студ обетки

Вкупно 609 од производите

Прикажано 1-41 609 варијанти
2018 Мода Прилагодите Име Обетки Персоналните Studs лопез и од неодамна Иницијали Писмо Студ Обетки за Жени Мажи Најдобри Специјален Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

Custom Name Персоналните Обетки За Жените Девојка Накит За ПодарокВашиот Дизајн,Вашето Име,Вашиот Ракопис,Вашиот Потпис.Посебни Спомени,Најдобриот ПодарокБоја : Розово злато,Злато,Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки челик,БакарНЕ ја менуваат бојата,Не Алергија.

DEN 350.00 522.72
Това е достапна
Промоции S925 Сребро Шупливи Мачка Уво Линија Едноставни Мали Свежи Животинско Долго Симпатична Уво Линија Мода Накит за Жените Подароци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

производ вовед : МКE102производ материјал : S925 сребро.Производ Големина : Cat9.1*11.1(MM)Вкупна должина 9.5 CMпроизвод тежина : 1.5 g / двокреветнипроизвод технологија : чисто сребро позлата platinumСОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

DEN 1549.00 1721.76
Това е достапна
BOROSA Druzy Кристал Студ Обетки,Злато Боја Триаголник Виножито Кристал Drusy Обетки за Жени, Девојки Накит G0432
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : Виножито КристалноКамен Големина : Прибл 11x10mm Дебелина : 4~5mmТежина : Околу 1.5~2.5 gОблик : ПравоаголникМетал заврши : Златна БојаОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

DEN 1102.00 1224.00
Това е достапна
KITEAL Нова Мода Студ Earings Мода Накит, Трендовски Жените пурпурна/бела/ Обетки Кристал Круна Пирсинг Подароци трговија на Големо
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Qingtian НакитУживајте во вашата шопинг!Информации За ПроизводотБРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : KITEAL студ Категорија : студ Материјал : Бакар , тежина : ~0g сертификат : никој Големина на : Забелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различенве молиме да ги вистинските информации како стандардQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУпроизвод информации Информации : тежина : 0gQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 54.00 59.52
Това е достапна
Тренди Дами CZ Циркон Симулирани Бисер Студ Обетки Моден Дизајн За Свадба&Партија Свадба Накит Ден на Мајката Подарок
 • Намалена цена
 • Ново

Карактеристики : Име : Мода CZ Циркон Бисер Студ Обетки За Жените Бесплатен Подарок КутијаБренд : 100% Сосема НовОбетки Големина : 2.4*1.9 cmПакување : Бесплатен подарок кутијаS925 Sterling silver игли антиалергиски Боја : Розово злато,Злато и Сребро ПозлатенПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаEnviromental Стандард : Nickle слободни,Доведе Слободни,Кадмиум СлободниАко увото игла е свиткана кога ќе ја прими стоката, тоа не е квалитетот на производот прашање.бидејќи 925 сребрен е помек материјал,кога истиснување и судир премногу лесно да се наведнувам, но тоа е лесно да се исправи, по зацврстување не влијае на користењето

DEN 239.52
Това е достапна
1Piece Трендовски корејски Нерѓосувачки Челик Соѕвездието Бик Barbell Earring Гира Обетки Studs Мажи Жени Роденденски Подарок
 • Намалена цена
 • Ново
 • -35 %

1 Piece Трендовски корејски Нерѓосувачки Челик Соѕвездието Бик Barbell Earring Гира Обетки Studs Мажи Жени Роденденски ПодарокНајдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаМетална Боја : Природна боја Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ,смолаГолемина : 8mm*8ммТежина : околу 1.95 g / pcПакет се Вклучени : opp вреќаБелешки : Ова е продажба по дел.не со пар.1...

DEN 62.00 95.52
Това е достапна
BOROSA 5pairs Druzy Обетки,8mm Плоштадот Златна Боја Природни Drusy Кристал Титаниум Виножито Drusy Студ Обетки за Жените G1279
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : Природни Кристал DruzyКамен Големина : Камен Големина : 8x8mm Дебелина : 34mmТежина : 1.8~2.4 gМетал заврши : Златна БојаОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

DEN 1210.00 1344.00
Това е достапна
шарм пеперутка дрво обетки додатоци три боја долг прилагодени картон изјава накит за жена нов дизајн
 • Намалена цена
 • Ново
 • -33 %

шарм Лист дрво обетки earring додатоци три боја долг прилагодени картон изјава накит за жена 2016 година дизајн на новата големина : 7.5*2 см тежина : 6 g материјал : АЛУМИНИУМСКИ+дрво бренд yuluch Поврзани со Производи:

DEN 63.00 94.08
Това е достапна
Корејската верзија на нови диви личност со плод долги обетки мода женски уво трговија на големо Earings Мода Накит 2017
 • Намалена цена
 • Ново
 • -13 %

[xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122][xlmodel][производи][41122] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Бесплатен превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти.Answer : ___________________________ Note : производот ќе биде испратен преку нерегистрирани пошта која не може да се следи...

DEN 41.00 47.04
Това е достапна
YAN МЕИ Нов Стил Писмо Кубни Циркони Студ Обетки за Жена Додатоци GLE6719Y
 • Намалена цена
 • Ново
 • -25 %

Бесплатен Превозот 2016 година нови симпатична цвет cc студ обетки жените earingАко не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имамешанса да се реши проблемот за вас ...

DEN 384.00 512.16
Това е достапна
yiustar Нова Мода Животното Елен обетки жените Мали Слатки Работи елени pendientes божиќ подароци ED174
 • Намалена цена
 • Ново
 • -19 %

start247964630312211end247964630312211Материјал : Бакар / МесингБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 72.00 89.28
Това е достапна
Едноставна Жени Мажи Студ Обетки Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Бар Обетки Геометриски Oorbellen Розово Злато Правоаголник Brincos 2018 Bijoux
 • Намалена цена
 • Ново

[Бренд] ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА[Предности ]Не Е Лесно Да Исчезнат[Стил] Студ Earring За Жени МажиФУНКЦИЈА : Не се алергични.Погодни За Било Која Страна.Одговара Млади и Зрелост и двете.Исто Така, Специјален Подарок За Вашите Пријатели

DEN 86.40
Това е достапна
BOROSA Drusy Кристал Студ Обетки за Жените,10мм Круг Златна Боја Природни Кристал Druzy Титаниум Виножито Мода Обетки G1278
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Материјал : Природни Кристал DruzyКамен Големина : Камен Големина : 10x10mm Дебелина : 34mmТежина : 1.8~2.4 gМетал заврши : Златна БојаОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

DEN 1318.00 1464.00
Това е достапна
20PCS трговија на Големо Жена Студ Обетки 925 Позлатен Сребрен Earring Жените Накит Заградени Топката Форма Студ Earring Големина 2mm 3мм 4mm
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

Метал Материјал : Сребрен Позлатен Количина : 20 PCS Големина : 2mm.3мм.4mm Вкупна должина : околу 14mm (можеби 12cm грешка), Антиалергиски обетки За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

DEN 67.00 96.00
Това е достапна
Бесплатен Превозот Нов Грб инкрустирани S-обетки во облик на свадба годишнината 925 фунта сребрен накит додатоци
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 251.00 263.52
Това е достапна
Oly2u 2017 Нова Мода Мода Чукање на срцето Студ Обетки Жените Симпатична pendientes Партија Подароци ED175
 • Намалена цена
 • Ново
 • -40 %

таМатеријал : БакарБоја : Злато / Розово Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Opp вреќаВреме На Испорака : 13 Работни ДенаВашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 54.00 89.28
Това е достапна
Корејски исклучителна пеперутка обетки крилја анти-алергиски женски За обетки Жените Цвет Обетки
 • Намалена цена
 • Ново
 • -21 %

Топла Продажба1 : Цел износ помалку од $ 8.,Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)Тие обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.(Следење код пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените областиВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре...

DEN 19.00 24.00
Това е достапна
Геометриски Симпатична Облак Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Жените Чадор во Облик на Студ Earring Деца Секојдневниот Подароци Накит Boucles D'oreilles
 • Намалена цена
 • Ново
 • -20 %

Геометриски Симпатична Облак Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Жените Чадор во Облик на Студ Earring Деца Секојдневниот Подароци Накит Boucles D'oreilles

DEN 69.00 86.40
Това е достапна
AE-CANFLY 2017 Најновите Кореја Стил Студ Earring За Жените Домот Кристал boucle d'oreille Мода Цвет Уво Накит 1A5010
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

.2017 Најновите Кореја Стил Студ Earring За Жените Домот Кристал boucle d'oreille Мода Цвет Уво Накит 1 A5010Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 2.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци); Опис : Точка Име : Обетки Материјал : Алуминиум Количина : 1 Pair Состојба : 100% Сосема Нов

DEN 86.00 95.52
Това е достапна
Модната Панк Круг Уво Studs Сребро Злато Црна Нерѓосувачки Челик Коноп Цвеќиња Геометриски Круг Студ Обетки Накит За Мажи Жени
 • Намалена цена
 • Ново
 • -9 %

Производ : ОбеткиБоја : Сребро;Злато;ЦрнаМатеријал : ЧеликПродажба На Единица : ПарПакет : OPP Вреќа1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот...

DEN 74.00 81.12
Това е достапна
GAOLA Висок Квалитет Зголеми Златна Боја Кубни Циркони Растенијата Студ Обетки Мода Накит GLE6950Y
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

GAOLA Висок Квалитет Зголеми Златна Боја Кубни Циркони Растенијата Студ Обетки Мода Накит GLE6950 Y.100% бренд.Подарок За : Девојка / Жена / Мајка.Погодни За : Млади / Стари / Maturty.Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment.GOLA бренд дизајнот на луксузни накит neturalНие прифаќаме : VISA, Master Card, ЗачувамКога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont...

DEN 228.00 325.44
Това е достапна
2017 Нови Модни Додатоци 925 Sterling Silver Циркон Боја Кристал Студ Обетки За Жените Партија Накит Ed046
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : 925 sterling silver / Розово злато исполнетПакување : Фланелен боксери накит кесиГолемина : 15mm Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

DEN 100.32
Това е достапна
HIBRIDE 2017 Нови Пристигнување Жените Студ Обетки Мода Накит/Сјајна Кубни Циркони Шарм Earring За Свадба Булчински Подароци E-65
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

HIBRIDE 2017 Нови Пристигнување Жените Студ Обетки Мода Накит / Сјајна Кубни Циркони Шарм Earring За Свадба Булчински Подароци E65Бренд : HIBRIDEПредмет Тип : Студ ОбеткиГлавниот Камен : ААА+ јасно Кубни ЦиркониДруг Камен : ОбичнаПозлата : Platinum ПозлатенMeterial : Бакар / МесингПрилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење ПодарокПодарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум СлободниБесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 202.00 224.16
Това е достапна
2017 Нови Модни Додатоци 925 Sterling Silver Циркон Боја Кристал Студ Обетки За Жените Партија Накит Ed048
 • Намалена цена
 • Ново

Материјал : 925 sterling silver / Розово злато исполнетПакување : Фланелен боксери накит кесиГолемина : 17mm Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

DEN 100.32
Това е достапна
QIAMNI 925 Фунта Сребрена Убави Долго Геометриски Плоштадот Коцка Студ Обетки Жени, Девојки Божиќ Партија Подарок бижутерија
 • Намалена цена
 • Ново
 • -34 %

пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар парТочка име : Домот 925 Фунта Сребрена Убави Долго Геометриски Плоштадот Коцка Студ Обетки Жени, Девојки Божиќ Партија Подарок бижутеријаЕкопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 72.00 109.92
Това е достапна
ЖЕШКА нов 2017 Вештачки корални камен студ обетки со црвени рози и фунта-сребро-накит Слободни за да испратите парична казна накит кутија
 • Намалена цена
 • Ново

Име на производ : Корални камен креваше sterling silver уво висиБоја : Црвено виноДимензии : Дијаметар од рози (10мм)Материјал : стерлингсребронакит

DEN 143.52
Това е достапна
Сјајна Кристал Свадба Имитација Бисер Earring Златна Боја Раскошен Прекрасен Долги Обетки Студ За Жените Bijoux
 • Намалена цена
 • Ново
 • -11 %

Производство : Сјајна Кристал Свадба Имитација Бисер Earring Злато Позлатен Раскошен Прекрасен Долги Обетки Студ За Жените BijouxРеден Број : ed01155Големина на : Должина : 5.8 cm Големина : 3.5 смТежина : 40g

DEN 142.00 159.36
Това е достапна
Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Накит, Злато пеперутка Кристал Студ Обетки за жени
 • Намалена цена
 • Ново

MOQ 1pair Големина 16*14mm Тежина 3 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ време на Испорака во Рамките на 37days по потврдувањето на плаќање ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатени

DEN 180.48
Това е достапна
Нова Мода Имитираат Луксузни Обетки За Жените Сјајна Кристал Brincos Трендовски Накит За Подарок Свадба Earring Studs
 • Намалена цена
 • Ново
 • -14 %

2016 Година Нови Модни Имитираат Луксузни Рубин Обетки За Жените Сјајна Кристал Brincos Трендовски Накит За Подарок Свадба Earring StudsОпис : Бренд Име : Код КолекцијаТип : Мода Студ ОбеткиСтил : ТрендовскиАкции : во парк објектМатеријал : Rhinestion ,Цинк ЛегураБрој На Модел : B044Димензии : 1.5*1.2 смПол : ЖенитеСтандард : ги Задоволи Европските стандардиПовод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, ПартијаПакетот Вклучува : 1 Пар Обетки.

DEN 60.00 69.60
Това е достапна
Топла Трендовски Девојка Мода Плоштадот Геометриски Крстот Earring Луксузни Кристал Студ Обетки За Жените Накит
 • Намалена цена
 • Ново

започнетекрајот1 Добиете забава на почетната страница во нашата продавница 2 Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето...

DEN 79.20
Това е достапна