големина.Материјал : АлуминиумГолемина : 60x30x8mmТежина : 18g / еезПакетот вклучува : 10pcsВнимание : Овој производ е проводен метал, ве молиме да не контактирате на околните IC.Alipay ЗАЧУВАМ прифати...

DEN 507.84
Това е достапна
5.25 LCD Панел Брзината на Вентилаторот Температура Контролер Гувернерот PC Хардвер Заштитник
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

5.25" LCD Панел Брзината на Вентилаторот Температура Контролер Гувернерот PC Хардвер ЗаштитникКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Со голем LCD екран и широк агол на гледање.Целосна алуминиумски панел за да креирате топниво текстура.PWM за контрола на брзината коло е ефикасно да се намали висока фреквенција бучава.Користење на патентиран термички дизајн, оперативни температури под 38 степени.Брзината на вентилаторот може да се прилагоди, рачно или автоматски да се намали бучавата предизвикана од резонанца.Спецификации : Материјал : АлуминиумЛегура На МагнезиумИнсталација Локација : 5.25" Вози ЗаливМоќ Интерфејс : Голем 4 Pin КонекторФан Интерфејс : 3 Pin / 4 Pin Конектор (4 Парчиња)Дисплеј Во Боја : СинаКабел Должина : 60cm / 23.6"Излезна моќност : Пакет се вклучени : 1 X Фан Контролер4 X Завртки

DEN 1136.00 1420.32
Това е достапна
Delta delta efb0612ha 6010 12v 0.18 линија cpu вентилатор 60X60X10MM
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Delta DELTAПроизводителите на делта Costar Electronics Inc (Делта Електроника Јавни Co., Ltd)Модел AFB0612 HAДимензија 60*60*10ммДвојно топката имајќиСтандарден напон 12 VТековната 0.18 НаРотациона брзина 4200 RPM + 5%ВРТЕЖИ во минутаСе одржуваат на оптимално континуирано време на извршување на 180000 часаФан интерфејс одбор три pin интерфејсДополнителни функции 2 линии нема брзина, 3 линија за поддршка на брзинаКарактеристики одржување слободни двојно топката лежишта, долг животен век, со соодветна ладење на воздухот и правец на притисок.

DEN 2160.00 2880.00
Това е достапна
Syscooling нови вода блок за полнење за ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор вода за ладење часовник
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

P60 D пумпа за водаФлукс : 450 L / HДа се подигне : 3.0 mАктуелни : 0.5 AРезервоарот Должина : 83mmНапон : DC12 VМоќ заеднички : мали 3 PБрзина тестер заеднички : мали 3 PДопрете го надвор : G1 / 4 нишкаБучава : 25 DBРаботниот живот до 50.000 часаИмајќи : Керамички имајќиAT240 радијаторТип : AT240Материјал : АлуминиумГолемина : 284mm*117.5 мм*27mmНапредни 4.5 mm U тип топлина лентаЕДЕН дренажниот канал ефикасно да се зголеми за ладење област е уникатна технологија на заварување значително се подобрува термички перформанси интензивна паралелно канал.Напредни запечатување технологија.УмрекастингАпликација Најдобро се користи со соодветна колекции на syscoolingФанови би можеле да бидат монтирани или на врвот или на днотоМногу густа алуминиум во светотМонтирање може да биде отстранетаМоже да биде обоен во боја на надвор или никел од надворПомине Европската ROSH заштита на животната средина СертификацијаУсвојување на меѓународно 4.5 мм Uладење зона, зголемување на повеќе ефективни топлина дисипација областКако што напредува технологијата, алуминиум радијаторот е подобро од бакар радијатор во топлина дисипација.SCC16 ПРОЦЕСОРОТ вода блокТип : SCC16Материјал : ПОМ пластични горниот капак бакар baseboardГолемина : 52×52×11.5 mmПовршински третман : животна Срединапријателски electroplating процесПоддршка серија на Intel775,1155,1156,1366 ,итнКонектор G1 / 4 завртка конец,Технологија : Усвојување на Skving технологија ,многу голема топлинаапсорпција област ,кои може даземе топлина од извор на топлина најмногу од тоаУсвојување на Ултраниска отпорност на вода дизајн , интензивна канал ,што може даimmprove ефикасноста на апсорбирање на топлинатаНапредни запечатување технологија ,која може да биде посигурен за одбрана на истекувањеДонесува откако умре castineforming,што може да биде повеќе безбедноSCVG31 вода блок за VGAМодел : SCVG31Поддршка платформа : NVIDIAGraphics картичка : GTX580, GTX480, GTX470, GTX460, GTX285,GTX280, GTX275, GTX260, GTS250, 9800 GT, 9600 GT, 8800 GTX, 8800 GTS, 8800 GTATI Графичка картичка : 6970, 6950, 6870, 6850, 5870, 5850, 5830, 5770, 5750,5670, 5570, 5550, 4890, 4870, 4850, 4670, 3870, 3850, 2900, 1900Материјал : Чист бакарДимензија : 52×45×22mmПовршински третман Се : животната срединапријателски electroplating процес,Технологија : Усвојување на skving технологија, кои се земе максималниот топлина од извор на топлина;Ултраниска отпорност на вода дизајн и интензивна паралелно канал може да апсорбира топлина поефикасно;Напредни запечатување технологија се избегне течење ефикасно и посигурен се користи;Умрекастинг едно време побезбедноПримена : Најдобри се користи со соодветна колекции на syscoolingN8 цевка 120mm фанCoolant : За тоа не е дозволено од страна на авиокомпанијата па комплет не е се вклучи.

DEN 2931.00 4128.00
Това е достапна
5 Парчиња 28x28x15mm Ладење Радијатор Висока Моќност Црна Елоксирани BGA PC CPU Heatsink
 • Намалена цена
 • Ново

28x28x15mm Алуминиум Heatsink Ладење Ладилник Перка За PGA ПРОЦЕСОРОТ ЈАЗИЦИ100% нови и hight квалитет.Тоа е многу лесно да го користите,вие само треба да лупам на налепница и ставете го onyour Xbox 360,VGAкартичка и друга опрема,можете да го користите било каде на друго место додека големина одговара.Наheatsinks се многу добри во ладење yourmachine бидејќи таа е направена од Алуминиум и добро дизајниран.Боја : ЦрнаГолемина : 28(L)x28(W)x15(H) MMТежина : 16g / еезПакетот вклучува : 5 парчињаAlipay ЗАЧУВАМ прифати...

DEN 273.12
Това е достапна
Компјутер 5.25 Преден Панел Bay 3 Каналот автоматски температура на ПРОЦЕСОРОТ Случај брзината на вентилаторот контролер w/ HDD PC Temp Сензор LED Дисплеј
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Карактеристики 1 На thermometric функција : Во почетна состојба, можете да се префрлите од РЕЖИМ на ЗАПАД за да се прикажат три група температура на ПРОЦЕСОРОТ→HDD→SYS→ПРОЦЕСОРОТ→.....

DEN 721.00 767.52
Това е достапна
НОВ ЛАПТОП ПРОЦЕСОР ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ДОАЃАЊЕТО 4401 9212 9112 8212 8312HU BI-SONIC BS501005H-11 ц1 DC5V 0.39 2-ЖИЦИ продавница s20 s40 s60
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 507.00 576.00
Това е достапна
YINWEITAI За Dell Прецизност M6400 M6500 0W227F W227F Вентилаторот за Ладење DQ5D588H401 DFS601605LB0T F7A5 DC5V 0.5 5-wire 5-пински
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 317.00 360.00
Това е достапна
HOLYTIME ЗА HP Г-7 G6 G4 G4t G6t G7t Оригинални ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење 646578-001 KIPO KSB06105HA Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење тест
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

ЗА HP Г7 G6 G4 G4t G6t G7t Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење 646578001 KIPO KSB06105 HA Лаптоп Радијатори Вентилаторот за Ладење 100% тестДетали За ПроизводотУслов : се Сосема нови и оригиналниПрименлив Модел : За HP Г7 G6 G4 G4t G6t G7t 646578001 лаптопДел Број : KSB06105 HAСтруја : 3 пинаНапојување : DC 5 V 0.5 AГаранција : 45 денаВнимание : На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / PanasonicAVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapstАко ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.Производот Се ПокажеМојата компанија Има толку многу лаптоп делови во Парк.Ако имате било какви потреби.контактирајте со нас слободно ве МолимеПревозот начин и време1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 383.00 407.04
Това е достапна
HOLYTIME ЗА DELL 15R 3521 5521 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење DFS470805CL0T целосно тест
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

ЗА DELL 15 R 3521 5521 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење DFS470805 CL0 T 100% целосно тестДетали За ПроизводотУслов : се Сосема нови и оригиналниПрименлив Модел : За Dell Inspiron 15 3521 5521 лаптопНабавувач : За FCNДел Број : DFS470805 CL0 TСтруја : 3 пинаГаранција : 45 денаВнимание : На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / PanasonicAVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapstАко ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.Производот Се ПокажеМојата компанија Има толку многу лаптоп делови во Парк.Ако имате било какви потреби.контактирајте со нас слободно ве МолимеПревозот начин и време1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 337.00 359.04
Това е достапна
HOLYTIME ЗА HP M6 M6T M6-1000 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење 686901-001 MG60120V1-C220-S9A целосно тест
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

ЗА HP M6 M6 T M61000 Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење 686901001 MG60120 V1C220S9 A 100% целосно тестДетали За ПроизводотУслов : се Сосема нови и оригиналниПрименлив Модел : За HP M6 M6 T M61000 686901001 лаптопНабавувач : За SUNONДел Број : MG60120 V1C220S9 AСтруја : 4 пинаНапојување : DC 5 V 0.5 AГаранција : 45 денаВнимание : На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / PanasonicAVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapstАко ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.Производот Се ПокажеМојата компанија Има толку многу лаптоп делови во Парк.Ако имате било какви потреби.контактирајте со нас слободно ве МолимеПревозот начин и време1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 392.00 417.12
Това е достапна
HOLYTIME ЗА ASUS G50 G50S M50 M50V M50 N50 N50J Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење DFS541305MH0T Лаптоп Фан целосно тест
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

ЗА ASG50 G50 S M50 M50 V M50 N50 N50 J Оригинални и Нови ПРОЦЕСОРОТ вентилаторот за Ладење DFS541305 MH0 T Лаптоп Фан 100% целосно тестДетали За ПроизводотУслов : се Сосема нови и оригиналниПрименлив Модел : За AsG50 G50 S M50 M50 V M50 N50 N50 J лаптопДел Број : DFS541305 MH0 TСтруја : 4 пинаНапојување : DC 5 V 0.5 AГаранција : 45 денаВнимание : На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !Главниот вентилатор фабричките : DELTA / SUNON / FORCECON / ADDA / PanasonicAVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapstАко ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.Производот Се ПокажеМојата компанија Има толку многу лаптоп делови во Парк.Ако имате било какви потреби.контактирајте со нас слободно ве МолимеПревозот начин и време1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 378.00 402.24
Това е достапна