шарм

Вкупно 569 од производите

Прикажано 1-41 569 варијанти
Fnixtar Легура Писмо јас Те Сакам Повеќе Срцето 30мм Круг Шарм За Жените Нараквици Накит Азбука Антички Метал Шарм 20pcs/многу
 • Намалена цена
 • Ново

Големина : 30мм Материјал : Алуминиум во Пакет : 20pcs / многу Позлата : Антички Сребрен ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕПревозот НачинПревозот ВремеСледење На ВебСтраницаКина Пост Обичен Мал Пакет Плус2060 денаНема следење на информацииКина Пост Воздух Mail1560 денаwww.17track.net / en / e Packet720 денаwww.17track.net / en / EMS520 денаwww.17track.net / en / DHL510 денаwww.dhl.comFedex49days49days

DEN 239.52
Това е достапна
Најновите Модата Злато на Ѕвонење Позлатен Шарени Природни Школка Pendant Шарм 10Pcs/Многу Модни Морски Полжав Ѕвона DIY Ѓердан Pendant
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : како детал на сликата шоуколичина : за 10pcs,како ваш изборБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави поракаПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 691.00 768.00
Това е достапна
10pcs Шарм риба коска 35*13mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски
 • Намалена цена
 • Ново
 • -6 %

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

DEN 131.00 138.72
Това е достапна
250pcs Шарм буква В дупка мушка 6*10мм Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY Материјали Европската Алуминиумски додатоци Топла
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

250pcs Шарм буква В дупка мушка 6*10мм Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY Материјали Европската Алуминиумски додатоци ТоплаМатеријал : цинк легура(без олово)1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инченВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги...

DEN 359.00 552.00
Това е достапна
YUKAM се ЗАДРЖИ на Копчињата Кристал Кристал Черепот на Главата Скелет Слајд Шарм Чувар за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

YUKAM се ЗАДРЖИ на Копчињата Кристал Кристал Черепот на Главата Скелет Слајд Шарм Чувар за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици ДодатоциБРЕНД : YUKAMМА TERIAL : Цинк Легура МеталДИМЕНЗИИ : 1.5 cm*1.0 cm*0.5 cmБОЈА : Сребро, Злато, Злато се ЗголемиКОЛИЧИНА : 3 PcsГЛАВНИОТ КАМЕН : КристалПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / СопругаОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПАКУВАЊЕ : OPP ВреќаВе МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат...

DEN 95.00 135.84
Това е достапна
3pcs Шарм будизмот срцето буда 23*24mm Антички Одлуки pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро,DIY хривнија ѓердан
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 45.00 47.52
Това е достапна
Шарм Жените Ѓердан Приврзоци High-end Подароци 925 Фунта Сребрена Свадба Партија девојка Приврзоци Серија Multicolor Пурпурна EHBK-025
 • Намалена цена
 • Ново

Шарм Жените Ѓердан Приврзоци Highend Подароци 925 Фунта Сребрена Свадба Партија девојка Приврзоци Серија Multicolor Пурпурна EHBK025

DEN 958.56
Това е достапна
новиот дизајн 50pcs/многу легура капка масло од злато-боја цртан филм простор сателитски форма метал лебди locket шарм diy накит наоѓање
 • Намалена цена
 • Ново
 • -11 %

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 12*16mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 50pcsПроизвод wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот ...

DEN 726.00 815.52
Това е достапна
CCOR, 10pcs 8*100mm+15X400mm Метален СТП Кожа Миленичиња Куче Јака DIY Милениче Името со користење на 8мм Слајд Писмо Шарм, трговија на Големо цена!
 • Намалена цена
 • Ново
 • -14 %

Големи акцииВе молиме користете го ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКАТА за да купат од овој магазин.системот ќе се комбинираат на превозот надомест автоматски.Вкупно цел повеќе од 100.00 Ќе ви ја испратиме стоката од експрес испорака за слободни.Превозот Начин(Слободни)Delievery ВремеЦел ВредностКина Пост Обичен Мал Пакет ПлусКина Пост Воздух Mail3060 дена3045 денаEпакет (САД)По 1520 денаDHL / ФЕДЕКС / EMS / UPSОТ510 дена≥$100Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail,но ако цел износот е над 100 ние ќе го достави преку DHL / ФЕДЕКС / EMS / UPSот за слободни кој ќе пристигне во рок од 5~10 дена , Кина Пост Воздух Пошта ќе пристигне во рок од 30~45 работни дена, откако беше објавено,Некаде за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до повеќе денови ...

DEN 764.00 888.00
Това е достапна
WT-P1042 5pcs/многу Големо Правоаголник Камен Pendant со една јамка ,24K Злато strim Мексиканската Камен 10*35mm Правоаголник Pendant
 • Намалена цена
 • Ново

WTP1042 5pcs / многу Големо Правоаголник Камен Pendant со една јамка ,24 K Злато позлатен Мексиканската Ахат Камен 10*35mm Правоаголник PendantТочка Законик : WTP1042Материјал : природни ахатГолемина на : Околу 10*35mm pendant се разликува малку секој еден од големинатаколичина : 5pcs / многу,ако цел 1 многу и ќе добиете 5 парчиња.Заврши : 24k вистински злато позлатен и се спротивстави на оцрни.Повеќе Дизајни : синџирот без синџир само pendant,ако треба,ние може да ја обезбеди за вас.Пакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

DEN 1056.00
Това е достапна
Chihuahua мали привезоци, пет прибор трговија на големо продавници, супер цена, модни додатоци, од не ' рѓосувачки челик pendant
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Моите најмили гости,Сите наши производи се Фабрички Штекер Wholesaling, со ист квалитет како и други добавувачи, но неверојатно ниска цена...

DEN 74.00 105.60
Това е достапна
Француски Булдог pendant шарм за мажи жени сребрена боја цинк легура мали миленичиња куче шарм приврзоци мода накит пријатели подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

ПЛАЌАЊЕ : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.ПРЕВОЗОТ : Превозот Опции на руски : Цел помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздухот во Пошта Ред помалку од 5$, ние ќе испрати Aliexpress Saver Превозот Цел повеќе од 5$, ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail...

DEN 180.00 239.52
Това е достапна
Бесплатен Превозот 3pcs/многу круг цвеќиња шарм pendant 50*51mm антички сребрен одговара хривнија ѓердан diy метал изработка на накит
 • Намалена цена
 • Ново

ве молиме да знаат димензија конверзија : 1 CM=0.3937 ИНЧЕН 1 CM=0.0328 НОГАТоа е многу важно за да ја видите објави подолу кога ќе го купите стоки од нашата продавница...

DEN 186.24
Това е достапна
Бесплатен Превозот 30pcs/многу Ден на Мајката сонцето цвет срцето шарм pendant 15*20mm антички бронза одговара diy метал изработка на накит
 • Намалена цена
 • Ново

ве молиме да знаат димензија конверзија : 1 CM=0.3937 ИНЧЕН 1 CM=0.0328 НОГАТоа е многу важно за да ја видите објави подолу кога ќе го купите стоки од нашата продавница...

DEN 186.24
Това е достапна
Бесплатен Превозот 20pcs/многу риба ајкула опашка шарм pendant 17*15mm антички сребрен одговара хривнија ѓердан diy метал изработка на накит
 • Намалена цена
 • Ново

КАКО што ПОКАЖА ве молиме да знаат димензија конверзија : 1 CM=0.3937 ИНЧЕН 1 CM=0.0328 НОГАТоа е многу важно за да ја видите објави подолу кога ќе го купите стоки од нашата продавница...

DEN 186.24
Това е достапна
Трговија на големо 70pcs Мода злато olour сонцето шарм метал приврзоци за diy накит наоди и компоненти 28*25мм A3601
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во првиотПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 денаwww.dhl.comUPSотЗа 35 денаwww.ups.comEMSОколу 57 денаwww.ems.comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.intmail.183.comHKPOSTОколу 1520 денаwww.hongkongpost.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБААко не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.ПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута...

DEN 334.00 406.56
Това е достапна
2018 Нови 925 Sterling Silver Момче & Девојка Розова Pendant Шарм Одговара Алки & Хривнија Оригинални 925 Сребрен Накит За Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

За да видите повеќе за висок квалитет 100% Sterling Silver Шарм, Кликнете Тука : ИМАМЕ ФАБРИКА, И НИЕ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИ ЗА СЕБЕ.ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА НЕ ПАДНЕ БРОД, ИЛИ ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО БИЗНИС СО НАС !Поврзете се со нас на : Skype : silvercharmskypeWhatsapp : 8613430722519Дознај повеќе за нас, ве молиме додадете Facebook : https : / / www.facebook.com / profile.php?id=100011782592603

DEN 384.00 451.68
Това е достапна
YUKAM Накит Мал Ангел Пердув Крилја Слајд Шарм Чувар за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Хривнија рачно изработени модни Додатоци Одлуки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

YUKAM Накит Мал Ангел Пердув Крилја Слајд Шарм Чувар за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Хривнија рачно изработени модни Додатоци ОдлукиБРЕНД : YUKAMМА TERIAL : Цинк Легура МеталГОЛЕМИНА : 1.4 cm*0.8 cm*0.6 смБОЈА : Сребро, Злато, Злато се ЗголемиКОЛИЧИНА : 3 PcsГЛАВНИОТ КАМЕН : НикојПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / СопругаОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПАКУВАЊЕ : OPP ВреќаВе МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат...

DEN 93.00 132.96
Това е достапна
BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 20*8ММ Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Легура Симпатична од Кикирики Шарм Ѓердан Pendant Накит Наоди
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 20*8ММ Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Легура Симпатична од Кикирики Шарм Ѓердан Pendant Накит Наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

DEN 578.00 642.72
Това е достапна
Нови Пристигне 20pcs Микс Цвеќиња Dangle Виси Шарм DIY Хривнија&Алки Ѓердан Приврзоци Накит Додаток Лебди Шарм
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Нови Пристигне 20pcs Микс Цвеќиња Dangle Виси Шарм DIY Хривнија&Алки Ѓердан Приврзоци Накит Додаток Лебди Шарм1) Тип : Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 332.00 364.80
Това е достапна
Нови пристигне 20pcs/многу Американското Знаме Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм трговија на Големо Шарм
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Нови пристигне 20pcs / многу Американското Знаме Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм трговија на Големо Шарм1) Тип : Лебди Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 210.00 230.40
Това е достапна
Моден Rhombus Црна Позадина 3D Цвет Дизајниран Сите Стакло Работа Pendant За DIY Накит 12pcs трговија на Големо
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

СпецификацииОблик : rhombusТежина : околу 20g / pcКоличина : 12pcs / многуБоја : комбинацијаГолемина : за 38x48mmМатеријал : стаклоВреме на испорака : 3 денаПлаќање* Ние го прифаќаме други начини за плаќање...

DEN 571.00 672.00
Това е достапна
4pcs Антички Сребрен Шупливи Отвори Lotus Јога Симбол Шарм Pendant За Diy Ѓердан Хривнија Накит Наоди Додатоци Bijoux
 • Намалена цена
 • Ново
 • -12 %

Производи Се Препорачува Опис На Производот4pcs Антички Сребрен Шупливи Отвори LotЈога Симбол Шарм Pendant За Diy Ѓердан Хривнија Накит Наоди Додатоци Bijouxколичини : 4pcsбоја : антички сребренголемина : како слика се прикажаниматеријал : цинк легура(олово и никел бесплатно)стил : мода јога симбол шарм pendantупотреба : за diy ѓердан хривнија накит наодиconditon : 100% нов брендСлика ШоуПлаќање : Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Пред да заврши плаќање ве молиме проверете со вашиот превозот адреса,пост код и телефонски не се точни.Ви благодариме.Превозот : 24hours испраќање на примерок цел по Aliexpress потврди плаќање освен државни празници.(Нормално Aliexpress треба 24hours да се потврди плаќањето ) За голема количина нарачате ве молиме контактирајте со нас за време на испорака,Нормално, ние ќе брод во рок од 37 работни денови Ако вашата цел износ >=200 бесплатен превозот од DHL / EMS / UPS / DPEX ...

DEN 156.00 177.12
Това е достапна
2 парчиња Златни Легури Maple leaf Шарм Растенијата Pendant Ѓердан Означување рачно изработени Накит Наоди
 • Намалена цена
 • Ново
 • -15 %

2 парчиња Златни Легури Maple leaf Шарм Растенијата Pendant Ѓердан Означување рачно изработени Накит Наоди Количина : 2 Боја : Сребро Материјал : Алуминиум Големина : 51*42mm 11*7mm Состојба : 100% Сосема Нов Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченПревозот Предмети се испраќаат само по уплата...

DEN 204.00 239.52
Това е достапна
моден lychee 5pcs Шарени Смола Симпатична Туѓа Глава Pendant За Ѓердан Хривнија Жените Накит DIY Одлуки Шарм
 • Намалена цена
 • Ново

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Количина : 5 компјутери Боја : како на сликата Материјал : смола Димензии : Должина 3.9 см Ширина 3cm Дебелина 0.3 цм, дупка 0.25 cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч =2.54 см Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

DEN 117.60
Това е достапна
30PCS Сребро МАРИНСКИОТ КОРПУС Метални Легури Шарм Маринци Dangle Накит DIY Накит Pendant Додатоци
 • Намалена цена
 • Ново

30 PCS Сребро МАРИНСКИОТ КОРПУС Метални Легури Шарм Маринци Dangle Накит DIY Накит Pendant ДодатоциСостојба 100% Нов Материјал Легура Големина 19.8*22.6 MM Боја сребрена Количество 1 Lot Дел Не...

DEN 537.60
Това е достапна
Нови Пристигнување 20pcs/многу Сребро кучето е шепа кристал лебди шарм шарм живеење стакло меморија lockets diy накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Нови Пристигнување 20pcs / многу Сребро кучето е шепа кристал лебди шарм шарм живеење стакло меморија lockets diy накитПовеќето предмети ние ќе брод во рок од 13 дена по уплатата беше потврдено.Стандардот превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус бесплатно (некои специфични за земјата треба да плаќаат екстра превозот надомест).Генерално превозот времето е помеѓу 2590 дена...

DEN 209.00 278.40
Това е достапна
Бесплатен Превозот 50PCs/Многу Злато на Ѕвонење Позлатен Глеѓ Легура Шарм Цртан филм Симпатична Kawaii Круг на Животните Мачка Снег Планина Pendant Шарм
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

торба 17.10 / торба 16.19 / торба 23.40 / торба 16.43 / торба 23.40 / торба 18.50 / торбаDiscription : Предмет тип : кристал кристал легури на метал шармМатеријал : капка нафта металГолемина : мачка : 20*25мм планина : 16*24mmПакување : за 50pcs,како ваш изборБоја : како ваш избор,ако ви требаат посебни количина за некои боја,ве молиме љубезноостави ми порака кога ќе ставање на ред,ви благодарам!)Купувачите Покаже ДизајнShippment : Бесплатен Превозот за сите околу светот преку Кина Пост Registerd Mail (Eпакет за НАСвремето за испорака ќе бидат различни зависи од различна Област .Ако ви треба производиитно,ве молиме изберете брза испорака начин.Плаќање : Можете да платите за нас директно онлајн , исто така можете да контактирате со нас за да добиете повеќе детали информации (Т / T,Western Union,Кредитна Картичка и така натаму..).Услуги на клиентите : 1...

DEN 826.00 917.76
Това е достапна
YUKAM се ЗАДРЖИ на Копчињата Плоштадот Пирамида Опал Кварц Камења Лизгачот Spacer Шарм Чувар за Кожа Заврши Шарм Хривнија DIY Изработка на Накит
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

YUKAM се ЗАДРЖИ на Копчињата Плоштадот Пирамида Опал Кварц Камења Лизгачот Spacer Шарм Чувар за Кожа Заврши Шарм Хривнија DIY Изработка на НакитБРЕНД : YUKAMМА TERIAL : Цинк Легура МеталДИМЕНЗИИ : 1.5 cm*1.5 cm*0.9 cmБОЈА : како на сликатаКОЛИЧИНА : 3 PcsГЛАВНИОТ КАМЕН : КаменПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / СопругаОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / ПартијаПАКУВАЊЕ : OPP ВреќаВе МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат...

DEN 149.00 212.64
Това е достапна
10pcs/многу 20mm х 13mm Каубојска Шапка Шарм Антички Сребрен Тон за diy шарм pendant ѓердан накит додатоци наоди одлуки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

10pcs / многу 20mm х 13mm Каубојска Шапка Шарм Антички Сребрен Тон за diy шарм pendant ѓердан накит додатоци наоди одлукиЌе добиете 10 парчиња.Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни...

DEN 38.00 42.24
Това е достапна
10pcs Сребро крило пердув Dangle Шарм DIY Накит за Нараквици Приврзоци Hummer Затворач да Виси, Виси Шарм Додаток
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

10pcs Сребро крило пердув Dangle Шарм DIY Накит за Нараквици Приврзоци Hummer Затворач да Виси, Виси Шарм Додаток 1) Тип : Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 170.00 187.20
Това е достапна
10pcs/многу 15mm x 12mm Мала Пеперутка Шарм Антички Сребрен Тон за diy накит ѓердан pendant додатоци наоди
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

10pcs / многу 15mm x 12mm Мала Пеперутка Шарм Антички Сребрен Тон за diy накит ѓердан pendant додатоци наодиЌе добиете 10 парчиња.Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни...

DEN 31.00 34.56
Това е достапна
20pcs Luckey Четири Лист Детелина Dangle Шарм DIY Накит за Нараквици Приврзоци Hummer Затворач да Виси, Виси Шарм Додаток
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

20pcs Luckey Четири Лист Детелина Dangle Шарм DIY Накит за Нараквици Приврзоци Hummer Затворач да Виси, Виси Шарм Додаток 1) Тип : Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

DEN 245.00 268.80
Това е достапна
10pcs/многу 18.5 x21mm мото Скутер Шарм Антички Сребрен Тон Големи за diy шарм ѓердан pendant накит наоди одлуки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

10pcs / многу 18.5 x21mm мото Скутер Шарм Антички Сребрен Тон Големи за diy шарм ѓердан pendant накит наоди одлукиЌе добиете 10 парчиња.Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни...

DEN 43.00 47.52
Това е достапна