накит сетови

Вкупно 531 од производите

Прикажано 1-41 531 варијанти
GODKI Познатиот Бренд Круна Лист Остава Жените Свадба Црвено Кубни Циркони Изјава Ѓердан Earring Алка Прстен Накит Сет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 5 ГодиниСтил : Високо Квалитетен Моден Накит Накит СетPakcage листа1 пар earring ;1pc ѓердан;1pc прстен;1pc закачамМатеријал : 100% ААА Кубни Циркони ДијамантОблечен Повод : Daliy Носат / Партија / Годишнината / СвадбатаПодарок за : Девојка / Жена / Мајка / СебеОвој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина100% 18 K Злато / Бело Злато Позлатен Свадба Накит во Собата За Жените ААА CZ Имитација Дијамант Ангажман Накит Сет

DEN 5590.00 6143.04
Това е достапна
Моден Италија Дубаи Црвено Жолта Роза Pendant Ѓердан Обетки Прстен Луксузни Жените Кристал Накит Сетови Елегантен Свадба Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -53 %

1233033571300171 Топла дизајн Трговија на големо и на малоМоден Италија Дубаи Црвено Жолта Роза Pendant Ѓердан Обетки Прстен Луксузни Жените Кристал Накит Сетови Елегантен Свадба ДодатоциCZ Mothes Подарок~трговија на Големо 2016 Година Шарм накит Сетови 18 K Жолто Злато Позлатен Свадба Ѓердан Обетки Дубаи Африкански Накит сет1...

DEN 586.00 1247.04
Това е достапна
Жен Tomomi Жешка Мода Трендовски Цинк Легура Растенијата Живот Дрво Ѓердан Ѓердан/капка Обетки Накит Сетови на Големо За Жени
 • Намалена цена
 • Ново

започнетекрајот1 Добиете забава на почетната страница во нашата продавница 2 Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето...

DEN 57.60
Това е достапна
2017 НОВИ Црна Скршен Камен Свадба Накит Сетови Ѓердан Обетки Прстен Хривнија За Жени Уникатен Boho Позлатен Сребрен
 • Намалена цена
 • Ново

Име : Накит Сетови Материјал : Алуминиум во Главниот Камен : Смола Боја : Сребрена Боја Синџир Должина : 40cm + 5cm Продолжен Синџири Количина : 1 Set = Ѓердан + Обетки + Прстен (Можете да одберете прстен големина) Функција : Едноставна Убавина и Елегантен Костум за Сите Различна Боја на Кожата Прават Кожата да Изгледа Повеќе Светла Нов Моден Стил Дизајн,Направи Што Повеќе Посебно Погоден за Свадба,забава, Годишнина или Секојдневниот Живот...

DEN 219.84
Това е достапна
Pera Врвот Кубни Циркони Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Голема Круша Намали Поврзани Жени Ѓердан Ѓердан / Обетки За Свадба J207
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Ѓердан Должина : Може да се 42 или 45 cmОбетки Големина : 4 cmБренд : Pera НакитМатеријал : Кубни Камен ЦиркониГлавната Бои : Бела , Жолта , Црвена~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Pera Врвот Кубни Циркони Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Голема Круша Намали Поврзани Жени Ѓердан Ѓердан / Обетки За Свадба J207​

DEN 936.00 1248.00
Това е достапна
Pera Луксузен Кралски Marquise Кубни Циркони Голема Dangle Сина Tear Drop Ѓердан Поставите Жените Свадба Банкет Накит Додатоци J208
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Ѓердан Должина : Околу 43 смОбетки Големина : 5.6 cmБренд : Pera НакитМатеријал : Кубни Камен ЦиркониГлавната Бои : Бела , Сина , Зелена~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Pera Луксузен Кралски Marquise Кубни Циркони Голема Dangle Сина Tear Drop Ѓердан Поставите Жените Свадба Банкет Накит Додатоци J208​

DEN 1260.00 1680.00
Това е достапна
LAN ПАЛАТА булчински мода ѓердан mariage нигериската ѓердан и обетки за партија злато поставите индија накит бесплатен превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

Бренд : Lan ПалатаПредмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан (Оригинал бутик)Боја : ЗлатнаЃердан Големина : 51 cmТежина : 200gМатеријал : позлатени / Бакарни легури / Стакло / Кристал ( Боја задржување позлатен)Стил : Романтични и МодаЗабелешка : Боја ќе бидат малку различни, со реални предмети, бидејќи на камера и екран1...

DEN 1053.00 1483.20
Това е достапна
SINZRY нови Јасно бели намали Кубни циркон микро поставување срце облик pendant ѓердан обетки накит сетови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за сите предмети од кина пост, кој трае околу 1535days...

DEN 445.00 489.60
Това е достапна
2017 нови LAN ПАЛАТА parure bijoux femme mariage нигериската ѓердан и обетки за партија индија накит бесплатен превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

Бренд : Lan ПалатаПредмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан (Оригинал бутик)Боја : ЗлатнаЃердан Големина : 51 cmТежина : 200gМатеријал : позлатени / Бакарни легури / Стакло / Кристал ( Боја задржување позлатен)Стил : Романтични и МодаЗабелешка : Боја ќе бидат малку различни, со реални предмети, бидејќи на камера и екран1...

DEN 1111.00 1564.80
Това е достапна
LAN ПАЛАТА нов костим жените дубаи накит постави африкански монистра ангажман ѓердан и обетки за партија бесплатен превозот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

Бренд : Lan ПалатаПредмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан (Оригинал бутик)Боја : ЗлатнаЃердан Големина : 51 cmТежина : 145gМатеријал : позлатени / Бакарни легури / Стакло / Кристал ( Боја задржување позлатен)Стил : Романтични и МодаЗабелешка : Боја ќе бидат малку различни, со реални предмети, бидејќи на камера и екранслики од Apple мобилен телефон под природна светлина1...

DEN 995.00 1401.60
Това е достапна
Африкански Изјава Ѓердан Накит Сетови Нигериската Монистра Свадба Накит Поставите Булчински Изјава Накит Поставите Бесплатен Превозот L1058
 • Намалена цена
 • Ново
 • -50 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1896.00 3792.00
Това е достапна
Неверојатна Изјава Ѓердан Африкански Монистра Накит во Собата За Жените Подарок Накит Ѓердан Поставите Кристал Монистра Бесплатен Превозот HD7315
 • Намалена цена
 • Ново
 • -45 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 2086.00 3792.00
Това е достапна
Жените Партија Африкански Монистра, Накит Сетови Кристал Крстот Ѓердан Алка Обетки Прстен Свадба Фустан Додатоци R4810
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производиНаредби за помалку од $ 100, пратки со авион Пост Парцела .Над $ 100 нарачки, ве молиме изберете EMS / DHL транспорт линија...

DEN 922.00 1536.00
Това е достапна
Нови Пристигна Изјава Ѓердан Нигерија Свадба Постави Ѓердан Африка Монистра Класичен Жените Кристал Накит Поставите HD7279
 • Намалена цена
 • Ново
 • -45 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 2086.00 3792.00
Това е достапна
Плоштад Гроздобер Булчински Earring И Ѓердан Поставува ААА Кубни Циркони Свадба Накит Сетови Бело Злато Боја Parure Bijoux ASM005
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

Плоштад Гроздобер Булчински Earring И Ѓердан Поставува ААА Кубни Циркони Свадба Накит Сетови Бело Злато Боја Parure Bijoux ASM005USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

DEN 374.00 623.52
Това е достапна
Неверојатни африкански монистра накит поставите синџир жените Нигериската свадба кристал мулти слој ѓердан/ earring Индискиот накит сетови R483
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производиНаредби за помалку од $ 100, пратки со авион Пост Парцела .Над $ 100 нарачки, ве молиме изберете EMS / DHL транспорт линија...

DEN 922.00 1536.00
Това е достапна
Прекрасен Африкански Монистра Накит Поставите Прекрасен Нигериската Монистра Постави Нови Рачно Изработени Промет На Големо Со Бесплатен Превозот R476
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производиНаредби за помалку од $ 100, пратки со авион Пост Парцела .Над $ 100 нарачки, ве молиме изберете EMS / DHL транспорт линија...

DEN 922.00 1536.00
Това е достапна
Деликатно 3 Слоеви Злато Корални Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Дубаи Корални Монистра Свадба Накит Поставите Бесплатен Превозот R523
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

Повеќето од нашите клиенти зборуваат многу за нашите производи и да имаме доверба во квалитетот на нашите производиНаредби за помалку од $ 100, пратки со авион Пост Парцела .Над $ 100 нарачки, ве молиме изберете EMS / DHL транспорт линија...

DEN 922.00 1536.00
Това е достапна
Рачно изработени Изјава Ѓердан Кристал Жените Ѓердани бижутерија Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите HD7284
 • Намалена цена
 • Ново
 • -50 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1896.00 3792.00
Това е достапна
Новата Невеста, Свадба Партија Акрилик Капка Ѓердан Earring Pendant Синџир Накит Сет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Обетки Тип : Прободен Материјал : Алуминиум и Акрилни Капка големина : 1.8 cm x 1.3 см(приближно)Ѓердан должина : 40cm(приближно) 2 Бои за да изберете : Сина / Виолетова Количина : 1 компјутер(Вклучуваат 1 компјутер ѓердан + 1 пар обетки) Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 89.00 118.56
Това е достапна
Класичен Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Накит Поставите бижутерија Поставува Женска Накит Поставите HD7282
 • Намалена цена
 • Ново

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 3792.00
Това е достапна
Африкански Изјава Ѓердан Накит Сетови Нигериската Монистра Свадба Накит Поставите Булчински Изјава Накит Поставите Бесплатен Превозот HD7285
 • Намалена цена
 • Ново
 • -50 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1896.00 3792.00
Това е достапна
925 фунта сребрен накит бисер earring и прстен парична казна накит сет со 9-9.5 mm природните слатководни бисер мода накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -52 %

925 фунта сребрен накит бисер earring и прстен парична казна накит сет со 99.5 mm природните слатководни бисер мода накит100% 925 фунта сребрен накит со Родиум позлата да се заштити накит не се носи,100% алергија слободни парична казна накит сет100% природните слатководни бисер накит сетовиРака изберете за да бидете сигурни на природен бисер дијаметар 99.5 mm и површината не blemishкласичен сјајна стил сребрена бисер накит сетови за исклучителни женипревозот бесплатно сите областние и ветуваме дека сите опис е точно ,ако драги ви се допаѓа стилот кој сте го купиле,откако ќе го добиете накит ,можеме да го прифатиме наплата ,клиентот треба само да ги сноси превозот бесплатно превозот назад во кина, со пост воздух...

DEN 1440.00 3000.00
Това е достапна
Бисер накит сетови со 925 sterling silver earring и бисер pendant ѓердан Sinya бренд парична казна накит најдобар подарок за жените
 • Намалена цена
 • Ново
 • -52 %

Бисер накит сетови со 925 sterling silver earring и бисер pendant ѓердан Sinya бренд парична казна накит најдобар подарок за љубителите&Мајкабисер накит сетови направен од 100% 925 фунта сребрен накит со Родиум позлата да се заштити накит не се носибисер накит сетови е 100% алергија слободни парична казна накитбисер накит сетови користете 100% природните слатководни бисерСите бисер употреба на бисер накит сетови се Рака ги собереш...

DEN 1129.00 2352.00
Това е достапна
Африкански Костим нигериската Свадба булчински монистра Накит Постави Африкански стил Кристал beaded ѓердан жените Накит Поставите W12047
 • Намалена цена
 • Ново
 • -50 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1416.00 2832.00
Това е достапна
Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Постави Африкански бижутерија Поставува Монистра Бесплатен Превозот HD6687
 • Намалена цена
 • Ново
 • -45 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1399.00 2544.00
Това е достапна
dfrnm Бесплатен превозот Нов стил Природни благородна накит>>>>Лаванда Alexandrite Обетки & Прстен & Ѓердан Pendant Сет
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!нема кутија за накитдобредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 897.00 1055.04
Това е достапна
Бесплатен превозот Нов стил Природни благородна накит>>>>6-14mm Црвен камен Круг Бисери Ѓердан Обетки 18 ААА
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!нема кутија за накитдобредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 652.00 815.04
Това е достапна
Рачно изработени Индискиот Африка Свадба Корални Накит Сетови Нигериската Свадба Булчински Корални Ѓердан Накит Сетови Бесплатен Превозот HD6721
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

DEN 1714.00 2448.00
Това е достапна