конектори

Вкупно 937 од производите

Прикажано 1-41 937 варијанти
SA9227 + PCM5102A 32BIT 384KHZ DAC HIFI Асинхрони Декодер Одбор Аудио Декодирање Модул DC 5V за Mac OS Windows
 • Намалена цена
 • Ново

SA9227 + PCM5102 A 32 BIT 384 KHZ DAC HIFI Асинхрони Декодер Одбор Аудио Декодирање Модул DC 5 V за Mac OS WindowsСпецификација : Текст : 5 V (USB снабдување),THD+N : 95 d BДРК : >95 d BUSB sample rate : 1632 BIT / 32284 KHZUSB поддршка : за WINXP / WIN7 / WIN8, за MAC OS 9 / OS X, за android 4.1 или повеќе(OTG)Пакет Содржина1x SA9227 + PCM5102 A 32 BIT / 384 KHZ USB DAC / HIFI Асинхрони Декодер

DEN 1332.48
Това е достапна
10 Компјутери 75-5 F Конектор за Завртка На Тип За RG6 Сателитска ТВ Антена Coax Cable Twist-за Капка Превозот Поддршка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -29 %

Карактеристики : Пресврт на FКонектор 6.0 mm за RG6 кабел.Не постои ништо полошо тогаш потреба од одреден дел и не се во можност да го најдете тоа.Овие високо квалитетни 6mm FКонектори се идеални ако вашиот инсталирање на нова антена, сателит или едноставно додавање на уште една линија од вашата чинија во друга соба.На едноставно завртка кон крајот на вашиот кабелски не бараат crimping...

DEN 38.00 53.28
Това е достапна
10 Компјутери 4mm Женска Банана Приклучок Приклучок Конектор Обврзувачки Пост Антена Терминал Капка Превозот Поддршка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -28 %

Карактеристики : Изолирани пост, надворешните делови изолиранаПогоден за 4mm банана приклучок, лопата терминали или гола жицаЛесна инсталација со завртки за заклучување и лесен за користењеСпецификации : Површина : НикелобложеноБоја : Црвена (5 Компјутери), Црна И Бела (5 Компјутери), Тон Сребро.Должина : 33mm / 1.3"Количина : 10 Компјутери / 1 СетAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 68.00 94.08
Това е достапна
200W Коаксијален Молња Arrester Surge Protector, Радио Конектор Адаптер Repeater Коаксијален Молња Антена Пренапони ,3GHZ,50 Ohm
 • Намалена цена
 • Ново

1.Модел : CA23 RP 2.Фреквентен опсег : DC 0 ~ 3000 MHz 3.Напон стои бран сооднос : ≤1.1 4.Врв Моќност : 200 W 5.Испуштање почнувајќи напон, струја, број на пати DC230 V±20%, 500 A, повеќе од 500 пати 6.Номинална отпорност : 50 Ω 7.Вметнување на косата : 0.05 d B / 500 MHz; 0.1 d B / 1 GHz; 0.15 d B / 1.5 GHz 8.конектор тип : NКК

DEN 710.40
Това е достапна
10set ВАЛУТНА-6P ВАЛУТНА-8P ВАЛУТНА-10P ВАЛУТНА-14P ВАЛУТНА-16P Да ВАЛУТНА-40P ИДЦ Штекер 2x5 Pin Двоен Ред на Теренот 2.54 mm IDC Конектор 10-pin кабел штекерот
 • Намалена цена
 • Ново
 • -5 %

10set ВАЛУТНА6 P ВАЛУТНА8 P ВАЛУТНА10 P ВАЛУТНА14 P ВАЛУТНА16 P ВАЛУТНА20 P ВАЛУТНА26 P ВАЛУТНА30 P ВАЛУТНА34 P ВАЛУТНА40 P ИДЦ Штекер 2x5 Pin Двоен Ред на Теренот 2.54 mm IDC Конектор 10pin кабел штекеротПревозот : 48 часа брза испорака1...

DEN 45.00 47.52
Това е достапна
МОС Топла 10 Компјутери Директно Лемење Тип USB A Женски Plug Џек Конектор
 • Намалена цена
 • Ново

BMI топла 10 компјутери USB приклучок џек тип заварување женски конектор во права линија,Овој USB a женски тип на конектор на врската може да се користи широко.Добра замена за старите и оштетени.Големина на : 1.7 * 1.3 * 0.6 cm.Боја : сребрена на ѕвонење

DEN 82.56
Това е достапна
PH2.0 конектор жица 30CM PH 2.0 MM печ 2.0 ММ кабелска конекција 6P долг 30CM конектор
 • Намалена цена
 • Ново

Опис На ПроизводотPH2.0 електронски жица 30 CM еден тин тин боја печкабел 6 P долг 30 CM26 # жицаБакарна жица : 7 акции * 0.1Дијаметар : 1.3 MMНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 148.80
Това е достапна
50 Пара/set 4 Pin JST СМ Конектор Машки да се Женски 4pins Приклучок Конектор Кабел жица за 5050/3528 RGB LED Лента Светлина Лента Лента
 • Намалена цена
 • Ново
 • -38 %

50 Пара / set 4 Pin JST СМ Конектор Машки да се Женски 4pins Приклучок Конектор Кабел жица за 5050 / 3528 RGB LED Лента Светлина Лента ЛентаКарактеристики на производот : 1.100% Сосема нов и висок квалитет2.4 pin конектор кабел3.Поврзете метод : Машки & Женски завршува притисни во4.Материјал : ПВЦ пластика5.Должина : околу 15cm(Еден 4 PIN конектор)6.Основни : 0.3 mm (Еден кабел)7.Боја : како на сликата прикажани8.Употреба : Нема потреба лемење конектор9.Лента конектор : за SMD 5050 / 3528 RGB боја LED Лента10.Употреба : Led светилка возачот или led лента конектор11.Работна Температура : 20~60°12.Температура На Чување : 30~95°Примена : 1.Оваа 4 PIN конектор за LED ленти, ПРЕДВОДЕНА ѕидподлошки, ПРЕДВОДЕНА подземни светлина, LED појас светлина, завеса светлина, трепкане светлината и така натаму.2.Поврзете сигурен .3.Погоден за прашина, вода, високи уреди со покажувач на барања за изведба на електричниот систем, модифицирани HID xenon светилка и прашинадоказ, водоотпорен, висок притисок, две на приклучок врска е сигурен и безбеден, нема слобода, лесен и прекрасен изглед.

DEN 655.00 1056.00
Това е достапна
OSIDEN 10мм 4 pin 15cm жица solderless led лента конектор кабел за продолжување жица осветлување додатоци за smd 5050 led лента rgb
 • Намалена цена
 • Ново
 • -30 %

започнете10мм ширина 4 pin 15cm solderless led лента конектор кабел за продолжување жица осветлување додатоци за smd 5050 led лента rgb 100pcs / многу​

DEN 119.00 169.44
Това е достапна
2 парчиња Висок Квалитет Банана приклучоци Неколку Терминали Црвено Црн Конектор за Антена Обврзувачки Пост Банана Звучник Приклучок Џек
 • Намалена цена
 • Ново

Конектори терминал обврзувачки постПомладите Посебно! Ние нудиме на врвот! Продажба на високо qualtiy црвено црн звучник конектор за антена терминал обврзувачки пост банана приклучок џек.КарактеристикиЗлато позлатен.Боја кодирани пластични изолација слој, со цел да се олесни признавањетоНа заклучување со завртки...

DEN 143.04
Това е достапна
100pcs/многу LED Конектор Силикон Клип за Одредување 3528 5630 5730 3014 5050 RGB RGBW IP67 IP68 LED Лента Цевка Светлина Заградата Менгеме
 • Намалена цена
 • Ново
 • -17 %

100pcs / многу LED Конектор Силикон Клип за Одредување 3528 5630 5730 3014 5050 RGB RGBW IP67 IP68 LED Лента Цевка Светлина Заградата се Стега Внимание : Ова се стега не вклучува завртки! Ако ви треба завртки, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници пред да го нарачате...

DEN 302.00 364.32
Това е достапна
20Pcs/многу 10PCS NC3MXX + 10PCS NC3FXX Машки и женски сет 3Pin XLR Конектор withe
 • Намалена цена
 • Ново
 • -10 %

Опис на производотПакет Вклучуваат 20 Pcs / многу 10 PCS NC3 MXX + 10 PCS NC3 FXX Машки и женски сет 3 Pin XLR Конектор witheНапомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

DEN 1236.00 1372.80
Това е достапна
7Pin + 15P SATA хард диск интерфејс женски приклучок конектор 90 или 180 степени игла НАТОПИ или SMD
 • Намалена цена
 • Ново

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодаримеопис на производот :

DEN 264.00
Това е достапна
100pcs DC-067B DC Џек DC Моќност Приклучок Набавка Приклучок 5-Пински SMD Полначот Receptacle за Таблет КОМПЈУТЕР 5Pin
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC067 B DC Џек DC Моќност Приклучок Набавка Приклучок 5Пински SMD Полначот Receptacle за Таблет КОМПЈУТЕР 5 Pin100pcsЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 929.00 1132.80
Това е достапна
100pcsDC-022B 5.5*2.5 Бакар-Pin DC Моќност Штекер со Завртка Тема DC Моќност Џек со Завртка Нишка
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC022 B 5.5*2.5 БакарPin DC Моќност Штекер со Завртка Тема DC Моќност Џек со Завртка Нишка100pcsЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 870.00 1060.80
Това е достапна
500pcs DC-022B 5.5*2.1 mm 2-Pin Моќ Штекер со Орев 2-Pin Receptacle
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC022 B 5.5*2.1 mm 2Pin Моќ Штекер со Орев 2Pin Receptacle500pcsЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 2822.00 3441.60
Това е достапна
500pcs DC-025 5.5-2.5 Метална Глава DC Моќност Полнење Штекер Џек DC Receptacle DC Conector Electonic Делови
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC025 5.52.5 Метална Глава DC Моќност Полнење Штекер Џек DC Receptacle DC Conector Electonic Делови500pcsЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 3558.00 4339.20
Това е достапна
100pcs DC-023 1.65 mm DC Моќност Џек 3Pins НАТОПИ AC Scoket за таблет компјутер
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC023 1.65 mm DC Моќност Џек 3 Pins НАТОПИ AC Scoket за таблет компјутер100 PCSЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 720.00 878.40
Това е достапна
200pcs 5.5*2.1 mm DC-021M Женската Моќ Конектор со Завртки Орев за Телефонот Таблета
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

5.5*2.1 mm DC021 M Женската Моќ Конектор со Завртки Орев за Телефонот Таблета200 PCSЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 1331.00 1622.40
Това е достапна
500pcs Увезени со Оригинално Пакување DC Моќност Штекер Џек with7Pins Свиткана/Криви Pin DC Моќност за Полнач за Лаптоп/КОМПЈУТЕР Лаптоп
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

Увезени со Оригинално Пакување DC Моќност Штекер Џек со 7 Pins Свиткана / Криви Pin DC Моќност за Полнач за Лаптоп / КОМПЈУТЕР Лаптоп500pcsЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 22266.00 27153.60
Това е достапна
500pcs DC-092 1.3 mm SMD 5-Пински Моќ Полнење Штекер со Лоцирање Штипки и за Таблет КОМПЈУТЕР Квалитет Receptacle
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC092 1.3 mm SMD 5Пински Моќ Полнење Штекер со Лоцирање Штипки и за Таблет КОМПЈУТЕР Квалитет Receptacle500pcsЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 2885.00 3518.40
Това е достапна
20pcs DC-092 1.3 mm SMD 5-Пински Моќ Полнење Штекер со Лоцирање Штипки и за Таблет КОМПЈУТЕР Квалитет Receptacle
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC092 1.3 mm SMD 5Пински Моќ Полнење Штекер со Лоцирање Штипки и за Таблет КОМПЈУТЕР Квалитет Receptacle20pcsЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 358.00 436.80
Това е достапна
500pcs DC-098 1.65 mm 5-Пински SMD DC Моќност Полнење Штекер со Лоцирање Штипки Висок Квалитет DC Receptacle
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC098 1.65 mm 5Пински SMD DC Моќност Полнење Штекер со Лоцирање Штипки Висок Квалитет DC Receptacle500 PCSЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 2700.00 3292.80
Това е достапна
20pcs DC-022B 5.5*2.1 mm 2-Pin Моќ Штекер со Орев 2-Pin Receptacle
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC022 B 5.5*2.1 mm 2Pin Моќ Штекер со Орев 2Pin Receptacle20pcsЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 358.00 436.80
Това е достапна
50PCS 3Pin 2.54 mm Еден Ред Директно Женски Pin Насловот 3P Лента PBC
 • Намалена цена
 • Ново

50 PCS 3 Pin 2.54 mm Еден Ред Директно Женски Pin Насловот 3 P Лента PBCКарактеристики : СОСЕМА НОВ!Количина : 50 КомпјутериСпецификации : Теренот : 2.54 mmПластични висина : 8.5 mmПолот на Конектор : ЖенскиБрој на Пиновите : 3 PinТип на Ред : Единствен РедТелото Ориентација : Стрејт

DEN 156.00
Това е достапна
100pcs DC-097A 3.5*1.3 mm DC Моќност Полнење Штекер Моќ Џек Вајт DC Receptacle Женски Конектор
 • Намалена цена
 • Ново
 • -18 %

DC097 A 3.5*1.3 mm DC Моќност Полнење Штекер Моќ Џек Вајт DC Receptacle Женски Конектор500pcsЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 3617.00 4411.20
Това е достапна
Новиот F Машки Plug Switch FME Машки pigtail кабел RG178 трговија на Големо 15CM 6 Адаптер
 • Намалена цена
 • Ново

Новиот F Машки Plug Switch FME Машки Plug RF скокач кабел RG178 трговија на Големо 15 CM 6"Опис : 100% сосема нов Име на Производ : F Машки Plug Switch FME Машки Приклучок Конектор A : F Машки Приклучок Конектор Б : FME Машки Приклучокот за Кабелот тип : RG178 или барање Кабел должина : 15cm 6" или барање Отпорност : 50ohm Количина : 1pcs Примена : широко се Користи за рутер, бустер и WLAN Wifi антена за конвертирање...

DEN 110.88
Това е достапна