синџир ѓердани

Вкупно 543 од производите

Прикажано 1-41 543 варијанти
2 парчиња/пакет 4mm хематит мушка rosary, rosary ѓердан,симпатична rosary со антички позлата дева марија центар
 • Намалена цена
 • Ново

1.име : слободен брод 2бр / пакет 4mm мушка rosary, хематит rosary, rosary ѓердан со дева марија центар2.големина : 4mm мушкаМоже исто така заинтересирани во подолу litems која може да кликнете на сликата и да се купи :

DEN 240.00
Това е достапна
dongsheng Мода Накит Некогаш одамна Marauders Мапата Шарм Ѓердан за Жени Мажи Накит Додатоци -30
 • Намалена цена
 • Ново
 • -31 %

dongsheng Мода Накит Некогаш одамна Marauders Мапата Шарм Ѓердан за Жени Мажи Накит Додатоци 30Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : КАКО на сликата Големина : 3*4.8 cm Тежина : 18 g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска

DEN 50.00 72.00
Това е достапна
MQCHUN Гитара Ѓердан За Мажи Жени Дете Музика Љубовник Подарок Сребро Злато Боја Cocoes Ѓердан Pendant Синџир Хип Хоп, Рок Накит-3
 • Намалена цена
 • Ново
 • -32 %

MQCHUN Гитара Ѓердан За Мажи Жени Дете Музика Љубовник Подарок Сребро Злато Боја Cocoes Ѓердан Pendant Синџир Хип Хоп, Рок Накит3 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.2*6.5 cm Тежина : 14.7 g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска

DEN 84.00 123.36
Това е достапна
MQCHUN промет на Големо со 10pcs многу Смртна Инструменти Град на Коските Ѓердан гроздобер Ангелски Моќ Руни Shadowhunters Ѓердан-30
 • Намалена цена
 • Ново
 • -32 %

MQCHUN промет на Големо со 10pcs многу Смртна Инструменти Град на Коските Ѓердан гроздобер Ангелски Моќ Руни Shadowhunters Ѓердан30Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

DEN 373.00 548.16
Това е достапна
Јапонија Аниме Едно Парче Luffy Шапка Pendant Ѓердан Модни Додатоци Линк Синџир Ѓердан Neckwear за Жени Мажи Подароци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Јапонија Аниме Едно Парче Luffy Шапка Pendant Ѓердан Модни Додатоци Линк Синџир Ѓердан Neckwear за Жени Мажи Подароци2017 моден филм накитпобеди подароци за семејството ,пријатели&ЉубовникЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

DEN 72.00 90.24
Това е достапна
JEROLLIN Мода Накит Црна Ѓердан Долго Легура Tassel Ѓердан Жени
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Нови Пристигнување Накит Синџир На Модни Рачно Изработени Топла Буци ЃерданОписВе молиме имајте во предвид : Цвеќе или кристали ќе има промена на бојата поради различни временски масовно производство, но тоа нема да има премногу битна разлика,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа...

DEN 550.00 610.56
Това е достапна
Благодатта Јуни 14 Бои со Висок Квалитет Луксузни Модни Стакло Симулирани Бисер за Жените Партија Свадба рачно изработени Долго Бисер Ѓердани 55
 • Намалена цена
 • Ново

Состојба : 100% Сосема Нов рачно изработени фабрика директни трговија на големо Материјал : Висок квалитет на стакло имитација бисери и уникатен дизајн линија заврзана ...

DEN 239.52
Това е достапна
Убава НОВА Јужниот Океан природни сива бисер ѓердани 9-10 mm 17-19inch Жолта Затворач
 • Намалена цена
 • Ново
 • -42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 2968.00 5116.80
Това е достапна
MOODPC Бесплатен Превозот мода Природни Камења Антички Бронза Позлатен Линк Мушка Necklae Кафеава Кожа Ѓердан
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

Совршен сјајна Одличен квалитет ОЕМ е добредојден Парична казна изработкаПо продажбата и повратни информацииВашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување...

DEN 280.00 431.52
Това е достапна
hzew Отворено Накит Подароци за Campers круг pendant ѓердани Борови Дрво шарм под планината ѓердан кампување накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -49 %

Почитувани купувачи : Добредојдовте во мојата продавница,ние сме накит фабрика која може да се направи клиент дизајн,доколку сакате да остварите нови дизајни,ве молиме contack мене,ние може да ви помогне.нашата продавница се животинско мода продавница за накит,постојат Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....многу, многу животински накит : Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајакот,фокс, верверица, пеперутка.....топла продажба во нашата продавница

DEN 29.00 57.12
Това е достапна
Cosplay рачно изработени Приспособен Ѓердан Изберете Име Големи зборови 35MM Сребро Писмо Јака Јасно Транспарентен ПВЦ Обичај Ѓердан
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Жени Мажи Унисекс Лолита Ѓердан 100% рачно изработени Сребрени Писмо Ѓердан Приспособен Обичај Изберете Буква на името Збор ЃерданФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Рачно изработени со НегаКоличина : 1Стил : Мода...

DEN 730.00 810.72
Това е достапна
10ММ Сива Долг Ѓердан Школка Бисер Neckalce Мода Накит Долги или кратки ѓердани Имитација бисер Бесплатен Превозот лист затворач
 • Намалена цена
 • Ново

мајка на бисер ѓердани10ММ школкаlenth : 85 CMСтавање Наредби& Плаќања : Во моментов,можете да со користење на Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и банкарски трансфер, повеќе можности за Плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.За Превозот : Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 310 бизнис ays по aliexpress Comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја...

DEN 1824.00
Това е достапна
Рака на Фауима ѓердан Договор ѓердан За Жените Chais ѓердани XL256
 • Намалена цена
 • Ново
 • -4 %

комбо Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPSот, EMS, FEDEX, DHL, ARAMEX (за делот земји) за 35 дена испорака Внимание За руски Пријатели : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање 2)ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Не, Улица, Град, Регион и држава,во Спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3) Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА Цел треба да се провери својата цел пред адреса е точна...

DEN 36.00 37.44
Това е достапна
НОВИ DJ0024 Две Мулти-Слој Синџир Snap ѓердан одговара DIY 12MM snap копчиња jewlery трговија на големо
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена...

DEN 50.00 52.80
Това е достапна
Убава 17 6row 4mm круг црвени корални ѓердан
 • Намалена цена
 • Ново
 • -42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа! За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 1553.00 2678.40
Това е достапна
Поставен 100 10мм Круг Бела Слатководни Бисер Ѓердани
 • Намалена цена
 • Ново
 • -42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа! За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 2478.00 4272.00
Това е достапна
BOROSA Природен Камен Црн Камен Ѓердан Ланци, Злато / Сребрена Боја Синџир За Накит Одлуки JT38
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : Кварцен Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен 34mm , синџир 5m Боја Црна Метал заврши : 24 K Злато / Сребрена Боја OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

DEN 2074.00 2304.00
Това е достапна
топла Природни ААА 9-10мм ААА Црна Tahitian Бисер Ѓердани 54
 • Намалена цена
 • Ново
 • -42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа! За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 1810.00 3120.00
Това е достапна
Огромен 15-20MM БЕЛА ЈУЖНА БАРОК БИСЕР ЃЕРДАНИ 18
 • Намалена цена
 • Ново
 • -42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

DEN 1938.00 3340.80
Това е достапна
Multicolor Цвет на животот pendant ѓердан џеб се види со слободни кутија стаклена купола нп mandala јога jewlery будистички подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

5383758685417818 топла продажба! Deathly Hallows сребрен прстен спин Триаголник ѓердан мода накит pendant 100pcs / многу не ' рѓосувачки челик топката синџир mens приврзоци парче Марија Poppins Pendant Ѓердан класичен филм синџир Накит женска mens подарок гроздобер антички шарм ѓердани дама чадор летаат парче Моден Синџир Голем Бран Исклучување Kanagawa neccklace рачно изработени Keepsake Pendant Бранот Јапонски Дрво Блок ѓердан парче Steampunk НИ Moive петар пан Tinkerbell силуета Ѓердан 1pcs / многу бронза или сребрена Чаша Pendant накит гроздобер 2017 синџир парче филмот Star Trek гроздобер Ѓердан 1pcs / многу џеб види сребро бронза Pendant накит најдобри пријатели подарок гроздобер 2017 mens часовници парче Нови НАС Филм Мапата Месинг Пост Човек Жените Стакло Панк Накит Студ лекар, кој Мапата 1pcs / многу стрелките На гроздобер steampunk пријатели подарок пар Гроздобер Леќи на Камерата Ѓердан уметност фото pendant Бајката девојка синџир Накит жени мажи подарок антички шарм парче Undertale Sans Игра Игри Мажи фанови кукла Мода Ѓердан cosplay Pendant steampunk Накит најдобри пријатели Подарок синџир играчка приврзоци парче Антички Бронза Пиратски Черепот Едно Парче Кварц Ретро Џеб Ѓердан се Види Со Подарок Кутија mens парче смрт белешка џеб види кварц мртвите црна бронза ѓердан синџир ноктот pendant 1pcs / многу суровата Reaper cosplay играчка часовници приврзоци парче Сад филмот iron man Прилагодливи прстен 1pcs / многу антички месинг pendant mens женска мода гроздобер steampunk нова божиќ подарок рачно изработени парче толку многу книги толку малку време писмо Ѓердан часовник pendant libraian diy синџир Накит жени мажи подарок гроздобер антички шарм парче Undertale Замокот Игра Игри Мажи рачно изработени Модни Ѓердан месинг сребро Pendant steampunk Накит за Подарок жените нов синџир играчка mens парче Undertale Sans Се Dunked На Играта Гејмер Игри Mens Мода Ѓердан месинг сребро Pendant steampunk Накит за Подарок жените играчка синџир парче Аниме Филм Coraline Ѓердан Coraline pendant Ѓердан синџир Накит жени мажи подарок гроздобер антички шарм steampunk нови синџири парчеКарактеристики на производот : Движење : Кварц Дијаметар : За 3.55 cm Дебелина : За 1.85 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 78 см Пакет Содржина : 1 x Џеб види 1 x pendant со Синџир 1 x кутијаМеѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

DEN 374.00 623.52
Това е достапна
1set/многу Црна Гравитацијата Паѓа Мистерии Pendant Ѓердан Бил Cipher Тркала Уметност Сребро Гроздобер кварц џеб се види со слободни кутија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

5383758685417818Карактеристики на производот : Движење : Кварц Дијаметар : За 3.55 cm Дебелина : За 1.85 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 78 см Пакет Содржина : 1 x Џеб види 1 x pendant со Синџир 1x ѓердан 1 x кутијаМеѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не't треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

DEN 374.00 623.52
Това е достапна
нова мода оригами хартија кранови Приврзоци круг крстот синџир кратко долго Mens Женска DIY сребрен ѓердан Накит за Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -7 %

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

DEN 44.00 47.52
Това е достапна
нова мода круг scotty куче Приврзоци круг крстот синџир кратко долго Mens Женска DIY сребрен ѓердан Накит за Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -7 %

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

DEN 44.00 47.52
Това е достапна